• Live chatou contactez ou appelez au 011 - 988 360
  • commandes > 25,- HTVA = livraison gratuite
  • > 1.200.000 produits
  • Recherche
  • Contact
  • Panier
  • Panier
  • Reproduction
    Afficher tous les filtres
    Verberg filters
    Advanced cable technology : Lc-lc 50/125 om4 duplex 1.00m 1 stk
    (RL9701)
      Lc-lc 50 / 125 om4 duplex 1.00m 1 stk
    16,- hors TVA
    19,36 TVA comprise
    Stock427
    Advanced cable technology : Sc os2 semi t pigtail 1.00m Eenh. 1 stk
    (RL8995)
      Sc os2 semi t pigtail 1.00m Eenh. 1 stk
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock45
    Advanced cable technology : Lc-lc 50/125 om3 duplex 5.00m 1 stk
    (RL9605)
      Lc-lc 50 / 125 om3 duplex 5.00m 1 stk
    18,- hors TVA
    21,78 TVA comprise
    Stock118
    Advanced cable technology : Lc-sc 50/125 om2 duplex 5.00m 1 stk
    (RL8505)
      Lc-sc 50 / 125 om2 duplex 5.00m 1 stk
    17,- hors TVA
    20,57 TVA comprise
    Stock32
    Advanced cable technology : Lc-sc 50/125 om2 duplex 3.00m 1 stk
    (RL8503)
      Lc-sc 50 / 125 om2 duplex 3.00m 1 stk
    16,- hors TVA
    19,36 TVA comprise
    Stock23
    Advanced cable technology : St-st 62.5/125 om1 dup 10.00m 1 stk
    (RL1010)
      St-st 62.5 / 125 om1 dup 10.00m 1 stk
    19,- hors TVA
    22,99 TVA comprise
    Stock20
    Advanced cable technology : Lc-lc 9/125 os2 sinplex 1.50m 1 stk
    (RL9999)
      Lc-lc 9 / 125 os2 sinplex 1.50m 1 stk
    12,- hors TVA
    14,52 TVA comprise
    Stock32
    Advanced cable technology : Tos/mini universal cable 3.00m 1 stk
    (AK2423)
      Tos / mini universal cable 3.00m 1 stk
    14,- hors TVA
    16,94 TVA comprise
    Stock18
    Advanced cable technology : Lc-st 62.5/125 om1 dup 1.00m 1 stk
    (RL7001)
      Lc-st 62.5 / 125 om1 dup 1.00m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock43
    Advanced cable technology : Lc-sc 50/125 om3 duplex 1.00m 1 stk
    (RL8601)
      Lc-sc 50 / 125 om3 duplex 1.00m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock136
    Advanced cable technology : Lc-lc 9/125 os2 uniboot 0.50m 1 stk
    (RL6200)
      Lc-lc 9 / 125 os2 uniboot 0.50m 1 stk
    17,- hors TVA
    20,57 TVA comprise
    Stock19
    Advanced cable technology : Lc-sc 50/125 om3 duplex 5.00m 1 stk
    (RL8605)
      Lc-sc 50 / 125 om3 duplex 5.00m 1 stk
    18,- hors TVA
    21,78 TVA comprise
    Stock7
    Advanced cable technology : Sc/apc8-sc/pc os2 dup 10.00m 1 stk
    (RL3810)
      Sc / apc8-sc / pc os2 dup 10.00m 1 stk
    19,- hors TVA
    22,99 TVA comprise
    Stock12
    Advanced cable technology : Lc-mtrj 62.5/125 duplex 10.00m 1 stk
    (RL9110)
      Lc-mtrj 62.5 / 125 duplex 10.00m 1 stk
    23,- hors TVA
    27,83 TVA comprise
    Stock15
    Advanced cable technology : Sc-sc 50/125 om2 dup 30.00m 1 stk
    (RL3530)
      Sc-sc 50 / 125 om2 dup 30.00m 1 stk
    31,- hors TVA
    37,51 TVA comprise
    Advanced cable technology : St-sc 62.5/125 om1 dup 50.00m 1 stk
    (RL2050)
      St-sc 62.5 / 125 om1 dup 50.00m 1 stk
    41,- hors TVA
    49,61 TVA comprise
    Advanced cable technology : St-st 62.5/125 om1 dup 2.00m 1 stk
    (RL1002)
      St-st 62.5 / 125 om1 dup 2.00m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock57
    Advanced cable technology : 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock7
    Advanced cable technology : Sc-sc 50/125 om2 dup 1.50m 1 stk
    (RL3551)
      Sc-sc 50 / 125 om2 dup 1.50m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock2
    Advanced cable technology : Sc-sc 50/125 om3 dup 1.00m 1 stk
    (RL3601)
      Sc-sc 50 / 125 om3 dup 1.00m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock74
    Advanced cable technology : Sc/apc8-sc/apc8 os2 dup 1.00m 1 stk
    (RL1601)
      Sc / apc8-sc / apc8 os2 dup 1.00m 1 stk
    16,- hors TVA
    19,36 TVA comprise
    Stock29
    Advanced cable technology : Lc-lc 9/125 os2 duplex 1.50m 1 stk
    (RL9951)
      Lc-lc 9 / 125 os2 duplex 1.50m 1 stk
    16,- hors TVA
    19,36 TVA comprise
    Stock255
    Advanced cable technology : Lc-lc 50/125 om3 uniboot 3.00m 1 stk
    (RL6103)
      Lc-lc 50 / 125 om3 uniboot 3.00m 1 stk
    18,- hors TVA
    21,78 TVA comprise
    Stock33
    Advanced cable technology : Sc/apc8-lc/pc os2 dup 10.00m 1 stk
    (RL8810)
      Sc / apc8-lc / pc os2 dup 10.00m 1 stk
    19,- hors TVA
    22,99 TVA comprise
    Stock20
    Advanced cable technology : Lc-lc 9/125 short dup 10.00m 1 stk
    (RL1710)
      Lc-lc 9 / 125 short dup 10.00m 1 stk
    20,- hors TVA
    24,20 TVA comprise
    Advanced cable technology : Lc-lc 50/125 om3 uniboot 5.00m 1 stk
    (RL6105)
      Lc-lc 50 / 125 om3 uniboot 5.00m 1 stk
    20,- hors TVA
    24,20 TVA comprise
    Stock8
    Advanced cable technology : Lc-lc 9/125 os2 duplex 15.00m 1 stk
    (RL9915)
      Lc-lc 9 / 125 os2 duplex 15.00m 1 stk
    20,- hors TVA
    24,20 TVA comprise
    Stock50
    Advanced cable technology : St-st 50/125 om2 duplex 20.00m 1 stk
    (RL1520)
      St-st 50 / 125 om2 duplex 20.00m 1 stk
    25,- hors TVA
    30,25 TVA comprise
    Stock25
    Advanced cable technology : Lc-lc 50/125 om3 rugged 10m 1 stk
    (RL5101)
      Lc-lc 50 / 125 om3 rugged 10m 1 stk
    25,- hors TVA
    30,25 TVA comprise
    Stock5
    Advanced cable technology : Lc om4 12p semi t pigt 1.00m Zak 12 stk
    (RL3780)
      Lc om4 12p semi t pigt 1.00m Zak 12 stk
    29,- hors TVA
    35,09 TVA comprise
    Stock2
    Advanced cable technology : Lc-lc 50/125 om4 duplex 50.00m 1 stk
    (RL9750)
      Lc-lc 50 / 125 om4 duplex 50.00m 1 stk
    66,- hors TVA
    79,86 TVA comprise
    Stock5
    Advanced cable technology : 4xlc-4xlc 50/125 om3 tb 90m 1 stk
    (RL2109)
      4xlc-4xlc 50 / 125 om3 tb 90m 1 stk
    189,- hors TVA
    228,69 TVA comprise
    Stock4
    Advanced cable technology : Fiber Patch Cable 50/125 (OM3) LC/ST 3M
    (RL7603)
      Fiber Patch Cable 50 / 125 (OM3) LC / ST 3M
    8,- hors TVA
    9,68 TVA comprise
    Stock33
    Advanced cable technology : Sc-sc 62.5/125 duplex 1.00m 1 stk
    (RL3001)
      Sc-sc 62.5 / 125 duplex 1.00m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock5
    Advanced cable technology : St-st 62.5/125 om1 dup 1.00m 1 stk
    (RL1001)
      St-st 62.5 / 125 om1 dup 1.00m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock24
    Advanced cable technology : Lc-sc 9/125 os2 duplex 2.00m 1 stk
    (RL8902)
      Lc-sc 9 / 125 os2 duplex 2.00m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock246
    Advanced cable technology : Lc-st 50/125 om2 duplex 2.00m 1 stk
    (RL7502)
      Lc-st 50 / 125 om2 duplex 2.00m 1 stk
    16,- hors TVA
    19,36 TVA comprise
    Stock52
    Advanced cable technology : Lc-sc 50/125 om2 duplex 2.00m 1 stk
    (RL8502)
      Lc-sc 50 / 125 om2 duplex 2.00m 1 stk
    16,- hors TVA
    19,36 TVA comprise
    Stock39
    Advanced cable technology : St-sc 50/125 om2 duplex 3.00m 1 stk
    (RL2503)
      St-sc 50 / 125 om2 duplex 3.00m 1 stk
    16,- hors TVA
    19,36 TVA comprise
    Stock4
    Advanced cable technology : Lc-sc 9/125 os2 duplex 3.00m 1 stk
    (RL8903)
      Lc-sc 9 / 125 os2 duplex 3.00m 1 stk
    16,- hors TVA
    19,36 TVA comprise
    Stock115
    Advanced cable technology : Lc-lc 50/125 om3 duplex 2.00m 1 stk
    (RL9602)
      Lc-lc 50 / 125 om3 duplex 2.00m 1 stk
    16,- hors TVA
    19,36 TVA comprise
    Stock674
    Advanced cable technology : Lc-lc 50/125 om3 duplex 1.50m 1 stk
    (RL9651)
      Lc-lc 50 / 125 om3 duplex 1.50m 1 stk
    16,- hors TVA
    19,36 TVA comprise
    Stock223
    Advanced cable technology : St-sc 50/125 om2 dupplex 5.00m 1 stk
    (RL2505)
      St-sc 50 / 125 om2 dupplex 5.00m 1 stk
    17,- hors TVA
    20,57 TVA comprise
    Stock32
    Advanced cable technology : Lc-lc 50/125 om3 uni+ext 1.00m 1 stk
    (RL6301)
      Lc-lc 50 / 125 om3 uni+ext 1.00m 1 stk
    17,- hors TVA
    20,57 TVA comprise
    Stock18
    Advanced cable technology : Lc-lc 9/125 os2 duplex 5.00m 1 stk
    (RL9905)
      Lc-lc 9 / 125 os2 duplex 5.00m 1 stk
    17,- hors TVA
    20,57 TVA comprise
    Stock104
    Advanced cable technology : Sc-sc 62.5/125 duplex 10.00m 1 stk
    (RL3010)
      Sc-sc 62.5 / 125 duplex 10.00m 1 stk
    19,- hors TVA
    22,99 TVA comprise
    Stock1
    Advanced cable technology : Lc-lc 50/125 om2 duplex 10.00m 1 stk
    (RL9510)
      Lc-lc 50 / 125 om2 duplex 10.00m 1 stk
    20,- hors TVA
    24,20 TVA comprise
    Stock192
    Advanced cable technology : Mtrj-st 62.5/125 om1 du 5.00m 1 stk
    (RL4005)
      Mtrj-st 62.5 / 125 om1 du 5.00m 1 stk
    21,- hors TVA
    25,41 TVA comprise
    Stock9
    Advanced cable technology : Lc-st 62.5/125 om1 dup 30.00m 1 stk
    (RL7030)
      Lc-st 62.5 / 125 om1 dup 30.00m 1 stk
    30,- hors TVA
    36,30 TVA comprise
    Stock5
    Advanced cable technology : Sc-sc 50/125 om4 dup 20.00m 1 stk
    (RL3720)
      Sc-sc 50 / 125 om4 dup 20.00m 1 stk
    35,- hors TVA
    42,35 TVA comprise
    Stock4
    Advanced cable technology : Lc-sc 50/125 om3 rugged 20m 1 stk
    (RL5202)
      Lc-sc 50 / 125 om3 rugged 20m 1 stk
    35,- hors TVA
    42,35 TVA comprise
    Stock2
    Advanced cable technology : Sc-sc 62.5/125 duplex 50.00m 1 stk
    (RL3050)
      Sc-sc 62.5 / 125 duplex 50.00m 1 stk
    41,- hors TVA
    49,61 TVA comprise
    Stock1
    Advanced cable technology : Lc-sc 50/125 om3 rugged 30m 1 stk
    (RL5203)
      Lc-sc 50 / 125 om3 rugged 30m 1 stk
    44,- hors TVA
    53,24 TVA comprise
    Stock3
    Advanced cable technology : Lc-lc 50/125 om3 duplex 50.00m 1 stk
    (RL9650)
      Lc-lc 50 / 125 om3 duplex 50.00m 1 stk
    48,- hors TVA
    58,08 TVA comprise
    Stock13
    Advanced cable technology : 4xlc-4xlc 50/125 om3 tb 80m 1 stk
    (RL2108)
      4xlc-4xlc 50 / 125 om3 tb 80m 1 stk
    175,- hors TVA
    211,75 TVA comprise
    Stock1
    Advanced cable technology : 4xlc-4xlc 50/125 om3 tb 110m 1 stk
    (RL2111)
      4xlc-4xlc 50 / 125 om3 tb 110m 1 stk
    229,- hors TVA
    277,09 TVA comprise
    Stock6
    Advanced cable technology : 1 stk
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Advanced cable technology : 1 stk
    14,- hors TVA
    16,94 TVA comprise
    Stock2
    Advanced cable technology : St-sc 62.5/125 om1 dup 1.00m 1 stk
    (RL2001)
      St-sc 62.5 / 125 om1 dup 1.00m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock20
    Advanced cable technology : St-sc 9/125 os2 duplex 2.00m 1 stk
    (RL2902)
      St-sc 9 / 125 os2 duplex 2.00m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock8
    Advanced cable technology : 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock7
    Advanced cable technology : Lc-st 50/125 om3 duplex 1.00m 1 stk
    (RL7601)
      Lc-st 50 / 125 om3 duplex 1.00m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock28
    Advanced cable technology : Lc-sc 50/125 om4 duplex 1.00m 1 stk
    (RL8701)
      Lc-sc 50 / 125 om4 duplex 1.00m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock65
    Advanced cable technology : Lc-lc 62.5/125 om1 dup 0.50m 1 stk
    (RL9000)
      Lc-lc 62.5 / 125 om1 dup 0.50m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock158
    Advanced cable technology : Lc-lc 50/125 om2 duplex 1.50m 1 stk
    (RL9551)
      Lc-lc 50 / 125 om2 duplex 1.50m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock17
    Advanced cable technology : Sc-sc 50/125 om2 dup 1.00m 1 stk
    (RL3501)
      Sc-sc 50 / 125 om2 dup 1.00m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock20
    Advanced cable technology : Sc-sc 9/125 os2 duplex 2.00m 1 stk
    (RL3902)
      Sc-sc 9 / 125 os2 duplex 2.00m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock117
    Advanced cable technology : Lc-sc 62.5/125 om1 dup 1.00m 1 stk
    (RL8001)
      Lc-sc 62.5 / 125 om1 dup 1.00m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock52
    Advanced cable technology : Lc-sc 50/125 om3 duplex 0.50m 1 stk
    (RL8600)
      Lc-sc 50 / 125 om3 duplex 0.50m 1 stk
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock39
    Advanced cable technology : Sc/apc8-sc/apc8 os2 dup 2.00m 1 stk
    (RL1602)
      Sc / apc8-sc / apc8 os2 dup 2.00m 1 stk
    16,- hors TVA
    19,36 TVA comprise
    Stock10
    Advanced cable technology : Sc-sc 50/125 om3 dup 2.00m 1 stk
    (RL3602)
      Sc-sc 50 / 125 om3 dup 2.00m 1 stk
    16,- hors TVA
    19,36 TVA comprise
    Stock27
    Advanced cable technology : Sc-sc 50/125 om4 dup 2.00m 1 stk
    (RL3702)
      Sc-sc 50 / 125 om4 dup 2.00m 1 stk
    16,- hors TVA
    19,36 TVA comprise
    Stock20
    Besoin de l’aide? Chattez avec nous Appelez au-nous É-mail
    Contacter-nous
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder