• Live chatou contactez ou appelez au 011 - 988 360
  • commandes > 25,- HTVA = livraison gratuite
  • > 1.200.000 produits
  • Recherche
  • Contact
  • Panier
  • Panier
  • Reproduction
    Afficher tous les filtres
    Verberg filters
    C2g câble de fibre optique: LC/LC OM4 20m
    (4036679)
      C2G LC / LC OM4 20m. Lengte snoer: 20 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    75,- hors TVA
    90,75 TVA comprise
    Stock4
    C2g câble de fibre optique: LC/LC OM4 2m
    (4030346)
      C2G LC / LC OM4 2m. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    26,- hors TVA
    31,46 TVA comprise
    Stock2
    C2g câble de fibre optique: 2m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85320)
      C2G 2m LC / SC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 2 m. Kleur kabel: Oranje
    26,- hors TVA
    31,46 TVA comprise
    C2g câble de fibre optique: 30m LC/LC
    (85467)
      C2G 30m LC / LC. Lengte snoer: 30 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    51,- hors TVA
    61,71 TVA comprise
    Stock3
    C2g câble de fibre optique: 15m LC/LC
    (85465)
      C2G 15m LC / LC. Lengte snoer: 15 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    42,- hors TVA
    50,82 TVA comprise
    C2g câble de fibre optique: 3m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85321)
      C2G 3m LC / SC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 3 m. Kleur kabel: Oranje
    27,- hors TVA
    32,67 TVA comprise
    C2g câble de fibre optique: 7m LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85535)
      C2G 85535. Lengte snoer: 7 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    34,- hors TVA
    41,14 TVA comprise
    Stock4
    C2g câble de fibre optique: LC/LC OM4 10m
    (4030352)
      C2G LC / LC OM4 10m. Lengte snoer: 10 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    48,- hors TVA
    58,08 TVA comprise
    Stock36
    C2g câble de fibre optique: Câble de raccordement en fibres optiques multimodes LC-LC 50/125 OM3 Duplex PVC .....
    (85550)
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50 / 125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Lengte snoer: 2 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    26,- hors TVA
    31,46 TVA comprise
    Stock49
    C2g câble de fibre optique: 2m LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85605)
      C2G 85605. Lengte snoer: 2 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    26,- hors TVA
    31,46 TVA comprise
    Stock147
    C2g câble de fibre optique: Câble de raccordement en fibres optiques multimodes LC-LC 50/125 OM3 Duplex (LSZH) .....
    (85552)
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50 / 125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    30,- hors TVA
    36,30 TVA comprise
    Stock5
    C2g câble de fibre optique: 15m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85510)
      C2G 85510. Lengte snoer: 15 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    40,- hors TVA
    48,40 TVA comprise
    Stock6
    C2g câble de fibre optique: LC/SC OM4 15m
    (4030373)
      C2G LC / SC OM4 15m. Lengte snoer: 15 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    60,- hors TVA
    72,60 TVA comprise
    Stock4
    C2g câble de fibre optique: 2m SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85514)
      C2G 85514. Lengte snoer: 2 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    21,- hors TVA
    25,41 TVA comprise
    C2g câble de fibre optique: 2m LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85541)
      C2G 85541. Lengte snoer: 2 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    21,- hors TVA
    25,41 TVA comprise
    Stock18
    C2g câble de fibre optique: 5m SC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85571)
      C2G 85571. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    24,- hors TVA
    29,04 TVA comprise
    Stock4
    C2g câble de fibre optique: 3m LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85588)
      C2G 85588. Lengte snoer: 3 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    26,- hors TVA
    31,46 TVA comprise
    Stock12
    C2g câble de fibre optique: 20m LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85547)
      C2G 85547. Lengte snoer: 20 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    48,- hors TVA
    58,08 TVA comprise
    Stock4
    C2g câble de fibre optique: 1m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85255)
      C2G 1m LC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 1 m. Kleur kabel: Oranje
    16,- hors TVA
    19,36 TVA comprise
    Stock16
    C2g câble de fibre optique: 2m SC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85569)
      C2G 85569. Lengte snoer: 2 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    21,- hors TVA
    25,41 TVA comprise
    Stock14
    C2g câble de fibre optique: 3m SC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85241)
      C2G 3m SC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 3 m. Kleur kabel: Oranje
    23,- hors TVA
    27,83 TVA comprise
    C2g câble de fibre optique: 1m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85319)
      C2G 1m LC / SC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    24,- hors TVA
    29,04 TVA comprise
    Stock6
    C2g câble de fibre optique: 7m SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85517)
      C2G 85517. Lengte snoer: 7 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    27,- hors TVA
    32,67 TVA comprise
    Stock8
    C2g câble de fibre optique: 7m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85553)
      C2G 85553. Lengte snoer: 7 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    34,- hors TVA
    41,14 TVA comprise
    Stock81
    C2g câble de fibre optique: 20m LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85593)
      C2G 85593. Lengte snoer: 20 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    34,- hors TVA
    41,14 TVA comprise
    Stock4
    C2g câble de fibre optique: 30m LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85594)
      C2G 85594. Lengte snoer: 30 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    45,- hors TVA
    54,45 TVA comprise
    Stock4
    C2g câble de fibre optique: CÂBLE RUNNER RAPIDRUN OPTIQUE DE 53,3 M - IGNIFUGÉ, CLASSIFICATION OFNP (CÂBLE .....
    (84125)
      C2G 84125. Lengte snoer: 53,3 m. Soort kabel: OFNP, Kleur kabel: Zwart
    749,- hors TVA
    906,29 TVA comprise
    C2g câble de fibre optique: 1m SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85522)
      C2G 85522. Lengte snoer: 1 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    18,- hors TVA
    21,78 TVA comprise
    Stock2
    C2g câble de fibre optique: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85505)
      C2G 85505. Lengte snoer: 2 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    20,- hors TVA
    24,20 TVA comprise
    Stock9
    C2g câble de fibre optique: 1m SC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85568)
      C2G 85568. Lengte snoer: 1 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    20,- hors TVA
    24,20 TVA comprise
    Stock76
    C2g câble de fibre optique: 3m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85257)
      C2G 3m LC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 3 m. Kleur kabel: Oranje
    21,- hors TVA
    25,41 TVA comprise
    C2g câble de fibre optique: 5m LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85589)
      C2G 85589. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    28,- hors TVA
    33,88 TVA comprise
    Stock12
    C2g câble de fibre optique: 2m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85288)
      C2G 2m LC / LC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 2 m. Kleur kabel: Oranje
    29,- hors TVA
    35,09 TVA comprise
    Stock7
    C2g câble de fibre optique: 5m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85274)
      C2G 5m LC / ST LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 5 m. Kleur kabel: Oranje
    30,- hors TVA
    36,30 TVA comprise
    Stock2
    C2g câble de fibre optique: 5m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85322)
      C2G 5m LC / SC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 5 m. Kleur kabel: Oranje
    30,- hors TVA
    36,30 TVA comprise
    C2g câble de fibre optique: 3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85337)
      C2G 3m LC / LC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 3 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    30,- hors TVA
    36,30 TVA comprise
    Stock18
    C2g câble de fibre optique: 7m LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85608)
      C2G 85608. Lengte snoer: 7 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    33,- hors TVA
    39,93 TVA comprise
    Stock4
    C2g câble de fibre optique: 10m LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85609)
      C2G 85609. Lengte snoer: 10 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    36,- hors TVA
    43,56 TVA comprise
    Stock37
    C2g câble de fibre optique: 15m LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85546)
      C2G 85546. Lengte snoer: 15 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    41,- hors TVA
    49,61 TVA comprise
    Stock17
    C2g câble de fibre optique: 30m SC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange
    (85479)
      C2G 85479. Lengte snoer: 30 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    45,- hors TVA
    54,45 TVA comprise
    Stock3
    C2g câble de fibre optique: 30m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85557)
      C2G 85557. Lengte snoer: 30 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    66,- hors TVA
    79,86 TVA comprise
    Stock13
    C2g câble de fibre optique: 50m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85558)
      C2G 85558. Lengte snoer: 50 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    109,- hors TVA
    131,89 TVA comprise
    Stock6
    C2g câble de fibre optique: 2m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85256)
      C2G 2m LC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 2 m. Kleur kabel: Oranje
    17,- hors TVA
    20,57 TVA comprise
    Stock43
    C2g câble de fibre optique: 1m LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange
    (85492)
      C2G 85492. Cable length: 1 m. Cable type: OFNR, Connector 1: LC, Connector 2: ST, Core diameter: 50 µm, Full duplex, Cable colour: Orange
    18,- hors TVA
    21,78 TVA comprise
    Stock7
    C2g câble de fibre optique: 1m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85504)
      C2G 85504. Lengte snoer: 1 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    18,- hors TVA
    21,78 TVA comprise
    Stock3
    C2g câble de fibre optique: 2m SC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange
    (85481)
      C2G 85481. Lengte snoer: 2 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- hors TVA
    21,78 TVA comprise
    Stock10
    C2g câble de fibre optique: 1m LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85540)
      C2G 85540. Lengte snoer: 1 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    20,- hors TVA
    24,20 TVA comprise
    Stock28
    C2g câble de fibre optique: 85470
    (85470)
      C2G 85470. Lengte snoer: 3 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    20,- hors TVA
    24,20 TVA comprise
    C2g câble de fibre optique: 5m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85258)
      C2G 5m LC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 5 m. Kleur kabel: Oranje
    23,- hors TVA
    27,83 TVA comprise
    Stock3
    C2g câble de fibre optique: 10m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85260)
      C2G 10m LC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 10 m. Kleur kabel: Oranje
    23,- hors TVA
    27,83 TVA comprise
    C2g câble de fibre optique: 3m SC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85570)
      C2G 85570. Lengte snoer: 3 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    23,- hors TVA
    27,83 TVA comprise
    Stock21
    C2g câble de fibre optique: 7m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85275)
      C2G 7m LC / ST LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 7 m. Kleur kabel: Oranje
    24,- hors TVA
    29,04 TVA comprise
    Stock4
    C2g câble de fibre optique: 1m LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85531)
      C2G 85531. Lengte snoer: 1 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    24,- hors TVA
    29,04 TVA comprise
    Stock51
    C2g câble de fibre optique: 2m LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85587)
      C2G 85587. Lengte snoer: 2 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    25,- hors TVA
    30,25 TVA comprise
    Stock93
    C2g câble de fibre optique: 1m LC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85595)
      C2G 85595. Lengte snoer: 1 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    25,- hors TVA
    30,25 TVA comprise
    Stock3
    C2g câble de fibre optique: 2m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85272)
      C2G 2m LC / ST LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    26,- hors TVA
    31,46 TVA comprise
    Stock25
    C2g câble de fibre optique: Câble de raccordement en fibres optiques multimodes LC-LC 50/125 OM3 Duplex PVC .....
    (85551)
      C2G 3 m LC-LC 10Gb 50 / 125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Lengte snoer: 3 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    27,- hors TVA
    32,67 TVA comprise
    Stock59
    C2g câble de fibre optique: 1m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85335)
      C2G 1m LC / LC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    28,- hors TVA
    33,88 TVA comprise
    Stock33
    C2g câble de fibre optique: 2m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85336)
      C2G 2m LC / LC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    29,- hors TVA
    35,09 TVA comprise
    Stock45
    C2g câble de fibre optique: 15m ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange
    (85474)
      C2G 85474. Lengte snoer: 15 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    29,- hors TVA
    35,09 TVA comprise
    Stock3
    C2g câble de fibre optique: 5m LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85534)
      C2G 85534. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    30,- hors TVA
    36,30 TVA comprise
    Stock9
    C2g câble de fibre optique: 3m LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85606)
      C2G 85606. Lengte snoer: 3 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    30,- hors TVA
    36,30 TVA comprise
    Stock82
    C2g câble de fibre optique: 20m SC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange
    (85478)
      C2G 85478. Lengte snoer: 20 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    34,- hors TVA
    41,14 TVA comprise
    Stock4
    C2g câble de fibre optique: 10m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable
    (85340)
      C2G 10m LC / LC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 10 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    39,- hors TVA
    47,19 TVA comprise
    Stock4
    C2g câble de fibre optique: 10m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85554)
      C2G 85554. Lengte snoer: 10 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    39,- hors TVA
    47,19 TVA comprise
    Stock82
    C2g câble de fibre optique: 15m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85555)
      C2G 85555. Lengte snoer: 15 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    44,- hors TVA
    53,24 TVA comprise
    Stock30
    C2g câble de fibre optique: 30m ST/ST
    (85452)
      C2G 30m ST / ST. Lengte snoer: 30 m. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    45,- hors TVA
    54,45 TVA comprise
    Stock1
    C2g câble de fibre optique: 20m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85556)
      C2G 85556. Lengte snoer: 20 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    48,- hors TVA
    58,08 TVA comprise
    Stock33
    C2g câble de fibre optique: 30m LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85612)
      C2G 85612. Lengte snoer: 30 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    50,- hors TVA
    60,50 TVA comprise
    C2g câble de fibre optique: CÂBLE RUNNER RAPIDRUN OPTIQUE DE 10,7 M - IGNIFUGÉ, CLASSIFICATION OFNP (CÂBLE .....
    (84118)
      C2G 84118. Lengte snoer: 10,7 m. Soort kabel: OFNP, Kleur kabel: Zwart
    235,- hors TVA
    284,35 TVA comprise
    C2g câble de fibre optique: CÂBLE RUNNER RAPIDRUN OPTIQUE DE 45,7 M - IGNIFUGÉ, CLASSIFICATION OFNP (CÂBLE .....
    (84124)
      C2G 84124. Lengte snoer: 45,7 m. Soort kabel: OFNP, Kleur kabel: Zwart
    699,- hors TVA
    845,79 TVA comprise
    C2g câble de fibre optique: CÂBLE RUNNER RAPIDRUN OPTIQUE DE 152,4 M - IGNIFUGÉ, CLASSIFICATION OFNP (CÂBLE .....
    (84127)
      C2G 84127. Lengte snoer: 152,4 m. Soort kabel: OFNP, Kleur kabel: Zwart
    1449,- hors TVA
    1753,29 TVA comprise
    Besoin de l’aide? Chattez avec nous Appelez au-nous É-mail
    Contacter-nous
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder