• Live chatou contactez ou appelez au 011 - 988 360
  • commandes > 25,- HTVA = livraison gratuite
  • > 1.200.000 produits
  • Recherche
  • Contact
  • Panier
  • Panier
  • Reproduction
    Afficher tous les filtres
    Verberg filters
    Cisco câble de fibre optique: 10GBASE-AOC SFP+ Cable 3 Meter
    (SFP-10G-AOC3M=)
      Cisco SFP-10G-AOC3M=. Lengte snoer: 3 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Oranje
    139,- hors TVA
    168,19 TVA comprise
    Stock38
    Cisco câble de fibre optique: SFP+, 1m
    (SFP-10G-AOC1M=)
      Cisco SFP+, 1m. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    139,- hors TVA
    168,19 TVA comprise
    Stock16
    Cisco câble de fibre optique: SFP+, 7m
    (SFP-10G-AOC7M=)
      Cisco SFP+, 7m. Lengte snoer: 7 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    175,- hors TVA
    211,75 TVA comprise
    Stock23
    Cisco câble de fibre optique: 10GBASE-CU passive Twinax SFP+ cable assembly, 3 meters
    (SFP-H10GB-CU3M)
      Cisco SFP-H10GB-CU3M. Lengte snoer: 3 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Oranje
    70,- hors TVA
    84,70 TVA comprise
    Cisco câble de fibre optique: Mode Conditioning Patch cable: LC connector
    (CAB-MCP-LC=)
      Cisco Mode Conditioning Patch cable: LC connector
    329,- hors TVA
    398,09 TVA comprise
    Cisco câble de fibre optique: Fiber patchcord
    (15216-LC-SC-5=)
      Cisco Fiber patchcord. Lengte snoer: 4 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC
    64,- hors TVA
    77,44 TVA comprise
    Besoin de l’aide? Chattez avec nous Appelez au-nous É-mail
    Contacter-nous
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder