• Live chatou contactez ou téléphonez 011 - 988 360
  • commandes > 25,- HTVA = livraison gratuite
  • > 1.000.000 produits
  • 0 0,- hors TVA
    0,- TVA inclus
  • Contrôleurs Périphériques d' Allied Telesis (4 les résultats)

    Reproduction
    Votre choix
    Afficher tous les filtres
    Prix
    Marque
    État du produit
    Verberg filters
    Comparer produits
    Allied telesis : Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM LC connector
    (AT-MMC200/LC-60)
      Mini Media Converter 10 / 100T to 100BASE-FX MM LC connector
    129,- hors TVA
    156,09 TVA comprise
    Allied telesis : Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX ST Connector
    (AT-DMC1000/ST)
      Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX ST Connector
    319,- hors TVA
    385,99 TVA comprise
    Allied telesis : Optical Stacking Module 850nm short-haul. 300m with MM F (One module required per switch)
    (AT-STACKOP/0.3)
      Optical Stacking Module 850nm short-haul. 300m with MM F (One module required per switch)
    1289,- hors TVA
    1559,69 TVA comprise
    Allied telesis : Optical Stacking Module 1310nm medium-haul. 9km with SMF (One module required per switch)
    (AT-STACKOP/9.0)
      Optical Stacking Module 1310nm medium-haul. 9km with SMF (One module required per switch)
    1969,- hors TVA
    2382,49 TVA comprise
    Besoin de l’aide? Chattez avec nous Téléphonez-nous É-mail
    Contactez-nous
    En
    haut
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder