• Live chatou contactez ou téléphonez 011 - 988 360
  • commandes > 25,- HTVA = livraison gratuite
  • > 1.000.000 produits
  • 0 0,- hors TVA
    0,- TVA inclus
  • Contrôleurs Périphériques de Cisco (6 les résultats)

    Reproduction
    Votre choix
    Afficher tous les filtres
    Prix
    Marque
    Verberg filters
    Comparer produits
    Livraison gratuite
    Cisco : UCS RAID SAS 2008M-8i Mezz Card fo
    (UCSC-RAID-11-C220=)
      Cisco UCS RAID SAS 2008M-8i Mezz Card fo
    289,- hors TVA
    349,69 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Cisco : SFP WDM 850nm LC up to 500m
    (SFP-WDM-850-0500=)
      SFP WDM 850nm LC up to 500m
    215,- hors TVA
    260,15 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Cisco : P2-HM HD Host Module
    (4008281)
      P2-HM HD Host Module
    225,- hors TVA
    272,25 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Cisco : P2-HD-RXR-SA HD Dual Rev Rx 5-90MHz Std
    (4012718)
      P2-HD-RXR-SA HD Dual Rev Rx 5-90MHz Std
    1199,- hors TVA
    1450,79 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Cisco : Port Expander Card (mezz) for VIC 1240
    (UCSB-MLOM-PT-01=)
      Port Expander Card (mezz) for VIC 1240
    265,- hors TVA
    320,65 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Cisco : 12GBPS SAS 1GB FBWC CACHE MODULE (
    (UCSC-MRAID12G-1GB)
      CISCO 12GBPS SAS 1GB FBWC CACHE MODULE (
    459,- hors TVA
    555,39 TVA comprise
    Besoin de l’aide? Chattez avec nous Téléphonez-nous É-mail
    Contactez-nous
    En
    haut
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder