• Live chatou contactez ou téléphonez 011 - 988 360
  • commandes > 25,- HTVA = livraison gratuite
  • > 1.000.000 produits
  • 0 0,- hors TVA
    0,- TVA inclus
  • Non Classé de CABLE (87 les résultats)

    Reproduction
    Votre choix
    Afficher tous les filtres
    Prix
    Marque
    État du produit
    Verberg filters
    Comparer produits
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Zwart
    (K8098.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Zwart
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock80
    Cable : Valadis Fiber PatchLC/LC Duplex SMF - 2m - 9/125µ
    (RL9902)
      Valadis Fiber Patchcable LC / LC Duplex SMF - 2m - 9 / 125µ
    32,- hors TVA
    38,72 TVA comprise
    Stock2
    Cable : UTP CAT 5e  0,5mtr Grijs
    (K8456.0,5)
      UTP CAT 5e 0,5mtr Grijs
    8,- hors TVA
    9,68 TVA comprise
    Stock197
    Cable : UTP CAT 5e  1mtr Geel
    (K8095.1)
      UTP CAT 5e 1mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock168
    Cable : UTP CAT 5e  1mtr Zwart
    (K8098.1)
      UTP CAT 5e 1mtr Zwart
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock94
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Groen
    (K8093.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Groen
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock201
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Blauw
    (K8094.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Blauw
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock269
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Oranje
    (K8099.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Oranje
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock74
    Cable : UTP CAT 5e  1,5mtr Wit
    (K8092.1,5)
      UTP CAT 5e 1,5mtr Wit
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Cable : UTP CAT 5e  1,5mtr Geel
    (K8095.1,5)
      UTP CAT 5e 1,5mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock72
    Cable : UTP CAT 5e  5mtr Rood
    (K8096.5)
      UTP CAT 5e 5mtr Rood
    10,- hors TVA
    12,10 TVA comprise
    Stock63
    Cable : UTP CAT 5e  0.5mtr Paars
    (PP12-0.5M/V)
      UTP CAT 5e 0.5mtr Paars
    10,- hors TVA
    12,10 TVA comprise
    Stock17
    Cable : UTP CAT 5e  5mtr Oranje
    (K8099.5)
      UTP CAT 5e 5mtr Oranje
    10,- hors TVA
    12,10 TVA comprise
    Stock9
    Cable : UTP CAT 5e  10mtr Zwart
    (K8098.10)
      UTP CAT 5e 10mtr Zwart
    11,- hors TVA
    13,31 TVA comprise
    Stock33
    Cable : UTP CAT 5e  20mtr Grijs
    (K8456.20)
      UTP CAT 5e 20mtr Grijs
    13,- hors TVA
    15,73 TVA comprise
    Stock15
    Cable : Valadis Fiber PatchMMF Duplex ST/LC 50/125µm - 2m
    (OM3LCST020)
      Valadis Fiber Patchcable MMF Duplex ST / LC 50 / 125µm - 2m
    26,- hors TVA
    31,46 TVA comprise
    Stock10
    Cable : CAT5e FTP LAN-kabel, stug, 100 m
    (FPC-5004E-SO/100C)
      CAT5e FTP LAN-kabel, stug, 100 m
    65,- hors TVA
    78,65 TVA comprise
    Stock5
    Cable : UTP CAT 5e  0,5mtr Blauw
    (K8094.0,5)
      UTP CAT 5e 0,5mtr Blauw
    8,- hors TVA
    9,68 TVA comprise
    Stock131
    Cable : UTP CAT 5e  0,5mtr Geel
    (K8095.0,5)
      UTP CAT 5e 0,5mtr Geel
    8,- hors TVA
    9,68 TVA comprise
    Stock100
    Cable : UTP CAT 5e  0,5mtr Groen
    (K8093.0,5)
      UTP CAT 5e 0,5mtr Groen
    8,- hors TVA
    9,68 TVA comprise
    Stock209
    Cable : UTP CAT 5e  0,5mtr Rood
    (K8096.0,5)
      UTP CAT 5e 0,5mtr Rood
    8,- hors TVA
    9,68 TVA comprise
    Stock244
    Cable : UTP CAT 5e  0,5mtr Zwart
    (K8098.0,5)
      UTP CAT 5e 0,5mtr Zwart
    8,- hors TVA
    9,68 TVA comprise
    Stock101
    Cable : UTP CAT 5e  0,5mtr Wit
    (K8092.0,5)
      UTP CAT 5e 0,5mtr Wit
    8,- hors TVA
    9,68 TVA comprise
    Stock45
    Cable : UTP CAT 5e  1mtr Grijs
    (K8456.1)
      UTP CAT 5e 1mtr Grijs
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock203
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Grijs
    (K8456.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Grijs
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock202
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Geel
    (K8095.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock45
    Cable : UTP CAT 5e  1mtr Groen
    (K8093.1)
      UTP CAT 5e 1mtr Groen
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock116
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Groen
    (K8093.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Groen
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock69
    Cable : UTP CAT 5e  1mtr Rood
    (K8096.1)
      UTP CAT 5e 1mtr Rood
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock247
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Blauw
    (K8094.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Blauw
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock105
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Rood
    (K8096.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Rood
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock36
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Zwart
    (K8098.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Zwart
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock150
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Grijs
    (K8456.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Grijs
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock181
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Geel
    (K8095.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock92
    Cable : UTP CAT 5e  1,5mtr Grijs
    (K8456.1,5)
      UTP CAT 5e 1,5mtr Grijs
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock78
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Rood
    (K8096.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Rood
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock25
    Cable : UTP CAT 5e  1,5mtr Rood
    (K8096.1,5)
      UTP CAT 5e 1,5mtr Rood
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock157
    Cable : UTP CAT 5e  1,5mtr Blauw
    (K8094.1,5)
      UTP CAT 5e 1,5mtr Blauw
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock100
    Cable : UTP CAT 5e  1,5mtr Groen
    (K8093.1,5)
      UTP CAT 5e 1,5mtr Groen
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock58
    Cable : UTP CAT 5e  1mtr Oranje
    (K8099.1)
      UTP CAT 5e 1mtr Oranje
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock96
    Cable : UTP CAT 5e  1,5mtr Oranje
    (K8099.1,5)
      UTP CAT 5e 1,5mtr Oranje
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock21
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Oranje
    (K8099.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Oranje
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock171
    Cable : UTP CAT 5e  1mtr Wit
    (K8092.1)
      UTP CAT 5e 1mtr Wit
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock95
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Wit
    (K8092.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Wit
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock100
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Wit
    (K8092.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Wit
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock59
    Cable : UTP CAT 6  0,5mtr Zwart
    (K8100SW.0,5)
      UTP CAT 6 0,5mtr Zwart
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock55
    Cable : UTP CAT 6  0,5mtr Roze
    (K8100MA.0,5)
      UTP CAT 6 0,5mtr Roze
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock60
    Cable : UTP CAT 6  1mtr Groen
    (K8100GN.1)
      UTP CAT 6 1mtr Groen
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock56
    Cable : UTP CAT 6  0,5mtr Rood
    (K8100RT.0,5)
      UTP CAT 6 0,5mtr Rood
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock28
    Cable : UTP CAT 6  0,5mtr Geel
    (K8100GE.0,5)
      UTP CAT 6 0,5mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock43
    Cable : UTP CAT 6  1mtr Geel
    (K8100GE.1)
      UTP CAT 6 1mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock38
    Cable : UTP CAT 6  2mtr Geel
    (K8100GE.2)
      UTP CAT 6 2mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock28
    Cable : UTP CAT 6  3mtr Geel
    (K8100GE.3)
      UTP CAT 6 3mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock75
    Cable : UTP CAT 6  1mtr Oranje
    (K8100OR.1)
      UTP CAT 6 1mtr Oranje
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock19
    Cable : UTP CAT 6  0,5mtr Oranje
    (K8100OR.0,5)
      UTP CAT 6 0,5mtr Oranje
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock10
    Cable : UTP CAT 6  1,5mtr wit
    (K8100WS.1,5)
      UTP CAT 6 1,5mtr wit
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock20
    Cable : UTP CAT 5e  5mtr Grijs
    (K8456.5)
      UTP CAT 5e 5mtr Grijs
    10,- hors TVA
    12,10 TVA comprise
    Stock105
    Cable : UTP CAT 5e  5mtr Zwart
    (K8098.5)
      UTP CAT 5e 5mtr Zwart
    10,- hors TVA
    12,10 TVA comprise
    Stock30
    Cable : UTP CAT 5e  10mtr Grijs
    (K8456.10)
      UTP CAT 5e 10mtr Grijs
    11,- hors TVA
    13,31 TVA comprise
    Stock62
    Cable : UTP CAT 5e  15mtr Grijs
    (K8456.15)
      UTP CAT 5e 15mtr Grijs
    12,- hors TVA
    14,52 TVA comprise
    Stock13
    Cable : HDMI w.eth. A-A pl-pl 2,0mtr black met serienr.
    (K5431)
      HDMI cable w.eth. A-A pl-pl 2,0mtr black met serienr.
    12,- hors TVA
    14,52 TVA comprise
    Stock6
    Cable : UTP CAT 5e  25mtr Grijs
    (K8456.25)
      UTP CAT 5e 25mtr Grijs
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock10
    Cable : Duplex LC/LC singlemode  OS2 - 0,5m
    (D7O5EEAA300050)
      Duplex LC / LC singlemode OS2 - 0,5m
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock16
    Cable : UTP CAT 5e  30mtr Grijs
    (K8456.30)
      UTP CAT 5e 30mtr Grijs
    16,- hors TVA
    19,36 TVA comprise
    Stock8
    Cable : UTP CAT 5e  50mtr Grijs
    (PP12)
      UTP CAT 5e 50mtr Grijs
    21,- hors TVA
    25,41 TVA comprise
    Stock5
    Cable : CAT5e FTP LAN-kabel (premium CCA), stug, 100 m
    (FPC-5004E-SOL/100)
      CAT5e FTP LAN-kabel (premium CCA), stug, 100 m
    36,- hors TVA
    43,56 TVA comprise
    Stock4
    Cable : Valadis Patchcord DX OM1 (62,5/125)  LC/PC-MTRJ LSZH oranje 3mtr
    (D1B4EJAB000300)
      Valadis Patchcord DX OM1 (62,5 / 125) LC / PC-MTRJ LSZH oranje 3mtr
    39,- hors TVA
    47,19 TVA comprise
    Cable : CAT6 FTP LAN-kabel (premium CCA), stug, 100 m
    (FPC-6004-SOL/100)
      CAT6 FTP LAN-kabel (premium CCA), stug, 100 m
    40,- hors TVA
    48,40 TVA comprise
    Stock1
    Cable : CAT5e UTP LAN-kabel soepel, 305m
    (UPC-5004E)
      CAT5e UTP LAN-kabel soepel, 305m
    149,- hors TVA
    180,29 TVA comprise
    Stock1
    Cable : CAT5e FTP LAN-kabel stug, 305m
    (FPC-5004E-SO)
      CAT5e FTP LAN-kabel stug, 305m
    159,- hors TVA
    192,39 TVA comprise
    Stock3
    Cable : CAT5e FTP LAN-kabel soepel, 305m
    (FPC-5004E)
      CAT5e FTP LAN-kabel soepel, 305m
    159,- hors TVA
    192,39 TVA comprise
    Stock2
    Cable : CAT 6 UTP LAN-kabel stug, 305m
    (UPC-6004SE-SO)
      CAT 6 UTP LAN-kabel stug, 305m
    169,- hors TVA
    204,49 TVA comprise
    Stock3
    Besoin de l’aide? Chattez avec nous Téléphonez-nous É-mail
    Contactez-nous
    En
    haut
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder