• Live chatou contactez ou appelez au 011 - 988 360
  • commandes > 25,- HTVA = livraison gratuite
  • > 1.200.000 produits
  • Recherche
  • Contact
  • Panier
  • Panier
  • Reproduction
    Afficher tous les filtres
    Verberg filters
    Cable : UTP CAT 5e  1,5mtr Grijs
    (K8456.1,5)
      UTP CAT 5e 1,5mtr Grijs
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock471
    Cable : UTP CAT 5e  1mtr Rood
    (K8096.1)
      UTP CAT 5e 1mtr Rood
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock140
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Grijs
    (K8456.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Grijs
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock131
    Cable : UTP CAT 5e  1,5mtr Blauw
    (K8094.1,5)
      UTP CAT 5e 1,5mtr Blauw
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock4
    Cable : UTP CAT 5e  1mtr Geel
    (K8095.1)
      UTP CAT 5e 1mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock123
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Groen
    (K8093.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Groen
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock64
    Cable : UTP CAT 5e  1mtr Zwart
    (K8098.1)
      UTP CAT 5e 1mtr Zwart
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock136
    Cable : UTP CAT 6  5mtr Groen
    (K8100GN.5)
      UTP CAT 6 5mtr Groen
    10,- hors TVA
    12,10 TVA comprise
    Stock48
    Cable : Inbouwdoos Cat 6 (250MHz) links/rechts
    (ET-25211.2V1)
      Inbouwdoos Cat 6 (250MHz) links / rechts
    13,- hors TVA
    15,73 TVA comprise
    Stock7
    Cable : Duplex LC/LC singlemode  OS2 - 1mtr
    (D7O5EEAA300100)
      Duplex LC / LC singlemode OS2 - 1mtr
    15,- hors TVA
    18,15 TVA comprise
    Stock22
    Cable : FTP CAT 5e LAN-kabel (premium CCA), stug, 100 m
    (FPC-5004E-SOL/100)
      FTP CAT 5e LAN-kabel (premium CCA), stug, 100 m
    36,- hors TVA
    43,56 TVA comprise
    Stock3
    Cable : UTP CAT 5e  0,5mtr Grijs
    (K8456.0,5)
      UTP CAT 5e 0,5mtr Grijs
    8,- hors TVA
    9,68 TVA comprise
    Stock207
    Cable : UTP CAT 5e  0,5mtr Blauw
    (K8094.0,5)
      UTP CAT 5e 0,5mtr Blauw
    8,- hors TVA
    9,68 TVA comprise
    Stock38
    Cable : UTP CAT 5e  0,5mtr Rood
    (K8096.0,5)
      UTP CAT 5e 0,5mtr Rood
    8,- hors TVA
    9,68 TVA comprise
    Stock127
    Cable : UTP CAT 5e  1mtr Grijs
    (K8456.1)
      UTP CAT 5e 1mtr Grijs
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock743
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Geel
    (K8095.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock35
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Zwart
    (K8098.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Zwart
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock87
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Zwart
    (K8098.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Zwart
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Cable : UTP CAT 5e  1,5mtr Geel
    (K8095.1,5)
      UTP CAT 5e 1,5mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock95
    Cable : UTP CAT 5e  1,5mtr Rood
    (K8096.1,5)
      UTP CAT 5e 1,5mtr Rood
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock52
    Cable : UTP CAT 5e  1,5mtr Groen
    (K8093.1,5)
      UTP CAT 5e 1,5mtr Groen
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock100
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Blauw
    (K8094.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Blauw
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock122
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Oranje
    (K8099.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Oranje
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock103
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Oranje
    (K8099.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Oranje
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock63
    Cable : UTP CAT 5e  1mtr Wit
    (K8092.1)
      UTP CAT 5e 1mtr Wit
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock50
    Cable : UTP CAT 5e  1,5mtr Wit
    (K8092.1,5)
      UTP CAT 5e 1,5mtr Wit
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock40
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Wit
    (K8092.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Wit
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock95
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Wit
    (K8092.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Wit
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock59
    Cable : UTP CAT 6  0,5mtr Zwart
    (K8100SW.0,5)
      UTP CAT 6 0,5mtr Zwart
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock75
    Cable : UTP CAT 6  0,5mtr Groen
    (K8100GN.0,5)
      UTP CAT 6 0,5mtr Groen
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock46
    Cable : UTP CAT 6  1mtr Geel
    (K8100GE.1)
      UTP CAT 6 1mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock44
    Cable : UTP CAT 6  2mtr Geel
    (K8100GE.2)
      UTP CAT 6 2mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock97
    Cable : UTP CAT 5e  5mtr Grijs
    (K8456.5)
      UTP CAT 5e 5mtr Grijs
    10,- hors TVA
    12,10 TVA comprise
    Stock83
    Cable : UTP CAT 5e  5mtr Rood
    (K8096.5)
      UTP CAT 5e 5mtr Rood
    10,- hors TVA
    12,10 TVA comprise
    Stock34
    Cable : UTP CAT 5e  5mtr Zwart
    (K8098.5)
      UTP CAT 5e 5mtr Zwart
    10,- hors TVA
    12,10 TVA comprise
    Stock69
    Cable : UTP CAT 5e  0.5mtr Paars
    (PP12-0.5M/V)
      UTP CAT 5e 0.5mtr Paars
    10,- hors TVA
    12,10 TVA comprise
    Stock2
    Cable : UTP CAT 5e  10mtr Grijs
    (K8456.10)
      UTP CAT 5e 10mtr Grijs
    11,- hors TVA
    13,31 TVA comprise
    Stock43
    Cable : HDMI w.eth. A-A pl-pl 2,0mtr black met serienr.
    (K5431)
      HDMI cable w.eth. A-A pl-pl 2,0mtr black met serienr.
    12,- hors TVA
    14,52 TVA comprise
    Stock6
    Cable : Duplex LC/LC multimode  OM3 - 7mtr
    (D305EEAE300700)
      Duplex LC / LC multimode OM3 - 7mtr
    21,- hors TVA
    25,41 TVA comprise
    Cable : Duplex LC/LC multimode  OM3 - 10mtr
    (D305EEAE301000)
      Duplex LC / LC multimode OM3 - 10mtr
    24,- hors TVA
    29,04 TVA comprise
    Cable : Valadis Fiber PatchLC/LC Duplex SMF - 2m - 9/125µ
    (RL9902)
      Valadis Fiber Patchcable LC / LC Duplex SMF - 2m - 9 / 125µ
    32,- hors TVA
    38,72 TVA comprise
    Stock2
    Cable : UTP CAT 5e  0,5mtr Geel
    (K8095.0,5)
      UTP CAT 5e 0,5mtr Geel
    8,- hors TVA
    9,68 TVA comprise
    Stock62
    Cable : UTP CAT 5e  0,5mtr Groen
    (K8093.0,5)
      UTP CAT 5e 0,5mtr Groen
    8,- hors TVA
    9,68 TVA comprise
    Stock141
    Cable : UTP CAT 5e  0,5mtr Zwart
    (K8098.0,5)
      UTP CAT 5e 0,5mtr Zwart
    8,- hors TVA
    9,68 TVA comprise
    Stock121
    Cable : UTP CAT 5e  0,5mtr Wit
    (K8092.0,5)
      UTP CAT 5e 0,5mtr Wit
    8,- hors TVA
    9,68 TVA comprise
    Stock80
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Grijs
    (K8456.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Grijs
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock247
    Cable : UTP CAT 5e  1mtr Groen
    (K8093.1)
      UTP CAT 5e 1mtr Groen
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock86
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Blauw
    (K8094.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Blauw
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock5
    Cable : UTP CAT 5e  3mtr Rood
    (K8096.3)
      UTP CAT 5e 3mtr Rood
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock117
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Geel
    (K8095.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock29
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Groen
    (K8093.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Groen
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock71
    Cable : UTP CAT 5e  2mtr Rood
    (K8096.2)
      UTP CAT 5e 2mtr Rood
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Cable : UTP CAT 5e  1mtr Oranje
    (K8099.1)
      UTP CAT 5e 1mtr Oranje
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock24
    Cable : UTP CAT 5e  1,5mtr Oranje
    (K8099.1,5)
      UTP CAT 5e 1,5mtr Oranje
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Cable : UTP CAT 6  0,5mtr Grijs
    (K8100GR.0,5)
      UTP CAT 6 0,5mtr Grijs
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock166
    Cable : UTP CAT 6  0,5mtr Grijs met tule met lipbeschermer
    (K8104GR.0,5)
      UTP CAT 6 0,5mtr Grijs met tule met lipbeschermer
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock97
    Cable : UTP CAT 6  1,5 mtr Grijs
    (K8100GR.1,5)
      UTP CAT 6 1,5 mtr Grijs
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock173
    Cable : UTP CAT 6  0,5mtr Blauw
    (K8100BL.0,5)
      UTP CAT 6 0,5mtr Blauw
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock40
    Cable : UTP CAT 6  0,5mtr Roze
    (K8100MA.0,5)
      UTP CAT 6 0,5mtr Roze
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock50
    Cable : UTP CAT 6  1mtr Groen
    (K8100GN.1)
      UTP CAT 6 1mtr Groen
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock60
    Cable : UTP CAT 6  2mtr Groen
    (K8100GN.2)
      UTP CAT 6 2mtr Groen
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock40
    Cable : UTP CAT 6  0,5mtr Rood
    (K8100RT.0,5)
      UTP CAT 6 0,5mtr Rood
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock106
    Cable : UTP CAT 6  2mtr Rood
    (K8100RT.2)
      UTP CAT 6 2mtr Rood
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock69
    Cable : UTP CAT 6  0,5mtr Geel
    (K8100GE.0,5)
      UTP CAT 6 0,5mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock43
    Cable : UTP CAT 6  3mtr Geel
    (K8100GE.3)
      UTP CAT 6 3mtr Geel
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock48
    Cable : UTP CAT 6  1mtr Oranje
    (K8100OR.1)
      UTP CAT 6 1mtr Oranje
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock57
    Cable : UTP CAT 6  0,5mtr Oranje
    (K8100OR.0,5)
      UTP CAT 6 0,5mtr Oranje
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock22
    Cable : UTP CAT 6  1mtr wit
    (K8100WS.1)
      UTP CAT 6 1mtr wit
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock40
    Cable : UTP CAT 6  1,5mtr wit
    (K8100WS.1,5)
      UTP CAT 6 1,5mtr wit
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock130
    Cable : UTP CAT 6  3,0mtr wit
    (K8100WS.3)
      UTP CAT 6 3,0mtr wit
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock50
    Cable : UTP CAT 6  1,5 mtr Blauw
    (K8100BL.1,5)
      UTP CAT 6 1,5 mtr Blauw
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock5
    Cable : UTP CAT 6  1,5 mtr Rood
    (K8100RT.1,5)
      UTP CAT 6 1,5 mtr Rood
    9,- hors TVA
    10,89 TVA comprise
    Stock25
    Besoin de l’aide? Chattez avec nous Appelez au-nous É-mail
    Contacter-nous
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder