• Live chatou contactez ou téléphonez 011 - 988 360
  • commandes > 25,- HTVA = livraison gratuite
  • > 1.000.000 produits
  • 0 0,- hors TVA
    0,- TVA inclus
  • Netwerken d' Allied Telesis (13 les résultats)

    Reproduction
    Votre choix
    Afficher tous les filtres
    Prix
    Marque
    Verberg filters
    Comparer produits
    Livraison gratuite
    Allied telesis : AMF master license 20 nodes for X510 1 year
    (AT-FL-X510-AM20-1Y)
      AMF master license 20 nodes for X510 1 year
    1179,- hors TVA
    1426,59 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Allied telesis : 20 km 100 MB/1 Gigabit SFP 9 micron (Tx=1310 nm Rx=1550 nm) for iMG1400 Serie
    (AT-TN-P015)
      20 km 100 MB / 1 Gigabit SFP 9 micron (Tx=1310 nm Rx=1550 nm) for iMG1400 Serie
    195,- hors TVA
    235,95 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Allied telesis : SWIT:AT-FS970M-48-50/Managed/FS
    (AT-FS970M/48-50)
      SWIT:AT-FS970M-48-50 / Managed / FS
    489,- hors TVA
    591,69 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Allied telesis : AT-AR4050S Next Generation Firewall Security License - 1 year subscription Includes Application .....
    (AT-FL-AR4-NGFW1)
      AT-AR4050S Next Generation Firewall Security License - 1 year subscription Includes Application Control and Web Control
    609,- hors TVA
    736,89 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Allied telesis : HS-STK-CBL1.0\High Speed Stacking Cableto Connect 2x SBx908 via Rear Connectors
    (HS-STK-CBL1.0)
      HS-STK-CBL1.0\High Speed Stacking Cableto Connect 2x SBx908 via Rear Connectors
    799,- hors TVA
    966,79 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Allied telesis : Rack mount brackets for AT-x230-18GP
    (990-004772-00)
      Rack mount brackets for AT-x230-18GP
    49,- hors TVA
    59,29 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Allied telesis : Rack mount brackets for AT-x230-10GP
    (990-004773-00)
      Rack mount brackets for AT-x230-10GP
    49,- hors TVA
    59,29 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Allied telesis : SWIT:AT-FS970M-8-50/Managed/FS
    (AT-FS970M/8-50)
      SWIT:AT-FS970M-8-50 / Managed / FS
    269,- hors TVA
    325,49 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Allied telesis : AT-AR4050S Advanced Threat Protection Security License - 1 year subscription Includes IP Reputation .....
    (AT-FL-AR4-ATP1)
      AT-AR4050S Advanced Threat Protection Security License - 1 year subscription Includes IP Reputation Malwa re Protectionand Anti-virus
    719,- hors TVA
    869,99 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Allied telesis : WIRELESS LAN CONTROLLER
    (AT-UWC-BASEST)
      WIRELESS LAN CONTROLLER
    829,- hors TVA
    1003,09 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Allied telesis : SWIT:AT-9000-28SP-50/Managed
    (AT-9000/28SP-E-50)
      SWIT:AT-9000-28SP-50 / Managed
    2249,- hors TVA
    2721,29 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Allied telesis : TQ0500\Omnidirectional Antenna\Gain 5dBi\Frequency Range 2.4-5.0 GHz
    (AT-TQ0500)
      TQ0500\Omnidirectional Antenna\Gain 5dBi\Frequency Range 2.4-5.0 GHz
    59,- hors TVA
    71,39 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Allied telesis : 6 slot chassis. Can accept 2 CFC and 4 x cards
    (AT-SBX8106)
      6 slot chassis. Can accept 2 CFC and 4 x cards
    4609,- hors TVA
    5576,89 TVA comprise
    Besoin de l’aide? Chattez avec nous Téléphonez-nous É-mail
    Contactez-nous
    En
    haut
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder