• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Alle producten van ATOP eenvoudig online kopen: een grote keuze, scherpe prijs én snelle levering. Bovendien is de verzending altijd gratis.

    Wij zijn Centralpoint, de grootste zakelijke IT-leverancier van de Benelux

    U vindt in onze webshop niet alleen de nieuwste, populaire ATOP producten, maar ook de minder bekende. Uiteraard met volledige garantie. Heeft u advies nodig of vragen over een specifiek ATOP product? Neem dan gerust contact met ons op via telefoon, e-mail of live chat. We helpen u graag.

    Top ATOP producten

    Atop : Compatible X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
    (JD092B-C)
    109,- excl. btw
    Voorraad40
    ATOP : Compatible 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF
    (GLC-SX-MMD-C)
    28,- excl. btw
    Voorraad4
    ATOP : Comp D-Link 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (with DDM)
    (DEM-431XT-DD-C)
    71,- excl. btw
    Voorraad1
    ATOP : Compatible 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
    (J9150D-C)
    64,- excl. btw
    Voorraad45

    POPULAIRE CATEGORIEËN ATOP

    CATEGORIEËN ATOP

      • Meer dan
        1.200.000 producten
      • Meer dan 3.000
        merkfabrikanten
      • Snelle levertijden
      • altijd gratis verzending
      Persoonlijk advies nodig?

      011 - 988 360
      Werkdagen van
      09:00 - 17:30 Maandag - Donderdag
      08:30 - 17:00 Vrijdag

      Verstuur bericht
      naar verkoop@centralpoint.be of via ons contactformulier.

      Chat direct
      via onze Live chat

      U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

      Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

      Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder