• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Cisco Deals: bespaar met hoge kortingen op Cisco netwerkproducten voor KMO's

    Nieuwsbericht bijgewerkt op 31/05/2019 in de categorie Netwerken

    Doe uw voordeel met deze unieke en geweldige prijsverlaging op Cisco netwerkproducten voor KMO's, waaronder switches, access points en SFP / SFP + transceiver modules. Zo geniet u van een snel, eenvoudig en veilig bedrijfsnetwerk voor een aantrekkelijke prijs! Deze promoties zijn geldig t/m 31 juli 2019 op Centralpoint.

    Wat doet een switch voor uw KMO?

    Een switch kunt u simpelweg bekijken als een soort “stekkerdoos” die het netwerk verdeelt. Een switch deelt dus één aansluiting van de router op in meerdere netwerkaansluitingen. Switches zijn slimme apparaten die gebruik maken van logische informatie om de prestaties van uw netwerk te verbeteren. Afhankelijk van de complexiteit van uw netwerk kunt u kiezen tussen beheerde en onbeheerde switches. Wij hebben alvast enkele top switches van Cisco voor u geselecteerd.

    Met Cisco bent u nooit meer offline!

    Meer dan 80% van alle devices is tegenwoordig in staat om met een wifi-netwerk verbinding te leggen. Er vindt meer dataverkeer via wifi plaats dan via ethernetkabels, waardoor het draadloze netwerk de primaire toegangsmethode is geworden. Dit is een uitdaging voor veel bedrijven. Want hoe zorgt u ervoor dat uw medewerkers en klanten gebruik kunnen maken van een snel, stabiel en veilig wifi-netwerk? De netwerkapparatuur van Cisco voorziet u van alle mogelijkheden die u nodig heeft.

    Tot en met 31 juli geniet u bij Centralpoint ook van hoge kortingen op verschillende conferencing devices en ASA Firewalls van Cisco. Profiteer snel voor het te laat is!

    Actievoorwaarden

    • De actie is geldig tot en met 31 juli 2019
    • Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt, OP=OP
    • Deze actie heeft betrekking op de onderstaande geselecteerde Cisco producten
    • De prijsverlagingen zijn reeds in onderstaande prijzen verwerkt
    Bekijk producten
    Actievoorwaarden
    • Actie geldig tot en met 31 juli 2019
    • Actie is geldig zolang de voorraad strekt
    • Korting is reeds verwerkt

    Youtube

    The New Network. Inspired by You

    Toegevoegd: 2017-06-21 15:56:36
    Van: Cisco
    Bekeken: 15802

    Why Wireless? - Customer version

    Toegevoegd: 2016-03-23 10:55:21
    Van: Cisco Nederland
    Bekeken: 144

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter netwerkkabel
    (SFP-H10GB-CU1M=)
      Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter. Lengte snoer: 1 m, Kleur kabel: Zwart
    65,- excl. btw
    Voorraad:40
    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter netwerkkabel
    (SFP-H10GB-CU5M=)
      Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter. Lengte snoer: 5 m, Kleur kabel: Zwart
    98,- excl. btw
    Voorraad:552
    Cisco WIRELESS-AC/N DUAL RADIO WALL wifi access point - Wit
    (WAP361-E-K9)
      Cisco WIRELESS-AC / N DUAL RADIO WALL. Aantal gebruikers: 128 gebruiker(s), MIMO-type: Multi User MIMO, Modulatie: 16-QAM,64-QAM,256-QAM,BPSK,OFDM,QPSK. Beheerprotocollen: SNMP v3, HTTP, HTTPS, Bonjour. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: HTTPS,SSID,WPA,WPA2. Antenna features: Integrated antenna, Antenne versterkingsniveau (max): 4,35 dBi. Ingangsspanning: 48 V, Stroom: 1.25 A, Typisch stroomverbruik: 19,2 W
    139,- excl. btw
    Voorraad:53
    Cisco WAP571 wifi access point - Wit
    (WAP571-E-K9)
      Cisco WAP571. Overdrachtssnelheid (max): 600 Mbit / s, Bandbreedte: 5 GHz, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Beheerprotocollen: SNMP v3, Bonjour, Ondersteunde netwerkprotocollen: NTP, HTTP / HTTPS, IPv6. WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: HTTPS, SNMP, SSID, WDS, WPA, WPA2. Soort antenne: PIFA, Versterking antenne (max): 1,99 dBi
    159,- excl. btw
    Voorraad:118
    Cisco 1815i wifi access point - Wit
    (AIR-AP1815I-E-K9C)
      Cisco 1815i. Zendvermogen: 4 dBmW. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,AES,EAP-SIM,EAP-TLS,EAP-TTLS,MSCHAPv2,PEAP,WPA,WPA2. Soort antenne: Intern, Antenne versterkingsniveau (max): 4 dBi. Plaatsing: Tafel, Kleur van het product: Wit, Certificering: UL 60950-1 CAN / CSA-C22.2 No. 60950-1 UL 2043 IEC 60950-1 EN 60950-1 FCC Part 15.247, 15.407.... Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Maximum data transfer rate (5 GHz): 867 Mbit / s, Ethernet LAN,...
    169,- excl. btw
    Voorraad:140
    Open Box
    Cisco 1815i wifi access point - Wit
    (AIR-AP1815I-E-K9)
      Cisco 1815i. Zendvermogen: 4 dBmW. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,AES,EAP-SIM,EAP-TLS,EAP-TTLS,MSCHAPv2,PEAP,WPA,WPA2. Soort antenne: Intern, Antenne versterkingsniveau (max): 4 dBi. Plaatsing: Tafel, Kleur van het product: Wit, Certificering: UL 60950-1 CAN / CSA-C22.2 No. 60950-1 UL 2043 IEC 60950-1 EN 60950-1 FCC Part 15.247, 15.407.... Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Maximum data transfer rate (5 GHz): 867 Mbit / s, Ethernet LAN,...
    180,- excl. btw
    Voorraad:870
    Cisco Aironet 1815w wifi access point - Wit
    (AIR-AP1815W-E-K9)
      Cisco Aironet 1815w. Aantal gebruikers: 400 gebruiker(s). WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,AES,EAP,EAP-FAST,EAP-PEAP,EAP-SIM,EAP-TLS,EAP-TTLS,MSCHAPv2,WPA,WPA2. Soort antenne: Intern, Antenna features: Integrated antenna, Antenne versterkingsniveau (max): 3 dBi. Plaatsing: Tafel, Muur, Kleur van het product: Wit, Kabelslot sleuf type: Kensington
    Cisco WAP581 wifi access point - Wit
    (WAP581-E-K9)
      Cisco WAP581. Aantal gebruikers: 200 gebruiker(s). Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,HTTPS,SSID,WPA,WPA2. Antenna features: Integrated antenna, Antenne versterkingsniveau (max): 6,23 dBi. Plaatsing: Plafond, Muur, Kleur van het product: Wit, Kabelslot sleuf type: Kensington. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2500 Mbit / s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,2500 Mbit / s, Gegevensdoorvoersnelheid: 2800 Mbit / s
    225,- excl. btw
    Voorraad:84
    Cisco Aironet 1815t wifi access point - Wit
    (AIR-AP1815T-E-K9)
      Cisco Aironet 1815t. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 867 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11d,IEEE 802.11g,IEEE 802.11h,IEEE 802.11i,IEEE..., Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,AES,EAP,EAP-FAST,EAP-PEAP,EAP-SIM,EAP-TLS,EAP-TTLS,MSCHAPv2,PEAP,WPA,WPA2. Antenna features: Integrated antenna, Antenne versterkingsniveau (max): 3 dBi....
    235,- excl. btw
    Voorraad:61
    Cisco Aironet 1832I 802.11ac Wave 2 wifi access point - Wit
    (AIR-AP1832I-E-K9C)
      Cisco Aironet 1830. Overdrachtssnelheid (max): 54 Mbit / s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 867 Mbit / s. WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, AES, TKIP, WPA, WPA2. Soort antenne: omni, Versterking antenne (max): 5 dBi. Typisch stroomverbruik: 16 W, Ingangsspanning: 100 - 240, Frequentie: 50 - 60
    239,- excl. btw
    Voorraad:99
    Cisco 1000BASE-T SFP netwerk transceiver modules
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    245,- excl. btw
    Voorraad:1317
    Cisco WAP571E Dual Radio Outdoor wifi access point - Grijs
    (WAP571E-E-K9)
      Cisco WAP571E. Overdrachtssnelheid (max): 1900 Mbit / s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 1300 Mbit / s. Beheerprotocollen: SNMP v3, Bonjour. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, HTTPS, WPA, WPA2. Soort antenne: Internal, Versterking antenne (max): 3,55 dBi. Vermogensverbruik (max): 18 W
    255,- excl. btw
    Voorraad:16
    Cisco SG355-10P switch - Zwart
    (SG355-10P-K9-EU)
      Cisco SG355-10P. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 20 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE.... Power over Ethernet (PoE)
    269,- excl. btw
    Voorraad:9
    Cisco 1850 - Wireless Dual Band 802.11AC Access Point wifi access point - Wit
    (AIR-AP1852I-E-K9)
      Cisco Aironet 1850. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11d,IEEE 802.11g,IEEE 802.11h,IEEE 802.11i,IEEE..., Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA,WPA2. Antenna direction type: Omni-directioneel, Antenna features: Integrated antenna, Antenne versterkingsniveau (max): 5 dBi. Ingangsspanning: 100 - 240 V,...
    339,- excl. btw
    Voorraad:92
    Cisco 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector netwerk transceiver .....
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    389,- excl. btw
    Voorraad:1135
    Cisco SG250X-24 switch - Zwart
    (SG250X-24-K9-EU)
      Cisco SG250X-24. Switch type: Managed, Switch-laag: L2 / L3. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 26. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
    409,- excl. btw
    Voorraad:18
    Cisco Aironet 1850 wifi access point - Wit
    (AIR-AP1852E-E-K9)
      Cisco Aironet 1850. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11d,IEEE 802.11g,IEEE 802.11h,IEEE 802.11i,IEEE..., Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA,WPA2. Antenna features: Detachable antenna, Antenne versterkingsniveau (max): 6 dBi. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Frequentie: 50 / 60 Hz, Spanning: 57 V
    429,- excl. btw
    Voorraad:239
    Cisco SG350X-24 switch - Zwart
    (SG350X-24-K9-EU)
      Cisco SG350X-24. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
    479,- excl. btw
    Voorraad:128
    Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF netwerk media converters
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    549,- excl. btw
    Voorraad:920
    Cisco SG250X-24P switch - Zwart
    (SG250X-24P-K9-EU)
      Cisco SG250X-24P. Switch type: Managed, Switch-laag: L2 / L3. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 26. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
    549,- excl. btw
    Voorraad:1
    Cisco Aironet 2802I Indoor Dual-Band Access Point 802.11ac wifi access point - Wit
    (AIR-AP2802I-E-K9)
      Cisco AIR-AP2802I-E-K9. Overdrachtssnelheid (max): 5200 Mbit / s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 2600 Mbit / s. Soort antenne: Internal. Kleur van het product: Wit, Plaatsing: Plafond, Muur. Breedte: 22 cm, Diepte: 22,1 cm, Hoogte: 5,52 cm
    569,- excl. btw
    Voorraad:1114
    Cisco Aironet 2802E Indoor Dual-Band Access Point 802.11ac wifi access point - Wit
    (AIR-AP2802E-E-K9)
      Cisco AIR-AP2802E-E-K9. Overdrachtssnelheid (max): 5200 Mbit / s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 2600 Mbit / s. Soort antenne: External. Kleur van het product: Wit, Plaatsing: Plafond, Muur. Breedte: 22 cm, Diepte: 22,3 cm, Hoogte: 6,35 cm
    599,- excl. btw
    Voorraad:413
    Cisco SG350X-24P switch - Zwart
    (SG350X-24P-K9-EU)
      Cisco SG350X-24P. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
    649,- excl. btw
    Voorraad:189
    Cisco SG250X-48 switch - Zwart
    (SG250X-48-K9-EU)
      Cisco SG250X-48. Switch type: Managed, Switch-laag: L2 / L3. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 50, Aantal USB 2.0-poorten: 1. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
    679,- excl. btw
    Voorraad:8
    Cisco SG350X-48 48-PORT switch - Zwart
    (SG350X-48-K9-EU)
      Cisco SG350X-48 48-PORT. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
    749,- excl. btw
    Voorraad:392
    Cisco SG350X-24MP switch - Zwart
    (SG350X-24MP-K9-EU)
      Cisco SG350X-24MP. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
    879,- excl. btw
    Voorraad:44
    Cisco SG250X-48P switch - Zwart
    (SG250X-48P-K9-EU)
      Cisco SG250X-48P. Switch type: Managed, Switch-laag: L2 / L3. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 50, Aantal USB 2.0-poorten: 1. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
    949,- excl. btw
    Voorraad:11
    Cisco SG350XG-2F10 switch - Zwart
    (SG350XG-2F10-K9-EU)
      Cisco SG350XG-2F10. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100 / 1000 / 10000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 12, Aantal USB 2.0-poorten: 1, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 64000 entries, Switchingcapaciteit: 240 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
    959,- excl. btw
    Voorraad:36
    Cisco Small Business SG350X-24PD switch - Zwart
    (SG350X-24PD-K9-EU)
      Cisco Small Business SG350X-24PD. Switch type: Managed, Switch-laag: L2 / L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal USB 2.0-poorten: 1, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 64000 entries, Switchingcapaciteit: 140 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
    979,- excl. btw
    Voorraad:8
    Cisco Small Business SG350X-8PMD switch - Zwart
    (SG350X-8PMD-K9-EU)
      Cisco Small Business SG350X-8PMD. Switch type: Managed, Switch-laag: L2 / L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8, Aantal USB 2.0-poorten: 1, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 64000 entries, Switchingcapaciteit: 80 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
    1.019,- excl. btw
    Voorraad:9
    Cisco SG350X-48P switch - Zwart
    (SG350X-48P-K9-EU)
      Cisco SG350X-48P. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
    1.049,- excl. btw
    Voorraad:73
    Cisco 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector netwerk transceiver .....
    (SFP-10G-LR-S=)
      Cisco SFP-10G-LR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.089,- excl. btw
    Voorraad:281
    Cisco SG550X-24-K9 switch - Zwart
    (SG550X-24-K9-EU)
      Cisco SG550X-24-K9. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Aantal USB 2.0-poorten: 1, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
    1.309,- excl. btw
    Voorraad:32
    Cisco SG350X-48MP switch - Zwart
    (SG350X-48MP-K9-EU)
      Cisco SG350X-48MP. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
    1.349,- excl. btw
    Voorraad:71
    Cisco SG550X-24P-K9 switch - Zwart
    (SG550X-24P-K9-EU)
      Cisco SG550X-24P-K9. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Aantal USB 2.0-poorten: 1, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage,...
    1.539,- excl. btw
    Voorraad:6
    Cisco Small Business SG350 24 port 10GbE SFP Managed switch 2 x 10Gbase-T ports switch - Zwart
    (SG350XG-24F-K9-EU)
      Cisco Small Business SG350XG-24F. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100 / 1000 / 10000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 2, Aantal USB 2.0-poorten: 1, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 64000 entries, Switchingcapaciteit: 480 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
    1.569,- excl. btw
    Voorraad:32
    Cisco SG550X-24MP-K9 switch - Zwart
    (SG550X-24MP-K9-EU)
      Cisco SG550X-24MP-K9. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 4, Aantal USB 2.0-poorten: 1, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Power over Ethernet (PoE)....
    1.579,- excl. btw
    Voorraad:3
    Cisco SG500X 16-Port 10GB Stackable Managed switch - Zwart
    (SG550XG-8F8T-K9-EU)
      Cisco SG550XG-8F8T. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100 / 1000 / 10000), Console port: RJ-45, Copper ethernet cabling technologie: 10BASE-T, 10GBASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3, Ondersteundende kabel types: Cat6e, Cat7, Fiber. MAC-adrestabel: 64000 entries, Switchingcapaciteit: 320 Gbit / s, Throughput: 238,08...
    1.639,- excl. btw
    Voorraad:22
    Cisco SG550X-24MPP-K9 switch - Zwart
    (SG550X-24MPP-K9-EU)
      Cisco SG550X-24MPP-K9. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Aantal USB 2.0-poorten: 1, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Power over Ethernet (PoE)....
    1.729,- excl. btw
    Voorraad:9
    Cisco SG550XG-24F switch - Zwart
    (SG550XG-24F-K9-EU)
      Cisco SG550XG-24F. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100 / 1000 / 10000), Console port: RJ-45, Copper ethernet cabling technologie: 10BASE-T, 10GBASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802., Ondersteundende kabel types: Cat6e, Cat7, Fiber. MAC-adrestabel: 64000 entries, Switchingcapaciteit: 480 Gbit / s, Throughput: 357,12...
    1.749,- excl. btw
    Voorraad:41
    Cisco SG550X-48 switch - Zwart, Grijs
    (SG550X-48-K9-EU)
      Cisco SG550X-48. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
    1.919,- excl. btw
    Voorraad:32
    Cisco 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF netwerk media converters
    (SFP-10G-LR=)
      Cisco SFP-10G-LR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber type: SMF
    1.999,- excl. btw
    Voorraad:405
    Cisco Small Business SG350 24 port 10GbE Managed switch 2 x 10GbE SFP uplink ports switch - Zwart
    (SG350XG-24T-K9-EU)
      Cisco Small Business SG350XG-24T. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100 / 1000 / 10000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Aantal USB 2.0-poorten: 1, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 64000 entries, Switchingcapaciteit: 480 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
    2.019,- excl. btw
    Voorraad:21
    Cisco SG550X-48P switch - Zwart, Grijs
    (SG550X-48P-K9-EU)
      Cisco SG550X-48P. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
    2.399,- excl. btw
    Voorraad:8
    Cisco SG550X-48MP switch - Zwart, Grijs
    (SG550X-48MP-K9-EU)
      Cisco SG550X-48MP. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
    2.739,- excl. btw
    Voorraad:35
    Cisco SG500X 24T 10GB Stackable Managed switch - Zwart
    (SG550XG-24T-K9-EU)
      Cisco SG550XG-24T. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100 / 1000 / 10000), Console port: RJ-45, Copper ethernet cabling technologie: 10BASE-T, 10GBASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3, Ondersteundende kabel types: Cat6e, Cat7, Fiber. MAC-adrestabel: 64000 entries, Switchingcapaciteit: 480 Gbit / s, Throughput: 357,12...
    2.819,- excl. btw
    Voorraad:18
    Cisco SG350XG-48T switch - Zwart
    (SG350XG-48T-K9-EU)
      Cisco SG350XG-48T. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100 / 1000 / 10000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Aantal USB 2.0-poorten: 1, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 64000 entries, Switchingcapaciteit: 960 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
    3.909,- excl. btw
    Voorraad:1
    Cisco SG550XG-48T switch - Zwart
    (SG550XG-48T-K9-EU)
      Cisco SG550XG-48T. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100 / 1000 / 10000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Aantal USB 2.0-poorten: 1, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 64000 entries, Switchingcapaciteit: 960 Gbit / s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder