• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Controllers (94 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Aten controller: US424
    (US424-AT)
      Aten US424. Soort aansluiting: USB
    32,- excl. btw
    38,72 incl. btw
    Voorraad90
    Delock controller: SATA II PCI Express Card
    (70137)
      DeLOCK SATA II PCI Express Card. Soort aansluiting: PCI Express x1
    23,- excl. btw
    27,83 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Aten controller: US224
    (US224-AT)
      Aten US224. Soort aansluiting: USB
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Voorraad164
    Gratis verzending
    Delock controller: Controller SATA, 4 port w/ Raid
    (70154)
      DeLOCK Controller SATA, 4 port w / Raid. Soort aansluiting: 32-Bit PCI 2.2
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Dawicontrol controller: DC-5200
    (DC-5200 RAID BLISTER)
      Dawicontrol DC-5200. Soort aansluiting: eSATA
    42,- excl. btw
    50,82 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco : P2-HM HD Host Module
    (4008281)
      P2-HM HD Host Module
    219,- excl. btw
    264,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco : BROADCOM 5781010Gb A-FEX SFP+
    (UCSC-PCIE-B3SFP=)
      BROADCOM 5781010Gb A-FEX SFP+
    639,- excl. btw
    773,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Dell controller: 6GB SAS Host Bus Adapter External Controller Card
    (403-BBGC)
      DELL 403-BBGC. Soort aansluiting controller: SAS. Frequentie van processor: 533 MHz
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco : P2-HD-RXR-SA HD Dual Rev Rx 5-90MHz Std
    (4012718)
      P2-HD-RXR-SA HD Dual Rev Rx 5-90MHz Std
    1169,- excl. btw
    1414,49 incl. btw
    Gratis verzending
    Delock controller: PCI Express controller card 2x SATA, 1x IDE
    (89143)
      DeLOCK PCI Express controller card 2x SATA, 1x IDE. Soort aansluiting: PCI Express x1
    42,- excl. btw
    50,82 incl. btw
    Gratis verzending
    Lycom controller: mSATA SSD to 1.8" SATA Convert
    (ST-170M)
      mSATA SSD to 1.8" SATA Convert
    31,- excl. btw
    37,51 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco : 12GBPS SAS 1GB FBWC CACHE MODULE (
    (UCSC-MRAID12G-1GB)
      CISCO 12GBPS SAS 1GB FBWC CACHE MODULE (
    469,- excl. btw
    567,49 incl. btw
    Gratis verzending
    Apc controller: InfraStruXure Central Standard
    (AP9470)
      APC InfraStruXure Central Standard
    5209,- excl. btw
    6302,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco : Nexus 3064-X Rev Airflow (port side int
    (N3K-C3064-X-BA-L3)
      Nexus 3064-X Rev Airflow (port side int
    17589,- excl. btw
    21282,69 incl. btw
    Gratis verzending
    Lycom controller: PCI-Express SATA3 Int. 4port
    (PE-120)
      PCI-Express SATA3 Int. 4port PCI-E 2.0,Internal ports 6Gbps
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Gratis verzending
    Dawicontrol controller: DC-7210
    (DC-7210 RAID)
      Dawicontrol DC-7210
    91,- excl. btw
    110,11 incl. btw
    Gratis verzending
    Adaptec controller: AFM 600
    (2269700-R)
      Adaptec AFM 600
    179,- excl. btw
    216,59 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Cisco : SFP WDM 850nm LC up to 500m
    (SFP-WDM-850-0500=)
      SFP WDM 850nm LC up to 500m
    209,- excl. btw
    252,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Ibm controller: ServeRAID
    (46M0930)
      IBM ServeRAID
    215,- excl. btw
    260,15 incl. btw
    Gratis verzending
    Dell : 1GB-RJ45 SFP Cppr MODULE w/oCable
    (01-SSC-9791)
      1GB-RJ45 SFP Cppr MODULE w / oCable
    449,- excl. btw
    543,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco : 1000BASE-LX 100M Dual Rate SFP trnscvr
    (GLC-GE-DR-LX=)
      1000BASE-LX 100M Dual Rate SFP trnscvr
    839,- excl. btw
    1015,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Fujitsu controller: RAID-Controller, SAS 6G, 8 Channels,512MB FH/LP, LSI MegaRAID SAS9280,PCIe x4 without iBBU
    (S26361-F3593-L501)
      Fujitsu S26361-F3593-L501. Soort aansluiting controller: Serial ATA-600 / SAS 2.0, Soort aansluiting: PCI Express 2.0 x8
    1519,- excl. btw
    1837,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco : MDS 9148 8p 4Gbps FC Optic Upgrade
    (M9148PL8-4G-SFP=)
      MDS 9148 8p 4Gbps FC Optic Upgrade
    4729,- excl. btw
    5722,09 incl. btw
    Gratis verzending
    Apc : MGE 2 U-talk / basic ports communication card
    (66060)
      MGE 2 U-talk / basic ports communication card
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Gratis verzending
    Apc : MGE JBus/Modbus Card
    (66061)
      MGE JBus / Modbus Card
    195,- excl. btw
    235,95 incl. btw
    Gratis verzending
    Ibm : ServeRAID M5100 Series
    (81Y4486)
      ServeRAID M5100 Series
    219,- excl. btw
    264,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Huawei : AC6005-8-8AP Bundle 8APAC
    (02356816)
      AC6005-8-8AP Bundle 8APAC
    1169,- excl. btw
    1414,49 incl. btw
    Gratis verzending
    Ibm controller: ServeRAID-7t SATA RAID Controller
    (39R8805)
      IBM ServeRAID-7t SATA RAID Controller. Soort aansluiting controller: Serial ATA-150, Soort aansluiting: PCI
    125,- excl. btw
    151,25 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco : Port Expander Card (mezz) for VIC 1240
    (UCSB-MLOM-PT-01=)
      Port Expander Card (mezz) for VIC 1240
    259,- excl. btw
    313,39 incl. btw
    Gratis verzending
    Lycom controller: PCIe to mPCIe Card adapter
    (DT-117)
      PCIe to mPCIe Card adapter Low Profile adapter included
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Gratis verzending
    St lab controller: PCI SATA Raid 4+2 PORTS
    (A-224)
      PCI SATA Raid 4+2 PORTS 2 External+ 4Internal port A-224,STSATRAID4-1
    39,- excl. btw
    47,19 incl. btw
    Voorraad6
    Gratis verzending
    Adaptec controller: RAID 6405T Single
    (ASR-6405T)
      Adaptec RAID 6405T Single 2272700-R
    429,- excl. btw
    519,09 incl. btw
    Gratis verzending
    Dell : 1GB-SX SFP SHFM MM w/oCable
    (01-SSC-9789)
      1GB-SX SFP SHFM MM w / oCable
    529,- excl. btw
    640,09 incl. btw
    Gratis verzending
    Adaptec controller: RAID 51245
    (2268200-R)
      Adaptec RAID 51245. Soort aansluiting controller: PCI Express x8
    909,- excl. btw
    1099,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Adaptec controller: RAID 7805Q Single
    (ASR-7805Q)
      Adaptec RAID 7805Q Single 2274300-R
    1109,- excl. btw
    1341,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Adaptec controller: RAID 51645
    (ASR51645-KIT)
      Adaptec RAID 51645. Soort aansluiting controller: 8-lane PCIe
    1109,- excl. btw
    1341,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Adaptec controller: Raid 52445
    (2258800-R)
      Adaptec Raid 52445
    1659,- excl. btw
    2007,39 incl. btw
    Gratis verzending
    Dell controller: iSCSI Controller Card for 12G SAS HDD w/Cable
    (403-BBFL)
      DELL 403-BBFL. Soort aansluiting controller: SAS
    2279,- excl. btw
    2757,59 incl. btw
    Refurbished
    Hp controller: SP/CQ Smart Array 5300 Serie U3 2Ch Refurbished (Refurbished ZG)
    (171383-001-RFB)
      HP SP / CQ Smart Array 5300 Serie U3 2Ch
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Dawicontrol controller: DC-FW400 SE
    (DC-FW400 SE BLISTER)
      Dawicontrol DC-FW400 SE. Soort aansluiting: FireWire
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    St lab controller: 7.1 Channel USB2.0 Soundbox
    (M-330)
      7.1 Channel USB2.0 Soundbox SU-M07-7110-11-00012
    35,- excl. btw
    42,35 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Dawicontrol controller: DC-3410
    (DC-3410 RAID BLISTER)
      Dawicontrol DC-3410
    83,- excl. btw
    100,43 incl. btw
    Gratis verzending
    Ibm : ExS/ServeRAID M5000 Series Adv
    (49Y3722)
      ExS / ServeRAID M5000 Series Adv
    219,- excl. btw
    264,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Watchguard : Transceiver 10Gb Short-Range SFP+ for Firebox M
    (WG8583)
      Transceiver 10Gb Short-Range SFP+ for WatchGuard Firebox M
    349,- excl. btw
    422,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Ibm controller: X3690 X5 16-DIMM INT. MEM. EXP
    (49Y9964)
      X3690 X5 16-DIMM INT. MEM. EXP **New retail** 49Y9964, 60Y0323
    539,- excl. btw
    652,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Ibm : RAID controller battery
    (00Y3447)
      RAID controller battery
    619,- excl. btw
    748,99 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Adaptec controller: RAID 51245
    (2268100-R)
      Adaptec RAID 51245. Soort aansluiting controller: PCI Express x8
    839,- excl. btw
    1015,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Adaptec controller: ASR-5805 /Q RoHS SINGLE
    (ASR5805-MAXIQ/SGL)
      ASR-5805 / Q RoHS SINGLE 2268500-R
    1039,- excl. btw
    1257,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Adaptec controller: RAID 6805TQ Single
    (ASR-6805TQ)
      Adaptec RAID 6805TQ Single 2273600-R
    1109,- excl. btw
    1341,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Adaptec controller: ASR-5805Z /Q RoHS SINGLE
    (ASR5805Z-MAXIQ/SGL)
      ASR-5805Z / Q RoHS SINGLE 2268600-R
    1379,- excl. btw
    1668,59 incl. btw
    Gratis verzending
    Adaptec controller: Raid 52445
    (2258700-R)
      Adaptec Raid 52445
    1529,- excl. btw
    1850,09 incl. btw
    Gratis verzending
    Dell : 10GB-LR SFP+ LRFM SM w/oCable
    (01-SSC-9786)
      10GB-LR SFP+ LRFM SM w / oCable
    2029,- excl. btw
    2455,09 incl. btw
    Gratis verzending
    Dell controller: iSCSI Controller Card for 16G SAS HDD w/ Cable
    (403-BBFS)
      DELL 403-BBFS. Soort aansluiting controller: SAS
    2209,- excl. btw
    2672,89 incl. btw
    Gratis verzending
    St lab controller: ExpressCard - FW1394A 2Ports
    (C-200)
      ExpressCard - FW1394A 2Ports C-201
    45,- excl. btw
    54,45 incl. btw
    Gratis verzending
    Ibm controller: ServeRAID-8k SAS Controller
    (43W8312)
      IBM ServeRAID-8k SAS Controller. Soort aansluiting controller: SAS
    65,- excl. btw
    78,65 incl. btw
    Gratis verzending
    Origin storage : SERIAL ATA PCI CARD .
    (SATA-1210SA)
      SERIAL ATA PCI CARD .
    75,- excl. btw
    90,75 incl. btw
    Gratis verzending
    Dell controller: LSI2032 SCSI Controller (Kit) (Refurbished ZG)
    (403-10205)
      DELL LSI2032 SCSI Controller (Kit). Soort aansluiting: Ultra 320 SCSI
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Gratis verzending
    Ibm : BLADE CTRL FC EXP. CARD
    (13N2203)
      BLADE CTRL FC EXP. CARD
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Allied telesis : Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX ST Connector
    (AT-DMC1000/ST)
      Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX ST Connector
    319,- excl. btw
    385,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Fujitsu controller: LSI Logic SAS3442E-R - Storage controller (RAID)
    (S26361-F3271-L201)
      Fujitsu LSI Logic SAS3442E-R - Storage controller (RAID). Soort aansluiting controller: Serial ATA-300 / SAS
    329,- excl. btw
    398,09 incl. btw
    Gratis verzending
    Ibm controller: System x Express ServeRAID M5100 Series 512MB Flash/RAID 5 Upgrade
    (00D7084)
      IBM System x Express ServeRAID M5100 Series 512MB Flash / RAID 5 Upgrade. RAM-capaciteit: 512000 KB
    339,- excl. btw
    410,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Ibm controller: One Battery Backup Unit for BladeCenter S SAS RAID Controller Module
    679,- excl. btw
    821,59 incl. btw
    Gratis verzending
    Watchguard : Transceiver 40Gb Short-Range QSFP+ for Firebox M
    (WG8022)
      Transceiver 40Gb Short-Range QSFP+ for WatchGuard Firebox M
    689,- excl. btw
    833,69 incl. btw
    Gratis verzending
    Ibm controller: ServeRAID M5115 SAS/SATA Controller for Flex System
    1009,- excl. btw
    1220,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Allied telesis : Optical Stacking Module 1310nm medium-haul. 9km with SMF (One module required per switch)
    (AT-STACKOP/9.0)
      Optical Stacking Module 1310nm medium-haul. 9km with SMF (One module required per switch)
    1969,- excl. btw
    2382,49 incl. btw
    Gratis verzending
    Delock controller: Controller UDMA 133 Raid
    (70098)
      DeLOCK Controller UDMA 133 Raid. Soort aansluiting: 32-Bit PCI 2.2
    34,- excl. btw
    41,14 incl. btw
    Gratis verzending
    St lab controller: PC-Card LANCARD 1 GBIT
    (STCANV1000)
      PC-Card LANCARD 1 GBIT CB-LAN1G
    38,- excl. btw
    45,98 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Fujitsu : Redundant fan upgrade kit
    (S26361-F3667-L10)
      Redundant fan upgrade kit
    42,- excl. btw
    50,82 incl. btw
    Refurbished
    Hp controller: SP/CQ Board Controller Smart Array Ultra Refurbished (Refurbished ZG)
    (233609-001-RFB)
      HP SP / CQ Board Controller Smart Array Ultra. Soort aansluiting: Ultra SCSI
    47,- excl. btw
    56,87 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    St lab controller: PCI SERIAL 4S/PARALLEL 1P CARD
    (I-440)
      PCI SERIAL 4S / PARALLEL 1P CARD PCI-IO9845-4S1P,STP4S1P
    49,- excl. btw
    59,29 incl. btw
    Gratis verzending
    St lab controller: ExpressCard  - Combo
    (C-220)
      ExpressCard - Combo FW1394A / USB2.0
    56,- excl. btw
    67,76 incl. btw
    Gratis verzending
    Watchguard : Transceiver 1 Gb Copper SFP for Firebox M400 & M500
    (WG8584)
      Transceiver 1 Gb Copper SFP for WatchGuard Firebox M400 & M500
    64,- excl. btw
    77,44 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder