• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Controllers (78 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Aten controller: US224
    (US224-AT)
      Aten US224. Soort aansluiting: USB
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Voorraad286
    Delock controller: SATA II PCI Express Card
    (70137)
      DeLOCK SATA II PCI Express Card. Soort aansluiting: PCI Express x1
    23,- excl. btw
    27,83 incl. btw
    Voorraad1
    Hp controller: HPE Smart Array E208e-p SR Gen10 (8 External Lanes/No Cache) 12G SAS PCIe Plug-in Controller
    209,- excl. btw
    252,89 incl. btw
    Voorraad3
    Aten controller: US424
    (US424-AT)
      Aten US424. Soort aansluiting: USB
    32,- excl. btw
    38,72 incl. btw
    Voorraad47
    Cisco : Port Expander Card (mezz) for VIC 1240
    (UCSB-MLOM-PT-01=)
    • Windows 10 Pro inclusief besturingssysteem
    • Zevende generatie Intel® Core™ i5 processorfamilie
    245,- excl. btw
    296,45 incl. btw
    Voorraad6
    Hewlett packard enterprise : Smart Array P408i-a SR Gen10 (8 Internal Lanes/2GB Cache) 12G SAS Modular Controller
    (804331-B21)
      Smart Array P408i-a SR Gen10 (8 Internal Lanes / 2GB Cache) 12G SAS Modular Controller
    359,- excl. btw
    434,39 incl. btw
    Ibm controller: One Battery Backup Unit for BladeCenter S SAS RAID Controller Module
    629,- excl. btw
    761,09 incl. btw
    Voorraad3
    Hewlett packard enterprise : HPE HPE ML350 Gen10 12Gb SAS Expander
    (874576-B21)
      HPE HPE ML350 Gen10 12Gb SAS Expander
    469,- excl. btw
    567,49 incl. btw
    Voorraad3
    Huawei : AC6005-8-8AP Bundle 8APAC
    (02356816)
      AC6005-8-8AP Bundle 8APAC
    1149,- excl. btw
    1390,29 incl. btw
    Hewlett packard enterprise : HPE 96W Smart Storage Battery - battery backup
    (875241-B21)
    • Windows 10 Pro inclusief besturingssysteem
    • Zevende generatie Intel® Core™ i5 processorfamilie
    73,- excl. btw
    88,33 incl. btw
    Voorraad2
    Hewlett packard enterprise : Aruba 10G SFP+LC LRM 220m MMF XCVR
    (J9152D)
      Aruba 10G SFP+LC LRM 220m MMF XCVR
    539,- excl. btw
    652,19 incl. btw
    Hewlett packard enterprise : Aruba 10G SFP+LC LR 10km SMF XCVR
    (J9151D)
      Aruba 10G SFP+LC LR 10km SMF XCVR
    1019,- excl. btw
    1232,99 incl. btw
    Hewlett packard enterprise : Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver
    (J4858D)
    • Windows 10 Pro inclusief besturingssysteem
    • Zevende generatie Intel® Core™ i5 processorfamilie
    60,- excl. btw
    72,60 incl. btw
    Adaptec controller: AFM 600
    (2269700-R)
      Adaptec AFM 600
    169,- excl. btw
    204,49 incl. btw
    Voorraad79
    Hewlett packard enterprise : Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR
    (J9054D)
      Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Apc controller: InfraStruXure Central Standard
    (AP9470)
      APC InfraStruXure Central Standard
    5209,- excl. btw
    6302,89 incl. btw
    Dawicontrol controller: DC-FW400 SE
    (DC-FW400 SE BLISTER)
      Dawicontrol DC-FW400 SE. Soort aansluiting: FireWire
    34,- excl. btw
    41,14 incl. btw
    Voorraad1
    Dawicontrol controller: DC-5200
    (DC-5200 RAID BLISTER)
      Dawicontrol DC-5200. Soort aansluiting: eSATA
    41,- excl. btw
    49,61 incl. btw
    Voorraad2
    Adaptec controller: RAID 51245
    (2268100-R)
      Adaptec RAID 51245. Soort aansluiting controller: PCI Express x8
    819,- excl. btw
    990,99 incl. btw
    Allied telesis : Optical Stacking Module 850nm short-haul. 300m with MM F (One module required per switch)
    (AT-STACKOP/0.3)
      Optical Stacking Module 850nm short-haul. 300m with MM F (One module required per switch)
    1179,- excl. btw
    1426,59 incl. btw
    Hp : IEEE 1394b FireWire PCIe Card
    (G8U41AV)
      HP IEEE 1394b FireWire PCIe Card
    53,- excl. btw
    64,13 incl. btw
    Apc : MGE 2 U-talk / basic ports communication card
    (66060)
      MGE 2 U-talk / basic ports communication card
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Ibm controller: X3690 X5 16-DIMM INT. MEM. EXP
    (49Y9964)
      X3690 X5 16-DIMM INT. MEM. EXP **New retail** 49Y9964, 60Y0323
    529,- excl. btw
    640,09 incl. btw
    Fujitsu controller: RAID-Controller, SAS 6G, 8 Channels,512MB FH/LP, LSI MegaRAID SAS9280,PCIe x4 without iBBU
    (S26361-F3593-L501)
      Fujitsu S26361-F3593-L501. Soort aansluiting controller: Serial ATA-600 / SAS 2.0, Soort aansluiting: PCI Express 2.0 x8
    1139,- excl. btw
    1378,19 incl. btw
    Allied telesis : Optical Stacking Module 1310nm medium-haul. 9km with SMF (One module required per switch)
    (AT-STACKOP/9.0)
      Optical Stacking Module 1310nm medium-haul. 9km with SMF (One module required per switch)
    1799,- excl. btw
    2176,79 incl. btw
    Dawicontrol controller: DC-3410 RAID SATAII Controller
    (DC-3410 RAID RETAIL)
      DC-3410 RAID SATAII Controller DC-3410 RAID RETAIL
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Fujitsu controller: LSI Logic SAS3442E-R - Storage controller (RAID)
    (S26361-F3271-L201)
      Fujitsu LSI Logic SAS3442E-R - Storage controller (RAID). Soort aansluiting controller: Serial ATA-300 / SAS
    235,- excl. btw
    284,35 incl. btw
    Fujitsu controller: RAID Controller BBU
    (S26361-F3257-L10)
      Fujitsu RAID Controller BBU
    489,- excl. btw
    591,69 incl. btw
    Adaptec controller: ASR-5805 /Q RoHS SINGLE
    (ASR5805-MAXIQ/SGL)
      ASR-5805 / Q RoHS SINGLE 2268500-R
    999,- excl. btw
    1208,79 incl. btw
    Ibm controller: ServeRAID M5115 SAS/SATA Controller for Flex System
    1059,- excl. btw
    1281,39 incl. btw
    Dell controller: iSCSI Controller Card for 16G SAS HDD w/ Cable
    (403-BBFS)
      DELL 403-BBFS. Soort aansluiting controller: SAS
    2629,- excl. btw
    3181,09 incl. btw
    Refurbished
    Hp controller: SP/CQ Smart Array 5300 Serie U3 2Ch Refurbished (Refurbished ZG)
    (171383-001-RFB)
      HP SP / CQ Smart Array 5300 Serie U3 2Ch
    20,- excl. btw
    24,20 incl. btw
    Lycom controller: PCI-Express SATA3 Int. 4port
    (PE-120)
      PCI-Express SATA3 Int. 4port PCI-E 2.0,Internal ports 6Gbps
    55,- excl. btw
    66,55 incl. btw
    Fujitsu controller: RAID Controller SAS 6G 0/1 Lynx
    (S26361-F3554-L8)
      Fujitsu RAID Controller SAS 6G 0 / 1 Lynx. Soort aansluiting controller: Serial Attached SCSI 2, Soort aansluiting: PCI Express x4
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Adaptec controller: ASR-5805Z /Q RoHS SINGLE
    (ASR5805Z-MAXIQ/SGL)
      ASR-5805Z / Q RoHS SINGLE 2268600-R
    1339,- excl. btw
    1620,19 incl. btw
    Adaptec controller: Raid 52445
    (2258700-R)
      Adaptec Raid 52445
    1489,- excl. btw
    1801,69 incl. btw
    Dell controller: iSCSI Controller Card for 12G SAS HDD w/Cable
    (403-BBFL)
      DELL 403-BBFL. Soort aansluiting controller: SAS
    3759,- excl. btw
    4548,39 incl. btw
    Delock controller: Controller UDMA 133 Raid
    (70098)
      DeLOCK Controller UDMA 133 Raid. Soort aansluiting: 32-Bit PCI 2.2
    36,- excl. btw
    43,56 incl. btw
    St lab controller: 7.1 Channel USB2.0 Soundbox
    (M-330)
      7.1 Channel USB2.0 Soundbox SU-M07-7110-11-00012
    37,- excl. btw
    44,77 incl. btw
    Fujitsu : Redundant fan upgrade kit
    (S26361-F3667-L10)
      Redundant fan upgrade kit
    42,- excl. btw
    50,82 incl. btw
    Refurbished
    Hp controller: SP/CQ Board Controller Smart Array Ultra Refurbished (Refurbished ZG)
    (233609-001-RFB)
      HP SP / CQ Board Controller Smart Array Ultra. Soort aansluiting: Ultra SCSI
    50,- excl. btw
    60,50 incl. btw
    Origin storage : SERIAL ATA PCI CARD .
    (SATA-1210SA)
    • Windows 10 Pro inclusief besturingssysteem
    • Zevende generatie Intel® Core™ i5 processorfamilie
    71,- excl. btw
    85,91 incl. btw
    Dawicontrol controller: DC-3410
    (DC-3410 RAID BLISTER)
      Dawicontrol DC-3410
    88,- excl. btw
    106,48 incl. btw
    Ibm controller: ServeRAID-7t SATA RAID Controller
    (39R8805)
      IBM ServeRAID-7t SATA RAID Controller. Soort aansluiting controller: Serial ATA-150, Soort aansluiting: PCI
    125,- excl. btw
    151,25 incl. btw
    Ibm : ServeRAID M5100 Series
    (81Y4545)
      ServeRAID M5100 Series
    169,- excl. btw
    204,49 incl. btw
    Fujitsu controller: LSI Logic SAS3442E-R - Storage controller (RAID)
    (S26361-F3271-L1)
      Fujitsu LSI Logic SAS3442E-R - Storage controller (RAID). Soort aansluiting controller: Serial ATA-300 / SAS
    349,- excl. btw
    422,29 incl. btw
    Adaptec controller: RAID 51245
    (2268200-R)
      Adaptec RAID 51245. Soort aansluiting controller: PCI Express x8
    889,- excl. btw
    1075,69 incl. btw
    Ibm : ServeRAID B5015 SSD Controller
    (46M0969)
      ServeRAID B5015 SSD Controller
    1069,- excl. btw
    1293,49 incl. btw
    Adaptec controller: RAID 51645
    (ASR51645-KIT)
      Adaptec RAID 51645. Soort aansluiting controller: 8-lane PCIe
    1089,- excl. btw
    1317,69 incl. btw
    Adaptec controller: Raid 52445
    (2258800-R)
      Adaptec Raid 52445
    1629,- excl. btw
    1971,09 incl. btw
    St lab controller: PC-Card LANCARD 1 GBIT
    (STCANV1000)
      PC-Card LANCARD 1 GBIT CB-LAN1G
    38,- excl. btw
    45,98 incl. btw
    Voorraad3
    St lab controller: PCI SATA Raid 4+2 PORTS
    (A-224)
      PCI SATA Raid 4+2 PORTS 2 External+ 4Internal port A-224,STSATRAID4-1
    40,- excl. btw
    48,40 incl. btw
    Ibm controller: ServeRAID
    (46M0930)
      IBM ServeRAID
    199,- excl. btw
    240,79 incl. btw
    Ibm controller: System x Express ServeRAID M5100 Series 512MB Flash/RAID 5 Upgrade
    (00D7084)
      IBM System x Express ServeRAID M5100 Series 512MB Flash / RAID 5 Upgrade. RAM-capaciteit: 512000 KB
    329,- excl. btw
    398,09 incl. btw
    Adaptec controller: RAID 6405T Single
    (ASR-6405T)
      Adaptec RAID 6405T Single 2272700-R
    419,- excl. btw
    506,99 incl. btw
    Ibm : RAID controller battery
    (00Y3447)
    • Windows 10 Pro inclusief besturingssysteem
    • Zevende generatie Intel® Core™ i5 processorfamilie
    659,- excl. btw
    797,39 incl. btw
    Adaptec controller: RAID 7805Q Single
    (ASR-7805Q)
      Adaptec RAID 7805Q Single 2274300-R
    1079,- excl. btw
    1305,59 incl. btw
    Ibm : SystStorage DS3200 dual
    (172622T)
      SystStorage DS3200 dual
    2879,- excl. btw
    3483,59 incl. btw
    St lab controller: ExpressCard - FW1394A 2Ports
    (C-200)
      ExpressCard - FW1394A 2Ports C-201
    43,- excl. btw
    52,03 incl. btw
    Ibm : ExS/ServeRAID M5000 Series Adv
    (49Y3722)
      ExS / ServeRAID M5000 Series Adv
    215,- excl. btw
    260,15 incl. btw
    Hewlett packard enterprise : HPE MSA 1GB RJ-45 ISCSI SFP 4PK XCVR
    (C8S75B)
      HPE MSA 1GB RJ-45 ISCSI SFP 4PK XCVR
    329,- excl. btw
    398,09 incl. btw
    Watchguard : Transceiver 40Gb Short-Range QSFP+ for Firebox M
    (WG8022)
      Transceiver 40Gb Short-Range QSFP+ for WatchGuard Firebox M
    689,- excl. btw
    833,69 incl. btw
    Adaptec controller: RAID 6805TQ Single
    (ASR-6805TQ)
      Adaptec RAID 6805TQ Single 2273600-R
    1079,- excl. btw
    1305,59 incl. btw
    Hewlett packard enterprise : HPE D6020 Dual I/O Module Option Kit
    (K2Q23A)
      HPE D6020 Dual I / O Module Option Kit
    1539,- excl. btw
    1862,19 incl. btw
    Ibm controller: BladeCenter S SAS RAID Controller Module
    (43W3584)
      IBM BladeCenter S SAS RAID Controller Module. Soort aansluiting: SAS
    2749,- excl. btw
    3326,29 incl. btw
    Hewlett packard enterprise : HPE D6020 Enclosure with Dual IO Modules
    (K2Q28A)
      HPE D6020 Enclosure with Dual IO Modules
    8659,- excl. btw
    10477,39 incl. btw
    Lycom controller: PCIe to mPCIe Card adapter
    (DT-117)
      PCIe to mPCIe Card adapter Low Profile adapter included
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    St lab controller: PCI SERIAL 4S/PARALLEL 1P CARD
    (I-440)
      PCI SERIAL 4S / PARALLEL 1P CARD PCI-IO9845-4S1P,STP4S1P
    47,- excl. btw
    56,87 incl. btw
    St lab controller: ExpressCard  - Combo
    (C-220)
      ExpressCard - Combo FW1394A / USB2.0
    53,- excl. btw
    64,13 incl. btw
    Dawicontrol controller: DC-7210
    (DC-7210 RAID)
      Dawicontrol DC-7210
    83,- excl. btw
    100,43 incl. btw
    Ibm : BLADE CTRL FC EXP. CARD
    (13N2203)
      BLADE CTRL FC EXP. CARD
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Ibm controller: ServeRAID 7t SATA Controller
    (39R8806)
      IBM ServeRAID 7t SATA Controller. Soort aansluiting controller: Serial Attached SCSI, Soort aansluiting: PCI
    195,- excl. btw
    235,95 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder