• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Controllers van Cisco (8 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Cisco : MDS 9148 8p 4Gbps FC Optic Upgrade
    (M9148PL8-4G-SFP=)
      MDS 9148 8p 4Gbps FC Optic Upgrade
    4539,- excl. btw
    5492,19 incl. btw
    Cisco : Port Expander Card (mezz) for VIC 1240
    (UCSB-MLOM-PT-01=)
      Port Expander Card (mezz) for VIC 1240
    249,- excl. btw
    301,29 incl. btw
    Voorraad6
    Cisco : 1000BASE-LX 100M Dual Rate SFP trnscvr
    (GLC-GE-DR-LX=)
      1000BASE-LX 100M Dual Rate SFP trnscvr
    799,- excl. btw
    966,79 incl. btw
    Cisco : P2-HD-RXR-SA HD Dual Rev Rx 5-90MHz Std
    (4012718)
      P2-HD-RXR-SA HD Dual Rev Rx 5-90MHz Std
    1129,- excl. btw
    1366,09 incl. btw
    Cisco : SFP WDM 850nm LC up to 500m
    (SFP-WDM-850-0500=)
      SFP WDM 850nm LC up to 500m
    199,- excl. btw
    240,79 incl. btw
    Cisco : P2-HM HD Host Module
    (4008281)
      P2-HM HD Host Module
    215,- excl. btw
    260,15 incl. btw
    Cisco : BROADCOM 5781010Gb A-FEX SFP+
    (UCSC-PCIE-B3SFP=)
      BROADCOM 5781010Gb A-FEX SFP+
    609,- excl. btw
    736,89 incl. btw
    Cisco : Nexus 3064-X Rev Airflow (port side int
    (N3K-C3064-X-BA-L3)
      Nexus 3064-X Rev Airflow (port side int
    16879,- excl. btw
    20423,59 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder