• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Alle producten van DUTCHFIBER eenvoudig online kopen: een grote keuze, scherpe prijs én snelle levering. Bovendien is de verzending altijd gratis.

    Wij zijn Centralpoint, de grootste zakelijke IT-leverancier van de Benelux

    U vindt in onze webshop niet alleen de nieuwste, populaire DUTCHFIBER producten, maar ook de minder bekende. Uiteraard met volledige garantie. Heeft u advies nodig of vragen over een specifiek DUTCHFIBER product? Neem dan gerust contact met ons op via telefoon, e-mail of live chat. We helpen u graag.

    Top DUTCHFIBER producten

    DUTCHFIBER : LC/PC-LC/PC OM3 DUPLEX 1.5Meter
    (DF-O0312.1,5)
    4,25 excl. btw
    Voorraad25
    DUTCHFIBER : 10GBASE-LRM SFP Module
    (SFP-10G-LRM-C)
    203,- excl. btw
    Voorraad25
    Dutchfiber : RJ45 Patch cable U/UTP, Cat.6, LSZH, CCA, grey 0.5 (Open Box)
    Open Box
    (DF-K8104GR.0,5)
    2,15 excl. btw
    Voorraad12
    DUTCHFIBER : HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver (3rd Party)
    (J9151A-C)
    99,- excl. btw
    Voorraad10

    POPULAIRE CATEGORIEËN DUTCHFIBER

    CATEGORIEËN DUTCHFIBER

      • Meer dan
        1.200.000 producten
      • Meer dan 3.000
        merkfabrikanten
      • Snelle levertijden
      • altijd gratis verzending
      Persoonlijk advies nodig?

      011 - 988 360
      Werkdagen van
      09:00 - 17:30 Maandag - Donderdag
      08:30 - 17:00 Vrijdag

      Verstuur bericht
      naar verkoop@centralpoint.be of via ons contactformulier.

      Chat direct
      via onze Live chat

      U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

      Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

      Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder