• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezeladapters (109 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Digitus glasvezel-adapters: LC / LC Coupler, Singlemode - Blauw
    (DN-96007-1)
      Digitus DN-96007-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Voorraad5
    Molex glasvezel-adapters: LC Duplex 12 Fibre Adapter Plate, Multi-mode OM3, Aqua - Zwart, Blauw
    (AFR-00376)
      Molex AFR-00376. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    29,- excl. btw
    35,09 incl. btw
    Voorraad14
    Act glasvezel-adapters: Cassette 1xMTP - 12xLC OM3 duplex aqua - Zwart, Turkoois
    (FA2018)
      Advanced Cable Technology FA2018. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    98,- excl. btw
    118,58 incl. btw
    Voorraad19
    Microconnect glasvezel-adapters: FIBLCADA, LC adapter, M/M - Blauw
    (FIBLCADA)
      Microconnect FIBLCADA. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    14,- excl. btw
    16,94 incl. btw
    Voorraad70
    Advanced cable technology : Cassette mtp-12dlc om4 erica l 1 stk
    (FA2020)
      Cassette mtp-12dlc om4 erica l 1 stk
    96,- excl. btw
    116,16 incl. btw
    Voorraad24
    Microconnect glasvezel-adapters: 2 x ST, Simplex Multimode - Goud
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Voorraad13
    Microconnect glasvezel-adapters: LC Singlemode Duplex Adapter - Blauw
    (FIBLCSM)
      Microconnect FIBLCSM. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Molex glasvezel-adapters: LC Quad 12 Fiber MM OM3/OM4 Adapter Plate, Aqua - Zwart, Blauw
    (AFR-00375)
      Molex AFR-00375. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    38,- excl. btw
    45,98 incl. btw
    Voorraad1
    Microoptics glasvezel-adapters: Gebic Fiber Adaptor for FC to LC Connector
    (MO-FAD-LCFC)
      MicroOptics MO-FAD-LCFC. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    59,- excl. btw
    71,39 incl. btw
    Microconnect glasvezel-adapters: LC adapter MM Quad Beige
    (FIBLCMA)
      Microconnect FIBLCMA. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad35
    Microconnect glasvezel-adapters: SC simplex 12 port fixed type - Zwart
    (FIBPANEL12)
      Microconnect FIBPANEL12. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    26,- excl. btw
    31,46 incl. btw
    Voorraad6
    Microconnect glasvezel-adapters: Snap-in Fiber Keystone with SC/APC - Groen, Wit
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Voorraad1
    Microconnect glasvezel-adapters: Snap-in Fiber Keystone w / ST Multimode Smplex Adapter - Rood, Wit
    (FIBSTMKEY)
      Microconnect FIBSTMKEY. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Voorraad1
    Microconnect glasvezel-adapters: FISCSCSM, SC to SC, Duplex - Blauw
    (FISCSCSM)
      Microconnect FISCSCSM. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Voorraad18
    Microconnect glasvezel-adapters: LC Connector
    (FIBLCSD)
      Microconnect FIBLCSD
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Microconnect glasvezel-adapters: SC-ST Adapter, Metal - Rood, Roestvrijstaal
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96019-1 - Roze
    (DN-96019-1)
      ASSMANN Electronic DN-96019-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Digitus glasvezel-adapters: LC / LC Quad Coupler (4-Port), Singlemode, Metal Housing - Brons
    (DN-96016-1)
      Digitus DN-96016-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    23,- excl. btw
    27,83 incl. btw
    Molex glasvezel-adapters: 12-Pak SC Adapter Plate, MM, OM3, Aqua - Blauw
    (AFR-00374)
      Molex AFR-00374. Gewicht verpakking: 56 g. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    24,- excl. btw
    29,04 incl. btw
    Voorraad16
    Digitus glasvezel-adapters: Fiber Optic Splice Box, Equipped, SC, OM2 - Grijs
    (DN-96320)
      Digitus DN-96320. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    91,- excl. btw
    110,11 incl. btw
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96320/3 - Grijs
    (DN-96320/3)
      ASSMANN Electronic DN-96320 / 3. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96005-1 - Blauw
    (DN-96005-1)
      ASSMANN Electronic DN-96005-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Digitus glasvezel-adapters: LC / LC Coupler, Multimode - Beige
    (DN-96008-1)
      Digitus DN-96008-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96018-1
    (DN-96018-1)
      ASSMANN Electronic DN-96018-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Equip glasvezel-adapters: LC Fiber Optic Adapter OM3 - Beige
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Equip glasvezel-adapters: LC Fiber Optic Adapter OM4 - Beige
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Digitus glasvezel-adapters: DN-96015-1 - Metallic
    (DN-96015-1)
      Digitus DN-96015-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    19,- excl. btw
    22,99 incl. btw
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96310 - Grijs
    (DN-96310)
      ASSMANN Electronic DN-96310. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    98,- excl. btw
    118,58 incl. btw
    Assmann electronic glasvezel-adapters: Professional Fiber Optic Splice Box, Equipped, 12x SC, OM4
    (DN-96321-4)
      ASSMANN Electronic DN-96321-4. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Voorraad1
    Advanced cable technology : Cassette 2mtp-24qlc om3 aqua l 1 stk
    (FA2019)
      Cassette 2mtp-24qlc om3 aqua l 1 stk
    175,- excl. btw
    211,75 incl. btw
    Voorraad5
    Digitus glasvezel-adapters: MTP/MPO-Casette OM4 - Zwart
    (DN-96312-12)
      Digitus DN-96312-12. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    219,- excl. btw
    264,99 incl. btw
    Advanced cable technology : Adapter sc simplex om1/2 fl iv Eenh. 1 stk
    (EA1023)
      Adapter sc simplex om1 / 2 fl iv Eenh. 1 stk
    8,- excl. btw
    9,68 incl. btw
    Voorraad21
    Advanced cable technology : 1 stk
    9,- excl. btw
    10,89 incl. btw
    Advanced cable technology : Adapter sc-st simpl. all fl bl Eenh. 1 stk
    (EA1036)
      Adapter sc-st simpl. all fl bl Eenh. 1 stk
    10,- excl. btw
    12,10 incl. btw
    Voorraad17
    Digitus glasvezel-adapters: ST / ST Simplex Coupler, Metal Housing - Zwart
    (DN-96002-1)
      Digitus DN-96002-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Spaun glasvezel-adapters: SODE 3 SC/APC - Groen, Metallic
    (815015)
      Spaun SODE 3 SC / APC. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    25,- excl. btw
    30,25 incl. btw
    Assmann electronic glasvezel-adapters: LC / LC Quad Coupler (4-port), Singlemode - Blauw
    (DN-96011-1)
      ASSMANN Electronic DN-96011-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Molex glasvezel-adapters: 6-Pak LC Adapter Plate, SM - Zwart, Blauw
    (AFR-00365)
      Molex AFR-00365. Gewicht verpakking: 56 g. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    39,- excl. btw
    47,19 incl. btw
    Voorraad13
    Digitus glasvezel-adapters: Fiber Optic Splice Box, Equipped, LC, OM2 - Grijs
    (DN-96330)
      Digitus DN-96330. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Digitus glasvezel-adapters: MTP/MPO-Casette OM4 - Zwart
    (DN-96313-12)
      Digitus DN-96313-12. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96321/3 - Grijs
    (DN-96321/3)
      ASSMANN Electronic DN-96321 / 3. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Assmann electronic glasvezel-adapters: Splice Box
    (DN-96322)
      ASSMANN Electronic Splice Box
    199,- excl. btw
    240,79 incl. btw
    Digitus glasvezel-adapters: Fiber Optic Splice Box, Equipped, LC, OS2 - Grijs
    (DN-96332/9)
      Digitus DN-96332 / 9. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    205,- excl. btw
    248,05 incl. btw
    Digitus glasvezel-adapters: MPO Fanout Cassette - Zwart
    (DN-96313-24)
      Digitus DN-96313-24. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    275,- excl. btw
    332,75 incl. btw
    Advanced cable technology : Lc duplex adapter sm blue 1 stk
    (EA1004)
      Lc duplex adapter sm blue 1 stk
    9,- excl. btw
    10,89 incl. btw
    Voorraad88
    Advanced cable technology : Lc duplex adapter mm om2 panel 1 stk
    (EA1005)
      Lc duplex adapter mm om2 panel 1 stk
    9,- excl. btw
    10,89 incl. btw
    Voorraad36
    Digitus glasvezel-adapters: ST / ST Coupler, Singlemode - Geel
    (DN-96001-1)
      Digitus DN-96001-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Microconnect glasvezel-adapters: Adapter SC/PC SM Simplex - Blauw
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Digitus glasvezel-adapters: LC / LC Coupler, Multimode - Blauw
    (DN-96009-1)
      Digitus DN-96009-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    14,- excl. btw
    16,94 incl. btw
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96003-1 - Blauw
    (DN-96003-1)
      ASSMANN Electronic DN-96003-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Digitus glasvezel-adapters: LC / LC Quad Coupler (4-port), Multimode - Beige
    (DN-96010-1)
      Digitus DN-96010-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Digitus glasvezel-adapters: Fiber optic ST Attenuator Attenuation level: 1dB Multimode - Metallic, Rood
    (ALWL-ST-UPC-M-1)
      Digitus ALWL-ST-UPC-M-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Advanced cable technology : Cassette mtp-12dlc os2 green 1 stk
    (FA2024)
      Cassette mtp-12dlc os2 green 1 stk
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad4
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder