• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezeladapters (153 resultaten)

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Black Box ST–ST, Rectangular Mounting, Multimode, Duplex, Bronze Sleeve, Plastic Flange Glasvezel-adapters - .....
    (FOT112)
      Black Box FOT112. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Digitus LC / LC Coupler, Singlemode Glasvezel-adapters - Blauw
    (DN-96007-1)
      Digitus DN-96007-1. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    6,- excl. btw
    Voorraad:14
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Lenovo ThinkSystem QLogic QML2692 Mezz 16Gb 2-Port Fibre Channel Adapter Glasvezel-adapters - Groen
    (7ZT7A00520)
      Lenovo 7ZT7A00520. Aansluiting type: FC, Kleur van het product: Groen. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    987,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 17 augustus 2021
    Digitus LC / LC Coupler, Multimode Glasvezel-adapters - Blauw
    (DN-96009-1)
      Digitus DN-96009-1. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Molex 6-Pak LC Adapter Plate, SM Glasvezel-adapters - Zwart,Blauw
    (AFR-00365)
      Molex AFR-00365. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Zwart, Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Gewicht verpakking: 56 g
    47,- excl. btw
    Voorraad:7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Black Box Pre-Polished Fiber Optic Connector, 10-Gig (OM3), 50-Micron Multimode, LC, Aqua, 6-Pack .....
    (PP-LC-50MM-10G-6PAK)
      Black Box PP-LC-50MM-10G-6PAK. Aansluiting type: LC, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 6 stuk(s)
    ACT SC-SC, OM5, Lime green Glasvezel-adapters - Groen, Limoen
    (EA1027)
      ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter multimode OM5. Aansluiting type: SC / SC, Kleur van het product: Groen, Limoen, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    8,- excl. btw
    Voorraad:7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic ST-ST simplex adapter ST/ST Glasvezel-adapters - Rood
    (EA2004)
      ACT Fiber optic ST-ST simplex adapter ST / ST. Aansluiting type: ST / ST, Kleur van het product: Rood, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    9,- excl. btw
    Voorraad:105
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Microconnect FIBLCADA Glasvezel-adapters - Blauwgroen
    (FIBLCADA)
      Microconnect FIBLCADA. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Materiaal behuizing: Kunststof. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    18,- excl. btw
    Voorraad:39
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Digitus Fiber Optic Splice Box, Equipped, SC, OS2 Glasvezel-adapters - Grijs
    (DN-96321/9)
      Digitus DN-96321 / 9. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Staal. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    119,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Black Box OM2, ST, Multi-mode, 6pc(s) Glasvezel-adapters - Zwart,Blauw,Wit
    (PP-ST-50MM-6PAK)
      Black Box PP-ST-50MM-6PAK. Aansluiting type: ST / ST, Kleur van het product: Zwart, Blauw, Wit, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 6 stuk(s)
    Digitus LC / LC Coupler, Multimode Glasvezel-adapters - Beige
    (DN-96008-1)
      Digitus DN-96008-1. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Digitus DN-968914 Glasvezel-adapters - Grijs
    (DN-968914)
      Digitus DN-968914. Aansluiting type: LC / SC, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 250 mm, Diepte: 300 mm, Hoogte: 80 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    27,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Value 19" splice box empty 1U, extendable, 24x SC-DX quadruple Glasvezel-adapters
    (21.99.0650)
      Value 19" glasvezel patchbox, leeg 1 HE, uittrekbaar, geschikt voor 24x SC-DX of 24x LC 4-voudig
    Black Box M/F FC, APC, 5dB Glasvezel-adapters - Goud
    (FOAT55S1-FC-5DB)
      Black Box M / F FC, APC, 5dB. Aansluiting type: FC, Kleur van het product: Goud, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Digitus DN-96015-1 Glasvezel-adapters - Metallic
    (DN-96015-1)
      Digitus DN-96015-1. Aansluiting type: SC / PC, Kleur van het product: Metallic, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    8,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    DeLOCK 86348 Glasvezel-adapters
    (86348)
      DeLOCK 86348. Aansluiting type: SC
    9,- excl. btw
    Voorraad:21
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT LC-LC quad, OS2, Blauw Glasvezel-adapters
    (EA1020)
      ACT Fiber optic LC-LC quad adapter singlemode OS2. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode
    10,- excl. btw
    Voorraad:49
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Black Box 2 x LC, Ceramic 1.25mm, 35 dB, 850/1300 nm Glasvezel-adapters - Zwart
    (FOLB50M3-LC)
      Black Box FOLB50M3-LC. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Zwart. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box M/F LC, UPC, 5dB Glasvezel-adapters - Blauw
    (FOAT50S1-LC-5DB)
      Black Box M / F LC, UPC, 5dB. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Digitus Fiber Optic Splice Box, Equipped, LC, OS2 Glasvezel-adapters - Grijs
    (DN-96332/9)
      Digitus DN-96332 / 9. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Staal. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    145,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Splice Box, Equipped, SC, OM3 Glasvezel-adapters - Grijs
    (DN-96320/3)
      Digitus DN-96320 / 3. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Staal. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Digitus ST / ST Simplex Coupler, Metal Housing Glasvezel-adapters - Zwart
    (DN-96002-1)
      Digitus DN-96002-1. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Zwart, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Digitus LC / LC Quad Coupler (4-port), Singlemode Glasvezel-adapters - Blauwgroen
    (DN-96012-1)
      Digitus DN-96012-1. Aansluiting type: LC, Contact geleider materiaal: Koper, Kleur van het product: Blauw
    14,- excl. btw
    Voorraad:8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    ACT Fiber optic adapter MTRJ Glasvezel-adapters - Zwart
    (EA6002)
      ACT Fiber optic adapter MTRJ. Aansluiting type: MT-RJ, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof
    14,- excl. btw
    Voorraad:6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Digitus DN-968912 Glasvezel-adapters - Grijs
    (DN-968912)
      Digitus DN-968912. Aansluiting type: LC / SC, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 150 mm, Diepte: 215 mm, Hoogte: 50 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Black Box FOAT50S1-FC-10DB Glasvezel-adapters
    (FOAT50S1-FC-10DB)
      Black Box FOAT50S1-FC-10DB. Aansluiting type: FC, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box High-Density Adapter Panel, Bronze Sleeves, (6) ST Duplex Pairs, Beige Glasvezel-adapters
    (JPM460B)
      Black Box JPM460B. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Beige. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Digitus DN-K931087D Glasvezel-adapters - Wit
    (DN-K931087D)
      Digitus DN-K931087D. Kleur van het product: Wit, Categorie: OS2. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Digitus Glasfaserstecker Reiniger Glasvezel-adapters - Blauw
    (DN-FO-CC-1)
      Digitus Glasfaserstecker Reiniger. Kleur van het product: Blauw. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Digitus Fiber Optic Splice Box, Equipped, ST, OM3 Glasvezel-adapters - Grijs
    (DN-96311/3)
      Digitus DN-96311 / 3. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Staal. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    117,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Digitus Fiber Optic Splice Box, Equipped, LC, OM3 Glasvezel-adapters - Grijs
    (DN-96332/3)
      Digitus DN-96332 / 3. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Staal. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    244,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Digitus ST / ST Coupler, Singlemode Glasvezel-adapters - Geel
    (DN-96001-1)
      Digitus DN-96001-1. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Geel, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    5,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter OM4 Glasvezel-adapters - Violet
    (EA3004)
      ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter OM4. Kleur van het product: Violet, Materiaal behuizing: Keramisch
    8,- excl. btw
    Voorraad:18
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC quad, OM1/OM2, Beige Glasvezel-adapters - Wit
    (EA1018)
      ACT Fiber optic LC quad adapter OM1 / OM2. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Wit, Materiaal huls: Zirkonium-keramiek. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    10,- excl. btw
    Voorraad:12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Digitus DN-96890 Glasvezel-adapters - Grijs
    (DN-96890)
      Digitus DN-96890. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 125 mm, Diepte: 130 mm, Hoogte: 35 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    ACT Fiber optic LC-ST simplex adapter Glasvezel-adapters - Metallic
    (EA1040)
      ACT Fiber optic LC-ST simplex adapter. Aansluiting type: LC / ST, Kleur van het product: Metallic, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    21,- excl. btw
    Voorraad:7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Molex LC Duplex 12 Fibre Adapter Plate, Multi-mode OM3, Aqua Glasvezel-adapters - Zwart,Blauw
    (AFR-00376)
      Molex AFR-00376. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Zwart, Blauw, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    34,- excl. btw
    Voorraad:6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Digitus DN-968915 Glasvezel-adapters - Grijs
    (DN-968915)
      Digitus DN-968915. Aansluiting type: LC / SC, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 160 mm, Diepte: 300 mm, Hoogte: 43 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Molex LC Quad 12 Fiber MM OM3/OM4 Adapter Plate, Aqua Glasvezel-adapters - Zwart,Blauw
    (AFR-00375)
      Molex AFR-00375. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Zwart, Blauw, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    45,- excl. btw
    Voorraad:5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Black Box M/F FC, APC, 10dB Glasvezel-adapters - Goud
    (FOAT55S1-FC-10DB)
      Black Box M / F FC, APC, 10dB. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Inline Attenuator Single Mode SC/APC 2 DB Glasvezel-adapters - Zilver
    (FOAT55S1-SC-2DB)
      Black Box FOAT55S1-SC-2DB. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Inline Attenuator Single Mode SC/APC 10 DB Glasvezel-adapters - Zilver
    (FOAT55S1-SC-10DB)
      Black Box FOAT55S1-SC-10DB. Aansluiting type: SC / APC, Kleur van het product: Zilver, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Loopback, OM1 62.5-Micron Multimode, Beige, LC Glasvezel-adapters - Beige,Zwart
    (FOLB50M1-LC)
      Black Box FOLB50M1-LC. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Beige, Zwart, Draad modus structuur: Multimode
    Black Box High-Density Adapter Panel, Bronze Sleeves, (6) SC Duplex Pairs, Beige Glasvezel-adapters
    (JPM463B)
      Black Box JPM463B. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Pre-Polished Fiber Connector LC OM2 6-Pack Glasvezel-adapters - Zwart,Wit
    (PP-LC-50MM-6PAK)
      Black Box PP-LC-50MM-6PAK. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Zwart, Wit, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 6 stuk(s)
    Digitus Fiber Optic Splice Box, Equipped, SC, OM3 Glasvezel-adapters - Grijs
    (DN-96321/3)
      Digitus DN-96321 / 3. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Staal. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Ubiquiti Networks AF-11-DUP-H Glasvezel-adapters
    (AF-11-DUP-H)
      Ubiquiti Networks AF-11-DUP-H. Kleur van het product: Zwart, Zilver, Wit. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    229,- excl. btw
    Voorraad:7
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Black Box OM3 50-Micron Glasvezel-adapters
    (FOCA20M3-1MP12-12LC)
      Black Box OM3 50-Micron. Aansluiting type: MTP, Draad modus structuur: Multimode, Categorie: OM3. Aantal per verpakking: 2 stuk(s)
    ACT SC-SC, OM4, Erica violet Glasvezel-adapters - Roze
    (EA1025)
      ACT iber optic SC-SC simplex adapter multimode OM4. Aansluiting type: SC / SC, Kleur van het product: Roze, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    8,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic SC-APC simplex adapter single-mode Glasvezel-adapters - Groen
    (EA3005)
      ACT Fiber optic SC-APC simplex adapter single-mode. Kleur van het product: Groen, Materiaal behuizing: Keramisch
    8,- excl. btw
    Voorraad:15
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    LogiLink LC/LC Duplex Adapter, Multimode Glasvezel-adapters - Turkoois
    (FA02LC3)
      LogiLink FA02LC3. Aansluiting type: LC / LC, Kleur van het product: Turkoois, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    8,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    LogiLink LC/LC Glasvezel-adapters - Blauw
    (FA02LC1)
      LogiLink LC / LC. Aansluiting type: LC / LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    8,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Value Fibre Optic koppeling SC/SC duplex, OM3 Glasvezel-adapters
    (21.99.0655)
      Value Fibre Optic koppeling SC / SC duplex, OM3
    ACT LC-LC, 0.1 dB, Lime green Glasvezel-adapters - Groen, Limoen
    (EA1019)
      ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter multimode OM5 flange. Aansluiting type: LC / LC, Kleur van het product: Groen, Limoen, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    10,- excl. btw
    Voorraad:13
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC-APC-LC-APC, OS2, Groen Glasvezel-adapters
    (EA1021)
      ACT iber optic LC-APC quad adapter singlemode OS2. Aansluiting type: LC / APC, Kleur van het product: Groen, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    10,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    ACT Fiber optic SC-ST simplex adapter Glasvezel-adapters - Blauw,Geel
    (EA1036)
      ACT Fiber optic SC-ST simplex adapter. Aansluiting type: SC / ST, Kleur van het product: Blauw, Geel, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    10,- excl. btw
    Voorraad:13
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Value Fibre Optic Adapter LC quadruple, OM3 PB Glasvezel-adapters
    (21.99.0660)
      Value Fibre Optic Adapter LC quadruple, OM3 PB
    Black Box Fiber Optic Adapter - Multimode, Simplex Glasvezel-adapters - Blauw
    (FOT115)
      Black Box FOT115. Aansluiting type: SC / ST, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    ACT Fiber optic LC-SC simplex adapter Glasvezel-adapters - Zwart,Zilver
    (EA8001)
      ACT Fiber optic LC-SC simplex adapter. Aansluiting type: LC / SC, Kleur van het product: Zwart, Zilver, Materiaal behuizing: Metaal
    26,- excl. btw
    Voorraad:22
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Molex 12-Pak SC Adapter Plate, MM, OM3, Aqua Glasvezel-adapters - Blauw
    (AFR-00374)
      Molex AFR-00374. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Gewicht verpakking: 56 g
    28,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Digitus DN-968913 Glasvezel-adapters - Grijs
    (DN-968913)
      Digitus DN-968913. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 195 mm, Diepte: 265 mm, Hoogte: 60 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Black Box FOAT50S1-FC-15DB Glasvezel-adapters
    (FOAT50S1-FC-15DB)
      Black Box FOAT50S1-FC-15DB. Aansluiting type: FC, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box M/F SC, UPC, 10dB Glasvezel-adapters - Goud
    (FOAT50S1-SC-10DB)
      Black Box M / F SC, UPC, 10dB. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Goud, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Digitus Professional Splice cassette with 12 pigtails, pre-assembled, LC, OM2 Glasvezel-adapters
    (A-96533-02-UPC)
      Digitus A-96533-02-UPC. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Multi kleuren, Draad modus structuur: Multimode
    Black Box M/F SC, APC, 5dB Glasvezel-adapters - Zilver
    (FOAT55S1-SC-5DB)
      Black Box M / F SC, APC, 5dB. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Digitus Professional Splice cassette with 12 pigtails, pre-assembled, LC, OS2 Glasvezel-adapters
    (A-96933-02-UPC)
      Digitus A-96933-02-UPC. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Multi kleuren, Draad modus structuur: Single-mode
    Digitus Professional Splice cassette with 12 pigtails, pre-assembled, SC, OM3 Glasvezel-adapters
    (A-96522-02-UPC-3)
      Digitus A-96522-02-UPC-3. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Multi kleuren, Draad modus structuur: Multimode
    Digitus Professional Splice cassette with 12 pigtails, pre-assembled, SC, OS2 Glasvezel-adapters
    (A-96522-02-UPC-4)
      Digitus A-96522-02-UPC-4. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Multi kleuren, Draad modus structuur: Multimode
    Digitus 12 LC, 9/125µ Glasvezel-adapters - Beige
    (A-96933-02-APC)
      Digitus 12 LC, 9 / 125µ. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder