• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Glasvezeladapters (87 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Advanced cable technology glasvezel-adapters: Fiber optic adapter SC duplex multimode OM2 - Zwart, Grijs
    (EA1006)
      Advanced Cable Technology EA1006. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    10,- excl. btw
    12,10 incl. btw
    Voorraad86
    Gratis verzending
    Molex glasvezel-adapters: LC Duplex 12 Fibre Adapter Plate, Multi-mode OM3, Aqua - Zwart, Blauw
    (AFR-00376)
      Molex AFR-00376. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    34,- excl. btw
    41,14 incl. btw
    Voorraad32
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96003-1 - Blauw
    (DN-96003-1)
      ASSMANN Electronic DN-96003-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    8,- excl. btw
    9,68 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Microconnect glasvezel-adapters: SC simplex 12 port fixed type - Zwart
    (FIBPANEL12)
      Microconnect FIBPANEL12. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    45,- excl. btw
    54,45 incl. btw
    Voorraad8
    Digitus glasvezel-adapters: LC / LC Coupler, Multimode - Blauw
    (DN-96009-1)
      Digitus DN-96009-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    9,- excl. btw
    10,89 incl. btw
    Voorraad5
    Digitus glasvezel-adapters: ST / ST Simplex Coupler, Metal Housing - Zwart
    (DN-96002-1)
      Digitus DN-96002-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    8,- excl. btw
    9,68 incl. btw
    Voorraad20
    Microconnect glasvezel-adapters: FISCSCSM, SC to SC, Duplex - Blauw
    (FISCSCSM)
      Microconnect FISCSCSM. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Voorraad14
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96005-1 - Blauw
    (DN-96005-1)
      ASSMANN Electronic DN-96005-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    8,- excl. btw
    9,68 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Advanced cable technology glasvezel-adapters: Cassette 2xMTP - 24xLC OS2 quad APC 8° green - Zwart, Groen
    (FA2025)
      Advanced Cable Technology FA2025. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    245,- excl. btw
    296,45 incl. btw
    Voorraad1
    Alcasa glasvezel-adapters: LW-KUSCK - Wit
    (LW-KUSCK)
      Alcasa LW-KUSCK
    11,- excl. btw
    13,31 incl. btw
    Microconnect glasvezel-adapters: FIBLCADA, LC adapter, M/M - Blauw
    (FIBLCADA)
      Microconnect FIBLCADA. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Voorraad38
    Gratis verzending
    Advanced cable technology glasvezel-adapters: Cassette 1xMTP - 12xLC OM4 duplex Erica-violet - Zwart, Paars
    (FA2020)
      Advanced Cable Technology FA2020. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    125,- excl. btw
    151,25 incl. btw
    Voorraad17
    Delock glasvezel-adapters: SC Simplex, F/F
    9,- excl. btw
    10,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Advanced cable technology glasvezel-adapters: Cassette 2xMTP - 24xLC OM3 quad aqua - Zwart
    (FA2019)
      Advanced Cable Technology FA2019. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    219,- excl. btw
    264,99 incl. btw
    Voorraad6
    Digitus glasvezel-adapters: LC / LC Coupler, Singlemode - Blauw
    (DN-96007-1)
      Digitus DN-96007-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    8,- excl. btw
    9,68 incl. btw
    Voorraad6
    Intellinet glasvezel-adapters: SC Adapter, OM3 Multimode Duplex, Zirconia Sleeve, Aqua - Turkoois
    12,- excl. btw
    14,52 incl. btw
    Gratis verzending
    Molex glasvezel-adapters: 12-Pak SC Adapter Plate, MM, OM3, Aqua - Blauw
    (AFR-00374)
      Molex AFR-00374. Aantal per verpakking: 1 stuk(s). Gewicht verpakking: 56 g
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Voorraad23
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: A-96911-02-UPC - Wit
    (A-96911-02-UPC)
      ASSMANN Electronic A-96911-02-UPC. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    32,- excl. btw
    38,72 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: A-96511-02-UPC-4 - Wit
    (A-96511-02-UPC-4)
      ASSMANN Electronic A-96511-02-UPC-4. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    33,- excl. btw
    39,93 incl. btw
    Gratis verzending
    Molex glasvezel-adapters: 6-Pak LC Adapter Plate, SM - Zwart, Blauw
    (AFR-00365)
      Molex AFR-00365. Aantal per verpakking: 1 stuk(s). Gewicht verpakking: 56 g
    46,- excl. btw
    55,66 incl. btw
    Voorraad17
    Gratis verzending
    Advanced cable technology glasvezel-adapters: Cassette 1xMTP - 12xLC OM3 duplex aqua - Zwart, Turkoois
    (FA2018)
      Advanced Cable Technology FA2018. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    125,- excl. btw
    151,25 incl. btw
    Voorraad12
    Gratis verzending
    Advanced cable technology glasvezel-adapters: Cassette 1xMTP - 12xLC OS2 duplex blue - Zwart, Blauw
    (FA2022)
      Advanced Cable Technology FA2022. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Voorraad2
    Digitus glasvezel-adapters: LC / LC Quad Coupler (4-Port), Multimode , Metal Housing
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96321 - Grijs
    (DN-96321)
      ASSMANN Electronic DN-96321. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Assmann electronic glasvezel-adapters: LC / LC Quad Coupler (4-port), Singlemode - Blauw
    (DN-96011-1)
      ASSMANN Electronic DN-96011-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    16,- excl. btw
    19,36 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: Fiber Optic Splice Box, Equipped, LC, OM2 - Wit
    (DN-96331)
      ASSMANN Electronic DN-96331. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Gratis verzending
    Advanced cable technology glasvezel-adapters: Cassette 1xMTP - 12xLC OS2 duplex APC 8° green - Zwart, Groen
    (FA2024)
      Advanced Cable Technology FA2024. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96332/3 - Grijs
    (DN-96332/3)
      ASSMANN Electronic DN-96332 / 3. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    225,- excl. btw
    272,25 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96322/3 - Grijs
    (DN-96322/3)
      ASSMANN Electronic DN-96322 / 3. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    299,- excl. btw
    361,79 incl. btw
    Microconnect glasvezel-adapters: Snap-in Fiber Keystone with SC/APC - Groen, Wit
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Microconnect glasvezel-adapters: Snap-in Fiber Keystone w / ST Multimode Smplex Adapter - Rood, Wit
    (FIBSTMKEY)
      Microconnect FIBSTMKEY. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: A-96533-02-UPC - Wit
    (A-96533-02-UPC)
      ASSMANN Electronic A-96533-02-UPC. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    31,- excl. btw
    37,51 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: A-96522-02-UPC-3 - Wit
    (A-96522-02-UPC-3)
      ASSMANN Electronic A-96522-02-UPC-3. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    34,- excl. btw
    41,14 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: A-96533-02-UPC-3 - Wit
    (A-96533-02-UPC-3)
      ASSMANN Electronic A-96533-02-UPC-3. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    34,- excl. btw
    41,14 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: A-96533-02-UPC-4 - Wit
    (A-96533-02-UPC-4)
      ASSMANN Electronic A-96533-02-UPC-4. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    34,- excl. btw
    41,14 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96321/3 - Grijs
    (DN-96321/3)
      ASSMANN Electronic DN-96321 / 3. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: Professional Fiber Optic Splice Box, Equipped, 12x LC, OM3
    (DN-96331/3)
      ASSMANN Electronic DN-96331 / 3. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: Professional Fiber Optic Splice Box, Equipped, 12x SC, OM4
    (DN-96321-4)
      ASSMANN Electronic DN-96321-4. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    155,- excl. btw
    187,55 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: Professional Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped, 24x LC, OM4
    (DN-96332-4)
      ASSMANN Electronic DN-96332-4. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    195,- excl. btw
    235,95 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96322/9 - Grijs
    (DN-96322/9)
      ASSMANN Electronic DN-96322 / 9. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    269,- excl. btw
    325,49 incl. btw
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96018-1
    (DN-96018-1)
      ASSMANN Electronic DN-96018-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    8,- excl. btw
    9,68 incl. btw
    Digitus glasvezel-adapters: LC / LC Coupler, Multimode - Beige
    (DN-96008-1)
      Digitus DN-96008-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    8,- excl. btw
    9,68 incl. btw
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96019-1 - Roze
    (DN-96019-1)
      ASSMANN Electronic DN-96019-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    9,- excl. btw
    10,89 incl. btw
    Microconnect glasvezel-adapters: 2 x ST, Simplex Multimode - Goud
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: AL-19AZ-W-12SCD-1 - Grijs
    (AL-19AZ-W-12SCD-1)
      ASSMANN Electronic AL-19AZ-W-12SCD-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    26,- excl. btw
    31,46 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: A-96511-02-UPC - Wit
    (A-96511-02-UPC)
      ASSMANN Electronic A-96511-02-UPC. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: A-96922-02-UPC - Wit
    (A-96922-02-UPC)
      ASSMANN Electronic A-96922-02-UPC. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    32,- excl. btw
    38,72 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: A-96511-02-UPC-3 - Wit
    (A-96511-02-UPC-3)
      ASSMANN Electronic A-96511-02-UPC-3. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    33,- excl. btw
    39,93 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: A-96933-02-UPC - Wit
    (A-96933-02-UPC)
      ASSMANN Electronic A-96933-02-UPC. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    33,- excl. btw
    39,93 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: A-96522-02-UPC-4 - Wit
    (A-96522-02-UPC-4)
      ASSMANN Electronic A-96522-02-UPC-4. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    34,- excl. btw
    41,14 incl. btw
    Gratis verzending
    Microoptics glasvezel-adapters: Gebic Fiber Adaptor for FC to LC Connector
    (MO-FAD-LCFC)
      MicroOptics MO-FAD-LCFC. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    59,- excl. btw
    71,39 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: Professional Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped, 6x LC, OM4
    (DN-96330-4)
      ASSMANN Electronic DN-96330-4. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96311/3 - Grijs
    (DN-96311/3)
      ASSMANN Electronic DN-96311 / 3. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96320/3 - Grijs
    (DN-96320/3)
      ASSMANN Electronic DN-96320 / 3. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    115,- excl. btw
    139,15 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96321/9 - Grijs
    (DN-96321/9)
      ASSMANN Electronic DN-96321 / 9. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: Splice Box
    (DN-96322)
      ASSMANN Electronic Splice Box
    195,- excl. btw
    235,95 incl. btw
    Digitus glasvezel-adapters: LC / LC Quad Coupler (4-Port), Singlemode, Metal Housing - Brons
    (DN-96016-1)
      Digitus DN-96016-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    12,- excl. btw
    14,52 incl. btw
    Voorraad2
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96890 - Wit
    (DN-96890)
      ASSMANN Electronic DN-96890. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    16,- excl. btw
    19,36 incl. btw
    Voorraad4
    Microconnect glasvezel-adapters: SC-ST Adapter, Metal - Rood, Roestvrijstaal
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: A-96522-02-UPC - Wit
    (A-96522-02-UPC)
      ASSMANN Electronic A-96522-02-UPC. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: DN-96310 - Grijs
    (DN-96310)
      ASSMANN Electronic DN-96310. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    81,- excl. btw
    98,01 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: Professional Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped, 12x LC, OM4
    (DN-96331-4)
      ASSMANN Electronic DN-96331-4. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic glasvezel-adapters: Professional Fiber Optic Splice Box, Equipped, 24x SC, OM4
    (DN-96322-4)
      ASSMANN Electronic DN-96322-4. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    309,- excl. btw
    373,89 incl. btw
    Digitus glasvezel-adapters: DN-96015-1 - Metallic
    (DN-96015-1)
      Digitus DN-96015-1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    10,- excl. btw
    12,10 incl. btw
    Digitus glasvezel-adapters: LC / LC Quad Coupler (4-port), Singlemode - Blauw
    16,- excl. btw
    19,36 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Digitus glasvezel-adapters: MTP/MPO-Casette OM4 - Zwart
    (DN-96312-12)
      Digitus DN-96312-12. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    215,- excl. btw
    260,15 incl. btw
    Gratis verzending
    Huawei : QSFP-40G-iSR4
    (02310MHR)
      QSFP-40G-iSR4
    1679,- excl. btw
    2031,59 incl. btw
    Digitus glasvezel-adapters: LC / LC Quad Coupler (4-Port), Singlemode, Metal Housing - Brons
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Digitus glasvezel-adapters: LC / LC Quad Coupler (4-Port), Multimode - Brons
    (DN-96017)
      Digitus DN-96017. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Microconnect glasvezel-adapters: Adapter SC/PC SM Simplex - Blauw
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Gratis verzending
    Digitus glasvezel-adapters: DN-K931087D - Wit
    (DN-K931087D)
      Digitus DN-K931087D. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    56,- excl. btw
    67,76 incl. btw
    Gratis verzending
    Digitus glasvezel-adapters: Fiber Optic Splice Box, Equipped, SC, OM2 - Grijs
    (DN-96320)
      Digitus DN-96320. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    77,- excl. btw
    93,17 incl. btw
    Voorraad1
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder