• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Black Box Glasvezeladapters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Black Box Fiber Optic Couplings for Multimode connections Glasvezel-adapters - Blauw
    (FOT112)
      Black Box FOT112. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box M/F FC, APC, 5dB Glasvezel-adapters - Goud
    (FOAT55S1-FC-5DB)
      Black Box M / F FC, APC, 5dB. Aansluiting type: FC, Kleur van het product: Goud, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Loopbacks Glasvezel-adapters - Zwart
    (FOLB50M3-LC)
      Black Box FOLB50M3-LC. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Zwart. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Pre-Polished Fibre Connectors Glasvezel-adapters - Zwart,Blauw,Wit
    (PP-ST-50MM-6PAK)
      Black Box PP-ST-50MM-6PAK. Aansluiting type: ST / ST, Kleur van het product: Zwart, Blauw, Wit, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 6 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Inline Attenuator Single Mode SC/APC 2 DB Glasvezel-adapters - Zilver
    (FOAT55S1-SC-2DB)
      Black Box FOAT55S1-SC-2DB. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Adapter Panels Glasvezel-adapters - Beige
    (JPM463B)
      Black Box JPM463B. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Adapter Panels Glasvezel-adapters - Beige
    (JPM460B)
      Black Box JPM460B. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Beige. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Pre-Polished Fibre Connectors Glasvezel-adapters
    (PP-LC-50MM-10G-6PAK)
      Black Box PP-LC-50MM-10G-6PAK. Aansluiting type: LC, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 6 stuk(s)
    Black Box FOAT50S1-FC-10DB Glasvezel-adapters
    (FOAT50S1-FC-10DB)
      Black Box FOAT50S1-FC-10DB. Aansluiting type: FC, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box M/F FC, APC, 10dB Glasvezel-adapters - Goud
    (FOAT55S1-FC-10DB)
      Black Box M / F FC, APC, 10dB. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic In-Line Attenuators Glasvezel-adapters - Zilver
    (FOAT55S1-SC-10DB)
      Black Box FOAT55S1-SC-10DB. Aansluiting type: SC / APC, Kleur van het product: Zilver, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box M/F SC, APC, 5dB Glasvezel-adapters - Zilver
    (FOAT55S1-SC-5DB)
      Black Box M / F SC, APC, 5dB. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Loopbacks Glasvezel-adapters - Beige,Zwart
    (FOLB50M1-LC)
      Black Box FOLB50M1-LC. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Beige, Zwart, Draad modus structuur: Multimode
    Black Box M/F LC, UPC, 5dB Glasvezel-adapters - Blauw
    (FOAT50S1-LC-5DB)
      Black Box M / F LC, UPC, 5dB. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Pre-Polished Fibre Connectors Glasvezel-adapters - Zwart,Wit
    (PP-LC-50MM-6PAK)
      Black Box PP-LC-50MM-6PAK. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Zwart, Wit, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 6 stuk(s)
    Black Box OM3 50-Micron Glasvezel-adapters
    (FOCA20M3-1MP12-12LC)
      Black Box OM3 50-Micron. Aansluiting type: MTP, Draad modus structuur: Multimode, Categorie: OM3. Aantal per verpakking: 2 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Adapter Type A - ST, Multimode Glasvezel-adapters - Goud
    (FOE401)
      Black Box FOE401. Kleur van het product: Goud, Draad modus structuur: Multimode, Materiaal behuizing: Metaal. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Adapter - Multimode, Simplex Glasvezel-adapters - Blauw
    (FOT115)
      Black Box FOT115. Aansluiting type: SC / ST, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Coupling - SC/SC Singlemode Simplex Ceramic Rect Glasvezel-adapters - Blauwgroen
    (FOT119)
      Black Box FOT119. Aansluiting type: SC / SC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Coupling - Multimode, Simplex Glasvezel-adapters - Zilver
    (FOT100)
      Black Box FOT100. Aansluiting type: FC / FC, Kleur van het product: Zilver, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Adapter - Singlemode, Duplex, Ceramic Sleeve, Rectangular, ST-SC Glasvezel-adapters - .....
    (FOT114)
      Black Box FOT114. Aansluiting type: SC / ST, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Single-Mode Fibre Optic Couplers Glasvezel-adapters - Blauw
    (FOT126)
      Black Box FOT126. Aansluiting type: LC / LC, Kleur van het product: Blauw
    Black Box FOAT50S1-FC-15DB Glasvezel-adapters
    (FOAT50S1-FC-15DB)
      Black Box FOAT50S1-FC-15DB. Aansluiting type: FC, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box M/F SC, UPC, 10dB Glasvezel-adapters - Goud
    (FOAT50S1-SC-10DB)
      Black Box M / F SC, UPC, 10dB. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Goud, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box M/F SC, UPC, 20dB Glasvezel-adapters - Goud
    (FOAT50S1-SC-20DB)
      Black Box M / F SC, UPC, 20dB. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box M/F SC, UPC, 5dB Glasvezel-adapters - Goud
    (FOAT50S1-SC-5DB)
      Black Box M / F SC, UPC, 5dB. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Goud, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Loopbacks Glasvezel-adapters - Zwart,Wit
    (FOLB50M1-SC)
      Black Box FOLB50M1-SC. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Zwart, Wit, Draad modus structuur: Multimode
    Black Box Fiber Optic Loopbacks Glasvezel-adapters - Zwart,Blauw
    (FOLB50S1-SC)
      Black Box FOLB50S1-SC. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Zwart, Blauw, Draad modus structuur: Single-mode
    Black Box Fiber Optic Loopbacks Glasvezel-adapters - Zwart,Blauw
    (FOLB50S1-LC)
      Black Box FOLB50S1-LC. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Zwart, Blauw. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box M/F LC, UPC, 2dB Glasvezel-adapters - Blauw
    (FOAT50S1-LC-2DB)
      Black Box M / F LC, UPC, 2dB. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Adapter Panels Glasvezel-adapters - Zwart,Groen
    (JPM456C)
      Black Box JPM456C. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Zwart, Groen. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box M/F LC, UPC, 15dB Glasvezel-adapters - Blauw
    (FOAT50S1-LC-15DB)
      Black Box M / F LC, UPC, 15dB. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box M/F LC, UPC, 20dB Glasvezel-adapters - Blauw
    (FOAT50S1-LC-20DB)
      Black Box M / F LC, UPC, 20dB. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Couplings for Multimode connections Glasvezel-adapters - Roestvrijstaal
    (FOT109)
      Black Box FOT109. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Singlemode Adapter Glasvezel-adapters - Blauw
    (FOT113)
      Black Box FOT113. Aansluiting type: SC / ST, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Single-Mode Fibre Optic Couplers Glasvezel-adapters - Roestvrijstaal
    (FOT110)
      Black Box FOT110. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Single-Mode Fibre Optic Couplers Glasvezel-adapters - Blauw
    (FOT125)
      Black Box FOT125. Aansluiting type: LC / LC, Contact geleider materiaal: Blik, Kleur van het product: Blauw. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box FOAT50S1-FC-5DB Glasvezel-adapters
    (FOAT50S1-FC-5DB)
      Black Box FOAT50S1-FC-5DB. Aansluiting type: FC, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Adapter Panels Glasvezel-adapters - Zwart,Blauw
    (JPM451C)
      Black Box JPM451C. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Zwart, Blauw. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Adapter Panels Glasvezel-adapters - Zwart,Blauw
    (JPM450C)
      Black Box JPM450C. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Zwart, Blauw. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box M/F SC, APC, 15dB Glasvezel-adapters - Zilver
    (FOAT55S1-SC-15DB)
      Black Box M / F SC, APC, 15dB. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Loopback - OM3, Multimode, SC, Black Glasvezel-adapters - Zwart
    (FOLB50M3-SC)
      Black Box FOLB50M3-SC. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Zwart, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fibre Splice Tray Glasvezel-adapters - Wit
    (JPM440A)
      Black Box JPM440A. Kleur van het product: Wit. Aantal per verpakking: 4 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Coupling - Multimode, Simplex Glasvezel-adapters - Zilver
    (FOT101)
      Black Box FOT101. Aansluiting type: FC / FC, Kleur van het product: Zilver, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Couplings for Multimode connections Glasvezel-adapters - Blauw
    (FOT118)
      Black Box FOT118. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Single-Mode Fibre Optic Couplers Glasvezel-adapters - Blauw
    (FOT120)
      Black Box FOT120. Aansluiting type: SC / SC, Kleur van het product: Blauw. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box Fiber Optic Couplings for Multimode connections Glasvezel-adapters - Blauw
    (FOT123)
      Black Box FOT123. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box M/F SC, UPC, 15dB Glasvezel-adapters - Goud
    (FOAT50S1-SC-15DB)
      Black Box M / F SC, UPC, 15dB. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Goud, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box M/F SC, UPC, 2dB Glasvezel-adapters - Goud
    (FOAT50S1-SC-2DB)
      Black Box M / F SC, UPC, 2dB. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box M/F FC, APC, 2dB Glasvezel-adapters - Goud
    (FOAT55S1-FC-2DB)
      Black Box M / F FC, APC, 2dB. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Black Box LC-ST, m-f, 1m Glasvezel-adapters - Zwart,Oranje
    (FO216)
      Black Box LC-ST, m-f, 1m. Aansluiting type: LC / SC, Kleur van het product: Zwart, Oranje, Draad modus structuur: Multimode
    Black Box Single-Mode Fibre Optic Couplers Glasvezel-adapters - Blauw
    (FOT111)
      Black Box FOT111. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder