• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: Glasvezeladapters
    20,57incl. btw 17,-excl. btw
    Op voorraad (1)
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.nl Dit product is ook beschikbaar in Nederland
    Intellinet 760607 glasvezel-adapters

    Intellinet glasvezel-adapters: SC Adapter, Single Mode Simplex, Zirconia Sleeve, Blue - Blauw

    Productcode: 760607  |  EAN/UPC: 0766623760607
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Intellinet glasvezel-adapters: SC Adapter, Single Mode Simplex, Zirconia Sleeve, Blue - Blauw kenmerken

    Intellinet 760607. Aansluiting type: SC/SC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode

    Intellinet 760607, SC/SC, Blauw, Single-mode, Zirkonium-keramiek

    Specificaties

    Intellinet glasvezel-adapters: SC Adapter, Single Mode Simplex, Zirconia Sleeve, Blue - Blauw specificaties
    Kenmerken
    Aantal connectors 2
    Draad modus structuur Single-mode
    Materiaal huls Zirkonium-keramiek
    Kleur van het product Blauw
    Aansluiting type SC/SC

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    SC Adapter, Single Mode Simplex, Zirconia Sleeve, Blue
    Intellinet
    Intellinet
    20.57 EUR new
    Intellinet 760607. Aansluiting type: SC/SC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode
    Intellinet glasvezel-adapters: SC Adapter, Single Mode Simplex, Zirconia Sleeve, Blue - Blauw Intellinet glasvezel-adapters: SC Adapter, Single Mode Simplex, Zirconia Sleeve, Blue - Blauw
    https://www.centralpoint.be/nl/glasvezeladapters/intellinet/single-mode-simplex-sc-adapter-sc-adapter-single-mode-simplex-zirconia-sleeve-blue-art-760607-num-5972635/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder