• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Glasvezelkabels (2086 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Microconnect fiber optic kabel: 5m, SC - SC - Geel
    (FIB224005)
      Microconnect 5m, SC - SC. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    22,- excl. btw
    26,62 incl. btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-AOC SFP+ Cable 3 Meter - Oranje
    (SFP-10G-AOC3M=)
      Cisco SFP-10G-AOC3M=. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m
    155,- excl. btw
    187,55 incl. btw
    Voorraad24
    Digitus fiber optic kabel: LC OM3, 1m - Turkoois
    (DK-2533-01/3)
      Digitus LC OM3, 1m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 1 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    12,- excl. btw
    14,52 incl. btw
    Voorraad17
    Gratis verzending
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 7m
    (SFP-10G-AOC7M=)
      Cisco SFP+, 7m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C. Lengte snoer: 7 m
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Estuff fiber optic kabel: Toslink Cable 3m - Wit
    (ES2072)
      eSTUFF ES2072. Aansluiting 1: Toslink, Aansluiting 2: Toslink, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m
    38,- excl. btw
    45,98 incl. btw
    Voorraad59
    Gratis verzending
    Estuff fiber optic kabel: Toslink Cable 1.8m - Wit
    (ES2071)
      eSTUFF ES2071. Aansluiting 1: Toslink, Aansluiting 2: Toslink, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1,8 m
    35,- excl. btw
    42,35 incl. btw
    Voorraad420
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 25m LC/LC LSZH - Oranje
    (FIB442025-2)
      Microconnect 25m LC / LC LSZH. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 25 m
    61,- excl. btw
    73,81 incl. btw
    Voorraad19
    Wentronic fiber optic kabel: AVK 216-1000, 10.0m, 2.2mm - Zwart
    (50938)
      Wentronic 50938. Aansluiting 1: Toslink, Aansluiting 2: Toslink, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Ibm fiber optic kabel: 5M Fiber Optic Cable LC-LC
    (39M5697)
      IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    55,- excl. btw
    66,55 incl. btw
    Voorraad1
    Digitus fiber optic kabel: LC OM3, 5m - Turkoois
    (DK-2533-05/3)
      Digitus LC OM3, 5m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 5 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    14,- excl. btw
    16,94 incl. btw
    Voorraad8
    Gratis verzending
    Dell fiber optic kabel: Networking Cable, SFP+ to SFP+, 10GbE, Copper Twinax Direct Attach Cable, 0.5M - Zwart
    (470-AAVK)
      DELL 470-AAVK. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 0,5 m
    50,- excl. btw
    60,50 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    C2g fiber optic kabel: 3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable - Oranje
    (85337)
      C2G 3m LC / LC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m
    32,- excl. btw
    38,72 incl. btw
    Voorraad43
    C2g fiber optic kabel: 1m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable - Oranje
    (85255)
      C2G 1m LC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Voorraad40
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 10m LC-ST UPC LSZH - Oranje
    (FIB412010-2)
      Microconnect 10m LC-ST UPC LSZH. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m
    37,- excl. btw
    44,77 incl. btw
    Voorraad12
    Startech.com fiber optic kabel: 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC   ST - Rood
    (50FIBLCST2)
      StarTech.com 2 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Breedte verpakking: 22 cm, Diepte verpakking: 20 cm
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad14
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 3m, LC/UPC - SC/UPC - Geel
    (FIB461003)
      Microconnect 3m, LC / UPC - SC / UPC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m
    26,- excl. btw
    31,46 incl. btw
    Voorraad13
    Nieuw, open doos
    Juescha fiber optic kabel: LWL Duplex SC/SC 62,5/125 Multimode 3.0m
    (46102-STCK1)
      LWL Duplex SC / SC 62,5 / 125 Multimode 3.0m
    30,21 excl. btw
    36,55 incl. btw
    Voorraad2
    Speciaal geselecteerd
    Advanced cable technology fiber optic kabel: MTRJ-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL9101)
      Advanced Cable Technology RL9101. Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 1 m
    4,27 excl. btw
    5,17 incl. btw
    Voorraad2
    C2g fiber optic kabel: 1m LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua - Turkoois
    (85540)
      C2G 85540. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad33
    Speed-link fiber optic kabel: TOSLINK to TOSLINK Optical Audio Cable, 2m - Zwart
    (SL-1711-BK)
      SPEEDLINK SL-1711-BK. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Voorraad100
    C2g fiber optic kabel: 2m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable - Oranje
    (85256)
      C2G 2m LC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 2 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad27
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: Fibre Channel-kabels HP 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
    (AJ836A)
      Hewlett Packard Enterprise AJ836A. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Gewicht: 454 g
    58,- excl. btw
    70,18 incl. btw
    Voorraad30
    Nieuw, open doos
    C2g fiber optic kabel: 1m LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua - Turkoois
    (85531-STCK1)
      C2G 85531. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    5,71 excl. btw
    6,91 incl. btw
    Voorraad1
    Digitus fiber optic kabel: LC OM3, 2m - Turkoois
    (DK-2533-02/3)
      Digitus LC OM3, 2m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Voorraad7
    Digitus fiber optic kabel: LC OM4, 5m - Turkoois
    (DK-2533-05)
      Digitus LC OM4, 5m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 5 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/LC, LSZH, OM3, 1.5 m - Blauw
    (FIB4420015)
      Microconnect FIB4420015. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Type glasvezel: OM3. Lengte snoer: 1,5 m
    37,- excl. btw
    44,77 incl. btw
    Voorraad8
    Digitus fiber optic kabel: LC/LC, 5 m - Roze
    (DK-2533-05-4)
      Digitus LC / LC, 5 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Voorraad3
    Startech.com fiber optic kabel: 5 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC   ST - Rood
    (50FIBLCST5)
      StarTech.com 5 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Breedte verpakking: 22 cm, Diepte verpakking: 20 cm
    22,- excl. btw
    26,62 incl. btw
    Voorraad45
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC - Geel
    (SMFIBLCLC7)
      StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 7 m, Gewicht: 94 g, Breedte verpakking: 20 cm
    37,- excl. btw
    44,77 incl. btw
    Voorraad24
    Digitus fiber optic kabel: LC/LC 9/125µ 3m - Geel
    (DK-293LCA3LC-03)
      Digitus LC / LC 9 / 125µ 3m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    14,- excl. btw
    16,94 incl. btw
    Voorraad5
    Bigben interactive fiber optic kabel: Optical Cable - Zwart
    (XB1OPTICCABLE)
      Bigben Interactive XB1OPTICCABLE. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl. btw
    Voorraad7
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL7503)
      Advanced Cable Technology RL7503. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: st, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 3 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Voorraad53
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9603)
      Advanced Cable Technology RL9603. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 3 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad821
    Startech.com fiber optic kabel: 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC - Turkoois
    (A50FBLCLC1)
      StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Diameter van de kabel: 3 mm, Breedte verpakking: 1,2 cm
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad30
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC10)
      StarTech.com 10m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m, Gewicht: 100 g, Breedte verpakking: 1,3 cm
    26,- excl. btw
    31,46 incl. btw
    Voorraad13
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC - Geel
    (SMFIBLCSC4)
      StarTech.com 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 4 m, Gewicht: 62 g, Breedte verpakking: 20 cm
    33,- excl. btw
    39,93 incl. btw
    Voorraad43
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 1.5m LC/PC-SC/PC Singlemode LSZH - Geel
    (FIB4210015)
      Microconnect 1.5m LC / PC-SC / PC Singlemode LSZH. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Type glasvezel: OS2. Lengte snoer: 1,5 m
    35,- excl. btw
    42,35 incl. btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 1m
    (SFP-10G-AOC1M=)
      Cisco SFP+, 1m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C. Lengte snoer: 1 m
    155,- excl. btw
    187,55 incl. btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Dell fiber optic kabel: 3 Meter Twinax Cable With SFP+ Connector, CusKit - Zwart
    (470-ABBL)
      DELL 470-ABBL. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur van het product: Zwart. Lengte snoer: 3 m
    200,- excl. btw
    242,- incl. btw
    Voorraad2
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC MultiMode, OM1, 62.5/125µ", 10.0m - Oranje
    (DK-2612-10)
      Digitus DK-2612-10. Aansluiting 1: ST / BFOC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Voorraad2
    Startech.com fiber optic kabel: 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - Oranje
    (50FIBLCSC2)
      StarTech.com 2m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Breedte verpakking: 1 cm, Diepte verpakking: 19,9 cm
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad51
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC1)
      StarTech.com 1m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 1 cm, Diepte verpakking: 19,9 cm
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad19
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9015)
      Advanced Cable Technology RL9015. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 15 m
    24,- excl. btw
    29,04 incl. btw
    Voorraad24
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 5m LC-SC UPC LSZH - Oranje
    (FIB422005-2)
      Microconnect 5m LC-SC UPC LSZH. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Voorraad11
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-LC/PC, 50M, 62.5/125, MM - Oranje
    (FIB440050)
      Microconnect FIB440050. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 50 m
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad7
    Speciaal geselecteerd
    C2g fiber optic kabel: 1m LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua - Turkoois
    (85531)
      C2G 85531. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    5,71 excl. btw
    6,91 incl. btw
    Voorraad3
    Digitus fiber optic kabel: LC/LC, 1 m - Geel
    (DK-2933-01)
      Digitus LC / LC, 1 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    12,- excl. btw
    14,52 incl. btw
    Voorraad19
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 3 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC - Turkoois
    (A50FBLCLC3)
      StarTech.com 3 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Gewicht: 46 g, Breedte verpakking: 20 cm
    25,- excl. btw
    30,25 incl. btw
    Voorraad45
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: ST/PC-ST/PC 1M - Oranje
    (FIB110001)
      Microconnect ST / PC-ST / PC 1M. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Voorraad15
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC - Turkoois
    (A50FBLCLC10)
      StarTech.com 10 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m, Diameter van de kabel: 3 mm, Breedte verpakking: 2,5 cm
    33,- excl. btw
    39,93 incl. btw
    Voorraad29
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC-LC, 1.5m - Geel
    (FIB4410015)
      Microconnect LC-LC, 1.5m. Aansluiting 1: LC / UPC, Aansluiting 2: LC / UPC, Type glasvezel: OS1 / OS2. Lengte snoer: 1,5 m
    35,- excl. btw
    42,35 incl. btw
    Voorraad6
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: Fibre Channel-kabels HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
    (AJ834A)
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting(en): 2 x LC
    59,- excl. btw
    71,39 incl. btw
    Voorraad9
    Wentronic fiber optic kabel: AVK 216-500, 5.0m - Zwart
    (51219)
      Wentronic AVK 216-500, 5.0m. Aansluiting 1: toslink, Aansluiting 2: toslink, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Diameter van de kabel: 2,2 mm
    11,- excl. btw
    13,31 incl. btw
    Voorraad2
    Startech.com fiber optic kabel: Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - ST/ST - 1 m - Turkoois
    (A50FBSTST1)
      StarTech.com A50FBSTST1. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Diameter van de kabel: 3 mm, Breedte verpakking: 2 cm
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Voorraad7
    Startech.com fiber optic kabel: 1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC   ST - Oranje
    (50FIBLCST1)
      StarTech.com 1 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 22 cm, Diepte verpakking: 20 cm
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad37
    Startech.com fiber optic kabel: 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC3)
      StarTech.com 3m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Gewicht: 45 g, Breedte verpakking: 8 mm
    20,- excl. btw
    24,20 incl. btw
    Voorraad33
    Startech.com fiber optic kabel: 1 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC - Geel
    (SMFIBLCLC1)
      StarTech.com 1 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Gewicht: 22 g, Breedte verpakking: 20 cm
    23,- excl. btw
    27,83 incl. btw
    Voorraad14
    Gratis verzending
    C2g fiber optic kabel: 1m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable - Oranje
    (85287)
      C2G 1m LC / LC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1 m
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Voorraad12
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-SC/PC 1m 50/125 MM - Oranje
    (FIB422001)
      Microconnect LC / PC-SC / PC 1m 50 / 125 MM. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    34,- excl. btw
    41,14 incl. btw
    Voorraad172
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-SC/PC 2m 50/125 MM - Oranje
    (FIB422002)
      Microconnect LC / PC-SC / PC 2m 50 / 125 MM. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    35,- excl. btw
    42,35 incl. btw
    Voorraad112
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: FIB4220015 - 1.5m - Oranje
    (FIB4220015)
      Microconnect FIB4220015. Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1,5 m
    36,- excl. btw
    43,56 incl. btw
    Voorraad16
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125UM OM2 - Oranje
    (EL9502)
      Advanced Cable Technology LC-LC 50 / 125UM OM2. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl. btw
    Voorraad1
    Startech.com fiber optic kabel: 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC5)
      StarTech.com 5m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Breedte verpakking: 1,3 cm, Diepte verpakking: 1,96 cm
    23,- excl. btw
    27,83 incl. btw
    Voorraad41
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-SC/PC 2m - Oranje
    (FIB420002)
      Microconnect LC / PC-SC / PC 2m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    33,- excl. btw
    39,93 incl. btw
    Voorraad352
    Wentronic fiber optic kabel: AVK 216-150 1.5m - Zwart
    (51217)
      Wentronic AVK 216-150 1.5m. Aansluiting 1: toslink, Aansluiting 2: toslink, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1,5 m, Diameter van de kabel: 2,2 mm
    10,- excl. btw
    12,10 incl. btw
    Voorraad2
    Digitus fiber optic kabel: LC OM3, 3m - Turkoois
    (DK-2533-03/3)
      Digitus LC OM3, 3m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 3 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Voorraad8
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/SC MultiMode, OM1, 62.5/125µ", 7.0m - Oranje
    (DK-2632-07)
      Digitus DK-2632-07. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 7 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    14,- excl. btw
    16,94 incl. btw
    Voorraad1
    Speciaal geselecteerd
    Advanced cable technology fiber optic kabel: OM4, SC-SC, 50/125, 2m - Blauw
    (RL3702)
      Advanced Cable Technology OM4, SC-SC, 50 / 125, 2m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m. Materiaal: PVC
    15,44 excl. btw
    18,68 incl. btw
    Voorraad21
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - Oranje
    (FIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 9 mm, Diepte verpakking: 19,9 cm. Aansluiting(en): LC-SC, Lengte van de verpakking: 7,83 mm
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad5
    Startech.com fiber optic kabel: 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - .....
    (A50FBLCLC2)
      StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50 / 125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm, Gewicht: 18 g
    20,- excl. btw
    24,20 incl. btw
    Voorraad33
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - Geel
    (SMFIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 5,80 mm, Diepte verpakking: 19,9 cm. Lengte van de verpakking: 7,83 mm
    23,- excl. btw
    27,83 incl. btw
    Voorraad68
    Gratis verzending
    C2g fiber optic kabel: 3m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable - Oranje
    (85321)
      C2G 3m LC / SC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 3 m
    29,- excl. btw
    35,09 incl. btw
    Voorraad10
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder