• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Glasvezelkabels (2088 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 7m
    (SFP-10G-AOC7M=)
      Cisco SFP+, 7m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C. Lengte snoer: 7 m
    189,- excl. btw
    228,69 incl.btw
    Voorraad18
    Gratis verzending
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 1m
    (SFP-10G-AOC1M=)
      Cisco SFP+, 1m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C. Lengte snoer: 1 m
    155,- excl. btw
    187,55 incl.btw
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 1.5m LC/PC-SC/PC Singlemode LSZH - Geel
    (FIB4210015)
      Microconnect 1.5m LC / PC-SC / PC Singlemode LSZH. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Type glasvezel: OS2. Lengte snoer: 1,5 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad5
    Wentronic fiber optic kabel: AVK 216-1000, 10.0m, 2.2mm - Zwart
    (50938)
      Wentronic 50938. Aansluiting 1: Toslink, Aansluiting 2: Toslink, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 5m LC-SC UPC LSZH - Oranje
    (FIB422005-2)
      Microconnect 5m LC-SC UPC LSZH. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad11
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: Cable - LC/LC fiber channel, 2 meters (6.5 feet) long, multi-mode
    (491025-001)
      Hewlett Packard Enterprise 491025-001. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m. Compatibiliteit: CN1000Q Dual Port Converged Network Adapter
    79,- excl. btw
    95,59 incl.btw
    Voorraad6
    Gratis verzending
    C2g fiber optic kabel: 3m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable - Oranje
    (85321)
      C2G 3m LC / SC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 3 m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad14
    Nieuw, open doos
    Juescha fiber optic kabel: LWL Duplex SC/SC 62,5/125 Multimode 3.0m
    (46102-STCK1)
      LWL Duplex SC / SC 62,5 / 125 Multimode 3.0m
    30,21 excl. btw
    36,55 incl.btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-AOC SFP+ Cable 3 Meter - Oranje
    (SFP-10G-AOC3M=)
      Cisco SFP-10G-AOC3M=. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m
    155,- excl. btw
    187,55 incl.btw
    Digitus fiber optic kabel: LC OM3, 3m - Turkoois
    (DK-2533-03/3)
      Digitus LC OM3, 3m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 3 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad14
    Gratis verzending
    Digitus fiber optic kabel: OS2, 09/125µ, 2 m - Groen
    (AL-9FPE2000-02I)
      Digitus OS2, 09 / 125µ, 2 m. Aansluiting 1: E-2000, Soort stekkers: Mannelijk, Fiber optic type: OS2. Lengte snoer: 2 m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad2
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/SC MultiMode, OM3, 50/125µ", 7.0m - Blauw
    (DK-2532-07/3)
      Digitus DK-2532-07 / 3. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad3
    C2g fiber optic kabel: 1m SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua - Turkoois
    (85513)
      C2G 85513. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad32
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 3 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC - Turkoois
    (A50FBLCLC3)
      StarTech.com 3 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Gewicht: 46 g, Breedte verpakking: 20 cm
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad52
    Gratis verzending
    C2g fiber optic kabel: 1m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable - Oranje
    (85335)
      C2G 1m LC / LC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-SC/PC 2m - Oranje
    (FIB420002)
      Microconnect LC / PC-SC / PC 2m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    35,- excl. btw
    42,35 incl.btw
    Voorraad373
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-SC/PC 1m 50/125 MM - Oranje
    (FIB422001)
      Microconnect LC / PC-SC / PC 1m 50 / 125 MM. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad223
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 15m LC-SC UPC LSZH - Oranje
    (FIB422015-2)
      Microconnect 15m LC-SC UPC LSZH. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 15 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad15
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC-LC, 1.5m - Geel
    (FIB4410015)
      Microconnect LC-LC, 1.5m. Aansluiting 1: LC / UPC, Aansluiting 2: LC / UPC, Fiber optic type: OS1 / OS2. Lengte snoer: 1,5 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad6
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 3m SC/UPC-LC/APC Singlemode LSZH - Geel
    (FIB851003)
      Microconnect 3m SC / UPC-LC / APC Singlemode LSZH. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Type glasvezel: OS2. Lengte snoer: 3 m
    45,- excl. btw
    54,45 incl.btw
    Voorraad1
    Digitus fiber optic kabel: LC OM3, 2m - Turkoois
    (DK-2533-02/3)
      Digitus LC OM3, 2m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad6
    Assmann electronic fiber optic kabel: SC/SC, 10m - Geel
    (DK-292SCA2SC-10)
      ASSMANN Electronic SC / SC, 10m. Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC / PC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad2
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC1)
      StarTech.com 1m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 1 cm, Diepte verpakking: 19,9 cm
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad38
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 3m, LC/UPC - SC/UPC - Geel
    (FIB461003)
      Microconnect 3m, LC / UPC - SC / UPC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 10m, LC/UPC - SC/UPC - Geel
    (FIB461010)
      Microconnect 10m, LC / UPC - SC / UPC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC10)
      StarTech.com 10m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m, Gewicht: 100 g, Breedte verpakking: 1,3 cm
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad19
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9001)
      Advanced Cable Technology RL9001. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad76
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9603)
      Advanced Cable Technology RL9603. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 3 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad315
    Startech.com fiber optic kabel: 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC3)
      StarTech.com 3m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Gewicht: 45 g, Breedte verpakking: 8 mm
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad41
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-LC/PC 5m 62,5/125 MM - Oranje
    (FIB440005)
      Microconnect LC / PC-LC / PC 5m 62,5 / 125 MM. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad32
    Gratis verzending
    Ibm fiber optic kabel: 5M Fiber Optic Cable LC-LC
    (39M5697)
      IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    59,- excl. btw
    71,39 incl.btw
    Voorraad1
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9005)
      Advanced Cable Technology RL9005. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 5 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad20
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: SC/PC-SC/PC, 0.5M, 62.5/125, MM - Oranje
    (FIB2200005)
      Microconnect FIB2200005. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 0,5 m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad10
    Gratis verzending
    C2g fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
    (85550)
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50 / 125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad336
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: FC - LC, 1m, 50/125 mm - Blauw
    (FIB742001)
      Microconnect FIB742001. Aansluiting 1: FC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/LC, LSZH, OM3, 1.5 m - Blauw
    (FIB4420015)
      Microconnect FIB4420015. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Type glasvezel: OM3. Lengte snoer: 1,5 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad37
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: FC-LC, 10M, 9/125, SM DPX - Geel
    (FIB741010)
      Microconnect FIB741010. Aansluiting 1: FC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 10 m
    49,- excl. btw
    59,29 incl.btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: 20m 50/125µm OM4 - Blauw
    (RL8720)
      Advanced Cable Technology 20m 50 / 125µm OM4. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 20 m. Materiaal: PVC
    49,- excl. btw
    59,29 incl.btw
    Voorraad17
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m
    (QK734A)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC / LC OM4 2 Multi-mode 5m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m. Materiaal: PVC
    64,- excl. btw
    77,44 incl.btw
    Voorraad11
    Nieuw, open doos
    C2g fiber optic kabel: 1m LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua - Turkoois
    (85531-STCK1)
      C2G 85531. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    5,71 excl. btw
    6,91 incl.btw
    Voorraad1
    Speciaal geselecteerd
    C2g fiber optic kabel: 1m LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua - Turkoois
    (85531)
      C2G 85531. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    5,71 excl. btw
    6,91 incl.btw
    Voorraad3
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9002)
      Advanced Cable Technology RL9002. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 2 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad73
    C2g fiber optic kabel: 1m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable - Oranje
    (85255)
      C2G 1m LC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad42
    C2g fiber optic kabel: 2m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable - Oranje
    (85256)
      C2G 2m LC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 2 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad40
    Startech.com fiber optic kabel: 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (FIBLCLC2)
      StarTech.com 2m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Breedte verpakking: 9 mm, Diepte verpakking: 20 cm. Aansluiting(en): LC-LC, Lengte van de verpakking: 7,87 mm
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad33
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9015)
      Advanced Cable Technology RL9015. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 15 m
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    C2g fiber optic kabel: 2m SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua - Turkoois
    (85514)
      C2G 85514. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad13
    Gratis verzending
    C2g fiber optic kabel: 1m LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua - Turkoois
    (85540)
      C2G 85540. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad38
    Gratis verzending
    C2g fiber optic kabel: 1m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable - Oranje
    (85319)
      C2G 1m LC / SC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad24
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 10m LC-ST UPC LSZH - Oranje
    (FIB412010-2)
      Microconnect 10m LC-ST UPC LSZH. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad12
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: Duplex 50/125, OM3, LSZH, 5.0m
    (FIB422005)
      Microconnect FIB422005. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C. Lengte snoer: 5 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad28
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9630)
      Advanced Cable Technology RL9630. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 30 m
    45,- excl. btw
    54,45 incl.btw
    Voorraad25
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-SC/PC 15m - Oranje
    (FIB420015)
      Microconnect LC / PC-SC / PC 15m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 15 m
    59,- excl. btw
    71,39 incl.btw
    Voorraad5
    Nieuw, open doos
    Advanced cable technology fiber optic kabel: MTRJ-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL9101-STCK1)
      Advanced Cable Technology RL9101. Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 1 m. Kern- / omhulsel-diameter: 62,5 / 125 µm
    5,82 excl. btw
    7,04 incl.btw
    Voorraad1
    Wentronic fiber optic kabel: AVK 216-150 1.5m - Zwart
    (51217)
      Wentronic AVK 216-150 1.5m. Aansluiting 1: toslink, Aansluiting 2: toslink, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1,5 m, Diameter van de kabel: 2,2 mm
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad2
    Startech.com fiber optic kabel: 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC2)
      StarTech.com 2m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Breedte verpakking: 1,1 cm, Diepte verpakking: 19,9 cm
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad39
    Advanced cable technology fiber optic kabel: 0.5m 50/125µm OM3 - Blauw
    (RL8600)
      Advanced Cable Technology 0.5m 50 / 125µm OM3. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: FC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 0,5 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad26
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 9/125um OS1 Duplex 5m (RL9905) - Geel
    (RL9905)
      Advanced Cable Technology LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 5m (RL9905). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 5 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad181
    C2g fiber optic kabel: 1m SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua - Turkoois
    (85522)
      C2G 85522. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC - Turkoois
    (A50FBLCLC1)
      StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Diameter van de kabel: 3 mm, Breedte verpakking: 1,2 cm
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad85
    Gratis verzending
    C2g fiber optic kabel: 3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable - Oranje
    (85337)
      C2G 3m LC / LC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m
    35,- excl. btw
    42,35 incl.btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 9/125um OS1 Duplex 50m (RL9950) - Geel
    (RL9950)
      Advanced Cable Technology LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 50m (RL9950). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 50 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-SC/PC 1M 50/125 OM4 - Violet
    (FIB422001P)
      Microconnect FIB422001P. Aansluiting 1: LC / PC, Aansluiting 2: SC / PC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad10
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: SC/PC-SC/PC, 20M, 62.5/125, MM - Oranje
    (FIB220020)
      Microconnect FIB220020. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 20 m
    45,- excl. btw
    54,45 incl.btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Matrox fiber optic kabel: RGU Fiber-Optic Cable Dual LC-LC - Oranje
    (CAB-XTO-5F)
      Matrox RGU Fiber-Optic Cable Dual LC-LC. Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 5 m
    99,- excl. btw
    119,79 incl.btw
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL3903)
      Advanced Cable Technology RL3903. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 3 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad25
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-SC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL8601)
      Advanced Cable Technology RL8601. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 1 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad76
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC/APC8 - LC/PC 9/125µm OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel - Geel
    (RL8803)
      Advanced Cable Technology RL8803. Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 3 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad17
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9602)
      Advanced Cable Technology RL9602. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 2 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad1081
    Startech.com fiber optic kabel: 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (FIBLCLC3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Breedte verpakking: 1 cm, Diepte verpakking: 19,9 cm. Aansluiting(en): LC-LC, Lengte van de verpakking: 7,83 mm
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad54
    Startech.com fiber optic kabel: 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC   ST - Rood
    (50FIBLCST2)
      StarTech.com 2 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Breedte verpakking: 22 cm, Diepte verpakking: 20 cm
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad10
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC5)
      StarTech.com 5m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Breedte verpakking: 1,3 cm, Diepte verpakking: 1,96 cm
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad50
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder