• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezelkabels (8223 resultaten)

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    ACT Fiber optic classic, 1 m, Singlemode, Geel Fiber optic kabel
    (RL7801)
      ACT RL7801. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk, Kleur kabel: Geel
    90,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    StarTech.com 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (FIBLCLC3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Voorraad:26
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC1)
      StarTech.com 1m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad:40
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco SFP-10G-AOC3M= Fiber optic kabel
    (SFP-10G-AOC3M=)
      Cisco SFP-10G-AOC3M=. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    145,- excl. btw
    Voorraad:61
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC Fiber optic kabel
    (A50FBLCLC1)
      StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    20,- excl. btw
    Voorraad:103
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC2)
      StarTech.com 2m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Voorraad:56
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT 0,5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3000)
      ACT 0,5 meter LSZH Multimode 62.5 / 125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad:66
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic .....
    (A50FBLCLC2)
      StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50 / 125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    18,- excl. btw
    Voorraad:107
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (FIBLCSC3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Voorraad:34
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (FIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad:64
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (50FIBLCSC3)
      StarTech.com 3m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Voorraad:37
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 15m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC15)
      StarTech.com 15m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 15 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    28,- excl. btw
    Voorraad:32
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 30m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC30)
      StarTech.com 30m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 30 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    40,- excl. btw
    Voorraad:14
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (50FIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad:41
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m OM4 Duplex multimode glasvezel optische kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC fiber patchkabel .....
    (450FBLCLC1)
      StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50 / 125 LSZH LC / LC 1 m. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Turkoois
    25,- excl. btw
    Voorraad:87
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic .....
    (A50FBLCSC2)
      StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50 / 125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    16,- excl. btw
    Voorraad:211
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectoren Fiber optic kabel
    (RL2600)
      ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9 / 125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC / APC8 connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / APC, Aansluiting 2: LC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    17,- excl. btw
    Voorraad:5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    StarTech.com 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC10)
      StarTech.com 10m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    24,- excl. btw
    Voorraad:26
    Levertijd: 1 werkdag
    C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel
    (85550)
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50 / 125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    24,- excl. btw
    Voorraad:122
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 4m LC/SC m/m SM Fiber optic kabel
    (SMFIBLCSC4)
      StarTech.com 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC. Lengte snoer: 4 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    31,- excl. btw
    Voorraad:13
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST Fiber optic kabel
    (FIBLCST3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Voorraad:49
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3500)
      ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    StarTech.com 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (FIBLCLC1)
      StarTech.com 1m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad:48
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC3)
      StarTech.com 3m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    19,- excl. btw
    Voorraad:65
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Singlemode Duplex Fiber Cable SC-SC Fiber optic kabel
    (SMFIBSCSC2)
      StarTech.com 2m Singlemode Duplex Fiber Cable SC-SC . Lengte snoer: 2 m, Kleur kabel: Geel
    35,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3600)
      ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    16,- excl. btw
    Voorraad:13
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    StarTech.com 2m OM4 Duplex Multimode glasvezelkabel 50/125 LC fiber patchkabel Aqua Fiber optic kabel
    (450FBLCLC2)
      StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50 / 125 LSZH LC / LC 2 m. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blue,Aqua colour
    27,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT 0,5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2000)
      ACT 0,5 meter LSZH Multimode 62.5 / 125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST en SC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad:15
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    StarTech.com 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (FIBLCLC2)
      StarTech.com 2m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad:43
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com LC/LC 50/125μm, 3m Fiber optic kabel
    (A50FBLCLC3)
      StarTech.com 3 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    23,- excl. btw
    Voorraad:94
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 5m OM4 Duplex multimode glasvezel optische kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC fiber patchkabel .....
    (450FBLCLC5)
      StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50 / 125 LSZH LC / LC 5 m. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blue,Aqua colour
    35,- excl. btw
    Voorraad:69
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST Fiber optic kabel
    (FIBLCST1)
      StarTech.com 1m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad:39
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Multimode Duplex Fiber Optic Cable ST-SC Fiber optic kabel
    (FIBSTSC2)
      StarTech.com 2m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC. Lengte snoer: 2 m, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad:14
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m OM4 Duplex multimode glasvezel optische kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC fiber patchkabel .....
    (450FBLCLC3)
      StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50 / 125 LSZH LC / LC 3 m. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blue,Aqua colour
    32,- excl. btw
    Voorraad:71
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 7m SMF LC-SC Fiber optic kabel
    (SMFIBLCSC7)
      StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC. Lengte snoer: 7 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    32,- excl. btw
    Voorraad:6
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (FIBLCSC2)
      StarTech.com 2m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad:35
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (FIBLCLC5)
      StarTech.com 5m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    20,- excl. btw
    Voorraad:12
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST Fiber optic kabel
    (50FIBLCST1)
      StarTech.com 1 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad:66
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 4m LC/LC SM Fiber optic kabel
    (SMFIBLCLC4)
      StarTech.com 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Lengte snoer: 4 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    31,- excl. btw
    Voorraad:26
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT 160 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2316)
      ACT RL2316. Lengte snoer: 160 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Turquoise
    213,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    StarTech.com 1m Multimode Duplex Fiber Optic Cable SC-SC Fiber optic kabel
    (FIBSCSC1)
      StarTech.com 1m Multimode Duplex Fiber Optic Cable SC-SC. Lengte snoer: 1 m, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m LC - LC Single Mode Duplex Fiber Fiber optic kabel
    (SMFIBLCLC1)
      StarTech.com 1 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    22,- excl. btw
    Voorraad:64
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 5 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC Fiber optic kabel
    (A50FBLCLC5)
      StarTech.com 5 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    25,- excl. btw
    Voorraad:20
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode Duplex Fiber Optic Cable ST-SC Fiber optic kabel
    (FIBSTSC3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC. Lengte snoer: 3 m, Kleur kabel: Oranje
    StarTech.com 10m LC-SC Fiber optic kabel
    (SMFIBLCSC10)
      StarTech.com 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    34,- excl. btw
    Voorraad:12
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST Fiber optic kabel
    (FIBLCST2)
      StarTech.com 2m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad:39
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable Fiber optic kabel
    (FC-SM-200)
      Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable. Lengte snoer: 60,96 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    92,- excl. btw
    Voorraad:9
    Levertijd: 1 business day
    StarTech.com A50FBSTST1 Fiber optic kabel
    (A50FBSTST1)
      StarTech.com A50FBSTST1. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    15,- excl. btw
    Voorraad:6
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable Fiber optic kabel
    (FC-SM-300)
      Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable. Lengte snoer: 91,44 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    122,- excl. btw
    Voorraad:8
    Levertijd: 1 business day
    StarTech.com A50FBLCSC5 Fiber optic kabel
    (A50FBLCSC5)
      StarTech.com A50FBLCSC5. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    23,- excl. btw
    Voorraad:13
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC Fiber optic kabel
    (A50FBLCLC10)
      StarTech.com 10 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    34,- excl. btw
    Voorraad:3
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com A50FBLCSC1 Fiber optic kabel
    (A50FBLCSC1)
      StarTech.com A50FBLCSC1. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    17,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST Fiber optic kabel
    (50FIBLCST2)
      StarTech.com 2 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Rood
    17,- excl. btw
    Voorraad:10
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT MTRJ-SC 9/125um OS1 Duplex 2m (RL5902) Fiber optic kabel
    (RL5902)
      ACT MTRJ-SC 9 / 125um OS1 Duplex 2m (RL5902). Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Geel
    23,- excl. btw
    Voorraad:8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    StarTech.com 10m LC/LC SM Fiber optic kabel
    (SMFIBLCLC10)
      StarTech.com 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    33,- excl. btw
    Voorraad:17
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 7m LC/LC SM Fiber optic kabel
    (SMFIBLCLC7)
      StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Lengte snoer: 7 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    35,- excl. btw
    Voorraad:11
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT MTRJ-SC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL5901) Fiber optic kabel
    (RL5901)
      ACT MTRJ-SC 9 / 125um OS1 Duplex 1m (RL5901). Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Wit
    19,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    DELL Netwerkkabel SFP+-naar-SFP+ 10GbE koperen Twinax Direct Attach-kabel - 1 meter Fiber optic kabel
    (470-AAVH)
      DELL 470-AAVH. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    22,- excl. btw
    Voorraad:5
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9500)
      ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad:53
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    StarTech.com 5 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST Fiber optic kabel
    (50FIBLCST5)
      StarTech.com 5 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Rood
    20,- excl. btw
    Voorraad:9
    Levertijd: 1 werkdag
    Intel X4DACBL5 Fiber optic kabel
    (X4DACBL5)
      Intel X4DACBL5. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: QSFP to (4) SFP, Aansluiting 1: QSFP, Aansluiting 2: 4x SFP, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Blue
    ACT 1,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectoren Fiber optic kabel
    (RL2651)
      ACT 1,5 meter LSZH Singlemode 9 / 125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC / APC8 connectoren. Lengte snoer: 1,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / APC, Aansluiting 2: LC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    20,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    StarTech.com 10 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST Fiber optic kabel
    (50FIBLCST10)
      StarTech.com 10 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    24,- excl. btw
    Voorraad:10
    Levertijd: 1 werkdag
    C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel
    (85552)
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50 / 125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    29,- excl. btw
    Voorraad:11
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Fiber optic kabel
    (AJ836A)
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    58,- excl. btw
    Voorraad:19
    Levertijd: 1 werkdag
    Ewent 1 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 fiber patch cable duplex with LC connectors Fiber optic kabel
    (EL9701)
      Ewent 1 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren 1 stk
    14,- excl. btw
    Voorraad:18
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT MTRJ-SC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL5903) Fiber optic kabel
    (RL5903)
      ACT MTRJ-SC 9 / 125um OS1 Duplex 3m (RL5903). Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Geel
    26,- excl. btw
    Voorraad:19
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 10m OS2 9/125 Duplex Glasvezel Patchkabel LC/SC Fiber optic kabel
    (EL8910)
      Ewent 10 meter LSZH Singlemode 9 / 125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren 1 stk
    15,- excl. btw
    Voorraad:5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 1m OM3 50/125 Duplex Glasvezel Patchkabel LC/SC Fiber optic kabel
    (EL8601)
      Ewent 1 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren 1 stk
    14,- excl. btw
    Voorraad:10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel
    (EL9005)
      Ewent 5 meter LSZH Multimode 62.5 / 125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren 1 stk
    16,- excl. btw
    Voorraad:9
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 7 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9607)
      ACT RL9607. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    21,- excl. btw
    Voorraad:76
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RL3210 Fiber optic kabel
    (RL3210)
      ACT RL3210. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x E-2000 (APC), Aansluiting 2: LC / UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue,Green
    54,- excl. btw
    Voorraad:6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder