• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Glasvezelkabels (2272 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Estuff fiber optic kabel: Toslink Cable 1.8m - Wit
    (ES2071)
      eSTUFF ES2071. Aansluiting 1: Toslink, Aansluiting 2: Toslink, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    14,- excl. btw
    16,94 incl. btw
    Voorraad327
    Gratis verzending
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 1m
    (SFP-10G-AOC1M=)
      Cisco SFP+, 1m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Voorraad3
    Profigold fiber optic kabel: High performance fibre optic digital audio interconnect optical male - optical male, 1m, .....
    bespaar
    3,21
    (PROM5601)
      Profigold PROM5601. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 30 mm, Diepte verpakking: 150 mm
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad312
    Gratis verzending
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-AOC SFP+ Cable 3 Meter - Oranje
    (SFP-10G-AOC3M=)
      Cisco SFP-10G-AOC3M=. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Voorraad46
    Bigben interactive fiber optic kabel: Optical Cable - Zwart
    (XB1OPTICCABLE)
      Bigben Interactive XB1OPTICCABLE. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl. btw
    Voorraad7
    Gratis verzending
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 7m
    (SFP-10G-AOC7M=)
      Cisco SFP+, 7m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
    185,- excl. btw
    223,85 incl. btw
    Voorraad24
    Assmann electronic fiber optic kabel: SC/LC, 2m - Geel
    (DK-292SCA3LC-02)
      ASSMANN Electronic SC / LC, 2m. Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: LC / PC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Voorraad47
    Startech.com fiber optic kabel: 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC3)
      StarTech.com 3m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Gewicht: 45 g, Breedte verpakking: 8 mm
    20,- excl. btw
    24,20 incl. btw
    Voorraad20
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 5m LC-SC UPC LSZH - Oranje
    (FIB422005-2)
      Microconnect 5m LC-SC UPC LSZH. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Voorraad5
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9603)
      Advanced Cable Technology RL9603. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 3 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad808
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Multimode Patch Cord, LC / SC - Oranje
    (DK-2532-01)
      Digitus DK-2532-01. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    12,- excl. btw
    14,52 incl. btw
    Voorraad2
    Startech.com fiber optic kabel: 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC   ST - Rood
    (50FIBLCST2)
      StarTech.com 2 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad18
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL7503)
      Advanced Cable Technology RL7503. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 3 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Voorraad49
    Startech.com fiber optic kabel: 5 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC   ST - Rood
    (50FIBLCST5)
      StarTech.com 5 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    22,- excl. btw
    26,62 incl. btw
    Voorraad16
    Digitus fiber optic kabel: LC/LC 50/125µ 1m - Turkoois
    (DK-2533-01-4)
      Digitus LC / LC 50 / 125µ 1m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    12,- excl. btw
    14,52 incl. btw
    Voorraad1
    Advanced cable technology fiber optic kabel: OM4, SC-SC, 50/125, 1m - Blauw
    (RL3701)
      Advanced Cable Technology OM4, SC-SC, 50 / 125, 1m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Materiaal: PVC
    16,- excl. btw
    19,36 incl. btw
    Startech.com fiber optic kabel: 1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC   ST - Oranje
    (50FIBLCST1)
      StarTech.com 1 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad18
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9605)
      Advanced Cable Technology RL9605. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 5 m
    20,- excl. btw
    24,20 incl. btw
    Voorraad693
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC10)
      StarTech.com 10m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m, Gewicht: 100 g, Breedte verpakking: 13 mm
    26,- excl. btw
    31,46 incl. btw
    Voorraad13
    Nieuw, open doos
    Juescha fiber optic kabel: LWL Duplex SC/SC 62,5/125 Multimode 3.0m
    (46102-STCK1)
      LWL Duplex SC / SC 62,5 / 125 Multimode 3.0m
    30,21 excl. btw
    36,55 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9620)
      Advanced Cable Technology RL9620. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 20 m
    31,- excl. btw
    37,51 incl. btw
    Voorraad91
    Startech.com fiber optic kabel: 5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (FIBLCLC5)
      StarTech.com 5m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Breedte verpakking: 0,7 mm, Diepte verpakking: 199 mm. Aansluiting(en): LC-LC, Lengte van de verpakking: 7,83 mm
    22,- excl. btw
    26,62 incl. btw
    Voorraad34
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - Geel
    (SMFIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 5,8 mm, Diepte verpakking: 199 mm. Lengte van de verpakking: 7,83 mm
    23,- excl. btw
    27,83 incl. btw
    Voorraad42
    Startech.com fiber optic kabel: 1 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC - Geel
    (SMFIBLCLC1)
      StarTech.com 1 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Gewicht: 22 g, Breedte verpakking: 20 cm
    23,- excl. btw
    27,83 incl. btw
    Voorraad21
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 15m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC15)
      StarTech.com 15m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Voorraad17
    Digitus fiber optic kabel: LC/LC 9/125µ 3m - Geel
    (DK-293LCA3LC-03)
      Digitus LC / LC 9 / 125µ 3m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    14,- excl. btw
    16,94 incl. btw
    Voorraad3
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL3601)
      Advanced Cable Technology RL3601. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 1 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl. btw
    Voorraad33
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC - Geel
    (SMFIBLCSC4)
      StarTech.com 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 4 m, Gewicht: 62 g, Breedte verpakking: 20 cm
    33,- excl. btw
    39,93 incl. btw
    Voorraad40
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9630)
      Advanced Cable Technology RL9630. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 30 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl. btw
    Voorraad40
    Advanced cable technology fiber optic kabel: MTRJ-SC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL5002)
      Advanced Cable Technology RL5002. Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje, Temperatuur, in bedrijf: -25 - 80 °C
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad6
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC - Geel
    (SMFIBLCLC10)
      StarTech.com 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m, Gewicht: 130 g, Breedte verpakking: 20 cm
    35,- excl. btw
    42,35 incl. btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 10m SC/UPC-LC/APC Singlemode LSZH - Geel
    (FIB851010)
      Microconnect 10m SC / UPC-LC / APC Singlemode LSZH. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Type glasvezel: OS2. Lengte snoer: 10 m
    52,- excl. btw
    62,92 incl. btw
    Voorraad5
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - Oranje
    (FIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 9 mm, Diepte verpakking: 199 mm. Aansluiting(en): LC-SC, Lengte van de verpakking: 7,83 mm
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad53
    Startech.com fiber optic kabel: 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (FIBLCLC3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Breedte verpakking: 10 mm, Diepte verpakking: 199 mm. Aansluiting(en): LC-LC, Lengte van de verpakking: 7,83 mm
    20,- excl. btw
    24,20 incl. btw
    Voorraad30
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 3 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC - Turkoois
    (A50FBLCLC3)
      StarTech.com 3 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Gewicht: 46 g, Breedte verpakking: 20 cm
    25,- excl. btw
    30,25 incl. btw
    Voorraad66
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: ST/PC-ST/PC 1M - Oranje
    (FIB110001)
      Microconnect ST / PC-ST / PC 1M. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Voorraad17
    Speciaal geselecteerd
    Advanced cable technology fiber optic kabel: MTRJ-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL9101)
      Advanced Cable Technology RL9101. Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 1 m
    4,27 excl. btw
    5,17 incl. btw
    Voorraad2
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Multimode Patch Cord, 2m
    (DK-2532-02)
      Digitus DK-2532-02. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    12,- excl. btw
    14,52 incl. btw
    Voorraad2
    Digitus fiber optic kabel: LC/LC 9/125µ 3m - Geel
    (DK-293LCA3LCA-03)
      Digitus LC / LC 9 / 125µ 3m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Voorraad3
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL2005)
      Advanced Cable Technology RL2005. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 5 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad4
    Advanced cable technology fiber optic kabel: ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL1010)
      Advanced Cable Technology RL1010. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 10 m
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad15
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 10m LC-ST UPC LSZH - Oranje
    (FIB412010-2)
      Microconnect 10m LC-ST UPC LSZH. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m
    37,- excl. btw
    44,77 incl. btw
    Voorraad12
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-2M) 2m - Geel
    (RL3802)
      Advanced Cable Technology SC / APC8 - SC / PC 9 / 125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-2M) 2m. Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 2 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Voorraad23
    Startech.com fiber optic kabel: 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC - Turkoois
    (A50FBLCLC1)
      StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Diameter van de kabel: 3 mm, Breedte verpakking: 12 mm
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad130
    Startech.com fiber optic kabel: 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC5)
      StarTech.com 5m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Breedte verpakking: 13 mm, Diepte verpakking: 19,6 mm
    23,- excl. btw
    27,83 incl. btw
    Voorraad20
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC - Geel
    (SMFIBLCLC7)
      StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 7 m, Gewicht: 94 g, Breedte verpakking: 20 cm
    37,- excl. btw
    44,77 incl. btw
    Voorraad22
    Advanced cable technology fiber optic kabel: 0.5m  62.5/125µm OM1 - Oranje
    (RL8000)
      Advanced Cable Technology 0.5m 62.5 / 125µm OM1. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    16,- excl. btw
    19,36 incl. btw
    Voorraad12
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-SC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL8551)
      Advanced Cable Technology RL8551. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1,5 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl. btw
    Voorraad13
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9501)
      Advanced Cable Technology RL9501. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl. btw
    Voorraad42
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL3003)
      Advanced Cable Technology RL3003. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 3 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Voorraad20
    Bandridge fiber optic kabel: BE PRE Digital Optical Cable, Tos Male - Tos Male, 1.0m - Zwart
    (SAL5601)
      Bandridge SAL5601. Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk, Kleur van het product: Zwart. Lengte snoer: 1 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Voorraad210
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, SC/SC SingleMode, 9/125µ", 3.0m - Geel
    (DK-2922-03)
      Digitus DK-2922-03. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad5
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - Oranje
    (50FIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Gewicht: 18 g, Breedte verpakking: 7,5 mm
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad12
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL3910)
      Advanced Cable Technology RL3910. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 10 m
    20,- excl. btw
    24,20 incl. btw
    Voorraad9
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-SC/PC 1m 9/125 SM - Geel
    (FIB421001)
      Microconnect LC / PC-SC / PC 1m 9 / 125 SM. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    33,- excl. btw
    39,93 incl. btw
    Voorraad91
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC - Turkoois
    (A50FBLCLC10)
      StarTech.com 10 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m, Diameter van de kabel: 3 mm, Breedte verpakking: 25 mm
    33,- excl. btw
    39,93 incl. btw
    Voorraad18
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: Fibre Channel-kabels HP 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
    (AJ836A)
      Hewlett Packard Enterprise AJ836A. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Gewicht: 454 g
    54,- excl. btw
    65,34 incl. btw
    Voorraad19
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9602)
      Advanced Cable Technology RL9602. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 2 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Voorraad1921
    Startech.com fiber optic kabel: 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - .....
    (A50FBLCSC2)
      StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50 / 125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm, Gewicht: 28 g
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad24
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 9/125um OS1 Duplex 5m (RL9905) - Geel
    (RL9905)
      Advanced Cable Technology LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 5m (RL9905). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 5 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad382
    Digitus fiber optic kabel: LC/LC, 10 m - Roze
    (DK-2533-10-4)
      Digitus LC / LC, 10 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    19,- excl. btw
    22,99 incl. btw
    Startech.com fiber optic kabel: 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - .....
    (A50FBLCLC2)
      StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50 / 125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm, Gewicht: 18 g
    20,- excl. btw
    24,20 incl. btw
    Voorraad132
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-SC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL8010)
      Advanced Cable Technology RL8010. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 10 m
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad15
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 9/125um OS1 Duplex 15m (RL9915) - Geel
    (RL9915)
      Advanced Cable Technology LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 15m (RL9915). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 15 m
    22,- excl. btw
    26,62 incl. btw
    Voorraad81
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC - Geel
    (SMFIBLCSC7)
      StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 7 m, Gewicht: 99 g, Breedte verpakking: 20 cm
    34,- excl. btw
    41,14 incl. btw
    Voorraad8
    Advanced cable technology fiber optic kabel: 0.5m  62.5/125µm OM1 - Oranje
    (RL9000)
      Advanced Cable Technology 0.5m 62.5 / 125µm OM1. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Materiaal: PVC
    16,- excl. btw
    19,36 incl. btw
    Voorraad18
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC1)
      StarTech.com 1m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 10 mm, Diepte verpakking: 199 mm
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad18
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-SC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL8605)
      Advanced Cable Technology RL8605. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 5 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl. btw
    Voorraad76
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/LC, LSZH, OM3, 1.5 m - Blauw
    (FIB4420015)
      Microconnect FIB4420015. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 1,5 m
    37,- excl. btw
    44,77 incl. btw
    Voorraad50
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-LC/PC, 50M, 62.5/125, MM - Oranje
    (FIB440050)
      Microconnect FIB440050. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 50 m
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad5
    Digitus fiber optic kabel: LC OM3, 1m - Turkoois
    (DK-2533-01/3)
      Digitus LC OM3, 1m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Turkoois
    12,- excl. btw
    14,52 incl. btw
    Voorraad1
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC MultiMode, OM3, 50/125µ", 2.0m - Blauw
    (DK-2512-02/3)
      Digitus DK-2512-02 / 3. Aansluiting 1: ST / BFOC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Voorraad7
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder