• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezelkabels (8050 resultaten)

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC1)
      StarTech.com 1m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad:52
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (50FIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad:28
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (FIBLCLC3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad:26
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 15m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC15)
      StarTech.com 15m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 15 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    26,- excl. btw
    Voorraad:32
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (50FIBLCSC3)
      StarTech.com 3m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad:39
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC2)
      StarTech.com 2m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad:57
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 30m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC30)
      StarTech.com 30m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 30 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Oranje
    37,- excl. btw
    Voorraad:14
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST Fiber optic kabel
    (FIBLCST3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad:49
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Singlemode Duplex Fiber Cable SC-SC Fiber optic kabel
    (SMFIBSCSC2)
      StarTech.com 2m Singlemode Duplex Fiber Cable SC-SC . Lengte snoer: 2 m, Kleur kabel: Geel
    32,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic .....
    (A50FBLCSC2)
      StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50 / 125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    15,- excl. btw
    Voorraad:180
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic .....
    (A50FBLCLC2)
      StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50 / 125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    17,- excl. btw
    Voorraad:77
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC Fiber optic kabel
    (A50FBLCLC1)
      StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    18,- excl. btw
    Voorraad:107
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC10)
      StarTech.com 10m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    22,- excl. btw
    Voorraad:13
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (FIBLCLC1)
      StarTech.com 1m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad:54
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (FIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad:36
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC Fiber optic kabel
    (FIBSTSC2)
      StarTech.com 2m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC. Lengte snoer: 2 m, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad:14
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST Fiber optic kabel
    (FIBLCST1)
      StarTech.com 1m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad:49
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (FIBLCLC2)
      StarTech.com 2m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 3 m Fiber optic kabel
    (450FBLCLC3)
      StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50 / 125 LSZH LC / LC 3 m. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Blue,Aqua colour
    29,- excl. btw
    Voorraad:86
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (SMFIBLCSC7)
      StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC. Lengte snoer: 7 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    29,- excl. btw
    Voorraad:5
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC Fiber optic kabel
    (A50FBLCLC3)
      StarTech.com 3 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    21,- excl. btw
    Voorraad:79
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 5 m Fiber optic kabel
    (450FBLCLC5)
      StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50 / 125 LSZH LC / LC 5 m. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Blue,Aqua colour
    32,- excl. btw
    Voorraad:75
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST Fiber optic kabel
    (50FIBLCST1)
      StarTech.com 1 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad:59
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (FIBLCSC3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad:39
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (FIBLCSC2)
      StarTech.com 2m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad:22
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (FIBLCLC5)
      StarTech.com 5m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    19,- excl. btw
    Voorraad:14
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 2 m Fiber optic kabel
    (450FBLCLC2)
      StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50 / 125 LSZH LC / LC 2 m. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Blue,Aqua colour
    25,- excl. btw
    Voorraad:50
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (SMFIBLCLC4)
      StarTech.com 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Lengte snoer: 4 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    28,- excl. btw
    Voorraad:31
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 5 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC Fiber optic kabel
    (A50FBLCLC5)
      StarTech.com 5 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    23,- excl. btw
    Voorraad:27
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 1 m Fiber optic kabel
    (450FBLCLC1)
      StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50 / 125 LSZH LC / LC 1 m. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Turkoois
    23,- excl. btw
    Voorraad:58
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC Fiber optic kabel
    (FIBSTSC3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC. Lengte snoer: 3 m, Kleur kabel: Oranje
    StarTech.com 1 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (SMFIBLCLC1)
      StarTech.com 1 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    20,- excl. btw
    Voorraad:73
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m Multimode Duplex Fiber Optic Cable SC-SC Fiber optic kabel
    (FIBSCSC1)
      StarTech.com 1m Multimode Duplex Fiber Optic Cable SC-SC. Lengte snoer: 1 m, Kleur kabel: Oranje
    14,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (SMFIBLCSC10)
      StarTech.com 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    31,- excl. btw
    Voorraad:18
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - ST/ST - 1 m Fiber optic kabel
    (A50FBSTST1)
      StarTech.com A50FBSTST1. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    14,- excl. btw
    Voorraad:6
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC5)
      StarTech.com 5m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    19,- excl. btw
    Voorraad:16
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - 5 m Fiber optic kabel
    (A50FBLCSC5)
      StarTech.com A50FBLCSC5. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    21,- excl. btw
    Voorraad:17
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC Fiber optic kabel
    (A50FBLCLC10)
      StarTech.com 10 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    29,- excl. btw
    Voorraad:16
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - 1 m Fiber optic kabel
    (A50FBLCSC1)
      StarTech.com A50FBLCSC1. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    16,- excl. btw
    Voorraad:10
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST Fiber optic kabel
    (FIBLCST2)
      StarTech.com 2m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad:45
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST Fiber optic kabel
    (50FIBLCST2)
      StarTech.com 2 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Rood
    16,- excl. btw
    Voorraad:30
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 5 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST Fiber optic kabel
    (50FIBLCST5)
      StarTech.com 5 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Rood
    18,- excl. btw
    Voorraad:13
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (SMFIBLCSC4)
      StarTech.com 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC. Lengte snoer: 4 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    28,- excl. btw
    Voorraad:14
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (SMFIBLCLC7)
      StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Lengte snoer: 7 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    32,- excl. btw
    Voorraad:11
    Levertijd: 1 werkdag
    Intel Ethernet QSFP+ Breakout Cable Fiber optic kabel
    (X4DACBL5)
      Intel X4DACBL5. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: QSFP to (4) SFP, Aansluiting 1: QSFP, Aansluiting 2: 4x SFP, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Black,Blue
    StarTech.com 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (SMFIBLCLC10)
      StarTech.com 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    30,- excl. btw
    Voorraad:17
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST Fiber optic kabel
    (50FIBLCST10)
      StarTech.com 10 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    22,- excl. btw
    Voorraad:10
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable Fiber optic kabel
    (FC-SM-200)
      Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable. Lengte snoer: 60,96 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Zwart
    92,- excl. btw
    Voorraad:15
    Levertijd: 1 business day
    ROLINE fibre kabel 50/125µm SC/SC, grijs 2m Fiber optic kabel
    (21.15.9902)
      ROLINE fibre kabel 50 / 125µm SC / SC, grijs 2m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Grijs
    28,- excl. btw
    Voorraad:35
    Cisco 10GBASE-AOC SFP+ Cable 3 Meter Fiber optic kabel
    (SFP-10G-AOC3M=)
      Cisco SFP-10G-AOC3M=. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Oranje
    146,- excl. btw
    Voorraad:69
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Fiber optic kabel
    (AJ836A)
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    58,- excl. btw
    Voorraad:39
    Levertijd: 1-2 werkdag(en)
    Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable Fiber optic kabel
    (FC-SM-300)
      Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable. Lengte snoer: 91,44 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Zwart
    122,- excl. btw
    Voorraad:14
    Levertijd: 1 business day
    Cisco SFP+, 1m Fiber optic kabel
    (SFP-10G-AOC1M=)
      Cisco SFP+, 1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    146,- excl. btw
    Voorraad:31
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    ACT LC-SC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel Fiber optic kabel
    (RL8005)
      ACT RL8005. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad:39
    Levertijd: 1-2 werkdag(en)
    Hewlett Packard Enterprise HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
    (AJ834A)
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    61,- excl. btw
    Voorraad:25
    Levertijd: 1-2 werkdag(en)
    Value 50/125µm, LSOH, LC/LC, OM4, 1.0 m Fiber optic kabel
    (21.99.8791)
      Value 21.99.8791. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    25,- excl. btw
    Voorraad:2
    Value 50/125µm, LSOH, LC/LC, OM4, 0.5 m Fiber optic kabel
    (21.99.8790)
      Value 21.99.8790. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Violet
    25,- excl. btw
    Voorraad:8
    Value Fiber Optic patchkabel 9/125µm, LC/LC, OS2, geel 0,5m Fiber optic kabel
    (21.99.8780)
      Value Fiber Optic patchkabel 9 / 125µm, LC / LC, OS2, geel 0,5m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel
    18,- excl. btw
    Voorraad:24
    Microconnect OM1, LC/UPC Pigtail, LSZH, Orange, 1.5m Fiber optic kabel
    (FIBLCMPIG)
      Microconnect FIBLCMPIG. Lengte snoer: 1,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC / UPC, Aansluiting 2: Pigtail, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad:10
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Value Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/LC, OM3, turquoise 3 m Fiber optic kabel
    (21.99.8703)
      Value Fibre Optic Jumper Cable, 50 / 125µm, LC / LC, OM3, turquoise 3 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Turkoois
    18,- excl. btw
    Voorraad:61
    Microconnect SC/PC-SC/PC 1m Fiber optic kabel
    (FIB220001)
      Microconnect SC / PC-SC / PC 1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    28,- excl. btw
    Voorraad:37
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Nieuw, open doos
    JUESCHA LWL Duplex SC/SC 62,5/125 Multimode 3.0m Fiber optic kabel
    (46102-STCK1)
      LWL Duplex SC / SC 62,5 / 125 Multimode 3.0m
    30,21 excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks Single-Mode, LC - LC, 100 ft Fiber optic kabel
    (FC-SM-100)
      Ubiquiti Networks FC-SM-100. Lengte snoer: 30,48 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Zwart
    68,- excl. btw
    Voorraad:32
    Levertijd: 1 business day
    Digitus Fiber Optic Patch Cord LC (APC) naar LC (APC), Singlemode 09/125 μ, Duplex, Lengte 7m Fiber optic kabel
    (DK-293LCA3LCA-07)
      Digitus DK-293LCA3LCA-07. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Multicolour
    Digitus Fiber Optic Multimode Patch Cord, OM4, LC / SC, 3m Fiber optic kabel
    (DK-2532-03-4)
      Digitus DK-2532-03-4. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    12,- excl. btw
    Voorraad:22
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Microconnect ST/PC-ST/PC 1M Fiber optic kabel
    (FIB110001)
      Microconnect ST / PC-ST / PC 1M. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Oranje
    19,- excl. btw
    Voorraad:10
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Value Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/LC, OM3, turquoise 15 m Fiber optic kabel
    (21.99.8706)
      Value Fibre Optic Jumper Cable, 50 / 125µm, LC / LC, OM3, turquoise 15 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Turkoois
    25,- excl. btw
    Voorraad:4
    Value 21.99.8792 Fiber optic kabel
    (21.99.8792)
      Value 21.99.8792. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Roze
    27,- excl. btw
    Voorraad:6
    Value 21.99.8794 Fiber optic kabel
    (21.99.8794)
      Value 21.99.8794. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Roze
    32,- excl. btw
    Voorraad:4
    Mikrotik SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m Fiber optic kabel
    (S+AO0005)
      Mikrotik S+AO0005. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Oranje
    50,- excl. btw
    Voorraad:48
    Levertijd: 1 business day
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Fiber optic kabel
    (QK733A)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC / LC OM4 2 Multi-mode 2m. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector
    55,- excl. btw
    Voorraad:75
    Levertijd: 1-2 werkdag(en)
    Ubiquiti Networks UniFi ODN 1m Fiber optic kabel
    (UOC-1)
      Ubiquiti Networks UniFi ODN 1m. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Aqua-kleur
    14,- excl. btw
    Voorraad:270
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder