• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Glasvezelkabels van Advanced Cable Technology (265 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9605)
      Advanced Cable Technology RL9605. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 5 m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad479
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9603)
      Advanced Cable Technology RL9603. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 3 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad736
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9001)
      Advanced Cable Technology RL9001. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad76
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9002)
      Advanced Cable Technology RL9002. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 2 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad73
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9630)
      Advanced Cable Technology RL9630. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 30 m
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad25
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9005)
      Advanced Cable Technology RL9005. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 5 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad20
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 50/125um OM2 Duplex 20m (RL3520) - Oranje
    (RL3520)
      Advanced Cable Technology SC-SC 50 / 125um OM2 Duplex 20m (RL3520). Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 20 m
    28,- excl. btw
    33,88 incl.btw
    Voorraad11
    Nieuw, open doos
    Advanced cable technology fiber optic kabel: MTRJ-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL9101-STCK1)
      Advanced Cable Technology RL9101. Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 1 m. Kern- / omhulsel-diameter: 62,5 / 125 µm
    5,53 excl. btw
    6,69 incl.btw
    Voorraad1
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 9/125um OS1 Duplex 10m (RL9910) - Geel
    (RL9910)
      Advanced Cable Technology LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 10m (RL9910). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 10 m
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad273
    Advanced cable technology fiber optic kabel: 0.5m 50/125µm OM3 - Blauw
    (RL8600)
      Advanced Cable Technology 0.5m 50 / 125µm OM3. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: FC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 0,5 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad26
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-SC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL8505)
      Advanced Cable Technology RL8505. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 5 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad25
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL2010)
      Advanced Cable Technology RL2010. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 10 m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad13
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9015)
      Advanced Cable Technology RL9015. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 15 m
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad2
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL3903)
      Advanced Cable Technology RL3903. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 3 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad25
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-ST 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL7901)
      Advanced Cable Technology RL7901. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 1 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad49
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC/APC8 - LC/PC 9/125µm OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel - Geel
    (RL8803)
      Advanced Cable Technology RL8803. Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 3 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad17
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-5M) 5m - Geel
    (RL3805)
      Advanced Cable Technology SC / APC8 - SC / PC 9 / 125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-5M) 5m. Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 5 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad5
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-SC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL8605)
      Advanced Cable Technology RL8605. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 5 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad65
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9505)
      Advanced Cable Technology RL9505. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 5 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad53
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9010)
      Advanced Cable Technology RL9010. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 10 m
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad11
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL3051)
      Advanced Cable Technology RL3051. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1,5 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad5
    Advanced cable technology fiber optic kabel: OM4, SC-SC, 50/125, 1m - Blauw
    (RL3701)
      Advanced Cable Technology OM4, SC-SC, 50 / 125, 1m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m. Materiaal: PVC
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad30
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-SC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL8503)
      Advanced Cable Technology RL8503. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 3 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad24
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 9/125um OS1 Duplex 2m (RL9902) - Geel
    (RL9902)
      Advanced Cable Technology LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 2m (RL9902). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 2 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad273
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL9903) - Geel
    (RL9903)
      Advanced Cable Technology LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 3m (RL9903). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 3 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad229
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 9/125um OS1 Duplex 5m (RL9905) - Geel
    (RL9905)
      Advanced Cable Technology LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 5m (RL9905). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 5 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad161
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL3010)
      Advanced Cable Technology RL3010. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 10 m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad10
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-ST 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL7910)
      Advanced Cable Technology RL7910. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 10 m
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad4
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC/APC8 - LC/PC 9/125µm OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel - Geel
    (RL8810)
      Advanced Cable Technology RL8810. Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 10 m
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad45
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9510)
      Advanced Cable Technology RL9510. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 10 m
    23,- excl. btw
    27,83 incl.btw
    Voorraad9
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 9/125um OS1 Duplex 25m (RL9925) - Geel
    (RL9925)
      Advanced Cable Technology LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 25m (RL9925). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 25 m
    27,- excl. btw
    32,67 incl.btw
    Voorraad13
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9615)
      Advanced Cable Technology RL9615. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 15 m
    28,- excl. btw
    33,88 incl.btw
    Voorraad187
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 9/125um OS1 Duplex 50m (RL9950) - Geel
    (RL9950)
      Advanced Cable Technology LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 50m (RL9950). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 50 m
    38,- excl. btw
    45,98 incl.btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL1050)
      Advanced Cable Technology RL1050. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 50 m
    42,- excl. btw
    50,82 incl.btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL7050)
      Advanced Cable Technology RL7050. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 50 m
    43,- excl. btw
    52,03 incl.btw
    Voorraad2
    Speciaal geselecteerd
    Advanced cable technology fiber optic kabel: MTRJ-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL9101)
      Advanced Cable Technology RL9101. Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 1 m
    5,53 excl. btw
    6,69 incl.btw
    Voorraad2
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL7551)
      Advanced Cable Technology RL7551. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1,5 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad13
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL3003)
      Advanced Cable Technology RL3003. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 3 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad4
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9602)
      Advanced Cable Technology RL9602. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 2 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad1015
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-ST 9/125um OS1 Duplex 10.00m (RL2910) 10m - Geel
    (RL2910)
      Advanced Cable Technology SC-ST 9 / 125um OS1 Duplex 10.00m (RL2910) 10m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 10 m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad2
    Advanced cable technology fiber optic kabel: MTRJ-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL4001)
      Advanced Cable Technology RL4001. Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje, Temperatuur, in bedrijf: -25 - 80 °C. Lengte snoer: 1 m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad2
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL3910)
      Advanced Cable Technology RL3910. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 10 m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad14
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-SC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL8515)
      Advanced Cable Technology RL8515. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 15 m
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 50/125um OM2 Duplex 15m (RL3515) - Oranje
    (RL3515)
      Advanced Cable Technology SC-SC 50 / 125um OM2 Duplex 15m (RL3515). Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 15 m
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad15
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-SC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL8520)
      Advanced Cable Technology RL8520. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 20 m
    28,- excl. btw
    33,88 incl.btw
    Voorraad10
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: OM4, SC-SC, 50/125, 20m - Blauw
    (RL3720)
      Advanced Cable Technology OM4, SC-SC, 50 / 125, 20m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 20 m. Materiaal: PVC
    45,- excl. btw
    54,45 incl.btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Advanced cable technology fiber optic kabel: 20m 50/125µm OM4 - Blauw
    (RL8720)
      Advanced Cable Technology 20m 50 / 125µm OM4. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 20 m. Materiaal: PVC
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad17
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL7002)
      Advanced Cable Technology RL7002. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 2 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad116
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125UM OM2 - Oranje
    (EL9502)
      Advanced Cable Technology LC-LC 50 / 125UM OM2. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad1
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL7001)
      Advanced Cable Technology RL7001. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad81
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-SC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL8001)
      Advanced Cable Technology RL8001. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad43
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-SC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL8551)
      Advanced Cable Technology RL8551. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1,5 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad12
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-SC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL8601)
      Advanced Cable Technology RL8601. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 1 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad70
    Advanced cable technology fiber optic kabel: 0.5m  62.5/125µm OM1 - Oranje
    (RL9000)
      Advanced Cable Technology 0.5m 62.5 / 125µm OM1. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 0,5 m. Materiaal: PVC
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad37
    Advanced cable technology fiber optic kabel: ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL1051)
      Advanced Cable Technology RL1051. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1,5 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad23
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 50/125um OM2 Duplex 1.5m (RL3551) - Oranje
    (RL3551)
      Advanced Cable Technology SC-SC 50 / 125um OM2 Duplex 1.5m (RL3551). Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1,5 m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad5
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL3902)
      Advanced Cable Technology RL3902. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 2 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad47
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL3951)
      Advanced Cable Technology RL3951. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 1,5 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad23
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL8951)
      Advanced Cable Technology RL8951. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 1,5 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad25
    Advanced cable technology fiber optic kabel: ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL1003)
      Advanced Cable Technology RL1003. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 3 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad25
    Advanced cable technology fiber optic kabel: ST-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL1502)
      Advanced Cable Technology RL1502. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 2 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad29
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL7503)
      Advanced Cable Technology RL7503. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 3 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad68
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-ST 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL7902)
      Advanced Cable Technology RL7902. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 2 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad33
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-SC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL8502)
      Advanced Cable Technology RL8502. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 2 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad109
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC/APC8 - LC/PC 9/125µm OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel - Geel
    (RL8801)
      Advanced Cable Technology RL8801. Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 1 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad45
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9003)
      Advanced Cable Technology RL9003. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 3 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad69
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL7502)
      Advanced Cable Technology RL7502. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 2 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad86
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9551)
      Advanced Cable Technology RL9551. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1,5 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad23
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9651)
      Advanced Cable Technology RL9651. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 1,5 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad361
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951) - Geel
    (RL9951)
      Advanced Cable Technology LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 1,5 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad87
    Advanced cable technology fiber optic kabel: ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL1005)
      Advanced Cable Technology RL1005. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 5 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad9
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL3005)
      Advanced Cable Technology RL3005. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 5 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad47
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder