• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    27,-excl. btw 32,67incl. btw
    Op voorraad (20)
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Gratis Verzending!
    Advanced Cable Technology RL3710 fiber optic kabel

    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: OM4, SC-SC, 50/125, 10m - Blauw

    Productcode: RL3710  |  EAN/UPC: 8716065274462
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: OM4, SC-SC, 50/125, 10m - Blauw kenmerken

    Advanced Cable Technology OM4, SC-SC, 50/125, 10m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Materiaal: PVC

    Advanced Cable Technology OM4, SC-SC, 50/125, 10m, SC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFC, Blauw, 0 - 70 °C

    Specificaties

    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: OM4, SC-SC, 50/125, 10m - Blauw specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 10 m
    Kenmerken
    Aansluiting 1 SC
    Full duplex Ja
    Sexe Mannelijk/ Mannelijk
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Soort kabel OFC
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Bekleding diameter 125 µm
    Kern diameter 50 µm
    Kleur van het product Blauw
    Aansluiting 2 SC
    Overige specificaties
    Technische details OM4
    Materiaal PVC

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    OM4, SC-SC, 50/125, 10m
    Advanced Cable Technology
    Advanced Cable Technology
    32.67 EUR new
    Advanced Cable Technology OM4, SC-SC, 50/125, 10m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Materiaal: PVC
    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: OM4, SC-SC, 50/125, 10m - Blauw Advanced Cable Technology fiber optic kabel: OM4, SC-SC, 50/125, 10m - Blauw
    https://www.centralpoint.be/nl/glasvezelkabels/advanced-cable-technology/om4-sc-sc-50-125-10m-art-rl3710-num-1184069/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder