• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
    • Advanced Cable Technology RL3703
    Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    17,-excl. btw 20,57incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 31 januari 2019
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.nl Dit product is ook beschikbaar in Nederland
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 31 januari 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Advanced Cable Technology RL3703

    Advanced Cable Technology : 3.00M SC/SC 50/125 DUPLEX, OM4 1 stk

    Productcode: RL3703  |  EAN/UPC: 8716065274448
  • Terug naar boven
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • Specificaties

    Advanced Cable Technology : 3.00M SC/SC 50/125 DUPLEX, OM4 1 stk specificaties
    MPN & EAN
    MPN RL3703
    EAN 8716065274448

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    3.00M SC/SC 50/125 DUPLEX, OM4 1 stk
    Advanced Cable Technology
    Advanced Cable Technology
    20.57 EUR new
    Advanced Cable Technology : 3.00M SC/SC 50/125 DUPLEX, OM4 1 stk Advanced Cable Technology : 3.00M SC/SC 50/125 DUPLEX, OM4 1 stk
    https://www.centralpoint.be/nl/glasvezelkabels/advanced-cable-technology/om4-sc-sc-50-125-3m-art-rl3703-num-1184067/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder