• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    55,-excl. btw 66,55incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 11 juni 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 11 juni 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Advanced Cable Technology RL3205 fiber optic kabel

    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: 5 metre LSZH Singlemode 9/125 OS2 fiber patch cable duplex with E2000/APC .....

    Productcode: RL3205  |  EAN/UPC: 8716065331257
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: 5 metre LSZH Singlemode 9/125 OS2 fiber patch cable duplex with E2000/APC ..... kenmerken

    Advanced Cable Technology RL3205. Aansluiting 1: 2x E2000 (APC), Aansluiting 2: LC/UPC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk

    Advanced Cable Technology RL3205, 2x E2000 (APC), LC/UPC, Mannelijk/ Mannelijk, OS2, Blauw, Groen, Geel, Single-mode

    Specificaties

    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: 5 metre LSZH Singlemode 9/125 OS2 fiber patch cable duplex with E2000/APC ..... specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 5 m
    Kenmerken
    Draad modus structuur Single-mode
    Aansluiting 1 2x E2000 (APC)
    Full duplex Ja
    Type glasvezel OS2
    Materiaal omhulsel Halogeenvrij
    Kleur kabel Geel
    Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
    Verlies van insertion 0.2 dB
    Bekleding diameter 125 µm
    Kern diameter 9 µm
    Kleur van het product Blauw, Groen, Geel
    Aansluiting 2 LC/UPC

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    5 metre LSZH Singlemode 9/125 OS2 fiber patch cable duplex with E2000/APC and LC/UPC connectors
    Advanced Cable Technology
    Advanced Cable Technology
    66.55 EUR new
    Advanced Cable Technology RL3205. Aansluiting 1: 2x E2000 (APC), Aansluiting 2: LC/UPC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk
    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: 5 metre LSZH Singlemode 9/125 OS2 fiber patch cable duplex with E2000/APC ..... Advanced Cable Technology fiber optic kabel: 5 metre LSZH Singlemode 9/125 OS2 fiber patch cable duplex with E2000/APC .....
    https://www.centralpoint.be/nl/glasvezelkabels/advanced-cable-technology/rl3205-e2000-apc-lc-upc-duplex-5-00m-eenh-1-stk-art-rl3205-num-5974587/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder