• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    23,-excl. btw 27,83incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 11 juni 2017
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 11 juni 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Advanced Cable Technology RL3707 fiber optic kabel

    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: SC-SC 50/125 - Zwart, Paars

    Productcode: RL3707  |  EAN/UPC: 8716065308433
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: SC-SC 50/125 - Zwart, Paars kenmerken

    SC-SC 50/125

    Advanced Cable Technology RL3707, 2x SC, 2x SC, Mannelijk/ Mannelijk, OM4, Zwart, Violet, Halogeenvrij

    Advanced Cable Technology RL3707. Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk

    Specificaties

    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: SC-SC 50/125 - Zwart, Paars specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 7 m
    Kenmerken
    Aansluiting 1 2x SC
    Full duplex Ja
    Type glasvezel OM4
    Materiaal omhulsel Halogeenvrij
    Kleur kabel Paars
    Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
    Verlies van insertion 0.2 dB
    Bekleding diameter 125 µm
    Kern diameter 50 µm
    Kleur van het product Zwart, Paars
    Aansluiting 2 2x SC

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SC-SC 50/125
    Advanced Cable Technology
    Advanced Cable Technology
    27.83 EUR new
    SC-SC 50/125
    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: SC-SC 50/125 - Zwart, Paars Advanced Cable Technology fiber optic kabel: SC-SC 50/125 - Zwart, Paars
    https://www.centralpoint.be/nl/glasvezelkabels/advanced-cable-technology/rl3707-sc-sc-50-125-duplex-om4-700m-eenh-1-stk-art-rl3707-num-1683368/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder