• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    17,-excl. btw 20,57incl. btw
    Op voorraad (25)
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Advanced Cable Technology RL3801 fiber optic kabel

    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-1M) 1m - Geel

    Productcode: RL3801  |  EAN/UPC: 8716065245868
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-1M) 1m - Geel kenmerken

    SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel. Lengte: 1m

    Advanced Cable Technology SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-1M) 1m, Geel, 1 m

    Kabel Duplex
    Kleur Geel
    ConnectorenSC/APC8 - SC/PC
    Vezel 9/125µm OS1
    Diameter 2x3 mm
    Kwaliteit Hoge kwaliteit
    Mantel PVC
    Lengte 1.00 m

    Specificaties

    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-1M) 1m - Geel specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 1 m
    Kenmerken
    Kleur van het product Geel
    Overige specificaties
    Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-1M) 1m
    Advanced Cable Technology
    Advanced Cable Technology
    20.57 EUR new
    SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel. Lengte: 1m
    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-1M) 1m - Geel Advanced Cable Technology fiber optic kabel: SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-1M) 1m - Geel
    https://www.centralpoint.be/nl/glasvezelkabels/advanced-cable-technology/sc-apc8-sc-pc-9-125um-os1-duplex-fosccd-m-a-1m-1m-art-rl3801-num-410446/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder