• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    18,-excl. btw 21,78incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 03 oktober 2017
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 03 oktober 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Advanced Cable Technology RL3505 fiber optic kabel

    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3505) 5m - Oranje

    Productcode: RL3505  |  EAN/UPC: 8716065223842
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3505) 5m - Oranje kenmerken

    SC-SC 50/125um OM2 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 5m

    Advanced Cable Technology SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3505) 5m, SC, SC, Oranje, 5 m

    Kabel Duplex
    Kleur Oranje
    ConnectorenSC - SC
    Vezel 50/125µm OM2
    Diameter 2 x 3 mm
    Kwaliteit Hoge kwaliteit
    Mantel PVC
    Lengte 5,00 m

    Specificaties

    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3505) 5m - Oranje specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 5 m
    Kenmerken
    Aansluiting 1 SC
    Kleur van het product Oranje
    Aansluiting 2 SC
    Overige specificaties
    Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3505) 5m
    Advanced Cable Technology
    Advanced Cable Technology
    21.78 EUR new
    SC-SC 50/125um OM2 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 5m
    Advanced Cable Technology fiber optic kabel: SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3505) 5m - Oranje Advanced Cable Technology fiber optic kabel: SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3505) 5m - Oranje
    https://www.centralpoint.be/nl/glasvezelkabels/advanced-cable-technology/sc-sc-50-125um-om2-duplex-rl3505-5m-art-rl3505-num-410429/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder