• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: Glasvezelkabels
    129,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 31 augustus 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.nl Dit product is ook beschikbaar in Nederland
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 31 augustus 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Allied Telesis 990-003663-00 fiber optic kabel

    Allied Telesis fiber optic kabel: AT-MTP12-5

    Productcode: 990-003663-00  |  EAN/UPC: 0767035198361
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Allied Telesis fiber optic kabel: AT-MTP12-5 kenmerken

    AT-MTP12-5, 40Gbps, 5m

    Allied Telesis AT-MTP12-5, 5 m, MTP, MTP

    De Allied Telesis QSFP serie levert de nieuwste 40 Gigabit ethernet connectiviteit in een flexibele small form factor. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een QSFP-slot van Allied Telesis producten die QSFP compatibel zijn.

    Garantie
    • 2 + 3 Jaar

    Specificaties

    Allied Telesis fiber optic kabel: AT-MTP12-5 specificaties
    Kenmerken
    Aansluiting 1 MTP
    Lengte snoer 5 m
    Aansluiting 2 MTP
    Overige specificaties
    Compatibiliteit AT-QSFPSR

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    AT-MTP12-5
    Allied Telesis
    Allied Telesis
    156.09 EUR new
    AT-MTP12-5, 40Gbps, 5m
    Allied Telesis fiber optic kabel: AT-MTP12-5 Allied Telesis fiber optic kabel: AT-MTP12-5
    https://www.centralpoint.be/nl/glasvezelkabels/allied-telesis/modul-at-mtp12-5-5m-opt-art-990-003663-00-num-7128969/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder