• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Assmann electronic fiber optic kabel: DK-2522-30
    (DK-2522-30)
      ASSMANN Electronic DK-2522-30. Lengte snoer: 30 m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: DK-2522-01-4
    (DK-2522-01-4)
      ASSMANN Electronic DK-2522-01-4. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Paars
    16,- excl. btw
    19,36 incl. btw
    Voorraad20
    Assmann electronic fiber optic kabel: LSOH, LC - LC, OM4, 50/125µ, 2 m
    (DK-UB2533-02-4)
      ASSMANN Electronic DK-UB2533-02-4. Lengte snoer: 2 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Violet
    20,- excl. btw
    24,20 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: OS1 SC/LC 3m
    (DK-292SCA3LCA-03)
      ASSMANN Electronic OS1 SC / LC 3m. Lengte snoer: 3 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: LC / APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: OS1 SC/LC 2m
    (DK-292SCA3LCA-02)
      ASSMANN Electronic OS1 SC / LC 2m. Lengte snoer: 2 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: LC / APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex, 7m
    (DK-292SCA3LCA-07)
      ASSMANN Electronic DK-292SCA3LCA-07. Lengte snoer: 7 m. Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue,White
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: LSOH, 2mm, LC - LC, OM4, 50/125µ, 3 m
    (DK-UB2533-03-4)
      ASSMANN Electronic DK-UB2533-03-4. Lengte snoer: 3 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Violet
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: DK-2931-05
    (DK-2931-05)
      ASSMANN Electronic DK-2931-05. Lengte snoer: 5 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 125 µm, Kleur kabel: Geel
    24,- excl. btw
    29,04 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: SC/LC, 2m
    (DK-292SCA3LC-02)
      ASSMANN Electronic SC / LC, 2m. Lengte snoer: 2 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: LC / PC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    25,- excl. btw
    30,25 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: OM4, LC/SC, 10m
    (DK-2532-10-4)
      ASSMANN Electronic OM4, LC / SC, 10m. Lengte snoer: 10 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Multi kleuren
    26,- excl. btw
    31,46 incl. btw
    Voorraad20
    Assmann electronic fiber optic kabel: SC/LC, 3m
    (DK-292SCA3LC-03)
      ASSMANN Electronic SC / LC, 3m. Lengte snoer: 3 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: LC / PC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    26,- excl. btw
    31,46 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: OS1 SC/SC 1m
    (DK-292SCA2SC-01)
      ASSMANN Electronic OS1 SC / SC 1m. Lengte snoer: 1 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: DK-2522-15
    (DK-2522-15)
      ASSMANN Electronic DK-2522-15. Lengte snoer: 15 m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    29,- excl. btw
    35,09 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: OS1 SC/SC 5m
    (DK-292SCA2SCA-05)
      ASSMANN Electronic OS1 SC / SC 5m. Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC / APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    29,- excl. btw
    35,09 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: DK-2522-15/3
    (DK-2522-15/3)
      ASSMANN Electronic DK-2522-15 / 3. Lengte snoer: 15 m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    32,- excl. btw
    38,72 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: Fib Opt. Patch Cord. LC to LC
    (DK-2533-50)
      ASSMANN Electronic DK-2533-50. Lengte snoer: 50 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    44,- excl. btw
    53,24 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: OM4, LC/SC, 7m
    (DK-2532-07-4)
      ASSMANN Electronic OM4, LC / SC, 7m. Lengte snoer: 7 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Multi kleuren
    22,- excl. btw
    26,62 incl. btw
    Voorraad20
    Assmann electronic fiber optic kabel: SC/LC, 1m
    (DK-292SCA3LC-01)
      ASSMANN Electronic SC / LC, 1m. Lengte snoer: 1 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: LC / PC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    25,- excl. btw
    30,25 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: OS1 SC/SC 1m
    (DK-292SCA2SCA-01)
      ASSMANN Electronic OS1 SC / SC 1m. Lengte snoer: 1 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC / APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: OS1 SC/SC 7m
    (DK-292SCA2SCA-07)
      ASSMANN Electronic OS1 SC / SC 7m. Lengte snoer: 7 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC / APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: ST/SC, 10m
    (DK-2512-10/3)
      ASSMANN Electronic ST / SC, 10m. Lengte snoer: 10 m. Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Multi kleuren
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: SC/SC, 10m
    (DK-292SCA2SC-10)
      ASSMANN Electronic SC / SC, 10m. Lengte snoer: 10 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC / PC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: OS1 SC/SC 2m
    (DK-292SCA2SCA-02)
      ASSMANN Electronic OS1 SC / SC 2m. Lengte snoer: 2 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC / APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: SC/LC, 10m
    (DK-292SCA3LC-10)
      ASSMANN Electronic SC / LC, 10m. Lengte snoer: 10 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: LC / PC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: SC/SC, 10m
    (DK-292SCA2SCA-10)
      ASSMANN Electronic SC / SC, 10m. Lengte snoer: 10 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC / APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    29,- excl. btw
    35,09 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: DK-25221-02
    (DK-25221-02)
      ASSMANN Electronic DK-25221-02. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: Pigtail, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Multi kleuren
    37,- excl. btw
    44,77 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: LC OM3, 2m
    (DK-25332-02/3)
      ASSMANN Electronic LC OM3, 2m. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: LC, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Multi kleuren
    41,- excl. btw
    49,61 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: SC OM4 2m
    (DK-25221-02-4)
      ASSMANN Electronic SC OM4 2m. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: Pigtail, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Multi kleuren
    45,- excl. btw
    54,45 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: DK-2533-80/3
    (DK-2533-80/3)
      ASSMANN Electronic DK-2533-80 / 3. Lengte snoer: 80 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    73,- excl. btw
    88,33 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: 3m E2000 (APC) - LC Singlemode LSOH
    (AL-9E2000LC-03I-DM)
      ASSMANN Electronic 3m E2000 (APC) - LC Singlemode LSOH. Lengte snoer: 3 m. Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: E-2000 (APC), Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 0,9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: OS1 SC/LC 5m
    (DK-292SCA3LCA-05)
      ASSMANN Electronic OS1 SC / LC 5m. Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: LC / APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: Fib Opt. Patch Cord. LC to LC
    (DK-2533-15)
      ASSMANN Electronic DK-2533-15. Lengte snoer: 15 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    24,- excl. btw
    29,04 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: DK-2522-10-4
    (DK-2522-10-4)
      ASSMANN Electronic DK-2522-10-4. Lengte snoer: 10 m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Paars
    26,- excl. btw
    31,46 incl. btw
    Voorraad20
    Assmann electronic fiber optic kabel: SC/LC, 5m
    (DK-292SCA3LC-05)
      ASSMANN Electronic SC / LC, 5m. Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: LC / PC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: SC/LC, 7m
    (DK-292SCA3LC-07)
      ASSMANN Electronic SC / LC, 7m. Lengte snoer: 7 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: LC / PC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: OS1 SC/SC 3m
    (DK-292SCA2SC-03)
      ASSMANN Electronic OS1 SC / SC 3m. Lengte snoer: 3 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: OS1 SC/SC 3m
    (DK-292SCA2SCA-03)
      ASSMANN Electronic OS1 SC / SC 3m. Lengte snoer: 3 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC / APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: DK-2922-15
    (DK-2922-15)
      ASSMANN Electronic DK-2922-15. Lengte snoer: 15 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Kleur kabel: Geel
    29,- excl. btw
    35,09 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: OS1 SC/SC 5m
    (DK-292SCA2SC-05)
      ASSMANN Electronic OS1 SC / SC 5m. Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC / PC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    29,- excl. btw
    35,09 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: OS1 SC/SC 7m
    (DK-292SCA2SC-07)
      ASSMANN Electronic OS1 SC / SC 7m. Lengte snoer: 7 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC / PC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: SC OS2 2m
    (DK-29221-02)
      ASSMANN Electronic SC OS2 2m. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: Pigtail, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Multi kleuren
    33,- excl. btw
    39,93 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: DK-25112-02
    (DK-25112-02)
      ASSMANN Electronic DK-25112-02. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: Pigtail, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Multi kleuren
    36,- excl. btw
    43,56 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: Fib Opt. Patch Cord. LC to LC
    (DK-2533-20/3)
      ASSMANN Electronic DK-2533-20 / 3. Lengte snoer: 20 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    40,- excl. btw
    48,40 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: SC OM3 2m
    (DK-25221-02/3)
      ASSMANN Electronic SC OM3 2m. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: Pigtail, Kern diameter: 50 µm
    41,- excl. btw
    49,61 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: LC OM4 50/125µ, 2m
    (DK-25332-02-4)
      ASSMANN Electronic LC OM4 50 / 125µ, 2m. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: LC, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Multi kleuren
    45,- excl. btw
    54,45 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: SC/LC, 10m
    (DK-292SCA3LCA-10)
      ASSMANN Electronic SC / LC, 10m. Lengte snoer: 10 m. Type glasvezel: OS1, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: LC / APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    45,- excl. btw
    54,45 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: 10m E2000 (APC) - LC Singlemode LSOH
    (AL-9E2000LC-10I-DM)
      ASSMANN Electronic 10m E2000 (APC) - LC Singlemode LSOH. Lengte snoer: 10 m. Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: E-2000 (APC), Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 0,9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    125,- excl. btw
    151,25 incl. btw
    Assmann electronic fiber optic kabel: Fib Opt. Patch Cord ST to ST
    (DK-2511-150)
      ASSMANN Electronic DK-2511-150. Lengte snoer: 150 m. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    249,- excl. btw
    301,29 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder