• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Black Box Glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    Black Box OM3 Fiber Optic Trunk Cable, MTP® MPO-Style, Method A Fiber optic kabel - Turkoois
    (FOTC20M3-MP-12AQ-3)
      Black Box FOTC20M3-MP-12AQ-3. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP
    Black Box ST-LC 3m Fiber optic kabel - Geel
    (FOLZH62-003M-STLC-YL)
      Black Box ST-LC 3m. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: 2x ST, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 62,5 µm
    Black Box SC 3m Fiber optic kabel - Geel
    (FOPT50S1-SC-6YL-3)
      Black Box SC 3m. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 6x SC
    Black Box LC-LC, LSZH, Yellow, OM3, Multimode, 2 m Fiber optic kabel - Geel
    (FOLZH10-002M-LCLC-YL)
      Black Box FOLZH10-002M-LCLC-YL. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box SC–LC 3m Fiber optic kabel - Oranje
    (FOCMR10-003M-SCLC-OR)
      Black Box SC–LC 3m. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box SC–SC 10m Fiber optic kabel - Rood
    (FOCMR10-010M-SCSC-RD)
      Black Box SC–SC 10m. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box 1m MTP Fiber optic kabel - Turkoois
    (FOTC30M3-MP-12AQ-1)
      Black Box 1m MTP. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP
    Black Box ST-LC 3m Fiber optic kabel - Rood
    (FOLZH62-003M-STLC-RD)
      Black Box ST-LC 3m. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: 2x ST, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 62,5 µm
    Black Box Colored 10-Gigabit Multimode laser-optimized Patch Cable, PVC Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (FOCMR10-002M-LCLC-AQ)
      Black Box FOCMR10-002M-LCLC-AQ. Snoerlengte: 2 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box OM4 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, SC-SC, Yellow, 5-m Fiber optic kabel - Geel
    (FOLZHM4-005M-SCSC-YL)
      Black Box FOLZHM4-005M-SCSC-YL. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box SC–LC 10m Fiber optic kabel - Turkoois
    (FOCMR10-010M-SCLC-AQ)
      Black Box SC–LC 10m. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box OM3 Patch Cable 50µm (LZ0H), ST-ST Duplex, 10m Fiber optic kabel
    (EFE353-010M-AQ)
      Black Box EFE353-010M-AQ. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM3, Kern diameter: 50 µm
    Black Box LC–LC, 1m Fiber optic kabel - Blauw
    (FOCMR10-001M-LCLC-BL)
      Black Box LC–LC, 1m. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    Black Box ST-ST, 1 m, MM, OM3, 50-Micron, LSZH, PVC Fiber optic kabel - Geel
    (FOLZH10-001M-STST-YL)
      Black Box FOLZH10-001M-STST-YL. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    Black Box LC–LC, 2m Fiber optic kabel - Rood
    (FOCMR10-002M-LCLC-RD)
      Black Box LC–LC, 2m. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    Black Box LC–LC, 3m Fiber optic kabel - Geel
    (FOCMR10-003M-LCLC-YL)
      Black Box LC–LC, 3m. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    Black Box 3m, 2xSC Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (FOCMR10-003M-SCSC-AQ)
      Black Box 3m, 2xSC. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-LC, Aqua, 3-m Fiber optic kabel - .....
    (FOLZH10-003M-STLC-AQ)
      Black Box FOLZH10-003M-STLC-AQ. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box SC-LC 3.0m Fiber optic kabel - Geel
    (FOCMR10-003M-SCLC-YL)
      Black Box SC-LC 3.0m. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    Black Box LC-LC, 5 m, MM, OM3, 50-Micron, LSZH, PVC Fiber optic kabel - Violet
    (FOLZH10-005M-LCLC-VT)
      Black Box FOLZH10-005M-LCLC-VT. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box SC–LC 10m Fiber optic kabel - Geel
    (FOCMR10-010M-SCLC-YL)
      Black Box SC–LC 10m. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box OS2 Single-Mode Fiber Optic Pigtails, Yellow Fiber optic kabel - Meerkleurig,Geel
    (FOPT50S1-LC-12YL-3)
      Black Box FOPT50S1-LC-12YL-3. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 12x LC
    Black Box FO OM1 Multimode Patch Cables 62.5µm LSZH, MTRJ-SC Duplex, 1m Fiber optic kabel
    (EFE078-001M)
      Black Box EFE078-001M. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: MT-RJ, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm
    Black Box Colored Fiber OM2 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, SC-SC, 1m Fiber optic kabel - .....
    (FOLZH50-001M-SCSC-YL)
      Black Box FOLZH50-001M-SCSC-YL. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box Colored Fiber OM1 62.5-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH Fiber optic kabel - Violet
    (FOLZH62-001M-STLC-VT)
      Black Box FOLZH62-001M-STLC-VT. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm
    Black Box OM1 62.5-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, SC-LC, Red, 2-m (6.5-ft.) Fiber optic .....
    (FOLZH62-002M-SCLC-RD)
      Black Box FOLZH62-002M-SCLC-RD. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm
    Black Box ST-LC 2m Fiber optic kabel - Rood
    (FOLZH62-002M-STLC-RD)
      Black Box ST-LC 2m. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: 2x ST, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 62,5 µm
    Black Box Colored Fiber OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, SC-LC, 1-m (3.2-ft.) Fiber .....
    (FOLZH10-001M-SCLC-RD)
      Black Box FOLZH10-001M-SCLC-RD. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box LC–LC, 2m Fiber optic kabel - Blauw
    (FOCMR10-002M-LCLC-BL)
      Black Box LC–LC, 2m. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    Black Box LC–LC, 3m Fiber optic kabel - Bruin
    (FOCMR10-003M-LCLC-BR)
      Black Box LC–LC, 3m. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    Black Box LC–LC, 3m Fiber optic kabel - Oranje
    (FOCMR10-003M-LCLC-OR)
      Black Box LC–LC, 3m. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    Black Box OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - OFNR PVC, SC-LC, Aqua, 3-m Fiber optic kabel - .....
    (FOCMR10-003M-SCLC-AQ)
      Black Box FOCMR10-003M-SCLC-AQ. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFNR, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box LC-LC, LSZH, Green, OM3, Multimode, 3 m Fiber optic kabel - Groen
    (FOLZH10-003M-LCLC-GN)
      Black Box FOLZH10-003M-LCLC-GN. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box LC-LC, LSZH, Red, OM3, Multimode, 3 m Fiber optic kabel - Rood
    (FOLZH10-003M-LCLC-RD)
      Black Box FOLZH10-003M-LCLC-RD. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box OM4 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, SC-SC Fiber optic kabel - Blauw
    (FOLZHM4-003M-SCSC-BL)
      Black Box FOLZHM4-003M-SCSC-BL. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box LC–LC, 5m Fiber optic kabel - Rood
    (FOCMR10-005M-LCLC-RD)
      Black Box LC–LC, 5m. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    Black Box Colored Fiber OS2 9-Micron Single-Mode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-LC Fiber optic kabel - .....
    (FOLZHSM-010M-STLC-VT)
      Black Box FOLZHSM-010M-STLC-VT. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm
    Black Box Colored Fiber OM2 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC, 15m Fiber optic kabel - .....
    (FOLZH50-015M-STSC-WH)
      Black Box FOLZH50-015M-STSC-WH. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box SC–LC 10m Fiber optic kabel - Violet
    (FOCMR10-010M-SCLC-VT)
      Black Box SC–LC 10m. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box Coloured Multimode OM2 Patch Cable - LSZH Duplex Fiber optic kabel - Meerkleurig,Oranje
    (FOLZH50-020M-SCLC-OR)
      Black Box FOLZH50-020M-SCLC-OR. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    Black Box Colored Fiber OM3 50-Micron Multimode Fiber Optic Patch Cable - LSZH, ST-SC, 20-m (65.6-ft.) Fiber .....
    (FOLZH10-020M-STSC-BR)
      Black Box FOLZH10-020M-STSC-BR. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box 1m MTP MPO-Style Fiber optic kabel - Turkoois
    (FOTC20M3-MP-12AQ-1)
      Black Box 1m MTP MPO-Style. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP
    Black Box MTP OM3 Fiber Optic Trunk Cable - Plenum, 12-Strand, Type-C, 20-m Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (FOTC30M3-MP-12AQ-20)
      Black Box FOTC30M3-MP-12AQ-20. Snoerlengte: 20 m, Soort kabel: OFNP, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP
    Black Box Laser-optimized Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH, SC-SC Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (FO10G-LSZH-002M-SCSC)
      Black Box FO10G-LSZH-002M-SCSC. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ESCON, Kern diameter: 50 µm
    Black Box 62.5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH Fiber optic kabel - Oranje
    (FO625-LSZH-001M-SCSC)
      Black Box FO625-LSZH-001M-SCSC. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm
    Black Box 62.5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH Fiber optic kabel - Oranje
    (FO625-LSZH-002M-STSC)
      Black Box FO625-LSZH-002M-STSC. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm
    Black Box Single-Mode Duplex Patch Cable, LSZH, OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (FOSM-LSZH-001M-STST)
      Black Box FOSM-LSZH-001M-STST. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST
    Black Box Single-Mode Duplex Patch Cable, LSZH, OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (FOSM-LSZH-003M-SCSC)
      Black Box FOSM-LSZH-003M-SCSC. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC
    Black Box Single-Mode Duplex Patch Cable, LSZH, OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (FOSM-LSZH-003M-STST)
      Black Box FOSM-LSZH-003M-STST. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST
    Black Box 50/125µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH Fiber optic kabel - Oranje
    (FO50-LSZH-001M-LCLC)
      Black Box FO50-LSZH-001M-LCLC. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box 50/125µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH Fiber optic kabel - Oranje
    (FO50-LSZH-005M-STSC)
      Black Box FO50-LSZH-005M-STSC. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box Single-Mode Duplex Patch Cable, LSZH, OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (FOSM-LSZH-005M-SCSC)
      Black Box FOSM-LSZH-005M-SCSC. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC
    Black Box Single-Mode Duplex Patch Cable, LSZH, OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (FOSM-LSZH-005M-STSC)
      Black Box FOSM-LSZH-005M-STSC. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC
    Black Box 50/125µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH Fiber optic kabel - Oranje
    (FO50-LSZH-003M-STLC)
      Black Box FO50-LSZH-003M-STLC. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box 50/125µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH Fiber optic kabel - Oranje
    (FO50-LSZH-003M-LCLC)
      Black Box FO50-LSZH-003M-LCLC. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box 62.5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH Fiber optic kabel - Oranje
    (FO625-LSZH-002M-LCLC)
      Black Box FO625-LSZH-002M-LCLC. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm
    Black Box 62.5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH Fiber optic kabel - Oranje
    (FO625-LSZH-003M-LCLC)
      Black Box FO625-LSZH-003M-LCLC. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm
    Black Box FO OM1 Multimode Patch Cables 62.5µm LSZH, ST-ST Duplex, 1m Fiber optic kabel
    (EFE073-001M)
      Black Box EFE073-001M. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm
    Black Box FO OS1/2 Single-Mode Enhanced Patch Cables LSZH, ST-SC Duplex, 1m Fiber optic kabel
    (EFE087-001M)
      Black Box EFE087-001M. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OS1 / OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC
    Black Box OM3 Patch Cable 50µm (LZ0H), ST-ST Duplex, 1m Fiber optic kabel
    (EFE353-001M-AQ)
      Black Box EFE353-001M-AQ. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Kern diameter: 50 µm
    Black Box OM3 Patch Cable 50µm (LZ0H), SC-SC Duplex, 1m Fiber optic kabel
    (EFE355-001M-AQ)
      Black Box EFE355-001M-AQ. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Kern diameter: 50 µm
    Black Box Fibre Optic Multimode OM2 Patch Cables (50-/125-µm), ST-ST Duplex, 3m Fiber optic kabel
    (EFE053-003M)
      Black Box EFE053-003M. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    Black Box FO OS1/2 Single-Mode Enhanced Patch Cables LSZH, ST-SC Duplex, 2m Fiber optic kabel
    (EFE087-002M)
      Black Box EFE087-002M. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OS1 / OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC
    Black Box FO OS1/2 Single-Mode Enhanced Patch Cables LSZH, SC-SC Duplex, 2m Fiber optic kabel
    (EFE088-002M)
      Black Box EFE088-002M. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OS1 / OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC
    Black Box OM3 Patch Cable 50µm (LZ0H) - Purple, SC-SC Duplex, 3m Fiber optic kabel
    (EFE355-003M)
      Black Box EFE355-003M. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box 50/125µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH Fiber optic kabel - Oranje
    (FO50-LSZH-010M-STSC)
      Black Box FO50-LSZH-010M-STSC. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box 50/125µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH Fiber optic kabel - Oranje
    (FO50-LSZH-010M-STST)
      Black Box FO50-LSZH-010M-STST. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    Black Box Fibre Optic Multimode OM1 Patch Cables (62.5-/125-µm), LC-ST Duplex, 1m Fiber optic kabel
    (EFE072-001M)
      Black Box EFE072-001M. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm
    Black Box OM3 Patch Cable 50µm (LZ0H) - Purple, LC-ST Duplex, 1m Fiber optic kabel
    (EFE352-001M)
      Black Box EFE352-001M. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    Black Box 50/125µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH Fiber optic kabel - Oranje
    (FO50-LSZH-010M-SCLC)
      Black Box FO50-LSZH-010M-SCLC. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    Black Box 62.5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH Fiber optic kabel - Oranje
    (FO625-LSZH-010M-STLC)
      Black Box FO625-LSZH-010M-STLC. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm
    Black Box Fibre Optic Multimode OM2 Patch Cables (50-/125-µm), ST-ST Duplex, 5m Fiber optic kabel
    (EFE053-005M)
      Black Box EFE053-005M. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder