• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • C2G Glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    C2G 10m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85554)
      C2G 85554. Snoerlengte: 10 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    38,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 1 werkdag
    C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85552)
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50 / 125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Snoerlengte: 5 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    24,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85550)
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50 / 125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Snoerlengte: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    24,- excl. btw
    Voorraad:202
    Levertijd: 1 werkdag
    C2G 1m SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85513)
      C2G 85513. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad:10
    Levertijd: 10-15 werkdagen
    C2G 5m LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85534)
      C2G 85534. Snoerlengte: 5 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    29,- excl. btw
    Voorraad:30
    Levertijd: 1 werkdag
    C2G 1m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85549)
      C2G 85549. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad:44
    Levertijd: 1 werkdag
    C2G 3m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable Fiber optic kabel - Oranje
    (85321)
      C2G 3m LC / SC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 3 m
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 3m LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85533)
      C2G 85533. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    26,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 1 werkdag
    C2G 2m LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85532)
      C2G 85532. Snoerlengte: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    24,- excl. btw
    Voorraad:5
    Levertijd: 1 werkdag
    C2G 15m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85555)
      C2G 85555. Snoerlengte: 15 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    44,- excl. btw
    Voorraad:3
    Levertijd: 10-15 werkdagen
    C2G 1m LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85540)
      C2G 85540. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad:19
    Levertijd: 1 werkdag
    C2G 3 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85551)
      C2G 3 m LC-LC 10Gb 50 / 125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 1m LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85531)
      C2G 85531. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad:19
    Levertijd: 1 werkdag
    C2G 1m LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (85586)
      C2G 85586. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    23,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 1 werkdag
    C2G 50m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85558)
      C2G 85558. Snoerlengte: 50 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    94,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 1m LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85492)
      C2G 85492. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 3m LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85542)
      C2G 85542. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 30m LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (85612)
      C2G 85612. Snoerlengte: 30 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    44,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 2m SC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (85569)
      C2G 85569. Snoerlengte: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 10m ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85473)
      C2G 85473. Snoerlengte: 10 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    20,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 3M LC/LC OM4 LSZH VEZELPATCH - PAARS Fiber optic kabel - Violet
    (81751)
      C2G 3M LC / LC OM4 LSZH VEZELPATCH - PAARS. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 2m LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (85587)
      C2G 85587. Snoerlengte: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    24,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 1 werkdag
    C2G 15m LC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85489)
      C2G 85489. Snoerlengte: 15 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    24,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 10m SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85518)
      C2G 85518. Snoerlengte: 10 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    24,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable Fiber optic kabel - Oranje
    (85336)
      C2G 2m LC / LC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    30,- excl. btw
    Voorraad:12
    Levertijd: 10-15 werkdagen
    C2G 30m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85557)
      C2G 85557. Snoerlengte: 30 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    73,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 10-15 werkdagen
    C2G 1m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable Fiber optic kabel - Oranje
    (85255)
      C2G 1m LC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 1 m
    10,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 1m SC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85480)
      C2G 85480. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    11,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 1m ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85468)
      C2G 85468. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    11,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 2m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable Fiber optic kabel - Oranje
    (85256)
      C2G 2m LC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 2 m
    11,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 1m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85504)
      C2G 85504. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 1m SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85522)
      C2G 85522. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 2m SC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85481)
      C2G 85481. Snoerlengte: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 3m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable Fiber optic kabel - Oranje
    (85257)
      C2G 3m LC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 3 m
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 3m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable Fiber optic kabel - Oranje
    (85273)
      C2G 3m LC / ST LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 3 m
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 3m, SC-SC, 50/125, OM2, Duplex Multimode, PVC, Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85305)
      C2G 85305. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 2m LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85493)
      C2G 85493. Snoerlengte: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 2m SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85523)
      C2G 85523. Snoerlengte: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 3m ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85470)
      C2G 85470. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 3m SC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85482)
      C2G 85482. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 1m ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (85559)
      C2G 85559. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 1m SC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (85568)
      C2G 85568. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 1m SC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (85577)
      C2G 85577. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 1M SC/SC OM4 LSZH VEZELPATCH - PAARS Fiber optic kabel - Violet
    (81739)
      C2G 1M SC / SC OM4 LSZH VEZELPATCH - PAARS. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 1M LC/SC OM4 LSZH VEZELPATCH - PAARS Fiber optic kabel - Violet
    (81759)
      C2G 1M LC / SC OM4 LSZH VEZELPATCH - PAARS. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 5m SC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable Fiber optic kabel - Oranje
    (85306)
      C2G 5m SC / SC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 5 m
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 3m LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85494)
      C2G 85494. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 3m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85506)
      C2G 85506. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 2m SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85514)
      C2G 85514. Snoerlengte: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 3m SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel - Turkoois
    (85524)
      C2G 85524. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 5m ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85471)
      C2G 85471. Snoerlengte: 5 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 5m SC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85483)
      C2G 85483. Snoerlengte: 5 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 2m ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (85560)
      C2G 85560. Snoerlengte: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 2m SC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (85578)
      C2G 85578. Snoerlengte: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 3m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable Fiber optic kabel - Oranje
    (85225)
      C2G 3m ST / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Snoerlengte: 3 m
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 5m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable Fiber optic kabel - Oranje
    (85226)
      C2G 5m ST / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Snoerlengte: 5 m
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 5m SC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable Fiber optic kabel - Oranje
    (85242)
      C2G 5m SC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 5 m
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 5m LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85495)
      C2G 85495. Snoerlengte: 5 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 3m SC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (85570)
      C2G 85570. Snoerlengte: 3 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 2M LC/SC OM4 LSZH VEZELPATCH - PAARS Fiber optic kabel - Violet
    (81760)
      C2G 2M LC / SC OM4 LSZH VEZELPATCH - PAARS. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 3m SC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable Fiber optic kabel - Oranje
    (85241)
      C2G 3m SC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 3 m
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 5m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable Fiber optic kabel - Oranje
    (85258)
      C2G 5m LC / SC LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 5 m
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 5m ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (85562)
      C2G 85562. Snoerlengte: 5 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 7m ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85472)
      C2G 85472. Snoerlengte: 7 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 1m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable Fiber optic kabel - Oranje
    (85319)
      C2G 1m LC / SC LSZH Duplex 50 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 7m LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85496)
      C2G 85496. Snoerlengte: 7 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 85485 Fiber optic kabel - Oranje
    (85484)
      C2G 85485. Snoerlengte: 7 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 5m SC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (85571)
      C2G 85571. Snoerlengte: 5 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 5m SC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow Fiber optic kabel - Geel
    (85580)
      C2G 85580. Snoerlengte: 5 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 7m ST/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable Fiber optic kabel - Oranje
    (85211)
      C2G 7m ST / ST LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Snoerlengte: 7 m
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 7m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable Fiber optic kabel - Oranje
    (85275)
      C2G 7m LC / ST LSZH Duplex 62.5 / 125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 7 m
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 2m ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange Fiber optic kabel - Oranje
    (85469)
      C2G 85469. Snoerlengte: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 10-15 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder