• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    27,-excl. btw 32,67incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 11 juli 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 11 juli 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    C2G 4030346 fiber optic kabel

    C2G fiber optic kabel: LC/LC OM4 2m - Violet

    Productcode: 4030346
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    C2G fiber optic kabel: LC/LC OM4 2m - Violet kenmerken

    C2G LC/LC OM4 2m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m

    C2G LC/LC OM4 2m, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, Violet, Multi-mode, Low smoke zero halogen (LSZH)

    Specificaties

    C2G fiber optic kabel: LC/LC OM4 2m - Violet specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 2 m
    Kenmerken
    Overdrachtssnelheid 100 Gbit/s
    Draad modus structuur Multimode
    Aansluiting 1 LC
    Full duplex Ja
    Materiaal omhulsel Halogeenvrij
    Sexe Mannelijk/ Mannelijk
    Bekleding diameter 125 µm
    Kern diameter 50 µm
    Kleur van het product Violet
    Aansluiting 2 LC

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    LC/LC OM4 2m
    C2G
    C2G
    32.67 EUR new
    C2G LC/LC OM4 2m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    C2G fiber optic kabel: LC/LC OM4 2m - Violet C2G fiber optic kabel: LC/LC OM4 2m - Violet
    https://www.centralpoint.be/nl/glasvezelkabels/c2g/lc-lc-om4-2m-art-4030346-num-2134103/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder