• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Glasvezelkabels van Cisco (6 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 1m
    (SFP-10G-AOC1M=)
      Cisco SFP+, 1m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C. Lengte snoer: 1 m
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Voorraad10
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-AOC SFP+ Cable 3 Meter
    (SFP-10G-AOC3M=)
      Cisco SFP-10G-AOC3M=. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Oranje. Lengte snoer: 3 m
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Voorraad53
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 7m
    (SFP-10G-AOC7M=)
      Cisco SFP+, 7m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C. Lengte snoer: 7 m
    169,- excl. btw
    204,49 incl. btw
    Voorraad14
    Cisco fiber optic kabel: Fiber patchcord
    (15216-LC-SC-5=)
      Cisco Fiber patchcord. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC. Lengte snoer: 4 m
    63,- excl. btw
    76,23 incl. btw
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-CU passive Twinax SFP+ cable assembly, 3 meters
    (SFP-H10GB-CU3M)
      Cisco SFP-H10GB-CU3M. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Oranje. Lengte snoer: 3 m
    69,- excl. btw
    83,49 incl. btw
    Cisco fiber optic kabel: Mode Conditioning Patch cable: LC connector
    (CAB-MCP-LC=)
      Cisco Mode Conditioning Patch cable: LC connector
    329,- excl. btw
    398,09 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder