• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • glasvezelkabels

     
    Weergave
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-AOC SFP+ Cable 3 Meter
    (SFP-10G-AOC3M=)
      Cisco SFP-10G-AOC3M=. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    145,- excl. btw
    Voorraad63
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 1m
    (SFP-10G-AOC1M=)
      Cisco SFP+, 1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    145,- excl. btw
    Voorraad16
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 7m
    (SFP-10G-AOC7M=)
      Cisco SFP+, 7m. Lengte snoer: 7 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    179,- excl. btw
    Voorraad32
    Cisco fiber optic kabel: Mode Conditioning Patch cable: LC connector
    (CAB-MCP-LC=)
      Cisco Mode Conditioning Patch cable: LC connector
    Cisco fiber optic kabel: Fiber patchcord
    (15216-LC-SC-5=)
      Cisco Fiber patchcord. Lengte snoer: 4 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder