• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: Glasvezelkabels
    229,-excl. btw 277,09incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 09 mei 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.nl Dit product is ook beschikbaar in Nederland
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 09 mei 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Equip 25555707 fiber optic kabel

    Equip fiber optic kabel: MTP/MTP Trunk Fiber Patch Cord, OM4 M/M, 15m

    Productcode: 25555707  |  EAN/UPC: 4015867192610
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Equip fiber optic kabel: MTP/MTP Trunk Fiber Patch Cord, OM4 M/M, 15m kenmerken

    Equip MTP/MTP 50/125μm 15m. Lengte snoer: 15 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Cyaan

    Equip MTP/MTP 50/125μm 15m, 15 m, OM4, MTP, MTP, Cyaan

    Specificaties

    Equip fiber optic kabel: MTP/MTP Trunk Fiber Patch Cord, OM4 M/M, 15m specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 15 m
    Kenmerken
    Draad modus structuur Multimode
    Aansluiting 1 MTP
    Type glasvezel OM4
    RoHS compliance Ja
    Materiaal buitenmantel Brandvertragend, halogeenvrij
    Kleur kabel Cyaan
    Sexe Mannelijk/Mannelijk
    Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
    REACH geschikt Ja
    Temperatuur bij opslag -40 - 80 °C
    Verlies van insertion 0.5 dB
    Bekleding diameter 125 µm
    Kern diameter 50 µm
    Aansluiting 2 MTP

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    MTP/MTP Trunk Fiber Patch Cord, OM4 M/M, 15m
    Equip
    Equip
    277.09 EUR new
    Equip MTP/MTP 50/125μm 15m. Lengte snoer: 15 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Cyaan
    Equip fiber optic kabel: MTP/MTP Trunk Fiber Patch Cord, OM4 M/M, 15m Equip fiber optic kabel: MTP/MTP Trunk Fiber Patch Cord, OM4 M/M, 15m
    https://www.centralpoint.be/nl/glasvezelkabels/equip/mtp-mtp-om4-m-m-15m-art-25555707-num-7160733/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder