• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: Glasvezelkabels
    30,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 30 augustus 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.nl Dit product is ook beschikbaar in Nederland
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 30 augustus 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Equip 25224507 fiber optic kabel

    Equip fiber optic kabel: ST/ST Fiber Optic Patch Cord, OM3, 5m

    Productcode: 25224507  |  EAN/UPC: 4015867193525
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Equip fiber optic kabel: ST/ST Fiber Optic Patch Cord, OM3, 5m kenmerken

    Equip ST/ST 50/125μm 5.0m. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois

    Equip ST/ST 50/125μm 5.0m, 5 m, OM3, ST, ST, Turkoois

    Specificaties

    Equip fiber optic kabel: ST/ST Fiber Optic Patch Cord, OM3, 5m specificaties
    Kenmerken
    Draad modus structuur Multimode
    Aansluiting 1 ST
    Full duplex Ja
    Type glasvezel OM3
    RoHS compliance Ja
    Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
    Lengte snoer 5 m
    Kleur kabel Turkoois
    Sexe Mannelijk/Mannelijk
    REACH geschikt Ja
    Bekleding diameter 125 µm
    Kern diameter 50 µm
    Aansluiting 2 ST
    MPN & EAN
    MPN 25224507
    EAN 4015867193525

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    ST/ST Fiber Optic Patch Cord, OM3, 5m
    Equip
    Equip
    36.30 EUR new
    Equip ST/ST 50/125μm 5.0m. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    Equip fiber optic kabel: ST/ST Fiber Optic Patch Cord, OM3, 5m Equip fiber optic kabel: ST/ST Fiber Optic Patch Cord, OM3, 5m
    https://www.centralpoint.be/nl/glasvezelkabels/equip/st-st-fiber-opt-patch-c-om3-5-art-25224507-num-7160719/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder