• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: Glasvezelkabels
    33,88incl. btw 28,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 29 november 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.nl Dit product is ook beschikbaar in Nederland
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 29 november 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    PeakOptical PTFSD-5-16F fiber optic kabel

    PeakOptical fiber optic kabel: LC/LC SM 5m dplx

    Productcode: PTFSD-5-16F  |  EAN/UPC: 5711737019177
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    PeakOptical fiber optic kabel: LC/LC SM 5m dplx kenmerken

    PeakOptical LC/LC SM 5m dplx. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex

    PeakOptical LC/LC SM 5m dplx, 5 m, LC, LC, Mannelijk/Mannelijk

    Specificaties

    PeakOptical fiber optic kabel: LC/LC SM 5m dplx specificaties
    Kenmerken
    Draad modus structuur Single-mode
    Aansluiting 1 LC
    Full duplex Ja
    Lengte snoer 5 m
    Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
    Bekleding diameter 125 µm
    Kern diameter 9 µm
    Aansluiting 2 LC

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    LC/LC SM 5m dplx
    PeakOptical
    PeakOptical
    33.88 EUR new
    PeakOptical LC/LC SM 5m dplx. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex
    PeakOptical fiber optic kabel: LC/LC SM 5m dplx PeakOptical fiber optic kabel: LC/LC SM 5m dplx
    https://www.centralpoint.be/nl/glasvezelkabels/peakoptical/lc-pc-lc-pc-duplex-sm-5m-3-art-ptfsd-5-16f-num-7148209/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder