• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: Glasvezelkabels
    21,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 04 oktober 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 04 oktober 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    PeakOptical PTFSD-3-01F fiber optic kabel

    PeakOptical fiber optic kabel: 3m SC-SC

    Productcode: PTFSD-3-01F  |  EAN/UPC: 5711737018255
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    PeakOptical fiber optic kabel: 3m SC-SC kenmerken

    PeakOptical 3m SC-SC. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Kleur kabel: Geel

    PeakOptical 3m SC-SC, 3 m, OFC, SC, SC, Geel

    Specificaties

    PeakOptical fiber optic kabel: 3m SC-SC specificaties
    Kenmerken
    Draad modus structuur Single-mode
    Aansluiting 1 SC
    Lengte snoer 3 m
    Kleur kabel Geel
    Geslacht Mannelijk/Mannelijk
    Soort kabel OFC
    Bekleding diameter 125 µm
    Kern diameter 9 µm
    Aansluiting 2 SC

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    3m SC-SC
    PeakOptical
    PeakOptical
    25.41 EUR new
    PeakOptical 3m SC-SC. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Kleur kabel: Geel
    PeakOptical fiber optic kabel: 3m SC-SC PeakOptical fiber optic kabel: 3m SC-SC
    https://www.centralpoint.be/nl/glasvezelkabels/peakoptical/sc-pc-sc-pc-duplex-sm-3m-3-art-ptfsd-3-01f-num-7148199/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder