• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • 3
    Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezeladapters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters

    Best verkochte glasvezeladapters

    Toon alle glasvezeladapters
    ACT ST-ST, 0.1 dB, Rood Glasvezel-adapters
    (EA2004)
      ACT Fiber optic ST-ST simplex adapter ST / ST. Aansluiting type: ST / ST, Kleur van het product: Rood, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    9,- excl. btw
    Voorraad:180
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Ea9002 lc/lc duplex adapter Glasvezel-adapters
    (EA9002)
      ACT Fiber optic LC duplex adapter multimode OM2 square
    11,- excl. btw
    Voorraad:132
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic adapter SC duplex multimode OM2 Glasvezel-adapters - Zwart, Grijs
    (EA1006)
      ACT EA1006. Aansluiting type: SC / SC, Kleur van het product: Zwart, Grijs, Materiaal behuizing: Keramisch. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    8,- excl. btw
    Voorraad:56
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Microconnect FIBLCADA Glasvezel-adapters - Blauwgroen
    (FIBLCADA)
      Microconnect FIBLCADA. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Materiaal behuizing: Kunststof. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    18,- excl. btw
    Voorraad:44
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Toon alle glasvezeladapters

    Best bekeken glasvezeladapters

    Toon alle glasvezeladapters
    Contact opnemen
    • Meer dan
      2.000.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder