• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezeladapters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters

    Best verkochte glasvezeladapters

    Toon alle glasvezeladapters
    ACT EA1004 Glasvezel-adapters - Blauw
    (EA1004)
      ACT Fiber optic LC duplex adapter singlemode OS2. Aansluiting type: LC / LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    9,- excl. btw
    Voorraad:602
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic ST-ST simplex adapter ST/ST Glasvezel-adapters - Rood
    (EA2004)
      ACT Fiber optic ST-ST simplex adapter ST / ST. Aansluiting type: ST / ST, Kleur van het product: Rood, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    9,- excl. btw
    Voorraad:112
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic SC duplex adapter singlemode OS2 Glasvezel-adapters - Blauw
    (EA3002)
      ACT Fiber optic SC duplex adapter singlemode OS2. Aansluiting type: SC / SC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode
    8,- excl. btw
    Voorraad:92
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC-LC quad, OS2, Blauw Glasvezel-adapters
    (EA1020)
      ACT Fiber optic LC-LC quad adapter singlemode OS2. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode
    10,- excl. btw
    Voorraad:85
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Toon alle glasvezeladapters

    Best bekeken glasvezeladapters

    Toon alle glasvezeladapters
    Contact opnemen
    • Meer dan
      2.200.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder