• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters

    Best verkochte netwerk media converters

    Toon alle netwerk media converters
    Cisco SFP-10G-SR= Netwerk media converters
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    587,- excl. btw
    Voorraad:1880
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    TP-LINK MC220L Netwerk media converters
    (MC220L V1)
      TP-LINK MC220L. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. LED-indicatoren: LINK, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, Certificering: FCC, CE. Vermogensverbruik (max): 3,95 W
    24,- excl. btw
    Voorraad:530
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco SFP-10G-LR= Netwerk media converters
    (SFP-10G-LR=)
      Cisco SFP-10G-LR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber type: SMF
    2.175,- excl. btw
    Voorraad:249
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 100BASE-FX SFP Netwerk media converters
    (GLC-FE-100FX-RGD=)
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogensgebied: -14 - -20 dBmW, Aansluiting(en): Dual LC, Fiber type: MMF
    231,- excl. btw
    Voorraad:212
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Toon alle netwerk media converters

    Best bekeken netwerk media converters

    Toon alle netwerk media converters
    Moxa Nport 5110 1 Port Netwerk media converters
      Moxa Nport 5110 1 Port. Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 0,2304
      Mbit/s. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Mean time between failures
      (MTBF): 279122 uur. Veiligheid: UL:
      UL60950-1, CUL, TÜV: EN60950-1.
      Gewicht: 580 g
    138,- excl. btw
    StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter Compact 850nm MM LC 550m met MM SFP ontvanger .....
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel
      media converter 850nm MM LC 550m.
      Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 1000 Mbit/s, Converter input
      interface:
      1000Base-T,100Base-TX,10Base-T,
      Converter output interface:...
    157,- excl. btw
    Voorraad:9
    Levertijd: 1 werkdag
    KTI Networks KC-300D Netwerk media converters
      KTI Networks KC-300D. Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 100
      Mbit/s, Converter input interface:
      100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE
      802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische
      connector: SC,
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad....
    79,- excl. btw
    Voorraad:7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Cisco SFP-10G-SR= Netwerk media converters
      Cisco SFP-10G-SR=.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850
      nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH):
      13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP,
      Aansluiting(en): LC/PC
    587,- excl. btw
    Voorraad:1880
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    StarTech.com 10Gb Ethernet glasvezel media converter met Open SFP+ sleuf Netwerk media converters - Zilver
      StarTech.com 10Gb Ethernet glasvezel
      media converter met Open SFP+ sleuf.
      Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 10000 Mbit/s,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE
      802.3ae,IEEE 802.3an, Ethernet interface
      type: 10 Gigabit...
    1.029,- excl. btw
    Voorraad:3
    Levertijd: 1 werkdag
    Veracity Highwire Netwerk media converters - Zwart
      Veracity Highwire. Overdrachtssnelheid
      (max): 100 Mbit/s, Converter input
      interface: 100Base-T, Duplex systeem:
      Volledig. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Maximaal bereik: 500 m. Kleur
      van het product: Zwart,
      Certificering:...
    123,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Contact opnemen
    • Meer dan
      2.000.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder