• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerk media converters voor u geselecteerd

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters

    Best bekeken netwerk media converters

    Toon alle netwerk media converters
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    539,- excl. btw
    Voorraad1347
    Cisco netwerk media converters: Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    (MGBSX1)
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Fiber type: MMF
    119,- excl. btw
    Voorraad1044
    Cisco netwerk media converters: QSFP to SFP+ or SFP Adapter Module
    (CVR-QSFP-SFP10G=)
      Cisco CVR-QSFP-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+,SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 13,5 mm
    275,- excl. btw
    Voorraad409
    Microconnect netwerk media converters: USB2.0 to Ethernet - Zwart
    (USBETHB)
      Microconnect USB2.0 to Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart
    22,- excl. btw
    Voorraad200
    Toon alle netwerk media converters

    Best bekeken netwerk media converters

    Toon alle netwerk media converters
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF
      Cisco SFP-10G-SR=.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850
      nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH):
      13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP,
      Aansluiting(en): LC/PC
    539,- excl. btw
    Voorraad1347
    Hewlett packard enterprise netwerk media converters: SFP en mini-GBIC SX netwerktransceivers X121 1G SFP LC SX .....
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    97,- excl. btw
    Voorraad19
    Digitus netwerk media converters: Fast Ethernet, RJ-45/SC - Zwart
      Digitus Fast Ethernet, RJ-45/SC.
      Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s,
      Converter input interface: 100Base-TX,
      Converter output interface: 100Base-FX.
      Vezel-optische connector: SC,
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Maximaal...
    39,- excl. btw
    Voorraad20
    Tp-link netwerk media converters: Gigabit SFP Media Converter
      TP-LINK Gigabit SFP Media Converter.
      Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Maximaal bereik: 10000 m.
      LED-indicatoren: Link, Voldoet aan
      industriestandaarden: IEEE 802.3ab, IEEE
      802.3z, IEEE...
    33,- excl. btw
    Voorraad124
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC103XL
      Allied Telesis AT-MC103XL.
      Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 100Base-FX,
      100Base-T. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m,
      Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: UL-Cul,
      CSA/CSA,...
    105,- excl. btw
    Voorraad3
    ASSMANN Electronic netwerk media converters: Fast Ethernet Medienkonverter, RJ-45/SC - Zwart
      ASSMANN Electronic FT-802.
      Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s,
      Converter input interface: 100Base-TX,
      Converter output interface: 100Base-FX.
      Vezel-optische connector: SC,
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Maximaal...
    59,- excl. btw
    Voorraad6
    Contact opnemen
    • Meer dan
      1.200.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder