• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters

    Best verkochte netwerk media converters

    Toon alle netwerk media converters
    Cisco SFP-10G-SR= Netwerk media converters
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    545,- excl. btw
    Voorraad:1842
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco QSFP to SFP+ or SFP Adapter Module Netwerk media converters
    (CVR-QSFP-SFP10G=)
      Cisco CVR-QSFP-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+,SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 13,5 mm
    276,- excl. btw
    Voorraad:443
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco SFP-10G-LR= Netwerk media converters
    (SFP-10G-LR=)
      Cisco SFP-10G-LR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber type: SMF
    2.019,- excl. btw
    Voorraad:420
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    TP-LINK MC220L Netwerk media converters
    (MC220L V1)
      TP-LINK MC220L. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. LED-indicatoren: LINK, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, Certificering: FCC, CE. Vermogensverbruik (max): 3,95 W
    24,- excl. btw
    Voorraad:332
    Levertijd: 1 werkdag
    Toon alle netwerk media converters

    Best bekeken netwerk media converters

    Toon alle netwerk media converters
    Contact opnemen
    • Meer dan
      2.000.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder