• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerk media converters voor u geselecteerd

      Toon alle filters
      Prijs
      Merk
      Staat van het product
      Intern
      Verberg filters

      Best bekeken netwerk media converters

      Toon alle netwerk media converters
      Cisco netwerk media converters: 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF
      (SFP-10G-SR=)
        Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
      549,- excl. btw
      Voorraad3353
      Cisco netwerk media converters: 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF
      (SFP-10G-LR=)
        Cisco SFP-10G-LR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber type: SMF
      2.019,- excl. btw
      Voorraad526
      Cisco netwerk media converters: QSFP to SFP+ or SFP Adapter Module
      (CVR-QSFP-SFP10G=)
        Cisco CVR-QSFP-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+,SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 13,5 mm
      275,- excl. btw
      Voorraad349
      Cisco netwerk media converters: Gigabit SX Mini-GBIC SFP
      (MGBSX1)
        Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Fiber type: MMF
      119,- excl. btw
      Voorraad324
      Toon alle netwerk media converters

      Best bekeken netwerk media converters

      Toon alle netwerk media converters
      Hewlett packard enterprise netwerk media converters: SFP en mini-GBIC SX netwerktransceivers X121 1G SFP LC SX .....
        Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
        LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
      99,- excl. btw
      Voorraad10
      Startech.com netwerk media converters: Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km - Zwart
        StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar
        glasvezel media converter SM LC 10 km.
        Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit/s,
        Converter input interface: 1000Base-T,
        Converter output interface: 1000Base-LX.
        Vezel-optische connector:...
      269,- excl. btw
      Voorraad2
      Cisco netwerk media converters: 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF
        Cisco SFP-10G-SR=.
        Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
        Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850
        nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH):
        13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP,
        Aansluiting(en): LC/PC
      549,- excl. btw
      Voorraad3353
      Startech.com netwerk media converters: Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m - Zwart
        StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel
        media converter 850nm MM LC 550m.
        Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
        Converter input interface:
        1000Base-T,100Base-TX,10Base-T,
        Converter output interface:
        1000Base-LX,1000Base-SX....
      125,- excl. btw
      Voorraad40
      Tp-link netwerk media converters: Gigabit Multi-mode Media Converter
        TP-LINK Gigabit Multi-mode Media
        Converter. Bekabelingstechnologie: UTP
        5e, 5. Connectiviteitstechnologie:
        Bedraad. Maximaal bereik: 550 m,
        Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren:
        Link, Voldoet aan industriestandaarden:
        IEEE...
      56,- excl. btw
      Voorraad40
      Tp-link netwerk media converters: Gigabit SFP Media Converter
        TP-LINK Gigabit SFP Media Converter.
        Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5.
        Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
        Maximaal bereik: 10000 m.
        LED-indicatoren: Link, Voldoet aan
        industriestandaarden: IEEE 802.3ab, IEEE
        802.3z, IEEE...
      33,- excl. btw
      Voorraad132
      Contact opnemen
      • Meer dan
        1.200.000 producten
      • Meer dan 3.000
        merkfabrikanten
      • Snelle levertijden
      • altijd gratis verzending
      U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

      Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

      Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder