• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Alcatel-Lucent Netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Alcatel-Lucent 100BASE-FX SFP TRANSCEIVER MM WITH AN LC Netwerk media converters
    bespaar
    36,41
    (SFP-100-LC-MM)
      100BASE-FX SFP TRANSCEIVER MM WITH AN LC
    79,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Alcatel-Lucent 100BASE-FX SFP TRANSCEIVER SM15 WITH LC Netwerk media converters
    (SFP-100-LC-SM15)
      100BASE-FX SFP TRANSCEIVER SM15 WITH LC
    • U bespaart 30%
    172,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Alcatel-Lucent 100Base-FX-15 Industrial SFP transceiver Netwerk media converters
    409,-
    233,-
    (ISFP-100-SM15)
      100Base-FX-15 Industrial SFP transceiver
    233,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Alcatel-Lucent 1000Base-SX Industrial Gigabit Ethernet optical transceiver (SFP MSA). Supports Netwerk .....
    bespaar
    127,07
    (ISFP-GIG-SX)
      1000Base-SX Industrial Gigabit Ethernet optical transceiver (SFP MSA). Supports
    233,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Alcatel-Lucent 1000Base-LX Industrial Gigabit Ethernet optical transceiver (SFP MSA). Supports Netwerk .....
    (ISFP-GIG-LX)
      1000Base-LX Industrial Gigabit Ethernet optical transceiver (SFP MSA). Supports
    • U bespaart 32%
    351,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Alcatel-Lucent 1000Base-LH40 Industrial Gigabit Eth. optical transceiver SFP MSA. Reach of 40Km on 9/125 .....
    2.000,-
    1.110,-
    (ISFP-GIG-LH40)
      1000Base-LH40 Industrial Gigabit Eth. optical transceiver SFP MSA. Reach of 40Km on 9 / 125 m SMF.
    1.110,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder