• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Media Converters van Allied Telesis (68 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: 100TX to 100FX (SC) media converter
    (AT-MC102XL-20)
      Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) media converter. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    78,- excl. btw
    94,38 incl.btw
    Voorraad18
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC102XL
    (AT-MC102XL-60)
      Allied Telesis AT-MC102XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100TX / 100FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 294 g
    81,- excl. btw
    98,01 incl.btw
    Voorraad6
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC101XL
    (AT-MC101XL-60)
      Allied Telesis AT-MC101XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-TX UTP, 100Base-FX F. Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 294 g
    81,- excl. btw
    98,01 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-FS238A/1-20 Fast Ethernet Single Strand Fiber Media Converter
    (AT-FS238A/1-20)
      Allied Telesis AT-FS238A / 1-20 Fast Ethernet Single Strand Fiber Media Converter. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Typisch stroomverbruik: 24 W. Veiligheid: UL60950 (cULus), EN60950, EN60825 (TUV). Gewicht: 294 g. Afmetingen (BxDxH): 105 x 95 x 25 mm, Fiber type: 9 / 125 µm
    169,- excl. btw
    204,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-SPLX10
    (990-001197-00)
      Allied Telesis AT-SPLX10. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Gevoeligheid: -36 dBmW. Interface: LC
    125,- excl. btw
    151,25 incl.btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: 100TX to 100FX (SC) standalone media converter
    (AT-MC102XL)
      Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) standalone media converter. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: UTP & FO. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 294 g
    135,- excl. btw
    163,35 incl.btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter
    (AT-MC101XL)
      Allied Telesis 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: UTP & Fibre optic. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 294 g
    145,- excl. btw
    175,45 incl.btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-SPSX
    (990-001201-00)
      Allied Telesis AT-SPSX. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Gevoeligheid: -30 dBmW. Interface: LC
    75,- excl. btw
    90,75 incl.btw
    Voorraad16
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC1008/SP
    (AT-MC1008/SP-60)
      Allied Telesis AT-MC1008 / SP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base-TX. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: EN 60950 (TUV), UL 60950 (cULus), CE, EN 60825. Gewicht: 270 g. Afmetingen (BxDxH): 105 x 95 x 25 mm, Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
    195,- excl. btw
    235,95 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC1008/SP-60
    (990-001224-60)
      Allied Telesis AT-MC1008 / SP-60. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: EN 60950, (TUV), UL 60950 (cULus), CE, EN 60825, EMI / RFI FCC Class A, EN 55022 Class A, VCCI Class A. Gewicht: 270 g. Afmetingen (BxDxH): 105 x 95 x 25 mm, Stroomvoorziening: 120 - 240 V, 50 / 60 Hz, Bedrijfstemperatuur, bereik: 32 - 104 °F
    359,- excl. btw
    434,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-CM3K0S - 10/100/1000T to 100/1000X SFP Converteon media and rate converter .....
    (AT-CM3K0S)
      Allied Telesis AT-CM3K0S. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 1530000 uur. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL 60950-1 (cULUS), EN-60950-1 (TUV), EN-60825, Certificering: FCC, EN-55022, VCCI, C-Tick, CE.
    239,- excl. btw
    289,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-FS201
    (AT-FS201-60)
      Allied Telesis AT-FS201. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 320 g
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC116XL-20 Fast Ethernet Media Converters
    (AT-MC116XL-20)
      Allied Telesis AT-MC116XL-20 Fast Ethernet Media Converters. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE, Certificering: FCC Class A, FCC Class B. Stroomvoorziening: 240V AC, 50Hz
    159,- excl. btw
    192,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-FS238A/1-60
    (990-001171-60)
      Allied Telesis AT-FS238A / 1-60. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Buffergrootte: 28 KB. Typisch stroomverbruik: 24 W. Certificering: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, UL60950 (cULus), EN60950,
    349,- excl. btw
    422,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter
    (AT-G8SX-01)
      Allied Telesis AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000SX. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm. Interface: SC, Fiber type: 62.5 / 125 µm
    81,- excl. btw
    98,01 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC102XL-20
    (990-000445-20)
      Allied Telesis AT-MC102XL-20. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: FCC Class B, UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE compliant. Gewicht: 294 g
    99,- excl. btw
    119,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-SPEX
    (990-002556-00)
      Allied Telesis AT-SPEX. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Gevoeligheid: -1 dBmW. Interface: LC
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC104XL-60 - Fiber SC multi-mode to fiber SC single-mode media converters
    (AT-MC104XL-60)
      Allied Telesis AT-MC104XL-60. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: FCC Class A, UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE compliant. Gewicht: 294 g
    189,- excl. btw
    228,69 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-GS2002/SP
    (AT-GS2002/SP-60)
      Allied Telesis AT-GS2002 / SP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: EN60950 (TUV), UL60950 (cULus), CE Compliant, EN60825. Gewicht: 270 g
    219,- excl. btw
    264,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: Converteon AT-CM302 - Medienkonverter
    (AT-CM302)
      Allied Telesis AT-CM302. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100TX, 100FX. Maximaal bereik: 2000 m. Gewicht: 113 g. Afmetingen (BxDxH): 22 x 73 x 130 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah, Aansluiting(en): SC
    295,- excl. btw
    356,95 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MMC2000/SC-60 - Zilver
    (990-004279-60)
      Allied Telesis AT-MMC2000 / SC-60. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Verbindingstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. Kleur van het product: Zilver
    329,- excl. btw
    398,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-GS2002/SP - Grijs
    (990-003613-60)
      Allied Telesis AT-GS2002 / SP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, 10Base-T, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SFP. Maximaal bereik: 80000 m. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 100-240, Frequentie: 50 / 60, Typisch stroomverbruik: 6 W
    349,- excl. btw
    422,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: Converteon™ series management line card
    (AT-CV5M02)
      Allied Telesis AT-CV5M02. Bekabelingstechnologie: 10 / 100TX. Typisch stroomverbruik: 9,6 W. Certificering: FCC Class A, EN55022 Class A, VCCI Class A, C-Tick, CE. Gewicht: 270 g. Afmetingen (BxDxH): 73 x 130 x 22 mm
    439,- excl. btw
    531,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-PC232/POE - Grijs
    (990-002115-50)
      Allied Telesis AT-PC232 / POE. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX, 100Base-TX, 10Base-T, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 100-240, Frequentie: 50 / 60, Typisch stroomverbruik: 25 W
    439,- excl. btw
    531,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: 1000ZX (LC) SFP, 80km
    (990-001203-00)
      Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP, 80km. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Zendvermogen: 0 / 2 / -3 (min / typ / max), Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: 1000ZX
    3549,- excl. btw
    4294,29 incl.btw
    Allied telesis netwerk media converters: AT-PC232/PoE-20
    (990-002115-20)
      Allied Telesis AT-PC232 / PoE-20. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 25 W. Certificering: FCC Class B, EN55022 Class B, C-Tick, CE
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-CV1000-20
    (990-001155-20)
      Allied Telesis AT-CV1000-20
    99,- excl. btw
    119,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC103XL
    (AT-MC103XL-60)
      Allied Telesis AT-MC103XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX, 100Base-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-FS202
    (AT-FS202-60)
      Allied Telesis AT-FS202. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Maximaal bereik: 100000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 320 g
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: 100FX (LC) SFP, 15km
    (990-001199-00)
      Allied Telesis 100FX (LC) SFP, 15km. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SMF, Aansluiting(en): LC
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-SPTX
    (990-001206-00)
      Allied Telesis AT-SPTX. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Interface: RJ-45
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-PC232/POE
    (AT-PC232/POE-20)
      Allied Telesis AT-PC232 / POE. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100TX, 100FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 25 W. Certificering: FCC Class B, EN55022 Class B, C-Tick, CE
    145,- excl. btw
    175,45 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC103LH
    (AT-MC103LH-60)
      Allied Telesis AT-MC103LH. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100FX / 100TX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1610 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    155,- excl. btw
    187,55 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card
    (AT-CV1KSS)
      Allied Telesis AT-CV1KSS ConverteonTM Series Line Card. Typisch stroomverbruik: 4,75 W. Veiligheid: UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV), Certificering: FCC class A, EN55022 class A, VCCI class A, C-Tick, CE. Gewicht: 270 g. Afmetingen (BxDxH): 22 x 73 x 130 mm
    169,- excl. btw
    204,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber standalone media & rate converter
    (AT-FS238B/1-20)
      Allied Telesis 10 / 100TX to 100FX (SC) single-mode fiber standalone media & rate converter. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100Base-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1550 nm. Typisch stroomverbruik: 24 W. Certificering: UL60950 (cULus), EN60950, EN60825 (TUV), FCC 15 B, EN55022 B, EN55024
    169,- excl. btw
    204,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC605
    (AT-MC605-60)
      Allied Telesis AT-MC605. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Typisch stroomverbruik: 4 W. Certificering: UL 1950, FCC Class B, CSA, EN 55022 Class B, EN 60950 (TUV), EN 50082-I. Gewicht: 300 g. Afmetingen (BxDxH): 95 x 109 x 25 mm, Interface: RJ-11, RJ-45, Stroomvoorziening: 120V AC, 60Hz / 240V AC, 50Hz
    205,- excl. btw
    248,05 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC116XL-60
    (990-001026-60)
      Allied Telesis AT-MC116XL-60. Overdrachtssnelheid (max): 10 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: FCC Class A, FCC Class B, UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE compliant
    245,- excl. btw
    296,45 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: 1000Base-T, SFP Standalone Media Converter
    (AT-MC1008/SP)
      Allied Telesis 1000Base-T, SFP Standalone Media Converter. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base-TX. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: EN 60950 (TUV), UL 60950 (cULus), CE, EN 60825. Gewicht: 270 g. Afmetingen (BxDxH): 105 x 95 x 25 mm, Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
    259,- excl. btw
    313,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MMC2000/ST-60
    (990-004281-60)
      Allied Telesis AT-MMC2000 / ST-60. Converter input interface: 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q. Verbindingstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: LAN, Stroom, System. Veiligheid: UL60950-1, EN60950-1, Certificering: FCC A, EN55022 A, CISPR 22 A, C-TICK, VCCI
    329,- excl. btw
    398,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-FS238B/1-60
    (990-001173-60)
      Allied Telesis AT-FS238B / 1-60. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1550 nm. Typisch stroomverbruik: 24 W. Certificering: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, UL60950 (cULus), EN60950,
    359,- excl. btw
    434,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-CM301
    (990-002159-00)
      Allied Telesis AT-CM301. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 1500000 uur. Typisch stroomverbruik: 5,5 W. Certificering: FCC class A, EN55022 class A, VCCI class A, C-Tick, CE, EN55024, UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV),
    359,- excl. btw
    434,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC103LH-60
    (990-000448-60)
      Allied Telesis AT-MC103LH-60. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: FCC Class B, UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE compliant. Gewicht: 294 g
    439,- excl. btw
    531,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-FS232/1-60
    (990-001166-60)
      Allied Telesis AT-FS232 / 1-60. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: FCC Class A, UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE compliant
    489,- excl. btw
    591,69 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: 1000LX Gigabit Interface Converter (GBIC), 10km
    (AT-G8LX10)
      Allied Telesis 1000LX Gigabit Interface Converter (GBIC), 10km. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base-LX. Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: GBIC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    499,- excl. btw
    603,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-IMC100T/SCSM-80 - Grijs
    (990-003872-80)
      Allied Telesis AT-IMC100T / SCSM-80. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T, 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 30000 m, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Collision, FDX, Link, Stroom, Stroomuitval, Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Metaal. Typisch stroomverbruik: 3,36 W
    639,- excl. btw
    773,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: 12 channel 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (LC) MMF module, 2km
    (AT-MCF2012LC)
      Allied Telesis 12 channel 10 / 100TX Fast Ethernet to 100FX (LC) MMF module, 2km. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 2000 nm. Certificering: EN55024 UL60950-1 CSA22.2 No.950 TUV (EN60950) CE FCC Class A EN55022 Class A EN55024 Class A. Datalink-protocollen: Fast Ethernet, Aansluiting(en): SC, Fiber type: MMF
    1679,- excl. btw
    2031,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-SPFX/2 SFP-Modul
    (990-001198-00)
      Allied Telesis AT-SPFX / 2 SFP-Modul. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: LC, Fiber type: MMF
    66,- excl. btw
    79,86 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC13
    (AT-MC13-60)
      Allied Telesis AT-MC13. Overdrachtssnelheid (max): 10 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10Base-T. LED-indicatoren: Link, Stroom. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 294 g
    135,- excl. btw
    163,35 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC115XL
    (AT-MC115XL-60)
      Allied Telesis AT-MC115XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE, Certificering: FCC Class A, FCC Class B. Stroomvoorziening: 240V AC, 50Hz
    159,- excl. btw
    192,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC116XL
    (AT-MC116XL-60)
      Allied Telesis AT-MC116XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE, Certificering: FCC Class A, FCC Class B
    159,- excl. btw
    192,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC13-60
    (990-001023-60)
      Allied Telesis AT-MC13-60. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: FCC Class A, UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE compliant. Gewicht: 294 g. Afmetingen (BxDxH): 105 x 95 x 25 mm, Stroomvoorziening: 120 - 240 V, 50 / 60 Hz
    199,- excl. btw
    240,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-FS201-60
    (990-001163-60)
      Allied Telesis AT-FS201-60. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: FCC Class A, UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Afmetingen (BxDxH): 105 x 95 x 25 mm, Stroomvoorziening: 220 - 240 V, 50 / 60 Hz
    199,- excl. btw
    240,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis : AT-FS202-60 10/100TX RJ-45
    (990-001164-60)
      AT-FS202-60 10 / 100TX RJ-45
    215,- excl. btw
    260,15 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC115XL-60
    (990-001028-60)
      Allied Telesis AT-MC115XL-60. Overdrachtssnelheid (max): 10 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: FCC Class A, FCC Class B, UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE compliant
    255,- excl. btw
    308,55 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC103XL - Grijs
    (990-000446-60)
      Allied Telesis AT-MC103XL. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 15 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 110-240, Frequentie: 50 / 60, Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE
    279,- excl. btw
    337,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-CM3K0S
    (990-002164-00)
      Allied Telesis AT-CM3K0S. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: UL60950-1 (cULus), EN60950-1 (TUV), CAN / CSA C22.2, No. 60950-1, UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV), . Gewicht: 113 g
    299,- excl. btw
    361,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC1008/GB
    (AT-MC1008/GB-60)
      Allied Telesis AT-MC1008 / GB. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: EN 60950 (TUV), UL 60950 (cULus), CE, EN 60825. Gewicht: 270 g. Afmetingen (BxDxH): 105 x 95 x 25 mm, Interface: GBIC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
    309,- excl. btw
    373,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-IMC100T/SCMM-80 - Grijs
    (990-003871-80)
      Allied Telesis AT-IMC100T / SCMM-80. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T, 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Collision, FDX, Link, Stroom, Stroomuitval, Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Metaal. Typisch stroomverbruik: 3,36 W
    369,- excl. btw
    446,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-PC2002PoE-20
    (990-002357-50)
      Allied Telesis AT-PC2002PoE-20. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 25 W. Certificering: FCC Class B, EN55022 Class B, C-Tick, CE. Gewicht: 748 g
    409,- excl. btw
    494,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-CV5M02
    (990-001910-00)
      Allied Telesis AT-CV5M02. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 9,6 W. Certificering: UL60950 (UL / cULus), EN60950 (TUV), CSA22.2 No. 950, FCC class A, EN55022 class A, VCCI class A, C-Ti. Gewicht: 270 g
    509,- excl. btw
    615,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-SPLX10/I
    (990-002638-00)
      Allied Telesis AT-SPLX10 / I. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Aansluiting(en): LC
    569,- excl. btw
    688,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-FS232/2
    (AT-FS232/2-60)
      Allied Telesis AT-FS232 / 2. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100TX, 100FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m. Interface: Fast Ethernet, Aansluiting(en): SC, Fiber type: SM
    1069,- excl. btw
    1293,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-FS232/2-60
    (990-001167-60)
      Allied Telesis AT-FS232 / 2-60. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: FCC Class A, UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE compliant
    1219,- excl. btw
    1474,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT MCF2032SP - Medienkonverter
    (AT-MCF2032SP)
      Allied Telesis AT-MCF2032SP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah
    1679,- excl. btw
    2031,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MCF2012LC
    (990-001796-00)
      Allied Telesis AT-MCF2012LC. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Gevoeligheid: -31 dBmW. Certificering: EN55024, UL60950-1, CSA22.2 No.950, TUV (EN60950), CE, FCC Class A, EN55022 Class A, EN55024 Class A
    1959,- excl. btw
    2370,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-DMC100/ST-50
    (990-004824-50)
      Allied Telesis AT-DMC100 / ST-50. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. Breedte: 3,18 cm, Diepte: 9,14 cm, Hoogte: 2,16 cm
    199,- excl. btw
    240,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC1004
    (AT-MC1004-60)
      Allied Telesis AT-MC1004. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000T, 1000SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm. Veiligheid: UL-Cul,CSA / CSA, NRTL,TUV, CE. Gewicht: 294 g
    299,- excl. btw
    361,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MMC2000/LC-60 - Zilver
    (990-004834-60)
      Allied Telesis AT-MMC2000 / LC-60. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. Kleur van het product: Zilver
    329,- excl. btw
    398,09 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder