• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Allied Telesis Netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters
    Allied Telesis AT-MC101XL Netwerk media converters
    (AT-MC101XL-60)
      Allied Telesis AT-MC101XL. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-TX UTP, 100Base-FX F. Maximaal bereik: 2000 m. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    102,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 27 september 2021
    Allied Telesis AT-MC102XL Netwerk media converters
    (AT-MC102XL-60)
      Allied Telesis AT-MC102XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100TX / 100FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    102,- excl. btw
    Voorraad:3
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis AT-SPEX Netwerk media converters
    (990-002556-00)
      Allied Telesis AT-SPEX. Maximum data transfer rate: 1250 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Gevoeligheid: -1 dBmW. Interface: LC
    116,- excl. btw
    Voorraad:30
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis AT MCF2032SP - Medienkonverter Netwerk media converters
    (AT-MCF2032SP)
      Allied Telesis AT-MCF2032SP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah
    1.818,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-DMC100/ST-50 Netwerk media converters
    (990-004824-50)
      Allied Telesis AT-DMC100 / ST-50. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 31,8 mm, Diepte: 91,4 mm, Hoogte: 21,6 mm
    154,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-SPLX10/I Netwerk media converters
    (990-002638-00)
      Allied Telesis AT-SPLX10 / I. Maximum data transfer rate: 1250 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Aansluiting(en): LC
    182,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-DMC100/SC-50 Netwerk media converters
    (990-004823-50)
      Allied Telesis AT-DMC100 / SC-50. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 31,8 mm, Diepte: 91,4 mm, Hoogte: 21,6 mm
    154,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-CM3K0S - 10/100/1000T to 100/1000X SFP Converteon media and rate converter line card .....
    (AT-CM3K0S)
      Allied Telesis AT-CM3K0S. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 1530000 uur. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah, Veiligheid: UL 60950-1 (cULUS), EN-60950-1 (TUV), EN-60825, Certificering: FCC, EN-55022, VCCI, C-Tick, CE.. Typisch stroomverbruik: 6 W
    424,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-DMC1000/SC-50 Netwerk media converters
    (990-004825-50)
      Allied Telesis AT-DMC1000 / SC-50. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 31,8 mm, Diepte: 91,4 mm, Hoogte: 21,6 mm
    198,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-PC2000/LC-60 Netwerk media converters - Grijs
    (990-005116-60)
      Allied Telesis AT-PC2000 / LC-60. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Packet forwarding rate (10 Mbps): 14880 pps, Packet forwarding rate (100 Mbps): 148880 pps. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1000 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Netwerk, Power over Ethernet (PoE), Kleur van het product: Grijs, Certificering: FCC Class B EN55022 Class A C-Tick CE. Ingangsspanning: 220 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 Hz,...
    346,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis Converteon™ series management line card Netwerk media converters
    (AT-CV5M02)
      Allied Telesis AT-CV5M02. Bekabelingstechnologie: 10 / 100TX. Certificering: FCC Class A, EN55022 Class A, VCCI Class A, C-Tick, CE. Typisch stroomverbruik: 9,6 W. Gewicht: 270 g. Afmetingen (BxDxH): 73 x 130 x 22 mm
    473,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 Netwerk media converters - Zilver
    (990-006978-960)
      Allied Telesis AT-MMC2000 / SP-960. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zilver, Certificering: CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Ingangsspanning: 12 V,...
    154,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-MMC2000/LC-960 Netwerk media converters - Grijs
    (990-006326-960)
      Allied Telesis AT-MMC2000 / LC-960. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het product: Grijs, Veiligheid: FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Ingangsspanning:...
    198,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-IMC2000T/SP-980 Netwerk media converters - Grijs
    (990-005564-980)
      Allied Telesis AT-IMC2000T / SP-980. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 100Base-X,1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Tx vermogen (min): -9,5 dBmW, Tx vermogen (max): -4 dBmW. Kleur van het product: Grijs, Internationale veiligheidscode (IP): IP30, Veiligheid: UL 62368-1, EN 62368-1, UL 60950-1 (UL mark), CAN / CSA C22.2...
    360,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-IMC2000T/SC-980 Netwerk media converters - Grijs
    (990-005560-980)
      Allied Telesis AT-IMC2000T / SC-980. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs, Internationale veiligheidscode (IP): IP30, Veiligheid: UL 62368-1, EN 62368-1, UL 60950-1 (UL), CAN / CSA C22.2 No. 60950-1...
    390,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-MMC10GSP/SP-960 Netwerk media converters
    (990-007025-960)
      Allied Telesis AT-MMC10GSP / SP-960. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Snelheid, Veiligheid: UL60950-1, EN60950-1, Certificering: FCC Class A EN55022 Class A CISPR 22 Class A C-TICK VCCI. Ingangsspanning: 12 V, Stroom: 0.5 A
    1.061,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-SPFX-2-90\100BaseFX\2km\1310nm\Multi-Mode Fibre Netwerk media converters
    (AT-SPFX/2-90)
      AT-SPFX-2-90\100BaseFX\2km\1310nm\Multi-Mode Fibre
    116,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) media converter Netwerk media converters
    (AT-MC102XL-20)
      Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) media converter. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    146,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Allied Telesis Fast Ethernet Fiber Desktop USB-Powered Media Converter, 100TX to 100FX/LC, EU Power .....
    (AT-DMC100/LC-50)
      Allied Telesis AT-DMC100 / LC-50. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs. Breedte: 31,8 mm, Diepte: 91,4 mm, Hoogte: 21,6 mm
    150,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-MMC200/LC-960 Netwerk media converters - Grijs
    (990-006981-960)
      Allied Telesis AT-MMC200 / LC-960. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Tx vermogen (min): -20 dBmW. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het product: Grijs, Veiligheid: FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Ingangsspanning: 12 V, Stroom: 0.14 A,...
    153,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-MMC200/ST-60 Netwerk media converters - Zilver
    (990-004820-60)
      Allied Telesis AT-MMC200 / ST-60. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zilver. Typisch stroomverbruik: 1,7 W
    154,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-MMC200/SC-960 Netwerk media converters - Grijs
    (990-006979-960)
      Allied Telesis AT-MMC200 / SC-960. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs, Certificering: CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Ingangsspanning: 12 V,...
    154,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 8 december 2021
    Allied Telesis AT-MMC2000/SC-960 Netwerk media converters - Grijs
    (990-006976-960)
      Allied Telesis AT-MMC2000 / SC-960. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs, Certificering: CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Ingangsspanning: 12 V,...
    198,- excl. btw
    Voorraad:63
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis AT-MMC2000/ST-960 Netwerk media converters - Grijs
    (990-006977-960)
      Allied Telesis AT-MMC2000 / ST-960. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: LAN, Stroom, Systeem, Kleur van het product: Grijs, Veiligheid: FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI....
    198,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-MMC6006-60 Netwerk media converters - Grijs
    (990-004765-60)
      Allied Telesis AT-MMC6006-60. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Wired. Maximaal bereik: 3000 m. LED-indicatoren: Activity,LAN,Link,System, Kleur van het product: Grey, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 120 V, AC invoer frequentie: 60 Hz, Spanning: 12 V
    198,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-MMC10GT/SP-960 Netwerk media converters
    (990-007022-960)
      Allied Telesis AT-MMC10GT / SP-960. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Snelheid, Veiligheid: UL60950-1, EN60950-1, Certificering: FCC Class A EN55022 Class A CISPR 22 Class A C-TICK VCCI. Ingangsspanning: 12 V, Stroom: 0.5 A
    297,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Allied Telesis AT-PC200/SC-60 Netwerk media converters - Grijs
    (990-005118-60)
      Allied Telesis AT-PC200 / SC-60. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Typisch stroomverbruik: 35 W
    300,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-PC2000/SP-60 Netwerk media converters - Grijs
    (990-005115-60)
      Allied Telesis AT-PC2000 / SP-60. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Packet forwarding rate (10 Mbps): 14880 pps, Packet forwarding rate (100 Mbps): 148880 pps. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Netwerk, Power over Ethernet (PoE), Kleur van het product: Grijs, Certificering: FCC Class B EN55022 Class A C-Tick CE. Ingangsspanning: 220 - 240 V, AC invoer...
    338,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis MCF3010T/4SP Netwerk media converters - Roestvrijstaal
    (AT-MCF3010T/4SP)
      Allied Telesis MCF3010T / 4SP. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Ethernet interface type: 2.5 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,2500,5000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Certificering: TAA
    3.958,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Allied Telesis AT-PC2000/SC-60 Netwerk media converters - Grijs
    (990-005117-60)
      Allied Telesis AT-PC2000 / SC-60. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Packet forwarding rate (10 Mbps): 14880 pps, Packet forwarding rate (100 Mbps): 148880 pps. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Wired. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: Activity,Link,Network,PoE, Kleur van het product: Grey, Certificering: FCC Class B EN55022 Class A C-Tick CE. Ingangsspanning: 220 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 Hz, Typisch stroomverbruik: 30 W
    427,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 oktober 2021
    Allied Telesis AT-DMC1000/LC-50 Netwerk media converters
    (990-004841-50)
      Allied Telesis AT-DMC1000 / LC-50. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 31,8 mm, Diepte: 91,4 mm, Hoogte: 21,6 mm
    198,- excl. btw
    Voorraad:3
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) standalone media converter Netwerk media converters
    (AT-MC102XL)
      Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) standalone media converter. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: UTP & FO. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    137,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder