• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    175,-excl. btw 211,75incl. btw
    • Recupel € 0,04
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 06 december 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 06 december 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Allied Telesis AT-MC104XL-60 netwerk media converters

    Allied Telesis netwerk media converters: AT-MC104XL-60 - Fiber SC multi-mode to fiber SC single-mode media converters

    Productcode: AT-MC104XL-60  |  EAN/UPC: 0767035122434
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Allied Telesis netwerk media converters: AT-MC104XL-60 - Fiber SC multi-mode to fiber SC single-mode media converters kenmerken

    Allied Telesis AT-MC104XL-60. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: FCC Class A, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE compliant. Gewicht: 294 g

    Allied Telesis AT-MC104XL-60, Bedraad, 15000 m, 1310 nm, 6 W, 0 - 40 °C, -20 - 80 °C

    Specificaties

    Allied Telesis netwerk media converters: AT-MC104XL-60 - Fiber SC multi-mode to fiber SC single-mode media converters specificaties
    Certificaten
    Certificering FCC Class A, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE compliant
    Eisen aan de omgeving
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Temperatuur bij opslag -20 - 80 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 6 W
    Gewicht en omvang
    Gewicht 294 g
    Overige specificaties
    Afmetingen (BxDxH) 105 x 95 x 25 mm
    Stroomvoorziening 120 - 240 V
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 15000 m
    Golflengte 1310 nm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    AT-MC104XL-60 - Fiber SC multi-mode to fiber SC single-mode media converters
    Allied Telesis
    Allied Telesis
    211.75 EUR new
    Allied Telesis AT-MC104XL-60. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: FCC Class A, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE compliant. Gewicht: 294 g
    Allied Telesis netwerk media converters: AT-MC104XL-60 - Fiber SC multi-mode to fiber SC single-mode media converters Allied Telesis netwerk media converters: AT-MC104XL-60 - Fiber SC multi-mode to fiber SC single-mode media converters
    https://www.centralpoint.be/nl/netwerk-media-converters/allied-telesis/at-mc104xl-60-fiber-sc-multi-mode-to-fiber-sc-single-mode-media-converters-art-at-mc104xl-60-num-779109/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder