• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    66,-excl. btw 79,86incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 02 oktober 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 02 oktober 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Allied Telesis 990-001198-00 netwerk media converters

    Allied Telesis netwerk media converters: AT-SPFX/2 SFP-Modul

    Productcode: 990-001198-00  |  EAN/UPC: 0767035182339
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Allied Telesis netwerk media converters: AT-SPFX/2 SFP-Modul kenmerken

    AT-SPFX/2, 100Mbps, 1310nm, 2km

    Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul, 100 Mbit/s, 100FX, 2000 m, 1310 nm, -40 - 85 °C, -40 - 85 °C

    De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex Fast Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te meten aan verschillende afstanden en service benodigheden. De AT-SPFX/2 is toepasbaar voor Multimode fiber met een afstand tot 2 kilometer.

    Garantie
    • 2 + 3 Jaar

    Specificaties

    Allied Telesis netwerk media converters: AT-SPFX/2 SFP-Modul specificaties
    Beheerfuncties
    Plug and play Ja
    Eisen aan de omgeving
    Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 80 procent
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
    Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Netwerk
    Bekabelingstechnologie 100FX
    Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
    Overige specificaties
    Interface LC
    Fiber type MMF
    Prestatie
    Maximaal bereik 2000 m
    Golflengte 1310 nm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    AT-SPFX/2 SFP-Modul
    Allied Telesis
    Allied Telesis
    79.86 EUR new
    AT-SPFX/2, 100Mbps, 1310nm, 2km
    Allied Telesis netwerk media converters: AT-SPFX/2 SFP-Modul Allied Telesis netwerk media converters: AT-SPFX/2 SFP-Modul
    https://www.centralpoint.be/nl/netwerk-media-converters/allied-telesis/at-spfx-2-art-990-001198-00-num-4547759/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder