• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    115,-excl. btw 139,15incl. btw
    Op voorraad (37)
    Levertijd: 1 werkdag
    Gratis Verzending!
    Allied Telesis 990-001197-00 netwerk media converters

    Allied Telesis netwerk media converters: AT-SPLX10

    Productcode: 990-001197-00  |  EAN/UPC: 0767035171272
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Allied Telesis netwerk media converters: AT-SPLX10 kenmerken

    AT-SPLX10, SFP, 1Gbps, LC, 10km

    Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, -36 dBmW, -5 - 70 °C

    De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te meten aan verschillende afstanden en service benodigheden. De AT-SPLX10 is toepasbaar voor Singlemode fiber met een afstand tot 10 kilometer.

    Garantie
    • 2 + 3 Jaar

    Specificaties

    Allied Telesis netwerk media converters: AT-SPLX10 specificaties
    Beheerfuncties
    Hot-swap Ja
    Eisen aan de omgeving
    Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 85 procent
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
    Temperatuur, in bedrijf -5 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Netwerk
    Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
    Overige specificaties
    Interface LC
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Gevoeligheid -36 dBmW
    Maximaal bereik 10000 m
    Golflengte 1310 nm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    AT-SPLX10
    Allied Telesis
    Allied Telesis
    139.15 EUR new
    AT-SPLX10, SFP, 1Gbps, LC, 10km
    Allied Telesis netwerk media converters: AT-SPLX10 Allied Telesis netwerk media converters: AT-SPLX10
    https://www.centralpoint.be/nl/netwerk-media-converters/allied-telesis/at-splx10-art-990-001197-00-num-4547757/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder