• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    189,-excl. btw 228,69incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 06 oktober 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 06 oktober 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Allied Telesis 990-004281-60 netwerk media converters

    Allied Telesis netwerk media converters: AT-MMC2000/ST-60

    Productcode: 990-004281-60  |  EAN/UPC: 0767035206424
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Allied Telesis netwerk media converters: AT-MMC2000/ST-60 kenmerken

    AT-MMC2000/ST-60, 1Gbps, ST

    Allied Telesis AT-MMC2000/ST-60, 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, 1000Base-SX, IEEE 802.1Q, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, ST

    Allied Telesis Gigabit Mini Media & Rate Converters, de AT-MMC2000 serie, zijn door het kleine formaat niet alleen milieuvriendelijk - small carbon footprint - maar ook ruimtebesparend in uw werkomgeving. Ondanks zijn compacte formaat levert de MMC2000 serie de power en functionaliteit van standaard formaat media converters. De AT-MMC2000/ST beschikt over een 1000TX naar 1000FX/ST aansluiting voor Multimode Fiber tot 550 meter (62.5/125 = 220 meter).

    Specificaties

    Allied Telesis netwerk media converters: AT-MMC2000/ST-60 specificaties
    Certificaten
    Certificering FCC A, EN55022 A, CISPR 22 A, C-TICK, VCCI
    Veiligheid UL60950-1, EN60950-1
    Design
    LED-indicatoren LAN, Stroom, Systeem
    Intern Nee
    Eisen aan de omgeving
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
    Hoogte, in bedrijf 0 - 3048 m
    Temperatuur bij opslag -30 - 70 °C
    Energie
    Ingangsspanning 12 V
    Gewicht en omvang
    Hoogte 21.8 mm
    Diepte 101.6 mm
    Gewicht 170 g
    Breedte 549 mm
    Netwerk
    Auto MDI/MDI-X Ja
    VLAN=ondersteuning Ja
    Store-and-forward Ja
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
    Jumbo frames 10000
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Converter input interface 10BASE-T,100BASE-TX,...
    Converter output interface 1000BASE-SX
    Ethernet interface type Gigabit Ethernet
    Netwerkstandaard IEEE 802.1Q
    Poorten & interfaces
    Vezel-optische connector ST
    Fibre channel-poorten 2
    Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Aansluiting voor netstroomadapter Ja
    Prestatie
    Tx vermogen (min) -9.5 dBmW
    Rx vermogen (max) -3 dBmW
    Draad modus structuur Multimode
    Tx vermogen (max) -4 dBmW
    Vezelkabel diameters ondersteund 50/125, 62.5/125 µm
    Maximaal bereik 500 m
    Golflengte 850 nm
    Rx vermogen (min) -17 dBmW

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    AT-MMC2000/ST-60
    Allied Telesis
    Allied Telesis
    228.69 EUR new
    AT-MMC2000/ST-60, 1Gbps, ST
    Allied Telesis netwerk media converters: AT-MMC2000/ST-60 Allied Telesis netwerk media converters: AT-MMC2000/ST-60
    https://www.centralpoint.be/nl/netwerk-media-converters/allied-telesis/mini-media-converter-10-100t-to-100base-fx-mm-st-connector-art-990-004281-60-num-5723327/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder