• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    569,-excl. btw 688,49incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 02 oktober 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 02 oktober 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Allied Telesis 990-002638-00 netwerk media converters

    Allied Telesis netwerk media converters: AT-SPLX10/I

    Productcode: 990-002638-00  |  EAN/UPC: 0767035190877
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Allied Telesis netwerk media converters: AT-SPLX10/I kenmerken

    AT-SPLX10/I, 1Gbps, 10km, SFP, LC

    Allied Telesis AT-SPLX10/I, 1250 Mbit/s, 1000LX, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, -40 - 85 °C

    De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. De AT-SPLX10/I heeft een industrieel temperatuurbereik en heeft vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, Vcc, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen optisch vermogen. De AT-SPLX10/I is toepasbaar voor Singlemode Fiber en afstanden tot 10 kilometer.

    Garantie
    • 2 + 3 Jaar

    Specificaties

    Allied Telesis netwerk media converters: AT-SPLX10/I specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 85 procent
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
    Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Netwerk
    Bekabelingstechnologie 1000LX
    Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) LC
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Golflengte 1310 nm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    AT-SPLX10/I
    Allied Telesis
    Allied Telesis
    688.49 EUR new
    AT-SPLX10/I, 1Gbps, 10km, SFP, LC
    Allied Telesis netwerk media converters: AT-SPLX10/I Allied Telesis netwerk media converters: AT-SPLX10/I
    https://www.centralpoint.be/nl/netwerk-media-converters/allied-telesis/sfp-pluggable-optical-module-1000lx10-10km-single-mode-dual-fiber-tx1310-rx1310-lc-conn-40-to-85oc-art-990-002638-00-num-5721909/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder