• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Media Converters van ASSMANN Electronic (21 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: DIGITUS DN-82122 - Zwart
    (DN-82122)
      ASSMANN Electronic DIGITUS DN-82122. Converter input interface: 1000Base-LX, 1000Base-TX, 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    99,- excl. btw
    119,79 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: GT-702 - Zwart
    (GT-702)
      ASSMANN Electronic GT-702. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 50 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Certificering: CE
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ-45, SC, Tx .....
    (DN-82023_60)
      ASSMANN Electronic DN-82023_60. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 60000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    98,- excl. btw
    118,58 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Professional Bidirectional Gigabit Media Converter, RJ-45, SC, Tx .....
    (DN-82122_080)
      ASSMANN Electronic DN-82122_080. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-TX, 100Base-TX, Converter output interface: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    359,- excl. btw
    434,39 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Singlemode, BiDi, WDM, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Tx1310nm/Rx1550nm, SC, .....
    (DN-82022)
      ASSMANN Electronic DN-82022. Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    54,- excl. btw
    65,34 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: RJ45 / SFP - Zwart
    (DN-82030)
      ASSMANN Electronic RJ45 / SFP. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, 10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SFP. Maximaal bereik: 80000 m, Buffergrootte: 128 KB. LED-indicatoren: LAN, Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Certificering: CE, FCC
    59,- excl. btw
    71,39 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ-45, SC, Tx .....
    (DN-82023_40)
      ASSMANN Electronic DN-82023_40. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    60,- excl. btw
    72,60 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Managed Media Converter (SC,MM)-220/550m .....
    (GT-902)
      ASSMANN Electronic GT-902. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multi-mode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Typisch stroomverbruik: 4 W
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Professional Fast Ethernet Media Converter, RJ-45, SC, 1310 nm, 60km max. .....
    (DN-82021-1_060)
      ASSMANN Electronic DN-82021-1_060. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 60000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ-45/SC, Tx .....
    (DN-82022_40)
      ASSMANN Electronic DN-82022_40. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    60,- excl. btw
    72,60 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Professional Bidirectional Gigabit Media Converter, RJ-45, SC, Tx .....
    (DN-82123_040)
      ASSMANN Electronic DN-82123_040. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-TX, 100Base-TX, Converter output interface: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Professional Gigabit Media Converter, RJ-45, SC, 1310 nm, 40km max. - Zwart
    (DN-82121-1_040)
      ASSMANN Electronic DN-82121-1_040. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-TX, 100Base-TX, Converter output interface: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Certificering: FCC, CE
    115,- excl. btw
    139,15 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ-45/SC, Tx .....
    (DN-82022_80)
      ASSMANN Electronic DN-82022_80. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    119,- excl. btw
    143,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Professional Fast Ethernet Media Converter, RJ-45, SC, 1310 nm, 80km max. .....
    (DN-82021-1_080)
      ASSMANN Electronic DN-82021-1_080. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Professional Bidirectional Gigabit Media Converter, RJ-45, SC, Tx .....
    (DN-82122_040)
      ASSMANN Electronic DN-82122_040. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-TX, 100Base-TX, Converter output interface: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Professional Gigabit Media Converter, RJ-45, SC, 1310 nm, 60km max. - Zwart
    (DN-82121-1_060)
      ASSMANN Electronic DN-82121-1_060. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-TX, 100Base-TX, Converter output interface: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 60000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Certificering: FCC, CE
    175,- excl. btw
    211,75 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Professional Gigabit Media Converter, RJ-45, SC, 1310 nm, 80km max. - Zwart
    (DN-82121-1_080)
      ASSMANN Electronic DN-82121-1_080. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-TX, 100Base-TX, Converter output interface: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Certificering: FCC, CE
    179,- excl. btw
    216,59 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Professional Bidirectional Gigabit Media Converter, RJ-45, SC, Tx .....
    (DN-82122_060)
      ASSMANN Electronic DN-82122_060. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-TX, 100Base-TX, Converter output interface: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 60000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    179,- excl. btw
    216,59 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: DIGITUS DN-82123 - Zwart
    (DN-82123)
      ASSMANN Electronic DIGITUS DN-82123. Converter input interface: 1000Base-LX, 1000Base-TX, 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    185,- excl. btw
    223,85 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Professional Fast Ethernet Media Converter, RJ-45, SC, 1310 nm, 100km max. .....
    (DN-82021-1_100)
      ASSMANN Electronic DN-82021-1_100. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 100000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    195,- excl. btw
    235,95 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk media converters: Professional Fast Ethernet Media Converter, RJ-45, SC, 1310 nm, 120km max. .....
    (DN-82021-1_120)
      ASSMANN Electronic DN-82021-1_120. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 120000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    225,- excl. btw
    272,25 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder