• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ASSMANN Electronic Netwerk media converters

    ASSMANN Electronic PoE Media Converter, Multimode Netwerk media converters - Zwart
    (FTP-802)
      ASSMANN Electronic FTP-802. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    ASSMANN Electronic Industrial Managed Gigabit Ethernet Media Converter RJ45 / SFP Netwerk media .....
    (IGT-905A)
      ASSMANN Electronic IGT-905A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: LC. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 12 - 48, Typisch stroomverbruik: 7,9 W
    128,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder