• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • netwerk media converters

    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    549,- excl. btw
    Voorraad3022
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF
    (SFP-10G-LR=)
      Cisco SFP-10G-LR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber type: SMF
    2.009,- excl. btw
    Voorraad204
    Cisco netwerk media converters: QSFP to SFP+ or SFP Adapter Module
    (CVR-QSFP-SFP10G=)
      Cisco CVR-QSFP-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+,SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 13,5 mm
    275,- excl. btw
    Voorraad437
    Cisco netwerk media converters: Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    (MGBSX1)
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Fiber type: MMF
    119,- excl. btw
    Voorraad711
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-LX SFP Transceiver
    (MGBLX1)
      Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2, Certificering: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.. Typisch stroomverbruik: 1 W
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-BX10 Upstream SFP Module
    (GLC-BX-U=)
      Cisco GLC-BX-U=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-BX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: SFP (mini-GBIC)
    Cisco netwerk media converters: GLC-SX-MM-RGD
    (GLC-SX-MM-RGD=)
      Cisco GLC-SX-MM-RGD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC, Fiber type: MMF
    429,- excl. btw
    Voorraad44
    Cisco netwerk media converters: SFP-10G-LRM= SFP Module
    (SFP-10G-LRM=)
      Cisco SFP-10G-LRM=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Bedrijfstemperatuur, bereik: 32 - 158 °F
    849,- excl. btw
    Voorraad132
    Open Box
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D (Open Box)
    (GLC-FE-100BX-D=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1550 nm. Fiber type: SMF, Power budget: -28,2 dB
    250,- excl. btw
    Voorraad16
    Cisco netwerk media converters: Gigabit LH Mini-GBIC SFP
    (MGBLH1)
      Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm
    225,- excl. btw
    Voorraad31
    Cisco netwerk media converters: Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
    (MGBT1)
      Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Bekabelingstechnologie: 1000Base-T. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: RJ-45
    119,- excl. btw
    Voorraad21
    Cisco netwerk media converters: OneX Converter Module
    (CVR-X2-SFP10G=)
      Cisco CVR-X2-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Gewicht: 300 g. Afmetingen (BxDxH): 41,9 x 98,9 x 19,1 mm, Interface: SFP+
    159,- excl. btw
    Voorraad1
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-FX SFP
    (GLC-FE-100FX-RGD=)
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogensgebied: -14 - -20 dBmW, Aansluiting(en): Dual LC, Fiber type: MMF
    219,- excl. btw
    Voorraad9
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-BX10-D
    (GLC-BX-D=)
      Cisco 1000BASE-BX10-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001; Laser Class I IEC 60825-1, Certificering: • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah . Gewicht: 75 g. Zendvermogensgebied: -3 - 9 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Aansluiting(en): Single LC / PC / UPC
    999,- excl. btw
    Voorraad12
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-SR X2 Module
    (X2-10GB-SR-RF)
      Cisco 10GBASE-SR X2 Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10000BASE-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ae. Typisch stroomverbruik: 4 W
    Open Box
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX (Open Box)
    (GLC-FE-100FX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: MMF
    98,- excl. btw
    Voorraad64
    Cisco netwerk media converters: TwinGig Converter Module
    (CVR-X2-SFP=)
      The Cisco TwinGig Converter Module offers investment protection for 10 Gigabit Ethernet switches such as the Cisco Catalyst 3750-E and 3560-E Series switches by enabling migration from Gigabit Ethernet to 10 Gigabit Ethernet uplinks based upon business needs, without having to upgrade the switches.
    Cisco netwerk media converters: XFP-10G-MM-SR
    (XFP-10G-MM-SR=)
      Cisco XFP-10G-MM-SR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBase-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3. Zendvermogensgebied: -1.0, Interface: LC (1.25mm), Vormfactor: SFF
    Cisco netwerk media converters: CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
    (CWDM-SFP-1510=)
      Cisco CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G / 2G FC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1510 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Fiber type: FC-PI
    Open Box
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module SMF (Open Box)
    (SFP-GE-Z)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module SMF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-ZX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 70000 m, Golflengte: 1550 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    55,- excl. btw
    Voorraad5
    Open Box
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM (Open Box)
    (SFP-GE-S)
      Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1000 m, Golflengte: 850 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    99,- excl. btw
    Voorraad1
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX
    (GLC-FE-100LX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF
    319,- excl. btw
    Voorraad16
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U
    (GLC-FE-100BX-U=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF
    Cisco netwerk media converters: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
    (CWDM-SFP-1470=)
      Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G / 2G FC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1470 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Fiber type: FC-PI
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-ZR X2 Module
    (X2-10GB-ZR=)
      Cisco 10GBASE-ZR X2 Module. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-ZR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1530 nm. Gewicht: 300 g. Zendvermogensgebied: 0 - 4 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm, Interface: X2
    Open Box
    Cisco netwerk media converters: CWDM-GBIC-1570, GBIC, 1570nm (Open Box)
    (CWDM-GBIC-1570)
      Cisco CWDM-GBIC-1570. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1570 nm. Certificering: RoHS. Interface: GBIC
    55,- excl. btw
    Voorraad7
    Cisco netwerk media converters: CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
    (CWDM-SFP-1550=)
      Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G / 2G FC. Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1550 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Aansluitingen: 1x LC / PC SM
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-LX10 SFP
    (GLC-FE-100LX-RGD=)
      Cisco 100BASE-LX10 SFP. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -8 - -15 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    349,- excl. btw
    Voorraad61
    Cisco netwerk media converters: Aironet Power Injector Media Converter
    (AIR-PWRINJ-FIB=)
      Cisco Aironet Power Injector Media Converter. Aansluiting(en): MT-RJ
    Open Box
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-ER XENPAK Module for SMF (Open Box)
    (XENPAK-10GB-ER+)
      Cisco 10GBASE-ER XENPAK Module for SMF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-ER. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1550 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ae. Typisch stroomverbruik: 8 W
    399,- excl. btw
    Voorraad6
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100EX
    (GLC-FE-100EX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100EX. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF
    Cisco netwerk media converters: OC-3/STM-1 SFP, SM, IR-1
    (SFP-OC3-IR1=)
      Cisco OC-3 / STM-1 SFP, SM, IR-1. Bekabelingstechnologie: OC-3 / STM-1. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP (mini-GBIC), Aansluiting(en): LC
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module SMF, 1550-nm Wavelength, Industrial Temperature Range
    (GLC-ZX-SM-RGD=)
      Cisco GLC-ZX-SM-RGD=. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-ZX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 70000 m, Golflengte: 1550 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC, Fiber type: SMF
    Cisco netwerk media converters: DWDM XFP
    (DWDM-XFP-60.61=)
      Cisco DWDM XFP. Maximum data transfer rate: 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1560,61 nm. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Gewicht: 300 g
    Cisco : Refurb/1000 Base-T SFP
    (GLC-T-RF)
      Refurb / 1000 Base-T SFP
    Cisco netwerk media converters: OC-3/STM-1 Pluggable Multi-Mode Fibre (2 km) Transceiver Module multi-mode fibre
    (SFP-OC3-MM=)
      Cisco OC-3 / STM-1 Pluggable Multi-Mode Fibre (2 km) Transceiver Module multi-mode fibre. Bekabelingstechnologie: OC-3 / STM-1. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    Cisco netwerk media converters: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-5172=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1551,72 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    Cisco netwerk media converters: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-4294=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1542,94 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    Cisco netwerk media converters: 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics
    (XFP-10GZR-OC192LR=)
      Cisco 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: OC-192 / STM-64, 10GBASE-LR Ethernet. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Interface: SMF, Aansluiting(en): LC-LC
    Open Box
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-LR XENPAK Module for SMF (Open Box)
    (XENPAK-10GB-LR+)
      Cisco 10GBASE-LR XENPAK Module for SMF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-LR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ae. Typisch stroomverbruik: 8 W
    82,50 excl. btw
    Voorraad9
    Cisco : 100G and 40GBASE SR-BiDi QSFP Transceive
    (QSFP-40/100-SRBD=)
      100G and 40GBASE SR-BiDi QSFP Transceive
    1.529,- excl. btw
    Voorraad86
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder