• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Media Converters van Cisco (43 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Intern
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    529,- excl. btw
    640,09 incl. btw
    Voorraad692
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
    (MGBT1)
      Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Bekabelingstechnologie: 1000Base-T. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: RJ-45
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad122
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
    (GLC-LX-SM-RGD=)
      Cisco 1000BASE-LX / LH Long Wavelength; Rugged. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-LX / LH. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Gewicht: 75 g. Zendvermogen: -3 - -9,5 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP
    839,- excl. btw
    1015,19 incl. btw
    Voorraad83
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    (MGBSX1)
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Fiber type: MMF
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad862
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF
    (SFP-10G-LR=)
      Cisco SFP-10G-LR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber type: SMF
    2029,- excl. btw
    2455,09 incl. btw
    Voorraad272
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: GLC-SX-MM-RGD
    (GLC-SX-MM-RGD=)
      Cisco GLC-SX-MM-RGD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC, Fiber type: MMF
    429,- excl. btw
    519,09 incl. btw
    Voorraad48
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-BX10-D
    (GLC-BX-D=)
      Cisco 1000BASE-BX10-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001; Laser Class I IEC 60825-1, Certificering: • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah . Gewicht: 75 g. Zendvermogen: -3 - 9 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Aansluiting(en): Single LC / PC / UPC
    989,- excl. btw
    1196,69 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco : BROADCOM 5781010Gb A-FEX SFP+
    (UCSC-PCIE-B3SFP=)
      BROADCOM 5781010Gb A-FEX SFP+
    769,- excl. btw
    930,49 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: XFP-10G-MM-SR
    (XFP-10G-MM-SR=)
      Cisco XFP-10G-MM-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBase-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Interface: LC (1.25mm), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, Vormfactor: SFF
    1519,- excl. btw
    1837,99 incl. btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: OneX Converter Module
    (CVR-X2-SFP10G=)
      Cisco CVR-X2-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Gewicht: 300 g. Afmetingen (BxDxH): 41,9 x 98,9 x 19,1 mm, Interface: SFP+
    159,- excl. btw
    192,39 incl. btw
    Voorraad32
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: Gigabit LH Mini-GBIC SFP
    (MGBLH1)
      Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm
    209,- excl. btw
    252,89 incl. btw
    Voorraad267
    Gratis verzending
    Cisco : Nexus 3064-X Rev Airflow (port side int
    (N3K-C3064-X-BA-L3)
      Nexus 3064-X Rev Airflow (port side int
    21189,- excl. btw
    25638,69 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX
    (GLC-FE-100LX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF
    309,- excl. btw
    373,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: SFP-10G-LRM= SFP Module
    (SFP-10G-LRM=)
      Cisco SFP-10G-LRM=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Bedrijfstemperatuur, bereik: 32 - 158 °F
    529,- excl. btw
    640,09 incl. btw
    Voorraad135
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-T SFP Transceiver Module
    (SFP-GE-T=)
      Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    349,- excl. btw
    422,29 incl. btw
    Voorraad121
    Gratis verzending
    Cisco : MDS 9148 8p 4Gbps FC Optic Upgrade
    (M9148PL8-4G-SFP=)
      MDS 9148 8p 4Gbps FC Optic Upgrade
    5679,- excl. btw
    6871,59 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX
    (GLC-FE-100FX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: MMF
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Voorraad36
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: TwinGig Converter Module
    (CVR-X2-SFP=)
      Cisco TwinGig Converter Module. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Gewicht: 300 g. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Afmetingen (BxDxH): 39 x 92 x 19 mm, Interface: X2
    155,- excl. btw
    187,55 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-FX SFP
    (GLC-FE-100FX-RGD=)
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -14 - -20 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    219,- excl. btw
    264,99 incl. btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: QSFP to SFP+ or SFP Adapter Module
    (CVR-QSFP-SFP10G=)
      Cisco CVR-QSFP-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: QSFP+, SFP+. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 13,5 mm
    275,- excl. btw
    332,75 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
    (CWDM-SFP-1470=)
      Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G / 2G FC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1470 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    3789,- excl. btw
    4584,69 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
    (CWDM-SFP-1510=)
      Cisco CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G / 2G FC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1510 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    3789,- excl. btw
    4584,69 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: GE SFP, LC Connector SX Transceiver - Roestvrijstaal
    (GLC-SX-MM=)
      Cisco GE SFP, LC Connector SX Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-SX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ah,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Roestvrijstaal. Gewicht: 75 g
    399,- excl. btw
    482,79 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: XFP transceiver module
    (XFP-10GLR-OC192SR=)
      Cisco XFP-10GLR-OC192SR=. Interface: SMF, Aansluiting(en): LC
    3039,- excl. btw
    3677,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-T SFP Transceiver Module
    (SFP-GE-T)
      Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    339,- excl. btw
    410,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U
    (GLC-FE-100BX-U=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF
    349,- excl. btw
    422,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: X2-10GB-LRM 10GBASE-LRM X2 Transceiver Module - Fiber Module
    (X2-10GB-LRM=)
      Cisco X2-10GB-LRM 10GBASE-LRM X2 Transceiver Module - Fiber Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 10GBase-LRM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 220 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: 10 Gigabit Ethernet, Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13 mm, Interface: X2
    1139,- excl. btw
    1378,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-BX10 Upstream SFP Module
    (GLC-BX-U=)
      Cisco GLC-BX-U=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-BX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: SFP (mini-GBIC)
    989,- excl. btw
    1196,69 incl. btw
    Voorraad6
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: OC-12/STM-4 Pluggable Intermediate-Reach (15 km) Transceiver Module
    (SFP-OC12-IR1=)
      Cisco OC-12 / STM-4 Pluggable Intermediate-Reach (15 km) Transceiver Module. Bekabelingstechnologie: OC-12 / STM-4. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    1429,- excl. btw
    1729,09 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
    (CWDM-SFP-1550=)
      Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G / 2G FC. Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1550 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    3789,- excl. btw
    4584,69 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-5172=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1551,72 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    4599,- excl. btw
    5564,79 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics
    (XFP-10GZR-OC192LR=)
      Cisco 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: OC-192 / STM-64, 10GBASE-LR Ethernet. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Interface: SMF, Aansluiting(en): LC-LC
    12259,- excl. btw
    14833,39 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: DWDM XFP
    (DWDM-XFP-60.61=)
      Cisco DWDM XFP. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1560,61 nm. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Gewicht: 300 g
    15319,- excl. btw
    18535,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: Aironet Power Injector Media Converter
    (AIR-PWRINJ-FIB=)
      Cisco Aironet Power Injector Media Converter. Aansluiting(en): MT-RJ
    239,- excl. btw
    289,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D
    (GLC-FE-100BX-D=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1550 nm. Fiber type: SMF
    349,- excl. btw
    422,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100EX
    (GLC-FE-100EX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100EX. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF
    469,- excl. btw
    567,49 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: OC-3/STM-1 SFP, SM, IR-1
    (SFP-OC3-IR1=)
      Cisco OC-3 / STM-1 SFP, SM, IR-1. Bekabelingstechnologie: OC-3 / STM-1. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP (mini-GBIC), Aansluiting(en): LC
    619,- excl. btw
    748,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module SMF, 1550-nm Wavelength, Industrial Temperature Range
    (GLC-ZX-SM-RGD=)
      Cisco GLC-ZX-SM-RGD=. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-ZX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 70000 m, Golflengte: 1550 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC, Fiber type: SMF
    3379,- excl. btw
    4088,59 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-4294=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1542,94 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    4599,- excl. btw
    5564,79 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-ER X2 Module
    (X2-10GB-ER=)
      Cisco 10GBASE-ER X2 Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 10GBase-ER. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1550 nm. Datalink-protocollen: 10 Gigabit Ethernet, Interface: X2
    7569,- excl. btw
    9158,49 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-ZR X2 Module
    (X2-10GB-ZR=)
      Cisco 10GBASE-ZR X2 Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-ZR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1530 nm. Gewicht: 300 g. Zendvermogen: 0 - 4 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm, Interface: X2
    12259,- excl. btw
    14833,39 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-LX10 SFP
    (GLC-FE-100LX-RGD=)
      Cisco 100BASE-LX10 SFP. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -8 - -15 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    339,- excl. btw
    410,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: OC-3/STM-1 Pluggable Multi-Mode Fibre (2 km) Transceiver Module multi-mode fibre
    (SFP-OC3-MM=)
      Cisco OC-3 / STM-1 Pluggable Multi-Mode Fibre (2 km) Transceiver Module multi-mode fibre. Bekabelingstechnologie: OC-3 / STM-1. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    499,- excl. btw
    603,79 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder