• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Extreme networks Netwerk media converters

    Extreme networks Sw/850nm ser pluggable XFP optic LC 300m Netwerk media converters
    (10G-XFP-SR)
      Sw / 850nm ser pluggable XFP optic LC 300m
    Extreme networks 850nm Serial Pluggable XFP Optic 4 Pack Netwerk media converters
    (10G-XFP-SR-4)
      850nm Serial Pluggable XFP Optic 4 Pack
    Extreme networks Sw/1310nm ser pluggable XFP opt LC 10km Netwerk media converters
    (10G-XFP-LR)
      Sw / 1310nm ser pluggable XFP opt LC 10km
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder