• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Planet Netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters
    Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (SC, MM) Media Converter Netwerk media converters
    (GT-802)
      Planet GT-802. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Tx vermogen (min): -9,5 dBmW. Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 5,6 W
    Planet 10/100Base-TX to 100Base-FX (SFP) Industrial Media Converter Netwerk media converters - Zwart
    (IFT-805AT)
      Planet IFT-805AT. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Internationale veiligheidscode (IP): IP30, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Typisch stroomverbruik: 3 W. Breedte: 135 mm, Diepte: 85 mm, Hoogte: 32 mm
    Planet FT-802 - 10/100Base-TX(FX), SC/MM, 2km Netwerk media converters - Zwart
    (FT-802)
      Planet FT-802. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (SC, MM) Media Converter Netwerk media converters
    (GT-802S)
      Planet GT-802S. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100000 m, Golflengte: 1310 nm, Tx vermogen (min): -9,5 dBmW. Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 5,6 W
    Planet 1000BASE-X to 10/100/1000BASE-T, SFP, 802.3at PoE, 120km Max Netwerk media converters - Zwart
    (GTP-805A)
      Planet GTP-805A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-X. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Part 15 Class A, CE. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 30 W. Breedte: 70 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 26 mm
    Planet 10/100/1000Base-T to mini-GBIC Industrial Managed Media Converter (LC,MM/SM)-distance depending on SFP .....
    (IGT-905A)
      Planet IGT-905A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5 / 125 µm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Typisch stroomverbruik: 7,9 W
    134,- excl. btw
    Voorraad:3
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Planet 1000Base-SX / LX to 10/100/1000Base-T 802.3at PoE Industrial Media Converter (mini-GBIC, SFP) Netwerk .....
    (IGTP-805AT)
      Planet IGTP-805AT. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart, Internationale veiligheidscode (IP): IP30, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 48 V, Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 30 W
    Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX/LX Gigabit Media Converter, SFP Netwerk media converters - Zwart
    (GT-805A)
      Planet GT-805A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 4,6 W
    Planet RS-232 / RS-422 / RS-485 over Fast Ethernet Media Converter Netwerk media converters - Zwart
    (ICS-100)
      Planet ICS-100. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Stroom: 2 A, Vermogensverbruik (max): 5,5 W
    Planet RS-232/422/485 over Fast Ethernet Media Converter (SFP) – Vary on module Netwerk media converters - Zwart
    (ICS-105A)
      Planet ICS-105A. Overdrachtssnelheid (max): 300 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Vermogensverbruik (max): 5,5 W
    Planet FTP-802 - 10/100Base-TX(FX), SC/MM, 2km Netwerk media converters - Zwart
    (FTP-802)
      Planet FTP-802. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 48 V, Stroom: 0.4 A, Spanning: 48 V
    Planet 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, SM) Smart Media Converter-35km Netwerk media converters - Zwart
    (FST-802S35)
      Planet FST-802S35. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 35000 m, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 94 mm, Diepte: 81 mm, Hoogte: 26 mm
    Planet FTP-802S15 - 10/100Base-TX(FX), SC/SM, 15km Netwerk media converters - Zwart
    (FTP-802S15)
      Planet FTP-802S15. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 48 V, Stroom: 0.4 A, Spanning: 48 V
    Planet 10/100Base-TX to 100Base-FX Industrial Media Converter - 2km Netwerk media converters - Zwart
    (IFT-802T)
      Planet IFT-802T. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart, Internationale veiligheidscode (IP): IP30, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Typisch stroomverbruik: 3 W
    Planet 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (SC, SM) Bridge Media Converter, 15km Netwerk media converters - Zwart
    (FT-802S15)
      Planet FT-802S15. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Spanning: 5 V
    Planet 10/100/1000Base-T to mini-GBIC Managed Media Converter (LC,MM/SM)-distance depend on SFP module Netwerk .....
    (GT-905A)
      Planet GT-905A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 4 W
    89,- excl. btw
    Voorraad:20
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Planet 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, SM) Smart Media Converter, 15km Netwerk media converters - Zwart
    (FST-802S15)
      Planet FST-802S15. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    93,- excl. btw
    Voorraad:5
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Planet 10/100Base-TX to 100Base-FX (ST, MM) Smart Media Converter-2km Netwerk media converters - Zwart
    (FST-801)
      Planet FST-801. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 6,2 W
    Planet Industrial RS-232/RS-422/RS-485 over 100Base-FX Media Converter (Fiber, Vary on SFP module) Netwerk media .....
    (ICS-2105A)
      Planet ICS-2105A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 0,9 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 120000 m, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125,62.5 / 125,9 / 125 µm. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Ingangsspanning: 12 - 48 V
    Planet 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, SM) Smart Media Converter-50km Netwerk media converters - Zwart
    (FST-802S50)
      Planet FST-802S50. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 50000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 6,2 W
    Planet 10/100Base-TX to 100Base-FX Industrial Media Converter, 15km Netwerk media converters - Zwart
    (IFT-802TS15)
      ASSMANN Electronic IFT-802TS15. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Typisch stroomverbruik: 3 W
    134,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX(WDM) Smart Media Converter-TX:1310nm-15km Netwerk media converters - Zwart
    (GST-806A15)
      Planet GST-806A15. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1550 nm. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 3,1 W
    Planet 10G/5G/2.5G/1G/100M Copper to 10GBASE-X SFP+ Media Converter Netwerk media converters
    (XT-705A)
      Planet XT-705A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3an,IEEE 802.3bz,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Ethernet interface type: 2.5 Gigabit Ethernet,5 Gigabit Ethernet,10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 60000 m, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125,50 / 125,62.5 / 125 µm....
    209,- excl. btw
    Voorraad:3
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX(WDM) Smart Media Converter-TX:1310nm-60km Netwerk media converters - Zwart
    (GST-806A60)
      Planet GST-806A60. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 60000 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 3,1 W
    Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1550nm, 60km Netwerk media converters - Zwart
    (GT-806B60)
      Planet GT-806B60. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 60000 m, Golflengte: 1550 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    Planet 15-Slot Media Converter Chassis (AC Power) Netwerk media converters - Zwart
    (MC-1500R)
      Planet MC-1500R. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Spanning: 5 V, Output current: 1 A, Typisch stroomverbruik: 80 W. Breedte: 438 mm, Diepte: 200 mm, Hoogte: 103 mm
    Planet 10/100Base-TX to 100Base-FX (SFP) Web Smart Media Converter -up to 60km Netwerk media converters - Zwart
    (FT-905A)
      Planet FT-905A. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 60000 m. Kleur van het product: Zwart. Vermogensverbruik (max): 5,5 W
    Planet FT-801 - 10/100Base-TX(FX), ST/MM, 2km Netwerk media converters - Zwart
    (FT-801)
      Planet FT-801. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    Planet 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (WDM TX:1550nm, SM) Bridge Media Converter, 20km Netwerk media converters - .....
    (FT-806B20)
      Planet FT-806B20. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Breedte: 97 mm, Diepte: 69 mm, Hoogte: 26 mm
    Planet 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, MM) Smart Media Converter-2km Netwerk media converters - Zwart
    (FST-802)
      Planet FST-802. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 94 mm, Diepte: 81 mm, Hoogte: 26 mm
    Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX/SX(mini-GBIC, SFP) Smart Media Converter, distance depends on SFP module .....
    (GST-805A)
      Planet GST-805A. Maximum data transfer rate: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 100Base-SX,1000Base-LX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A. Breedte: 81 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 26 mm
    Planet 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC WDM, SM) Smart Media Converter- TX: 1310nm-20km Netwerk media converters - .....
    (FST-806A20)
      Planet FST-806A20. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 94 mm, Diepte: 81 mm, Hoogte: 26 mm
    Planet 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC WDM, SM) Smart Media Converter- TX: 1550nm-20km Netwerk media converters - .....
    (FST-806B20)
      Planet FST-806B20. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 94 mm, Diepte: 81 mm, Hoogte: 26 mm
    Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1310nm~15km Netwerk media converters - Zwart
    (GT-806A15)
      Planet GT-806A15. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 4,6 W
    Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1550nm~15km Netwerk media converters - Zwart
    (GT-806B15)
      Planet GT-806B15. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1550 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 4,6 W
    Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX(WDM) Smart Media Converter-TX:1550nm-15km Netwerk media converters - Zwart
    (GST-806B15)
      Planet GST-806B15. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1550 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 3,1 W
    175,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX(WDM) Smart Media Converter-TX:1550nm-60km Netwerk media converters - Zwart
    (GST-806B60)
      Planet GST-806B60. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 60000 m, Golflengte: 1550 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 3,1 W
    Planet Industrial 10G/5G/2.5G/1G/100M Copper to 10GBASE-X SFP+ Media Converter Netwerk media converters - Zwart
    (IXT-705AT)
      Planet IXT-705AT. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 20000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3an,IEEE 802.3bz,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000,2500,5000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. LED-indicatoren: Alarm, Storing, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 12 - 48 V
    359,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Planet 15-Slot Media Converter Chassis (DC Power) Netwerk media converters - Zwart
    (MC-1500R48)
      Planet MC-1500R48. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Spanning: 5 V, Output current: 1 A, Typisch stroomverbruik: 96 W. Breedte: 438 mm, Diepte: 200 mm, Hoogte: 103 mm
    Planet 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (SC, SM) Bridge Media Converter, 50km Netwerk media converters - Zwart
    (FT-802S50)
      Planet FT-802S50. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 50000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Breedte: 97 mm, Diepte: 69 mm, Hoogte: 26 mm
    Planet Industrial RS-232/RS-422/RS-485 over 10/100Base-TX Media Converter (Copper, RJ-45) Netwerk media .....
    (ICS-2100)
      Planet ICS-2100. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 300 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Vermogensverbruik (max): 10,1 W
    Planet 10/100/1000Base-T, 1 x RJ-45, 2 x SFP, 1000Base-X, MM, 6Gbps Netwerk media converters - Zwart
    (GT-1205A)
      Planet GT-1205A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 120000 m. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class B, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 5,4 W
    119,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Planet 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (MT-RJ, MM) Bridge Media Converter, 2km Netwerk media converters - Zwart
    (FT-803)
      Planet FT-803. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: MT-RJ, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    Planet 10/100/1000T to 2-port 100/1000X, SFP, 6Gbps Netwerk media converters - Zwart
    (IGT-1205AT)
      Planet IGT-1205AT. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-BX,1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 120000 m. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Typisch stroomverbruik: 4,8 W
    Planet 1-Port 10/100/1000T 802.3at PoE+ Ethernet to VDSL2 Converter Netwerk media converters - Zwart
    (VC-231GP)
      Planet VC-231GP. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Maximaal bereik: 1400 m. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Typisch stroomverbruik: 32,4 W. Breedte: 97 mm, Diepte: 70 mm, Hoogte: 26 mm
    Planet FST-806B60 Netwerk media converters - Zwart
    (FST-806B60)
      Planet FST-806B60. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 60000 m, Golflengte: 1550 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 6,2 W
    Planet IEEE 802.3af/at to Passive PoE Power Converter (12V/19V/24V) Netwerk media converters - Zwart
    (POE-165S)
      Planet POE-165S. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Breedte: 94 mm, Diepte: 70,3 mm, Hoogte: 26,2 mm
    Planet 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (WDM TX:1310nm, SM) Bridge Media Converter, 20km Netwerk media converters - .....
    (FT-806A20)
      Planet FT-806A20. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Gevoeligheid: -31 dBmW. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Spanning: 5 V
    Planet 10/100/1000BASE-T Ethernet, 1000BASE-SX/LX/BX SFP, IEEE 802.3x, DC 9~48V, AC 24V, IP30, 30 x 70 x 104 mm, .....
    (IGT-815AT)
      Planet Transceiver indus IP30 Giga / -40 / 75°C. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-SX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-BX,1000Base-LX,1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Stroom, Systeem, Kleur van het product: Blauw, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 9 - 48 V, Stroom: 24 A
    Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX(SC,MM) Smart Media Converter, 220m/550m Netwerk media converters - Zwart
    (GST-802)
      Planet GST-802. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    Planet 1-Port 10/100/1000T Ethernet over Coaxial Converter Netwerk media converters - Zwart
    (VC-232G)
      Planet VC-232G. Overdrachtssnelheid (max): 300 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1400 m. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC, CE. Breedte: 70 mm, Diepte: 97 mm, Hoogte: 26 mm
    Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX(SC,SM) Smart Media Converter, 10km Netwerk media converters - Zwart
    (GST-802S)
      Planet GST-802S. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    Planet VC-231GF, 1x 1000BASE-SX/LX SFP, 1x VDSL2 RJ-11, 97x70x26 mm Netwerk media converters - Zwart
    (VC-231GF)
      Planet VC-231GF. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LX,1000BASE‑SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1400 m. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Spanning: 5 V, Output current: 2 A
    Planet 4-port 10/100/1000BASET RJ45, 1 1000BASE-SX/LX/BX SFP, 9-48V DC, 2.8W, IP30, 30 x 70 x 104 mm, 252g .....
    (IGS-510TF)
      Planet Switch indus IP30 4 ports Giga + 1 SFP -40 / +75°C. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-BX,1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. LED-indicatoren: Stroom, Kleur van het product: Blauw, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 9 - 48 V, Stroom: 24 A, Vermogensverbruik (max): 2,8 W
    Planet IGTP-815AT, 10/100/1000BASE-T, 1000BASE-SX/LX/BX SFP, IP30, PoE, 307x70x104 mm Netwerk media converters - .....
    (IGTP-815AT)
      Planet IGTP-815AT. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-SX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-BX,1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. LED-indicatoren: Power over Ethernet (PoE), Stroom, Systeem, Kleur van het product: Blauw, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 48 - 56 V, Vermogensverbruik (max): 1,12 W, Totaal Power...
    Planet FST-806A60 Netwerk media converters - Zwart
    (FST-806A60)
      Planet FST-806A60. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 60000 m, Golflengte: 1550 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 6,2 W
    Planet IGUP-1205AT Netwerk media converters - Blauw
    (IGUP-1205AT)
      Planet Transceiver indus ethernet 2x SFP / 1 Giga PoE bt. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-BX,1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125,50 / 125,62.5 / 125 µm. LED-indicatoren: Storing, Power over Ethernet (PoE), Systeem, Kleur van het...
    Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1310nm, 60km Netwerk media converters - Zwart
    (GT-806A60)
      Planet GT-806A60. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 60000 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    Planet IGUP-2205AT Netwerk media converters - Blauw
    (IGUP-2205AT)
      Planet Transceiver indus ethernet 2x SFP / 2 Giga PoE bt. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-BX,1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125,50 / 125,62.5 / 125 µm. LED-indicatoren: Storing, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Systeem, Kleur...
    Planet IFB-244-MLC, 4x Duplex LC, 850/1300nm, IP30, 9-48V DC, 32x87x135 mm Netwerk media converters - Blauw
    (IFB-244-MLC)
      Planet IFB-244-MLC. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Systeem, Kleur van het product: Blauw, Materiaal behuizing: Metaal. Typisch stroomverbruik: 0,54 W. Breedte: 32 mm, Diepte: 87 mm, Hoogte: 135 mm
    Planet IFB-244-SLC, 4x Duplex LC, 1310/1550nm, IP30, 9-48V DC, 32x87x135 mm Netwerk media converters - Blauw
    (IFB-244-SLC)
      Planet IFB-244-SLC. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1620 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Systeem, Kleur van het product: Blauw, Materiaal behuizing: Metaal. Typisch stroomverbruik: 0,54 W. Breedte: 32 mm, Diepte: 87 mm, Hoogte: 135 mm
    Planet 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (SC, SM) Bridge Media Converter, 35km Netwerk media converters - Zwart
    (FT-802S35)
      Planet FT-802S35. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 35000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Breedte: 97 mm, Diepte: 69 mm, Hoogte: 26 mm
    Planet Ethernet over VDSL2 Converter, 1 x RJ-45, 1 x RJ-11 Netwerk media converters
    (VC-231)
      Planet VC-231. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1400 m. Certificering: FCC Part 15 Class A, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 6,6 W
    Planet 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X, SFP, 4Gbps Netwerk media converters - Zwart
    (IGT-805AT)
      Planet IGT-805AT. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter output interface: 1000Base-BX,1000Base-LX,1000Base-SX, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 120000 m. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Typisch stroomverbruik: 3,3 W
    123,- excl. btw
    Voorraad:8
    Levertijd: 3-4 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder