• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Managed switch type
    949,-excl. btw 1148,29incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 11 oktober 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 11 oktober 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via +32 (0)11 – 988 360 of per mail via licentiedesk@centralpoint.be.

    Cisco WS-C2960-24LT-L switch

    Cisco switch: Catalyst 24 Ethernet 10/100 ports and 2x1000BT, 8 PoE Ports, 1 RU fixed-configuration, LAN Base Layer 2 - .....

    Productcode: WS-C2960-24LT-L  |  EAN/UPC: 0882658169335
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco switch: Catalyst 24 Ethernet 10/100 ports and 2x1000BT, 8 PoE Ports, 1 RU fixed-configuration, LAN Base Layer 2 - ..... kenmerken

    Cisco WS-C2960-24LT-L, Catalyst. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100). Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... MAC-adrestabel: 8000 entries, Throughput: 6,5 Mpps. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,SSH-2

    Cisco Catalyst WS-C2960-24LT-L, Managed, L2, Fast Ethernet (10/100), IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE..., 8000 entries, 6,5 Mpps

    Specificaties

    Cisco switch: Catalyst 24 Ethernet 10/100 ports and 2x1000BT, 8 PoE Ports, 1 RU fixed-configuration, LAN Base Layer 2 - ..... specificaties
    Beheerfuncties
    Switch-laag L2
    Quality of Service (QoS) Ja
    Multicast-ondersteuning Ja
    Switch type Managed
    Beveiliging
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS,SSH-2
    SSH/SSL support Ja
    Data-uitwisseling
    MAC-adrestabel 8000 entries
    Jumbo frames 9016
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Throughput 6.5 Mpps
    Aantal VLANs 255
    Design
    Vormfactor 1U
    Certificering RoHS
    Rack-montage Ja
    Veiligheid UL 60950-1, CUL - CAN/CSA 22.2 No. 60950-1, TUV/GS - EN 60950-1, CB - IEC 60950-1, CE Marking, NOM
    Elektromagnetische compatibiliteit FCC, EN 55022, EN 55024, AS/NZS CISPR22, CE, CNS13438, MIC, GOST
    LED-indicatoren Ja
    Kleur van het product Zwart
    Eisen aan de omgeving
    Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 85 procent
    Temperatuur, in bedrijf -5 - 45 °C
    Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
    Energie
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    AC invoer voltage 100-240 V
    Stroom 3/1.5 A
    Vermogensverbruik (max) 162 W
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Hoogte 236 mm
    Diepte 44 mm
    Gewicht 4500 g
    Breedte 450 mm
    Netwerk
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Verbindingsaggregatie Ja
    VLAN=ondersteuning Ja
    Full duplex Ja
    DHCP server Ja
    10G support Nee
    Spanning tree protocol Ja
    IGMP snooping Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
    Broadcast stormbeheer Ja
    DHCP client Ja
    Poorten & interfaces
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Fast Ethernet (10/100)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    Fast Ethernet (koperen) ports kwantiteit 24
    Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 2
    Power over Ethernet (PoE)
    Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports 8
    Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 123 W
    Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) 15.4 W
    Prestatie
    Flash memory 32 MB
    Geluidsniveau 48 dB
    Intern geheugen 64 MB
    Protocollen
    Beheerprotocollen SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP

    Opties

    C2G netwerkkabel: 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw
    • 2 m lengte snoer
    11,- excl. btw
    13,31 incl. btw
    Voorraad1541
    C2G netwerkkabel: 10m Cat6 Patch Cable - Zwart
    • 10 m lengte snoer
    22,- excl. btw
    26,62 incl. btw
    Voorraad114
    C2G netwerkkabel: 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs
    • 5 m lengte snoer
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Voorraad227
    Cisco montagekit: 1RU Recessed Rack Mount Kit
      Cisco 1RU Recessed Rack Mount Kit
    39,- excl. btw
    47,19 incl. btw
    Voorraad4
    Cisco netwerk media converters: GE SFP, LC Connector SX Transceiver - Roestvrijstaal
      Cisco GE SFP, LC Connector SX
      Transceiver. Overdrachtssnelheid (max):
      1000 Mbit/s, Converter input interface:
      1000Base-SX, Netwerkstandaard: IEEE
      802.3ah,IEEE 802.3z. Vezel-optische
      connector: LC,
      Connectiviteitstechnologie:...
    379,- excl. btw
    458,59 incl. btw
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX.
      Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte:
      1310 nm. Fiber type: MMF
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Voorraad53
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 connector
      Cisco GLC-T=. Overdrachtssnelheid (max):
      1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP.
      Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 100
      m. Typisch stroomverbruik: 1,1 W.
      Breedte: 13,7 mm, Diepte: 71,1 mm,
      Hoogte: 14 mm
    295,- excl. btw
    356,95 incl. btw
    Voorraad948
    Cisco netwerk transceiver modules: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km .....
      Cisco GLC-GE-100FX=. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC.
      Golflengte: 1310 nm, Soort kabel:
      Multimode, Maximaal bereik: 2000 m.
      Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Voorraad347
    Cisco switch: Catalyst 2960-24TC-S - Grijs
    • 0.1 Gbit/s max. overdrachtssnelheid
    • Nee power over ethernet (poe)
    • Managed switch type
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    459,- excl. btw
    555,39 incl. btw
    Cisco netwerkswitch module: Enhanced EtherSwitch SM, Layer 2/3 switching, 16x Gigabit Ethernet, PoE, Spare
      Cisco SM-ES3G-16-P=. Ethernet interface
      type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN,
      data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000
      Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE
      802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE
      802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u....
    2539,- excl. btw
    3072,19 incl. btw
    Cisco netwerkswitch module: Enhanced EtherSwitch SM, L2, 23 x Fast Ethernet, 1 x Gigabit Ethernet, Spare
      Cisco SM-ES2-24=. Ethernet interface
      type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet,
      Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden:
      10,100,1000 Mbit/s, Koperen
      ethernetbekabelingstechnologie:
      1000BASE-T,1000BASE-TX,100BASE-TX....
    1259,- excl. btw
    1523,39 incl. btw
    Cisco netwerkswitch module: Enhanced EtherSwitch SM, Layer 2/3 switching, 48x Fast Ethernet, 2x SFP, POE capable, Spare
      Cisco SM-D-ES3-48-P=. Ethernet interface
      type: Fast Ethernet, Ethernet LAN,
      data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE
      802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE
      802.3af,IEEE 802.3u....
    5519,- excl. btw
    6677,99 incl. btw
    Cisco rack toebehoren: RCKMNT-1RU
      Cisco RCKMNT-1RU. Compatibiliteit: Cisco
      Catalyst 3560
    62,- excl. btw
    75,02 incl. btw
    Voorraad23

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    24 Ethernet 10/100 ports and 2x1000BT, 8 PoE Ports, 1 RU fixed-configuration, LAN Base Layer 2
    Cisco
    Cisco
    1148.29 EUR new
    Cisco WS-C2960-24LT-L, Catalyst. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100). Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... MAC-adrestabel: 8000 entries, Throughput: 6,5 Mpps. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,SSH-2
    Cisco switch: Catalyst 24 Ethernet 10/100 ports and 2x1000BT, 8 PoE Ports, 1 RU fixed-configuration, LAN Base Layer 2 - ..... Cisco switch: Catalyst 24 Ethernet 10/100 ports and 2x1000BT, 8 PoE Ports, 1 RU fixed-configuration, LAN Base Layer 2 - .....
    De laatste bestelling voor een Cisco switch was 22 minuten geleden https://www.centralpoint.be/nl/netwerk-switches/cisco/24-ethernet-10-100-ports-and-2x1000bt-8-poe-ports-1-ru-fixed-configuration-lan-base-layer-2-art-ws-c2960-24lt-l-num-454700/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder