• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Transceiver Modules (1116 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Linksys netwerk transceiver modules: Business Transceiver Module, SFP, 1000base-SX
    (LACGSX)
      Linksys LACGSX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: SX. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 500 m. RX sensitiviteit: -18 dB. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    95,- excl. btw
    114,95 incl. btw
    Linksys netwerk transceiver modules: Business Transceiver Module, SFP+, 10Gbase-SR
    (LACXGSR)
      Linksys LACXGSR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m. RX sensitiviteit: -11,2 dB. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    209,- excl. btw
    252,89 incl. btw
    Linksys netwerk transceiver modules: Business Transceiver Module, SFP, 1000base-LX
    (LACGLX)
      Linksys LACGLX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: LX. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m. RX sensitiviteit: -21 dB. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Linksys netwerk transceiver modules: Business Transceiver Module, SFP+, 10Gbase-LR
    (LACXGLR)
      Linksys LACXGLR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: LR. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m. RX sensitiviteit: -12,5 dB. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    810,77 excl. btw
    981,03 incl. btw
    Engenius netwerk transceiver modules: LC, 1.25Gbps, 850nm, MMF, 0.5km - Blauw, Zilver
    (SFP2185-05)
      EnGenius SFP2185-05. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Blauw, Zilver, Maximaal bereik: 500 m. Maximaal voltage: 3,45 V, Stroom (max.): 0,16 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Voorraad10
    Engenius netwerk transceiver modules: LC, 1.25Gbps, 1310nm, SMF, 10km - Blauw, Zilver
    (SFP2213-10)
      EnGenius SFP2213-10. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Blauw, Zilver, Maximaal bereik: 10000 m. Maximaal voltage: 3,45 V, Stroom (max.): 0,16 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    179,- excl. btw
    216,59 incl. btw
    Voorraad3
    Cisco netwerk transceiver modules: GLC-LH-SMD
    (GLC-LH-SMD=)
      Cisco GLC-LH-SMD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1300 nm, Maximaal bereik: 10000 m, Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500 Catalyst 2940 / 2950 / 2960 / 2960-S / 2960-C / 2
    519,- excl. btw
    627,99 incl. btw
    Voorraad434
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Duplex systeem: Volledig. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    379,- excl. btw
    458,59 incl. btw
    Voorraad290
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-LR-S=)
      Cisco SFP-10G-LR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1029,- excl. btw
    1245,09 incl. btw
    Voorraad73
    Tp-link netwerk transceiver modules: 10Gbps SFP+ LC, 850nm, Multi-mode, duplex connector
    (TXM431-SR)
      TP-LINK TXM431-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m. Certificering: FCC, CE
    66,- excl. btw
    79,86 incl. btw
    Voorraad24
    Cisco netwerk transceiver modules: 40GBASE-SR4, 4 lanes, 850 nm MMF transceiver module, spare
    (QSFP-40G-SR4=)
      Cisco QSFP-40G-SR4=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, Golflengte: 850 nm. Certificering: MSA
    2189,- excl. btw
    2648,69 incl. btw
    Voorraad4
    Netgear netwerk transceiver modules: 10 Gigabit SR SFP+, 10pk
    (AXM761P10-10000S)
      Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m
    2199,- excl. btw
    2660,79 incl. btw
    Voorraad1
    Tp-link netwerk transceiver modules: 10Gbps SFP+ LC, 1310nm, Single-mode, duplex connector
    (TXM431-LR)
      TP-LINK TXM431-LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m. Certificering: FCC, CE
    155,- excl. btw
    187,55 incl. btw
    Voorraad34
    Netgear netwerk transceiver modules: AXM765 - Zilver
    (AXM765-10000S)
      Netgear AXM765. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: GBIC, Vezel-optische connector: SFP+. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 30 m
    419,- excl. btw
    506,99 incl. btw
    Netgear netwerk transceiver modules: 10GBASE-LR Lite SFP+
    (AXM764-10000S)
      Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Maximaal bereik: 2000 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    429,- excl. btw
    519,09 incl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-T SFP
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    249,- excl. btw
    301,29 incl. btw
    Voorraad79
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 62.5, Golflengte: 850 nm. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    275,- excl. btw
    332,75 incl. btw
    Voorraad344
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-ZX SFP
    (GLC-ZX-SMD=)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: ZX. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1550 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    2969,- excl. btw
    3592,49 incl. btw
    Voorraad14
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: X121
    (J4859C)
      Hewlett Packard Enterprise X121. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 0,5 W. Gewicht: 20 g
    153,- excl. btw
    185,13 incl. btw
    Voorraad318
    D-link netwerk transceiver modules: 1000Base-SX Mini Gigabit Interface Converter
    (DEM-311GT)
      D-Link DEM-311GT. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
    59,- excl. btw
    71,39 incl. btw
    Voorraad7
    Dell netwerk transceiver modules: Networking-transceiver, SFP+10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m handbereik
    (407-BBOU)
      DELL 407-BBOU. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: SFP+. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm
    319,- excl. btw
    385,99 incl. btw
    Voorraad2
    Netgear netwerk transceiver modules: 10 Gigabit LR SFP+, 10pk
    (AXM762P10-10000S)
      Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m
    5429,- excl. btw
    6569,09 incl. btw
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4858C Compatibel MM LC met DDM 550m .....
    (J4858CST)
      StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4858C Compatibel MM LC met DDM 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    70,- excl. btw
    84,70 incl. btw
    Voorraad29
    Cisco netwerk transceiver modules: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC4G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC4G-SW=. Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 850 nm. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Voorraad2
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 connector
    (GLC-T=)
      Cisco GLC-T=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 100 m. Typisch stroomverbruik: 1,1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 71,1 mm, Hoogte: 14 mm
    339,- excl. btw
    410,19 incl. btw
    Voorraad860
    Cisco netwerk transceiver modules: 40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex .....
    (QSFP-40G-SR-BD=)
      Cisco QSFP-40G-SR-BD=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 150 m. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    809,- excl. btw
    978,89 incl. btw
    Voorraad9
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m .....
    (SFPGLCSXMMST)
      StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC). Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    65,- excl. btw
    78,65 incl. btw
    Voorraad21
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC 10 km .....
    (SFPGLCLHSMST)
      StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM / MM LC 10 km (mini-GBIC). Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Breedte: 12 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    81,- excl. btw
    98,01 incl. btw
    Voorraad17
    Cisco netwerk transceiver modules: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 850 nm. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). Zendvermogen: -1.3, Afmetingen (BxDxH): 13,55 x 56,5 x 8,5 mm
    119,- excl. btw
    143,99 incl. btw
    Voorraad32
    Startech.com netwerk transceiver modules: 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km
    (MCMGBSC15EU)
      StarTech.com 1000 Mbit / s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: SC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 15000 m. Spanning: 9 V, Output current: 0,8 A. Breedte: 73 mm, Diepte: 99 mm, Hoogte: 27 mm
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Voorraad9
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module HP 455883-B21 compatibel MM LC .....
    (455883B21ST)
      StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module HP 455883-B21 compatibel MM LC met DDM 300 m. Overdrachtssnelheid (max): 11100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,3 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 8,9 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    369,- excl. btw
    446,49 incl. btw
    Voorraad9
    Sparepart
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver (Sparepart)
    (455883-B21)
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5 / 125, 50 / 125, Golflengte: 850 nm. Typisch stroomverbruik: 0,8 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    668,- excl. btw
    808,28 incl. btw
    Voorraad88
    Zyxel netwerk transceiver modules: FTLX8511D3
    (91-010-179001B)
      ZyXEL FTLX8511D3. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m
    769,- excl. btw
    930,49 incl. btw
    Voorraad11
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: Networking SFP Transceivers X132 10G SFP+ LC LR
    (J9151A)
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 55,6 mm, Diepte: 13,7 mm, Hoogte: 11,9 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    852,- excl. btw
    1030,92 incl. btw
    Voorraad44
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: SFP+ LR netwerktransceivers HP X130 10G SFP+ LC LR Transceiver
    (JD094B)
      Hewlett Packard Enterprise JD094B. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC
    2691,- excl. btw
    3256,11 incl. btw
    Voorraad55
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met .....
    (SFPC1110)
      StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 13 mm, Diepte: 70 mm, Hoogte: 13 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    86,- excl. btw
    104,06 incl. btw
    Voorraad19
    Intel netwerk transceiver modules: Ethernet SFP+ SR Optics - Aluminium
    (E10GSFPSR)
      Intel E10GSFPSR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Aluminium, Maximaal bereik: 300 m. Typisch stroomverbruik: 1 W
    125,- excl. btw
    151,25 incl. btw
    Voorraad32
    Zyxel netwerk transceiver modules: SFP10G-SR
    (SFP10G-SR-ZZ0101F)
      ZyXEL SFP10G-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 11,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Voorraad3
    Ubiquiti networks netwerk transceiver modules: 10 Gbps, SFP+, 10 km, max 1330 nm, LC, SM, 1 Pair - Aluminium, Blauw, .....
    (UF-SM-10G-S)
      Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1330 nm, Kleur van het product: Aluminium, Blauw, Rood. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    195,- excl. btw
    235,95 incl. btw
    Voorraad42
    Cisco netwerk transceiver modules: Meraki SFP 1000BASE-SX transceiver module
    (MA-SFP-1GB-SX)
      Cisco MA-SFP-1GB-SX, Meraki. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    389,- excl. btw
    470,69 incl. btw
    Matrox netwerk transceiver modules: f/ Extio F2208 - Zilver
    (XTO2-2SMTXF)
      Matrox XTO2-2SMTXF. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 1000 m, Compatibele producten: Matrox Extio F2208
    809,- excl. btw
    978,89 incl. btw
    Microoptics netwerk transceiver modules: 1000BASE-SX SFP SFP-GE-S
    (MO-SFP2216CS)
      MicroOptics MO-SFP2216CS. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, PC. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550 m, Compatibele producten: Cisco CATALYST
    44,- excl. btw
    53,24 incl. btw
    Voorraad91
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 .....
    (SFPGESST)
      StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC). Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    67,- excl. btw
    81,07 incl. btw
    Voorraad17
    Startech.com netwerk transceiver modules: MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module 1000Base-LX SM LC 10 km - .....
    (SFP1000LXST)
      StarTech.com MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module 1000Base-LX SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UR. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    82,- excl. btw
    99,22 incl. btw
    Voorraad5
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: X120 1G SFP LC SX
    (JD118B)
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Breedte: 55,1 mm, Diepte: 15,2 mm, Hoogte: 11,7 mm
    286,- excl. btw
    346,06 incl. btw
    Voorraad160
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM .....
    (SFP10GSRSST)
      StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    349,- excl. btw
    422,29 incl. btw
    Voorraad1
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP Copper transceiver module, RJ-45 connector
    (SFP-CU-RJ45=)
      Cisco SFP-CU-RJ45=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    459,- excl. btw
    555,39 incl. btw
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module HP JD094B compatibel SM .....
    (JD094BST)
      StarTech.com 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module HP JD094B compatibel SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    669,- excl. btw
    809,49 incl. btw
    Voorraad14
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP+ 10GBASE-LRM transceiver module
    (MA-SFP-10GB-LRM)
      Cisco MA-SFP-10GB-LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    759,- excl. btw
    918,39 incl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000Base-EX SFP Module - 1 x 1000Base-EX
    (GLC-EX-SMD=)
      Cisco GLC-EX-SMD=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: G.652, Golflengte: 1310 nm
    1469,- excl. btw
    1777,49 incl. btw
    Voorraad11
    Cisco netwerk transceiver modules: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Longwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-LW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-LW=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1589,- excl. btw
    1922,69 incl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: Meraki SFP+ 10GBASE-LR transceiver module
    (MA-SFP-10GB-LR)
      Cisco MA-SFP-10GB-LR, Meraki. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    3019,- excl. btw
    3652,99 incl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: Multirate 10GBASE-LR/-LW and OC-192/STM-64 SR-1 XFP Module for SMF
    (XFP10GLR-192SR-L=)
      Cisco XFP10GLR-192SR-L=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek
    3119,- excl. btw
    3773,99 incl. btw
    Voorraad1
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-DWDM 1538.98 nm SFP+
    (DWDM-SFP10G-38.98=)
      Cisco DWDM-SFP10G-38.98=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1538,98 nm. Typisch stroomverbruik: 1,8 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 8,5 mm, Hoogte: 56,5 mm
    14809,- excl. btw
    17918,89 incl. btw
    Microoptics netwerk transceiver modules: SFP 100m FX 1310nm
    (MO-J9054C)
      MicroOptics MO-J9054C. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: FX. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 1310 nm
    40,- excl. btw
    48,40 incl. btw
    Voorraad13
    Ibm netwerk transceiver modules: 8Gb/s SFP+ SW
    (44X1964)
      IBM 8Gb / s SFP+ SW. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
    66,- excl. btw
    79,86 incl. btw
    Voorraad29
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki .....
    (MASFP1GBLX10)
      StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certificering: CE, FCC, UL
    82,- excl. btw
    99,22 incl. btw
    Voorraad2
    Cisco netwerk transceiver modules: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km .....
    (GLC-GE-100FX=)
      Cisco GLC-GE-100FX=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Voorraad283
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: Networking SFP+ Transceivers X132 10G SFP+ LC SR
    (J9150A)
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m. Typisch stroomverbruik: 0,6 W. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 55,7 mm, Hoogte: 11,9 mm
    269,- excl. btw
    325,49 incl. btw
    Voorraad38
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP 1000BASE-T Copper transceiver module
    (MA-SFP-1GB-TX)
      Cisco MA-SFP-1GB-TX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    309,- excl. btw
    373,89 incl. btw
    D-link netwerk transceiver modules: DEM-431XT
    (DEM-431XT)
      D-Link DEM-431XT. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125, Golflengte: 850 nm. Spanning: 3,3 V, Output current: 300 A. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 11,8 mm, Hoogte: 56,5 mm. Certificering: CE, FCC, VCCI, C-Tick, Veiligheid: UL, TUV, CDRH
    359,- excl. btw
    434,39 incl. btw
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC .....
    (MASFP10GBSR)
      StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC met DDM 300 m. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    389,- excl. btw
    470,69 incl. btw
    Voorraad2
    D-link netwerk transceiver modules: DEM-432XT
    (DEM-432XT)
      D-Link DEM-432XT. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Spanning: 3,3 V, Output current: 300 A. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 11,8 mm, Hoogte: 56,5 mm. Certificering: CE, FCC, VCCI, Veiligheid: UL, TUV, CDRH
    519,- excl. btw
    627,99 incl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP 1000BASE-LX10 transceiver module
    (MA-SFP-1GB-LX10)
      Cisco MA-SFP-1GB-LX10. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    759,- excl. btw
    918,39 incl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: 8Gbps Fibre Channel-SW SFP transceiver module, LC connector, 4-pack - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-8G-SW-4=)
      Cisco DS-SFP-8G-SW-4=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125, Golflengte: 850 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    789,- excl. btw
    954,69 incl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP+, SR, C-Temp
    (ONS-SC+-10G-SR=)
      Cisco SFP+, SR, C-Temp. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Certificering: MSA
    1119,- excl. btw
    1353,99 incl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: 24 units of GLC-FE-100FX for Catalyst 3750V2-24FS Switch
    (GLC-3750V2-FX24=)
      Cisco GLC-3750V2-FX24=. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000 m. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 24 stuk(s)
    1829,- excl. btw
    2213,09 incl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: 40GBASE-CSR4, 4 lanes, 850 nm MMF transceiver module, spare
    (QSFP-40G-CSR4=)
      Cisco QSFP-40G-CSR4=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Bekabelingstechnologie: 40GBASE-CSR4. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125, Golflengte: 850 nm. Certificering: MSA
    2189,- excl. btw
    2648,69 incl. btw
    Voorraad2
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-BX10-D SFP+ bidirectional transceiver module for 10km, tx1330nm/rx1270nm
    (SFP-10G-BXD-I=)
      Cisco SFP-10G-BXD-I=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1330 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3859,- excl. btw
    4669,39 incl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-ER SFP+
    (SFP-10G-ER-S=)
      Cisco 10GBASE-ER SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1550 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    5859,- excl. btw
    7089,39 incl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: 2/4/8-Gbps Fibre Channel Extended Reach SFP+, LC, Spare (40km Reach) - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-ER=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-ER=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    5929,- excl. btw
    7174,09 incl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: 40GBASE-LR4 transceiver module, 1310 nm, SMF
    (QSFP-40G-LR4-S=)
      Cisco QSFP-40G-LR4-S=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    7959,- excl. btw
    9630,39 incl. btw
    Voorraad6
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder