• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Transceiver Modules (924 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 10000 m. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    192,- excl. btw
    232,32 incl. btw
    Voorraad715
    Linksys netwerk transceiver modules: SFP+, 10 GbE, 850 nm, MMF, 300m Max
    (LACXGSR)
      Linksys LACXGSR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: SR. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 300 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    209,- excl. btw
    252,89 incl. btw
    Linksys netwerk transceiver modules: 1000base - SX, 850nm, MMF, 500m
    (LACGSX)
      Linksys LACGSX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: SX. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 500 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    56,- excl. btw
    67,76 incl. btw
    Linksys netwerk transceiver modules: SFP, 1000base, LX, 1310nm, 10km
    (LACGLX)
      Linksys LACGLX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: LX. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Maximaal bereik: 10000 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Linksys netwerk transceiver modules: SFP+, 10 GbE, 1310 nm, SMF, 10km Max
    (LACXGLR)
      Linksys LACXGLR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: LR. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Maximaal bereik: 10000 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    779,- excl. btw
    942,59 incl. btw
    Engenius netwerk transceiver modules: LC, 1.25Gbps, 850nm, MMF, 0.5km - Blauw, Zilver
    (SFP2185-05)
      EnGenius SFP2185-05. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Blauw, Zilver, Maximaal bereik: 500 m. Maximaal voltage: 3,45 V, Stroom (max.): 0,16 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Voorraad10
    Engenius netwerk transceiver modules: LC, 1.25Gbps, 1310nm, SMF, 10km - Blauw, Zilver
    (SFP2213-10)
      EnGenius SFP2213-10. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Blauw, Zilver, Maximaal bereik: 10000 m. Maximaal voltage: 3,45 V, Stroom (max.): 0,16 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    179,- excl. btw
    216,59 incl. btw
    Voorraad3
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-T SFP
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    209,- excl. btw
    252,89 incl. btw
    Voorraad435
    Tp-link netwerk transceiver modules: 10Gbps SFP+ LC, 850nm, Multi-mode, duplex connector
    (TXM431-SR)
      TP-LINK TXM431-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 300 m. Certificering: FCC, CE
    66,- excl. btw
    79,86 incl. btw
    Voorraad34
    Mikrotik netwerk transceiver modules: 1.25G, 850nm Dual LC connector, 550m, MM, DDMI
    (S-85DLC05D)
      Mikrotik S-85DLC05D. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 850 nm, Compatibele producten: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR103
    24,- excl. btw
    29,04 incl. btw
    Voorraad26
    Netgear netwerk transceiver modules: 10GBASE-LR Lite SFP+
    (AXM764-10000S)
      Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode, Maximaal bereik: 2000 m, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    429,- excl. btw
    519,09 incl. btw
    Voorraad2
    Cisco netwerk transceiver modules: GLC-LH-SMD
    (GLC-LH-SMD=)
      Cisco GLC-LH-SMD. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500
    509,- excl. btw
    615,89 incl. btw
    Voorraad930
    Cisco netwerk transceiver modules: 40GBASE-LR4 transceiver module, 1310 nm, SMF
    (QSFP-40G-LR4-S=)
      Cisco QSFP-40G-LR4-S=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Maximaal bereik: 10000 m. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    7839,- excl. btw
    9485,19 incl. btw
    Voorraad5
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    349,- excl. btw
    422,29 incl. btw
    Voorraad1047
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 connector
    (GLC-T=)
      Cisco GLC-T=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 100 m. Typisch stroomverbruik: 1,1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 71,1 mm, Hoogte: 14 mm
    295,- excl. btw
    356,95 incl. btw
    Voorraad1633
    Netgear netwerk transceiver modules: AXM765 - Zilver
    (AXM765-10000S)
      Netgear AXM765. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: GBIC, Vezel-optische connector: SFP+. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 30 m
    419,- excl. btw
    506,99 incl. btw
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: Networking SFP+ Transceivers X132 10G SFP+ LC SR
    (J9150A)
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 300 m. Typisch stroomverbruik: 0,6 W. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 55,7 mm, Hoogte: 11,9 mm
    269,- excl. btw
    325,49 incl. btw
    Voorraad200
    Netgear netwerk transceiver modules: 10 Gigabit SR SFP+, 10pk
    (AXM761P10-10000S)
      Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m
    2199,- excl. btw
    2660,79 incl. btw
    Voorraad3
    Planet netwerk transceiver modules: SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module - 550m
    (MGB-SX)
      Planet MGB-SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 550 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    35,- excl. btw
    42,35 incl. btw
    Voorraad1
    Planet netwerk transceiver modules: 100 Mbit/s, LC, Multi-Mode, 2km, 1310nm
    (MFB-TFX)
      Planet MFB-TFX. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 20000 m
    44,- excl. btw
    53,24 incl. btw
    Voorraad6
    Zyxel netwerk transceiver modules: SFP-BX1490-10-D
    (91-010-224001B)
      ZyXEL SFP-BX1490-10-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1490 nm, Soort kabel: Single-mode, Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm
    115,- excl. btw
    139,15 incl. btw
    Voorraad6
    Tp-link netwerk transceiver modules: 10Gbps SFP+ LC, 1310nm, Single-mode, duplex connector
    (TXM431-LR)
      TP-LINK TXM431-LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Maximaal bereik: 10000 m. Certificering: FCC, CE
    155,- excl. btw
    187,55 incl. btw
    Voorraad9
    Cisco netwerk transceiver modules: Meraki SFP 1000BASE-SX transceiver module
    (MA-SFP-1GB-SX)
      Cisco MA-SFP-1GB-SX, Meraki. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    379,- excl. btw
    458,59 incl. btw
    Intel netwerk transceiver modules: Ethernet SFP+ SR Optics - Aluminium
    (E10GSFPSR)
      Intel E10GSFPSR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Aluminium, Maximaal bereik: 300 m. Typisch stroomverbruik: 1 W
    120,22 excl. btw
    145,47 incl. btw
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: X121
    (J4859C)
      Hewlett Packard Enterprise X121. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 10000 m. Typisch stroomverbruik: 0,5 W. Gewicht: 20 g
    153,- excl. btw
    185,13 incl. btw
    Voorraad377
    Cisco netwerk transceiver modules: GLC-T, Mini-GBIC, 1000BASE-T, SFP
    (GLC-T)
      Cisco GLC-T. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: MiniGBIC. Maximaal bereik: 100 m
    199,- excl. btw
    240,79 incl. btw
    Voorraad13
    Netgear netwerk transceiver modules: 10 Gigabit LR SFP+, 10pk
    (AXM762P10-10000S)
      Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m
    5429,- excl. btw
    6569,09 incl. btw
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC 10 km .....
    (SFPGLCLHSMST)
      StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM / MM LC 10 km (mini-GBIC). Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Breedte: 12 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    82,- excl. btw
    99,22 incl. btw
    Voorraad17
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel
    (GLCTST)
      StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 12 mm, Diepte: 68 mm, Hoogte: 14 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    89,- excl. btw
    107,69 incl. btw
    Voorraad17
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-LR-S=)
      Cisco SFP-10G-LR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    969,- excl. btw
    1172,49 incl. btw
    Voorraad292
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki .....
    (MASFP1GBLX10)
      StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certificering: CE, FCC, UL
    82,- excl. btw
    99,22 incl. btw
    Voorraad2
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met .....
    (SFPC1110)
      StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 13 mm, Diepte: 70 mm, Hoogte: 13 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    88,- excl. btw
    106,48 incl. btw
    Voorraad18
    Ibm netwerk transceiver modules: BNT SFP+ SR
    (46C3447)
      IBM BNT SFP+ SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Maximaal bereik: 300 m
    155,- excl. btw
    187,55 incl. btw
    Voorraad140
    Zyxel netwerk transceiver modules: SFP10G-SR
    (SFP10G-SR-ZZ0101F)
      ZyXEL SFP10G-SR. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+
    175,- excl. btw
    211,75 incl. btw
    Voorraad1
    Cisco netwerk transceiver modules: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km .....
    (GLC-GE-100FX=)
      Cisco GLC-GE-100FX=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Voorraad336
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP+ 10GBASE-LRM transceiver module
    (MA-SFP-10GB-LRM)
      Cisco MA-SFP-10GB-LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    749,- excl. btw
    906,29 incl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: 40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex .....
    (QSFP-40G-SR-BD=)
      Cisco QSFP-40G-SR-BD=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 150 m. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    799,- excl. btw
    966,79 incl. btw
    Voorraad97
    Brocade netwerk transceiver modules: 1000BASE-BXU SFP
    (E1MG-BXU)
      Brocade 1000BASE-BXU SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    1019,- excl. btw
    1232,99 incl. btw
    Voorraad1
    Cisco netwerk transceiver modules: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Longwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-LW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-LW=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1569,- excl. btw
    1898,49 incl. btw
    Voorraad8
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-ZX SFP
    (GLC-ZX-SMD=)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: ZX. Golflengte: 1550 nm, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    2879,- excl. btw
    3483,59 incl. btw
    Voorraad7
    Ubiquiti networks netwerk transceiver modules: 10 Gbps, SFP+, 10 km, 1310 nm, LC, SM, 2 Pcs - Aluminium, Blauw
    (UF-SM-10G)
      Ubiquiti Networks UF-SM-10G. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Kleur van het product: Aluminium, Blauw. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad167
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM 20 .....
    (SFPG1320C)
      StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM 20 km (mini-GBIC). Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    115,- excl. btw
    139,15 incl. btw
    D-link netwerk transceiver modules: DEM-431XT
    (DEM-431XT)
      D-Link DEM-431XT. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 300 m. Spanning: 3,3 V, Output current: 300 A. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 11,8 mm, Hoogte: 56,5 mm. Certificering: CE, FCC, VCCI, C-Tick, Veiligheid: UL, TUV, CDRH
    359,- excl. btw
    434,39 incl. btw
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module Juniper EX-SFP-10GE-SR MM LC met DDM .....
    (EXSFP10GESRS)
      StarTech.com 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module Juniper EX-SFP-10GE-SR MM LC met DDM 300 m. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    409,- excl. btw
    494,89 incl. btw
    Voorraad5
    D-link netwerk transceiver modules: DEM-432XT
    (DEM-432XT)
      D-Link DEM-432XT. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Maximaal bereik: 10000 m. Spanning: 3,3 V, Output current: 300 A. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 11,8 mm, Hoogte: 56,5 mm. Certificering: CE, FCC, VCCI, Veiligheid: UL, TUV, CDRH
    519,- excl. btw
    627,99 incl. btw
    C2g netwerk transceiver modules: Cisco GLC-SX-MMD compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule - Zilver
    (88607)
      C2G 88607. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC,SFP. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 54 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    17,- excl. btw
    20,57 incl. btw
    Voorraad47
    Nieuw, open doos
    Levelone netwerk transceiver modules: SFP-1101
    (551074-STCK1)
      LevelOne SFP-1101. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 155 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multi-mode. Ingangsspanning: 3.3, Spanning: 6 V, Output current: 0,3 A. Breedte: 1,37 cm, Diepte: 5,65 cm, Hoogte: 8,95 mm. Certificering: CE, FCC, Veiligheid: EN 60825-1
    25,21 excl. btw
    30,50 incl. btw
    Voorraad4
    Ubiquiti networks netwerk transceiver modules: 1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs - Aluminium
    (UF-MM-1G)
      Ubiquiti Networks UF-MM-1G. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    29,- excl. btw
    35,09 incl. btw
    Voorraad240
    Renew
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver (Renew)
    (C3N53AA#UUG-R)
      Hewlett Packard Enterprise Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m, Duplex systeem: Volledig
    56,- excl. btw
    67,76 incl. btw
    Voorraad4
    Cisco netwerk transceiver modules: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). Zendvermogen: -1.3, Afmetingen (BxDxH): 13,55 x 56,5 x 8,5 mm
    119,- excl. btw
    143,99 incl. btw
    Voorraad119
    Startech.com netwerk transceiver modules: 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km
    (MCMGBSC15EU)
      StarTech.com 1000 Mbit / s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: SC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Maximaal bereik: 15000 m. Spanning: 9 V, Output current: 0,8 A. Breedte: 73 mm, Diepte: 99 mm, Hoogte: 27 mm
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP 1000BASE-T Copper transceiver module
    (MA-SFP-1GB-TX)
      Cisco MA-SFP-1GB-TX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    299,- excl. btw
    361,79 incl. btw
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM .....
    (SFP10GSRSST)
      StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    349,- excl. btw
    422,29 incl. btw
    Voorraad2
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module HP 455883-B21 compatibel MM LC .....
    (455883B21ST)
      StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module HP 455883-B21 compatibel MM LC met DDM 300 m. Overdrachtssnelheid (max): 11100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,3 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 8,9 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    369,- excl. btw
    446,49 incl. btw
    Voorraad9
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC .....
    (MASFP10GBSR)
      StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC met DDM 300 m. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    389,- excl. btw
    470,69 incl. btw
    Voorraad2
    Cisco netwerk transceiver modules: Meraki SFP+ 10GBASE-SR transceiver module
    (MA-SFP-10GB-SR)
      Cisco MA-SFP-10GB-SR, Meraki. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    749,- excl. btw
    906,29 incl. btw
    Matrox netwerk transceiver modules: f/ Extio F2208 - Zilver
    (XTO2-2SMTXF)
      Matrox XTO2-2SMTXF. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 1000 m, Compatibele producten: Matrox Extio F2208
    809,- excl. btw
    978,89 incl. btw
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: X130 10G SFP+ LC SR Data Center
    (JL437A)
      Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR Data Center. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 45,7 mm, Hoogte: 7,6 mm
    1059,- excl. btw
    1281,39 incl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: Meraki SFP+ 10GBASE-LR transceiver module
    (MA-SFP-10GB-LR)
      Cisco MA-SFP-10GB-LR, Meraki. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    2979,- excl. btw
    3604,59 incl. btw
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 .....
    (SFPF1302C)
      StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC). Overdrachtssnelheid (max): 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1300 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 9 mm, Diepte: 65 mm, Hoogte: 14 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    65,- excl. btw
    78,65 incl. btw
    Voorraad72
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m .....
    (SFPGLCSXMMST)
      StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC). Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    66,- excl. btw
    79,86 incl. btw
    Voorraad13
    Microoptics netwerk transceiver modules: 10GBASE-SR
    (MO-SFP+2199D)
      MicroOptics 10GBASE-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 300 m
    69,- excl. btw
    83,49 incl. btw
    Voorraad4
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km
    (MCM110ST2EU)
      StarTech.com 10 / 100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Vezel-optische connector: ST, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 2000 m. Spanning: 12 V, Output current: 0,2 A. Breedte: 75 mm, Diepte: 95 mm, Hoogte: 20 mm
    70,- excl. btw
    84,70 incl. btw
    Voorraad34
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX .....
    (MASFP1GBSXST)
      StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    70,- excl. btw
    84,70 incl. btw
    Voorraad25
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD .....
    (GLCSXMMDST)
      StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD compatibel MM LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    71,- excl. btw
    85,91 incl. btw
    Voorraad18
    Sparepart
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: 8Gb Short Wave B-Series SFP+ (Sparepart)
    (AJ716B)
      Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+. Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: HP SN6000B
    89,- excl. btw
    107,69 incl. btw
    Voorraad98
    Cisco netwerk transceiver modules: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC4G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC4G-SW=. Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    99,- excl. btw
    119,79 incl. btw
    Voorraad5
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC .....
    (SFP10GSRST)
      StarTech.com Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM 300 m. Overdrachtssnelheid (max): 11100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    369,- excl. btw
    446,49 incl. btw
    Voorraad37
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM .....
    (SFP10GSRXST)
      StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    469,- excl. btw
    567,49 incl. btw
    Voorraad5
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended .....
    (GLC-LH-SMD)
      Cisco GLC-LH-SMD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1300 nm, Maximaal bereik: 10000 m, Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500 Catalyst 2940 / 2950 / 2960 / 2960-S / 2960-C / 2
    522,- excl. btw
    631,62 incl. btw
    Voorraad37
    Zyxel netwerk transceiver modules: FTLX8511D3
    (91-010-179001B)
      ZyXEL FTLX8511D3. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 300 m
    769,- excl. btw
    930,49 incl. btw
    Voorraad11
    Sparepart
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: Networking SFP Transceivers X132 10G SFP+ LC LR (Sparepart)
    (J9151A)
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 55,6 mm, Diepte: 13,7 mm, Hoogte: 11,9 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    852,- excl. btw
    1030,92 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder