• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Transceiver Modules (824 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met .....
    (SFPC1110)
      StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Kleur van het product: Zilver, Soort kabel: Koper. Certificering: CE, FCC, UL
    83,- excl. btw
    100,43 incl. btw
    Voorraad13
    Gratis verzending
    D-link netwerk transceiver modules: 1000Base-SX Mini Gigabit Interface Converter
    (DEM-311GT)
      D-Link DEM-311GT. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    539,- excl. btw
    652,19 incl. btw
    Voorraad406
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: SFP, 155Mb/s, LC, MM 1310nm, 2km, DDMI
    (MO-GLC-FE-100FX)
      MicroOptics MO-GLC-FE-100FX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 155 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 1,34 cm, Diepte: 5,65 cm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    40,- excl. btw
    48,40 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km .....
    (GLC-GE-100FX=)
      Cisco GLC-GE-100FX=. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Soort kabel: Multimode
    215,- excl. btw
    260,15 incl. btw
    Voorraad806
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: GLC-LH-SMD
    (GLC-LH-SMD=)
      Cisco GLC-LH-SMD. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500
    819,- excl. btw
    990,99 incl. btw
    Voorraad506
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC4G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC4G-SW=. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SW. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50
    115,- excl. btw
    139,15 incl. btw
    Voorraad10
    Gratis verzending
    Planet netwerk transceiver modules: 1-Port 10GBase-LR SFP+ Fiber optical module-10km - Metallic
    (MTB-LR)
      Planet MTB-LR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Metallic, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm
    159,- excl. btw
    192,39 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Linksys netwerk transceiver modules: SFP+, 10 GbE, 850 nm, MMF, 300m Max
    (LACXGSR)
      Linksys LACXGSR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, SFP transceiver type: SR. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Ingangsspanning: 3.3. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    245,- excl. btw
    296,45 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 62.5
    419,- excl. btw
    506,99 incl. btw
    Voorraad2877
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LRM Compatibel MM LC .....
    (SFP10GLRMST)
      StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LRM Compatibel MM LC 220m. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 220 m, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 1,39 cm, Diepte: 5,84 cm, Hoogte: 1,26 cm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    429,- excl. btw
    519,09 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Linksys netwerk transceiver modules: 1000base - SX, 850nm, MMF, 500m
    (LACGSX)
      Linksys LACGSX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, SFP transceiver type: SX. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Ingangsspanning: 3.3. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    66,- excl. btw
    79,86 incl. btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SW. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50. Afmetingen (BxDxH): 13,55 x 56,5 x 8,5 mm
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Voorraad113
    Gratis verzending
    Intel netwerk transceiver modules: Ethernet SFP+ SR Optics - Aluminium
    (E10GSFPSR)
      Intel E10GSFPSR. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SR. Kleur van het product: Aluminium
    145,- excl. btw
    175,45 incl. btw
    Voorraad11
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-T SFP
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper
    329,- excl. btw
    398,09 incl. btw
    Gratis verzending
    Planet netwerk transceiver modules: SFP, 1000BASE-LX, mini-GBIC
    (MGB-TLX)
      Planet MGB-TLX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode
    46,- excl. btw
    55,66 incl. btw
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 10Gb/s SFP+
    (MO-SFP+2141I)
      MicroOptics 10Gb / s SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode
    71,- excl. btw
    85,91 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Linksys netwerk transceiver modules: SFP, 1000base, LX, 1310nm, 10km
    (LACGLX)
      Linksys LACGLX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, SFP transceiver type: LX. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Ingangsspanning: 3.3. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    87,- excl. btw
    105,27 incl. btw
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-SX-MM Compatibel MM LC 550m 10 .....
    (GLCSXMM10PST)
      StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-SX-MM Compatibel MM LC 550m 10 stuks. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Zink staal, Maximaal bereik: 550 m. Breedte: 1,3 cm, Diepte: 5,7 cm, Hoogte: 1,2 cm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 10 stuk(s)
    519,- excl. btw
    627,99 incl. btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Linksys netwerk transceiver modules: SFP+, 10 GbE, 1310 nm, SMF, 10km Max
    (LACXGLR)
      Linksys LACXGLR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, SFP transceiver type: LR. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Ingangsspanning: 3.3. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    519,- excl. btw
    627,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Engenius netwerk transceiver modules: LC, 1.25Gbps, 850nm, MMF, 0.5km - Blauw, Zilver
    (SFP2185-05)
      EnGenius SFP2185-05. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Blauw, Zilver, Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm. Maximaal voltage: 3,45 V, Stroom (max.): 0,16 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Gratis verzending
    Dell netwerk transceiver modules: SFP+ 10GbE SR
    (407-10942)
      DELL SFP+ 10GbE SR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, SFP transceiver type: SR. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    529,- excl. btw
    640,09 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SM Compatibel SM/MM LC 10 .....
    (GLCLHSM10PST)
      StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SM Compatibel SM / MM LC 10 stuks. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Staal, Aluminium, Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 1,37 cm, Diepte: 5,66 cm, Hoogte: 1,25 cm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 10 stuk(s)
    569,- excl. btw
    688,49 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC 10 km .....
    (SFPGLCLHSMST)
      StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM / MM LC 10 km (mini-GBIC). Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig, Half. Certificering: CE, FCC, UL
    77,- excl. btw
    93,17 incl. btw
    Voorraad30
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 connector
    255,- excl. btw
    308,55 incl. btw
    Voorraad438
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-LR-S=)
      Cisco SFP-10G-LR-S=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1559,- excl. btw
    1886,39 incl. btw
    Voorraad196
    Nieuw, open doos
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: X111 100 MB LC FX SFP
    (J9054C-STCK1)
      Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multi-mode, Duplex systeem: Volledig, Half, Compatibele producten: HP 2620 HP 3800. Gewicht: 30 g
    41,58 excl. btw
    50,31 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module HP 453154-B21 Compatibel - Zilver
    (453154B21ST)
      StarTech.com Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module HP 453154-B21 Compatibel. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 15,1 mm, Diepte: 74,8 mm, Hoogte: 15,7 mm. Certificering: CE, FCC, UL
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Voorraad10
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel
    (GLCTST)
      StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Maximaal bereik: 100 m, Soort kabel: Koper. Breedte: 1,2 cm, Diepte: 6,8 cm, Hoogte: 1,4 cm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    83,- excl. btw
    100,43 incl. btw
    Voorraad29
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex .....
    (QSFP-40G-SR-BD=)
      Cisco QSFP-40G-SR-BD=. Soort aansluiting: QSFP, Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 150 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    899,- excl. btw
    1087,79 incl. btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Planet netwerk transceiver modules: SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module – 2km
    (MGB-SX2)
      Planet MGB-SX2. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multi-mode. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    37,- excl. btw
    44,77 incl. btw
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m .....
    (SFPGLCSXMMST)
      StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC). Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Kleur van het product: Zilver, Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig, Half. Certificering: CE, FCC, UL
    62,- excl. btw
    75,02 incl. btw
    Voorraad42
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km
    (MCM110ST2EU)
      StarTech.com 10 / 100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km. Vezel-optische connector: ST, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig, Half
    65,- excl. btw
    78,65 incl. btw
    Voorraad23
    Gratis verzending
    Tp-link netwerk transceiver modules: 10Gbps SFP+ LC, 1310nm, Single-mode, duplex connector
    (TXM431-LR)
      TP-LINK TXM431-LR. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Soort kabel: Single-mode, Duplex systeem: Volledig. Certificering: FCC, CE
    649,- excl. btw
    785,29 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Ibm netwerk transceiver modules: SFP+ SW
    (49Y8578)
      IBM SFP+ SW. Soort aansluiting: SFP+, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, SFP transceiver type: SW. Soort kabel: Multimode. Certificering: MSA
    51,- excl. btw
    61,71 incl. btw
    Voorraad6
    Gratis verzending
    Engenius netwerk transceiver modules: LC, 1.25Gbps, 1310nm, SMF, 10km - Blauw, Zilver
    (SFP2213-10)
      EnGenius SFP2213-10. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Blauw, Zilver, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Maximaal voltage: 3,45 V, Stroom (max.): 0,16 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    179,- excl. btw
    216,59 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 1000BASE-SX SFP, 10051-OEM, 100% Extreme Compatible
    (MO-SFP2125EN)
      MicroOptics MO-SFP2125EN. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode
    54,- excl. btw
    65,34 incl. btw
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LR Compatible SM LC 10 .....
    (SFP10GLRST)
      StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LR Compatible SM LC 10 km. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Zink staal, Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 1,37 cm, Diepte: 5,66 cm, Hoogte: 1,25 cm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    469,- excl. btw
    567,49 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4858C Compatibel MM LC met DDM 550m .....
    (J4858CST)
      StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4858C Compatibel MM LC met DDM 550m. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Maximaal bereik: 550 m. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    77,- excl. btw
    93,17 incl. btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel 10 .....
    (J8177C10PKST)
      StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel 10 stuks. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: MiniGBIC. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 13 mm, Diepte: 67 mm, Hoogte: 14 mm. Certificering: CE, FCC. Aantal inbegrepen producten: 10 stuk(s)
    669,- excl. btw
    809,49 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: SFP+ 10Gb/s
    (MO-CDLB2455883B21)
      MicroOptics SFP+ 10Gb / s. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, SFP transceiver type: SR. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm
    73,- excl. btw
    88,33 incl. btw
    Voorraad12
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 10G SFP, 850nm, 300m, Dual LC
    (MO-SFP+2191H)
      MicroOptics MO-SFP+2191H. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC
    93,- excl. btw
    112,53 incl. btw
    Voorraad82
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel - .....
    (J8177CST)
      StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: MiniGBIC. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 14 mm, Diepte: 68 mm, Hoogte: 14 mm. Certificering: CE, FCC. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    99,- excl. btw
    119,79 incl. btw
    Voorraad22
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km
    (MCMGBSC15EU)
      StarTech.com 1000 Mbit / s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km. Vezel-optische connector: SC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z, SFP transceiver type: LH, LX. Soort kabel: Single-mode, Duplex systeem: Volledig, Half
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Voorraad11
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Modules Cisco GLC-T Compatibel set van 10
    (GLCT10PKST)
      StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Modules Cisco GLC-T Compatibel set van 10. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Maximaal bereik: 100 m, Soort kabel: Koper. Breedte: 1,2 cm, Diepte: 6,8 cm, Hoogte: 1,4 cm. Certificering: CE, FCC. Aantal inbegrepen producten: 10 stuk(s)
    629,- excl. btw
    761,09 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 1000BASE-LX SFP
    (MO-N-S31121-3CL10)
      MicroOptics 1000BASE-LX SFP. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: LX. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Certificering: MSA
    37,- excl. btw
    44,77 incl. btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 40GBASE-SR4, 4 lanes, 850 nm MMF transceiver module, spare
    (QSFP-40G-SR4=)
      Cisco QSFP-40G-SR4=. Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125. Certificering: MSA
    2449,- excl. btw
    2963,29 incl. btw
    Voorraad6
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 10GBASE-SR SFP+
    (MO-J-S851X3-3CDLM)
      MicroOptics 10GBASE-SR SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Certificering: MSA
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Voorraad17
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: X120 1G SFP LC SX
    (JD118B)
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SX
    159,- excl. btw
    192,39 incl. btw
    Voorraad10
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM 550m .....
    (J4858C10PKST)
      StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM 550m 10 stuks. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Maximaal bereik: 550 m. Breedte: 12,5 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 13 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 10 stuk(s)
    569,- excl. btw
    688,49 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 100BASE-FX MMF 100% D-Link Compatible
    (MO-D-S31011-3CLM)
      MicroOptics MO-D-S31011-3CLM. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode
    32,- excl. btw
    38,72 incl. btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Fujitsu netwerk transceiver modules: SFP+, MMF
    (S26361-F3986-L3)
      Fujitsu SFP+, MMF. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Certificering: MSA
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Gratis verzending
    Netgear netwerk transceiver modules: 10 Gigabit SR SFP+, 10pk
    (AXM761P10-10000S)
      Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SR
    2079,- excl. btw
    2515,59 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-ZX SFP
    (GLC-ZX-SMD=)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP. Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: ZX, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-ZX. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Certificering: MSA
    3259,- excl. btw
    3943,39 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP+ 10GBASE-LR transceiver module
    (MA-SFP-10GB-LR)
      Cisco MA-SFP-10GB-LR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    3369,- excl. btw
    4076,49 incl. btw
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 1000BASE-SX SFP
    (MO-H-S85123-3CLM)
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SX. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125, Compatibele producten: Huawei SFP-850NM-1000BASE-SX. Certificering: MSA
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Planet netwerk transceiver modules: SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module - 10km
    (MGB-LX)
      Planet MGB-LX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    36,- excl. btw
    43,56 incl. btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: SFP en mini-GBIC LX netwerktransceivers X120
    (JD119B)
      Hewlett Packard Enterprise X120. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Compatibele producten: HP 6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30, 10500, 12500, 1900, 1905, 1910, 3100 EI, 3600 EI, 3600 SI, 36
    518,- excl. btw
    626,78 incl. btw
    Voorraad8
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules HP J9151A Compatibel SM LC met DDM .....
    (J9151AST)
      StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules HP J9151A Compatibel SM LC met DDM 10 km. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Certificering: CE, FCC, UL
    639,- excl. btw
    773,19 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC .....
    (SFP10GSRST)
      StarTech.com Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM 300 m. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Kleur van het product: Zilver, Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig, Half. Certificering: CE, FCC, UL
    349,- excl. btw
    422,29 incl. btw
    Voorraad52
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: SFP, 10/100/1000, RJ45, Copper
    (MO-GLC-T-10/100/1000)
      MicroOptics MO-GLC-T-10 / 100 / 1000. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Maximaal bereik: 100 m, Soort kabel: Koper
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Voorraad10
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: SFP 1000BASE-LX MGBLX1-OEM, 100% Cisco Compatible
    (MO-SFP2154CS)
      MicroOptics MO-SFP2154CS. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode
    65,- excl. btw
    78,65 incl. btw
    Voorraad48
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: X121
    (J4859C)
      Hewlett Packard Enterprise X121. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: LX. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50, Duplex systeem: Volledig
    203,- excl. btw
    245,63 incl. btw
    Voorraad60
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM .....
    (J4859C10PKST)
      StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM / MM LC met DDM 10km / 550m 10 stuks. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 10 stuk(s)
    739,- excl. btw
    894,19 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Kti networks netwerk transceiver modules: Fast Ethernet SFP Fiber Transceivers
    (SFP-FC-S30-A)
      KTI Networks SFP-FC-S30-A. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode
    58,- excl. btw
    70,18 incl. btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 .....
    (SFPF1302C)
      StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC). Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3u. Kleur van het product: Zilver, Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig, Half. Certificering: CE, FCC, UL
    61,- excl. btw
    73,81 incl. btw
    Voorraad33
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD compatibel SM/MM LC .....
    (GLCLHSMDST)
      StarTech.com Gigabit fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD compatibel SM / MM LC 10km / 550m. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 1,2 cm, Diepte: 5,8 cm, Hoogte: 8 mm. Certificering: CE, FCC, UL
    91,- excl. btw
    110,11 incl. btw
    Voorraad32
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP 1000BASE-T Copper transceiver module
    (MA-SFP-1GB-TX)
      Cisco MA-SFP-1GB-TX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    339,- excl. btw
    410,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Netgear netwerk transceiver modules: 10GBASE-LR Lite SFP+
    (AXM764-10000S)
      Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 2000 m, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    409,- excl. btw
    494,89 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: Cisco Ethernet SX Fiber SFP Module
    (378929-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 378929-B21. Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: SX. Soort kabel: Multimode
    485,- excl. btw
    586,85 incl. btw
    Voorraad6
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP+ 10GBASE-LRM transceiver module
    (MA-SFP-10GB-LRM)
      Cisco MA-SFP-10GB-LRM. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    849,- excl. btw
    1027,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 8x 10GBase-SR SFP+
    (10G-SFPP-SR-8)
      Brocade 8x 10GBase-SR SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Certificering: MSA
    4509,- excl. btw
    5455,89 incl. btw
    Voorraad5
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder