• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Transceiver Modules (769 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    409,- excl. btw
    494,89 incl. btw
    Voorraad3752
    Gratis verzending
    D-link netwerk transceiver modules: 1000Base-SX Mini Gigabit Interface Converter
    (DEM-311GT)
      D-Link DEM-311GT. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
    63,- excl. btw
    76,23 incl. btw
    Voorraad18
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-ZX SFP
    (GLC-ZX-SMD=)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, SFP transceiver type: ZX. Golflengte: 1550 nm, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    3269,- excl. btw
    3955,49 incl. btw
    Voorraad6
    Gratis verzending
    Planet netwerk transceiver modules: SFP, 1000BASE-LX, mini-GBIC
    (MGB-TLX)
      Planet MGB-TLX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode
    44,- excl. btw
    53,24 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Linksys netwerk transceiver modules: SFP+, 10 GbE, 850 nm, MMF, 300m Max
    (LACXGSR)
      Linksys LACXGSR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, SFP transceiver type: SR. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Ingangsspanning: 3.3. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    239,- excl. btw
    289,19 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: GLC-LH-SMD
    (GLC-LH-SMD=)
      Cisco GLC-LH-SMD. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1300 nm, Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500
    809,- excl. btw
    978,89 incl. btw
    Voorraad1006
    Gratis verzending
    Linksys netwerk transceiver modules: 1000base - SX, 850nm, MMF, 500m
    (LACGSX)
      Linksys LACGSX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, SFP transceiver type: SX. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Ingangsspanning: 3.3. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    63,- excl. btw
    76,23 incl. btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    529,- excl. btw
    640,09 incl. btw
    Voorraad808
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km .....
    (GLC-GE-100FX=)
      Cisco GLC-GE-100FX=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    209,- excl. btw
    252,89 incl. btw
    Voorraad183
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 connector
    (GLC-T=)
      Cisco GLC-T=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Maximaal bereik: 100 m, Soort kabel: Koper. Typisch stroomverbruik: 1,1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 71,1 mm, Hoogte: 14 mm
    249,- excl. btw
    301,29 incl. btw
    Voorraad1535
    Gratis verzending
    Avaya netwerk transceiver modules: 1000BASE-SX, SFP, LC
    (AA1419048-E6)
      Avaya 1000BASE-SX, SFP, LC. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Ingangsspanning: 3.3. Certificering: MSA
    339,- excl. btw
    410,19 incl. btw
    Voorraad31
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC
    (SFPC1110)
      StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC. Soort aansluiting: mini-GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: SFP. Maximaal bereik: 100 m, Soort kabel: Koper. Breedte: 9 mm, Diepte: 55 mm, Hoogte: 14 mm. Certificering: CE, FCC, UL
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Voorraad13
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-T SFP
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper
    329,- excl. btw
    398,09 incl. btw
    Voorraad401
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel
    (GLCTST)
      StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Maximaal bereik: 100 m, Soort kabel: Koper. Breedte: 1,2 cm, Diepte: 6,8 cm, Hoogte: 1,4 cm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    145,- excl. btw
    175,45 incl. btw
    Voorraad25
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC4G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC4G-SW=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    115,- excl. btw
    139,15 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC 10 km .....
    (SFPGLCLHSMST)
      StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM / MM LC 10 km (mini-GBIC). Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 12 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Voorraad32
    Gratis verzending
    Dell netwerk transceiver modules: SFP+ 10GbE SR
    (407-10942)
      DELL SFP+ 10GbE SR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, SFP transceiver type: SR. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    399,- excl. btw
    482,79 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Linksys netwerk transceiver modules: SFP+, 10 GbE, 1310 nm, SMF, 10km Max
    (LACXGLR)
      Linksys LACXGLR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, SFP transceiver type: LR. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Ingangsspanning: 3.3. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    529,- excl. btw
    640,09 incl. btw
    Gratis verzending
    Linksys netwerk transceiver modules: SFP, 1000base, LX, 1310nm, 10km
    (LACGLX)
      Linksys LACGLX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, SFP transceiver type: LX. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Ingangsspanning: 3.3. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    87,- excl. btw
    105,27 incl. btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 8x 1000BASE-SX SFP
    (E1MG-SX-OM-8)
      Brocade 8x 1000BASE-SX SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multi-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125, Compatibele producten: Brocade Fastiron. Ingangsspanning: 3.3. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    3259,- excl. btw
    3943,39 incl. btw
    Voorraad6
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). Zendvermogen: -1.3, Afmetingen (BxDxH): 13,55 x 56,5 x 8,5 mm
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Voorraad60
    Gratis verzending
    Intel netwerk transceiver modules: Ethernet SFP+ SR Optic
    (E10GSFPSR)
      Intel E10GSFPSR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10300 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Voorraad21
    Gratis verzending
    Legrand netwerk transceiver modules: Cisco GLC-LH-SMD Compatible 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module
    (88608)
      Legrand 88608. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Breedte: 7,62 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 12,7 mm
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad49
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 8x 10GBase-SR SFP+
    (10G-SFPP-SR-8)
      Brocade 8x 10GBase-SR SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m, Soort kabel: Multi-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    4449,- excl. btw
    5383,29 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP+ 10GBASE-SR transceiver module
    (MA-SFP-10GB-SR)
      Cisco MA-SFP-10GB-SR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    839,- excl. btw
    1015,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LRM Compatibel MM LC .....
    (SFP10GLRMST)
      StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LRM Compatibel MM LC 220m. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 220 m, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 1,39 cm, Diepte: 5,84 cm, Hoogte: 1,26 cm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    749,- excl. btw
    906,29 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Engenius netwerk transceiver modules: LC, 1.25Gbps, 1310nm, SMF, 10km - Blauw, Zilver
    (SFP2213-10)
      EnGenius SFP2213-10. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Blauw, Zilver, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Maximaal voltage: 3,45 V, Stroom (max.): 0,16 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    179,- excl. btw
    216,59 incl. btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP 1000BASE-T Copper transceiver module
    (MA-SFP-1GB-TX)
      Cisco MA-SFP-1GB-TX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    339,- excl. btw
    410,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Ibm netwerk transceiver modules: SFP+ SW
    (49Y8578)
      IBM SFP+ SW. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    51,- excl. btw
    61,71 incl. btw
    Voorraad6
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 1000BASE-SX SFP
    (MO-C-S85123-3CLM)
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    62,- excl. btw
    75,02 incl. btw
    Voorraad157
    Gratis verzending
    Engenius netwerk transceiver modules: LC, 1.25Gbps, 850nm, MMF, 0.5km - Blauw, Zilver
    (SFP2185-05)
      EnGenius SFP2185-05. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Blauw, Zilver, Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm. Maximaal voltage: 3,45 V, Stroom (max.): 0,16 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP 1000BASE-LX10 transceiver module
    (MA-SFP-1GB-LX10)
      Cisco MA-SFP-1GB-LX10. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    839,- excl. btw
    1015,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km
    (MCM110ST2EU)
      StarTech.com 10 / 100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Vezel-optische connector: ST, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multi-mode. Spanning: 12 V, Output current: 0,2 A. Breedte: 75 mm, Diepte: 95 mm, Hoogte: 20 mm
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad23
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 1000BASE-LX SFP
    (MO-N-S31121-3CL10)
      MicroOptics 1000BASE-LX SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    47,- excl. btw
    56,87 incl. btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4858C Compatibel MM LC met DDM 550m .....
    (J4858CST)
      StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4858C Compatibel MM LC met DDM 550m. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Maximaal bereik: 550 m. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Voorraad10
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: X121
    (J4859C)
      Hewlett Packard Enterprise X121. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 0,5 W. Gewicht: 20 g
    141,- excl. btw
    170,61 incl. btw
    Voorraad143
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000Base-EX SFP Module - 1 x 1000Base-EX
    (GLC-EX-SMD=)
      Cisco GLC-EX-SMD=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode
    1639,- excl. btw
    1983,19 incl. btw
    Voorraad9
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP+ 10GBASE-LR transceiver module
    (MA-SFP-10GB-LR)
      Cisco MA-SFP-10GB-LR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    3319,- excl. btw
    4015,99 incl. btw
    Nieuw, open doos
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: X111 100 MB LC FX SFP
    (J9054C-STCK1)
      Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multi-mode, Duplex systeem: Volledig, Half, Compatibele producten: HP 2620 HP 3800. Gewicht: 30 g
    41,58 excl. btw
    50,31 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex .....
    (QSFP-40G-SR-BD=)
      Cisco QSFP-40G-SR-BD=. Soort aansluiting: QSFP, Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 150 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    889,- excl. btw
    1075,69 incl. btw
    Voorraad90
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-SX-MM Compatibel MM LC 550m 10 .....
    (GLCSXMM10PST)
      StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-SX-MM Compatibel MM LC 550m 10 stuks. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Zink staal, Maximaal bereik: 550 m. Breedte: 1,3 cm, Diepte: 5,7 cm, Hoogte: 1,2 cm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 10 stuk(s)
    899,- excl. btw
    1087,79 incl. btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 1000BASE-LX SFP
    (MO-3C-S31121-3CL10)
      MicroOptics 1000BASE-LX SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    47,- excl. btw
    56,87 incl. btw
    Voorraad9
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 1000BASE-SX SFP
    (MO-L-S85123-3CLM)
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    43,- excl. btw
    52,03 incl. btw
    Voorraad59
    Gratis verzending
    Dell netwerk transceiver modules: SFP LC MM
    (407-10933)
      DELL SFP LC MM. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode
    123,- excl. btw
    148,83 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km
    (MCMGBSC15EU)
      StarTech.com 1000 Mbit / s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: SC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Spanning: 9 V, Output current: 0,8 A. Breedte: 73 mm, Diepte: 99 mm, Hoogte: 27 mm
    239,- excl. btw
    289,19 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP 1000BASE-SX transceiver module
    (MA-SFP-1GB-SX)
      Cisco MA-SFP-1GB-SX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Maximaal bereik: 220 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    429,- excl. btw
    519,09 incl. btw
    Gratis verzending
    Netgear netwerk transceiver modules: 10 Gigabit LR SFP+, 10pk
    (AXM762P10-10000S)
      Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m
    4949,- excl. btw
    5988,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Longwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-LW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-LW=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1749,- excl. btw
    2116,29 incl. btw
    Voorraad9
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 1000BASE-SX SFP
    (MO-SFP2196H)
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Duplex systeem: Volledig. Gewicht: 20 g
    84,- excl. btw
    101,64 incl. btw
    Voorraad182
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver
    (455883-B21)
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 400 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 0,8 W. Breedte: 1,34 cm, Diepte: 5,65 cm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    671,- excl. btw
    811,91 incl. btw
    Voorraad91
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 1000BASE-T SFP
    (MO-C-ST1)
      MicroOptics 1000BASE-T SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    72,- excl. btw
    87,12 incl. btw
    Voorraad59
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel - .....
    (J8177CST)
      StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: MiniGBIC. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 14 mm, Diepte: 68 mm, Hoogte: 14 mm. Certificering: CE, FCC. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    169,- excl. btw
    204,49 incl. btw
    Voorraad22
    Gratis verzending
    Planet netwerk transceiver modules: 1-Port 10GBase-LR SFP+ Fiber optical module-10km - Metallic
    (MTB-LR)
      Planet MTB-LR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Metallic, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm
    215,- excl. btw
    260,15 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP+ 10GBASE-LRM transceiver module
    (MA-SFP-10GB-LRM)
      Cisco MA-SFP-10GB-LRM. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    839,- excl. btw
    1015,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Modules Cisco GLC-T Compatibel set van 10
    (GLCT10PKST)
      StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Modules Cisco GLC-T Compatibel set van 10. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Maximaal bereik: 100 m, Soort kabel: Koper. Breedte: 1,2 cm, Diepte: 6,8 cm, Hoogte: 1,4 cm. Certificering: CE, FCC. Aantal inbegrepen producten: 10 stuk(s)
    1099,- excl. btw
    1329,79 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk transceiver modules: Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel 10 .....
    (J8177C10PKST)
      StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel 10 stuks. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: MiniGBIC. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 13 mm, Diepte: 67 mm, Hoogte: 14 mm. Certificering: CE, FCC. Aantal inbegrepen producten: 10 stuk(s)
    1169,- excl. btw
    1414,49 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Kti networks netwerk transceiver modules: Fast Ethernet SFP Fiber Transceivers
    (SFP-FC-S30-A)
      KTI Networks SFP-FC-S30-A. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 30000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode
    58,- excl. btw
    70,18 incl. btw
    Voorraad9
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 10GBASE-SR SFP+
    (MO-CS851X3-3CDLM)
      MicroOptics 10GBASE-SR SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multi-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Voorraad66
    Gratis verzending
    Netgear netwerk transceiver modules: 10GBASE-LR Lite SFP+
    (AXM764-10000S)
      Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 2000 m, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    389,- excl. btw
    470,69 incl. btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: Cisco Ethernet SX Fiber SFP Module
    (378929-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 378929-B21. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, SFP transceiver type: SX. Maximaal bereik: 550 m, Soort kabel: Multimode
    485,- excl. btw
    586,85 incl. btw
    Voorraad6
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-LR-S=)
      Cisco SFP-10G-LR-S=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1539,- excl. btw
    1862,19 incl. btw
    Voorraad85
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 10Gb/s SFP+
    (MO-SFP+2141I)
      MicroOptics 10Gb / s SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode
    96,- excl. btw
    116,16 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP Copper transceiver module, RJ-45 connector
    (SFP-CU-RJ45=)
      Cisco SFP-CU-RJ45=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    499,- excl. btw
    603,79 incl. btw
    Gratis verzending
    Dell netwerk transceiver modules: SFP+ 10GBASE-SR 12-pack
    (407-11331)
      DELL SFP+ 10GBASE-SR 12-pack. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, SFP transceiver type: SR. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 12 stuk(s)
    4959,- excl. btw
    6000,39 incl. btw
    Gratis verzending
    Kti networks netwerk transceiver modules: Fast Ethernet SFP Fiber Transceivers
    (SFP-FC-M-A)
      KTI Networks SFP-FC-M-A. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multi-mode
    46,- excl. btw
    55,66 incl. btw
    Voorraad9
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: 10G SFP, 850nm, 300m, Dual LC
    (MO-SFP+2191H)
      MicroOptics MO-SFP+2191H. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Voorraad111
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: SFP en mini-GBIC LX netwerktransceivers X120
    (JD119B)
      Hewlett Packard Enterprise X120. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Compatibele producten: HP 6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30, 10500, 12500, 1900, 1905, 1910, 3100 EI, 3600 EI, 3600 SI, 36. Breedte: 55 mm, Diepte: 15 mm, Hoogte: 12 mm
    400,- excl. btw
    484,- incl. btw
    Voorraad43
    Gratis verzending
    Digitus netwerk transceiver modules: DN-81004
    (DN-81004)
      Digitus DN-81004. Soort aansluiting: mini-GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: SFP. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm
    63,- excl. btw
    76,23 incl. btw
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk transceiver modules: SFP, 10/100/1000, RJ45, Copper
    (MO-GLC-T-10/100/1000)
      MicroOptics MO-GLC-T-10 / 100 / 1000. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Maximaal bereik: 100 m, Soort kabel: Koper
    76,- excl. btw
    91,96 incl. btw
    Voorraad10
    Gratis verzending
    Dell netwerk transceiver modules: SR Optical Transceiver for Intel X520 DA 10GB, Dual Port SFP+ NIC
    (407-BBOK)
      DELL 407-BBOK. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z. Compatibele producten: PowerEdge R630 PowerEdge R730 PowerEdge R730XD
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk transceiver modules: Networking SFP+ Transceivers X132 10G SFP+ LC SR
    (J9150A)
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 0,6 W. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 55,7 mm, Hoogte: 11,9 mm
    269,- excl. btw
    325,49 incl. btw
    Voorraad80
    Gratis verzending
    Tp-link netwerk transceiver modules: 10Gbps SFP+ LC, 1310nm, Single-mode, duplex connector
    (TXM431-LR)
      TP-LINK TXM431-LR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Certificering: FCC, CE
    1189,- excl. btw
    1438,69 incl. btw
    Voorraad3
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder