• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    52,-excl. btw 62,92incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 21 december 2016
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 21 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    AirLive SFP-SX V2 netwerk transceiver modules

    AirLive netwerk transceiver modules: 1000Base-SX MiniGBIC Transceiver, LC connector, V2

    Productcode: SFP-SX V2  |  EAN/UPC: 4719869616999
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    AirLive netwerk transceiver modules: 1000Base-SX MiniGBIC Transceiver, LC connector, V2 kenmerken

    AirLive SFP-SX v2. Soort aansluiting: mini-GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 2125 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 58 mm, Diepte: 13 mm, Hoogte: 12 mm

    AirLive SFP-SX v2, mini-GBIC, LC, IEEE 802.3z, SX, Multi-mode, 0 - 70 °C

    Specificaties

    AirLive netwerk transceiver modules: 1000Base-SX MiniGBIC Transceiver, LC connector, V2 specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 1 W
    Gewicht en omvang
    Diepte 13 mm
    Breedte 58 mm
    Gewicht 8 g
    Hoogte 12 mm
    Netwerk
    Overdrachtssnelheid (max) 2125 Mbit/s
    Netwerkstandaard IEEE 802.3z
    Soort aansluiting mini-GBIC
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type SX
    Prestatie
    Maximaal bereik 500 m
    Golflengte 850 nm
    Soort kabel multi-mode

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1000Base-SX MiniGBIC Transceiver, LC connector, V2
    AirLive
    AirLive
    62.92 EUR new
    AirLive SFP-SX v2. Soort aansluiting: mini-GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 2125 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 58 mm, Diepte: 13 mm, Hoogte: 12 mm
    AirLive netwerk transceiver modules: 1000Base-SX MiniGBIC Transceiver, LC connector, V2 AirLive netwerk transceiver modules: 1000Base-SX MiniGBIC Transceiver, LC connector, V2
    https://www.centralpoint.be/nl/netwerk-transceiver-modules/airlive/1000base-sx-minigbic-transcv-lc-connector-500m-art-sfp-sx-v2-num-1249558/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder