• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    195,-excl. btw 235,95incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 04 december 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 04 december 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Allied Telesis 990-004758-00 netwerk transceiver modules

    Allied Telesis netwerk transceiver modules: AT-SP10SR

    Productcode: 990-004758-00  |  EAN/UPC: 5054629712375
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Allied Telesis netwerk transceiver modules: AT-SP10SR kenmerken

    AT-SP10SR, SFP+, 10Gbps, 300m, LC

    Allied Telesis AT-SP10SR, 10300 Mbit/s, SFP+, LC, Vezel-optiek, 850 nm, 300 m

    De Allied Telesis AT-SP10SR is een hot pluggable 10Gbps small form factor transceiver module. Het is compatibel met de SFF-8431 SFP + Elektrical Multi-source Agreement (MSA) en is voorzien van vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, Vcc, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen optisch vermogen. De AT-SP10SR is toepasbaar voor Multimode Fiber en afstanden tot 300 meter.

    Garantie
    • 2 + 3 Jaar

    Specificaties

    Allied Telesis netwerk transceiver modules: AT-SP10SR specificaties
    Certificaten
    RoHS compliance Ja
    Eisen aan de omgeving
    Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 85 procent
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 1 W
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    Overdrachtssnelheid (max) 10300 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP+
    Prestatie
    Tx vermogen (min) -5 dBmW
    Rx vermogen (max) -11.1 dBmW
    Tx vermogen (max) -1.8 dBmW
    Multi-mode fiber (MMF) supported Ja
    Maximaal bereik 300 m
    Golflengte 850 nm
    Rx vermogen (min) -30 dBmW
    Soort kabel Vezel-optiek

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    AT-SP10SR
    Allied Telesis
    Allied Telesis
    235.95 EUR new
    AT-SP10SR, SFP+, 10Gbps, 300m, LC
    Allied Telesis netwerk transceiver modules: AT-SP10SR Allied Telesis netwerk transceiver modules: AT-SP10SR
    https://www.centralpoint.be/nl/netwerk-transceiver-modules/allied-telesis/850nm-10g-sfp-plus-hot-swappable-300m-using-high-bandwidth-mmf-art-990-004758-00-num-5721949/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder